Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Відрізнити зерно від полови

24 жовтня 2014, 16:02

Звернення до українців напередодні виборів

На цих виборах українцям справді непросто зробити вибір: надто багато "старих" і "нових" кандидатів і партій, які оголосили себе речниками вимог Майдану і Революції Гідності.

Вибір значно спрощується, коли перевірити цих кандидатів за двома критеріями: 1) послідовність політичної позиції, 2) підкріпленість заяв реальними діями.

Досить згадати, де вони були і що робили один, чотири і навіть 23 роки тому. Далеко не всі кандидати і партії, які сьогодні підняли на свої прапори гасла Майдану, зможуть пройти таку перевірку. А "Свобода" – зможе.

Достатньо розглянути кілька принципових для розвитку України питань.

1. Люстрація. Через півроку після Революції гідності парламент нарешті проголосував за люстрацію, а ще рік тому це була політична вимога тільки ВО "Свобода". Це наша послідовна позиція з 1991 року. Ще 2005 року я вперше вніс відповідний законопроект на розгляд парламенту. До Революції гідності люстрацію не підтримували навіть наші союзники з опозиції до режиму Януковича. Сьогодні ж за люстрацію – всі, але на посади продовжують призначати колишніх "регіоналів". Ба більше, їм дають зелене світло в мажоритарних округах.

2. Протидія режиму Януковича. Сьогодні, як то кажуть, усі стояли на Майдані. А що було кілька років до того? Хтось був міністром в уряді Азарова-Януковича, хтось ще 2008 року створював із Януковичем ширку, хтось 2010 році голосував за закони, які закріплювали диктатуру Януковича, а хтось із "регіоналами" "пиляв" держбюджет на Євро-2012. Але не "Свобода". Наші хлопці були першими політв'язнями режиму Януковича ще тоді, коли інші обслуговували його інтереси.

3. Опір російській агресії. Нині партії змагаються в антиросійській риториці та в ініціативах за вступ до НАТО. А ще кілька років тому ніхто не хотів чути наших попереджень про російську загрозу. Хтось за часів "помаранчевого" президента блокував вступ України в НАТО, хтось на посаді міністра оборони прикривав роззброєння української армії. Це сьогодні вимога 5% ВВП на національну оборону вписана в програму Президента, а до того 10 років поспіль – це виключно позиція ВО "Свобода".

4. Ліквідація олігархічної системи. З часів "України без Кучми" ця тема не сходить із порядку денного. Але очевидно, що її використовують самі ж олігархи у міжусобицях. І на цих виборах найголосніше "бий олігархів" кричать ті політики, які повністю перебувають під їхнім контролем. "Свобода" ж робить конкретні речі. Ми – єдина фракція, яка внесла в парламент пакет антиолігархічних законів, що ліквідовують монополію олігархів в економіці, політиці та в мас-медіа, усувають офшорні схеми та запроваджують прогресивне оподаткування.

5. Національна ідентичність. Після російської агресії більшість політиків нарешті збагнуло, що український патріотизм – це основа Незалежності. А ще кілька років тому навіть так звані "помаранчеві" звинувачували "Свободу" в тому, що, вимагаючи визнання Героїв УПА або захищаючи українську мову, ми розколюємо єдину Україну. Так от, Україна розкололася там, де українську ідентичність було повністю знищено. Сьогодні всі визнають, що демонтаж пам'ятників Лєніну – це історична необхідність, а ще в січні цього року публічно засуджували "Свободу" за повалення ідола на Бесарабці. А саме з цього почався "лєнінопад" по всій Україні.

6. Голосування в парламенті. Цей парламент не ухвалив багатьох важливих законів, чого вимагав Майдан і що обіцяли опозиційні партії, йдучи на вибори два роки тому. Так і не ухвалено закони про відкриті виборчі списки, про відкритість реєстрів власності, про захист інформаційного простору. На жаль, але фактом є те, що це сталося через відсутність одностайного голосування депутатів із партій Майдану. Однак фракція ВО "Свобода" єдина з парламенту повним складом, 100% голосувала за усі важливі для країни закони (за даними Центру політичних студій і аналітики, ГО "Всеукраїнська люстрація", проекту "Хто є хто в Україні").

Відрізнити справжнє від фальшивого – ось головний виклик, який стоїть перед українцями на цих виборах.

Ми завжди були справжніми і такими будемо надалі.

Сподіваюся, що люди зможуть відрізнити зерно від полови, і проголосують за "Свободу".

Треба більше рішучих голосів!

powered by lun.ua
Коментарі — 165
греня 2 _ 30.10.2014 11:00
IP: 46.119.116.---
chuprinka _ 29.10.2014 18:53
Кілька разів поспіль голосував за Свободу, але нині вважаю, що вони справедливо не потрапили до парламенту. Фаріон була мегадеструтивною (Майдан, Лижичко), брехливою (членство КПРС), пихатою ("орлиця"), Тягнибок, що тиснув овощу руки, горе-міністри і Тенюх, Швайка, Мохник, горе-генпрокурор Махніцький – всі лузери, що не виправдали довіри в важкий мент, Мірошніченко, що бігав парламентом з вилупленими очима, навіть талановитий Бенюк, що виуручував в кабінеті якогось теледіяча – все це сором, який треба змити з себе непотраплянням в парламент.
П.С. Вічна слава рядовим свободівцям, які полягли на Майдані і в АТО, їх і справді було найбільше з тих, хто мав партійність.
zauer _ 30.10.2014 10:55
IP: 82.117.233.---
Зима...ожеледиця. Біля Катедри поважна пані осклизнулася та гепнулася на тротуар. Поважний пан допомагає їй піднятися, обтрусити шубу. Дама дивиться – а це ж сам Тягнибок! Вона й каже: "Дякую, пане Олеже! Що я можу зробити для вас доброго?" – "Ясна річ – вступити до ВО "Свобода"!" -
- "Даруйте, пане Олеже, але ж Ви самі бачили – я щойно гепнулася сідницею, а не головою..."
Svetlana Kharlambova _ 28.10.2014 11:25
IP: 78.25.22.---
Если бы украинцы думали о будущем страны,активнее участвовали в выборах,анализировали (кстати в Киеве Свобода очень популярна и ее уже не в первый раз поддерживают мои земляки) -то Свобода бы набрала намного больше голосов.Увы. В большинстве регионов безликое стадо.Для которых Украина-пустой звук. Украинская культура,национальные традиции,национальные герои-вообще маячня. А что касается выборов-если глубоко уважаемая и поддерживаемая мною партия Свобода не пройдет -значит ее слили...тварюки. Цемент- в Раде, локоматив Майдана,бесстрашные патриоты.Что бы мы без свободовцев делали??? Именно они создали революционную ситуацию.А про активное участие в революции и в АТО-уже и говорить не приходится. Жаль...если не пройдут.НО!!ЖИЗНЬ на этом не заканчивается!!!Свобода рано или поздно победит все равно.
Теодор Дяків _ 27.10.2014 07:31
IP: 46.200.232.---
Нижче "бун" і "Александр 1" сперечаються, відбирають націоналісти зі "Свободи" бізнес у підприємців чи ні? По-перше, це факт і він стосується не тільки " Свободи", а всіх партій, які в Украіні загалом або в окремих регіонах отримували владу. По-друге, у " Свободі" достатньо людей з кримінальним минулим, ще гіршим, ніж у Януковича. То що дивного у тому, що кримінальний злочинець, отримавши владу, хоче захопити чужу власність – для його способу мислення та нашоі політичноі системи це природно і закономірно... І на цъому фоні Тягнибок пише тут і заявляє сьогодні по ТБ про те, що треба формувати коаліцію на тих партіях, які були на Майдані і "... змінити систему влади...". А перебуваючи у складі ".ідерів Майдану" про "... зміну системи..." І не заікався – тільки кричала про "перезавантаження влади" (собою...). Вони так "змінять систему", що народ не витримає і розгонить іх нахер за кілька місяців і зовсім не палицями...
Dmitry Danyliv _ 26.10.2014 03:39
IP: 188.230.41.---
думаю Свобода цікава всі судячи з кількості коментарів яких немає в іншиз блогах...)))))
Яна Якимцова _ 25.10.2014 23:54
IP: 94.154.208.---
"Свобода" одна з найкращих і патріотичних партій!. Будемо сподіватися, що ця партія пройде до ВР!
Vova Chaika _ 25.10.2014 22:03
IP: 188.230.73.---
Свобода молодці. Завжди відстоюють свою думку, дотримуються слова перед виборцем і не міняють своєї програми та курсу в залежності від обстановки яка є в державі на період виборів.

Спеціально для УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ які не то що історії не знають а ледве читати і кнопки на клавіатурі нажимати вміють. Саме націоналісти зі своєю не змінною думкою і прагненням кращого формували країни, об'єднували народи, творили перемоги і писали історію. На відміну від інших які тільки багато говорили і пристосовувались під всіх і кожного. Націоналіс відрізняється від інших тим що він вмотивований душою і прагненням кращого а грошима.
Дмитро Федорович _ 25.10.2014 21:47
IP: 77.120.33.---
Свобода показала дійсно дію в парламенті маючи лише 36 членів фракції, вона показала що за неї варто голосувати!!!
чорнозем _ 25.10.2014 15:18
IP: 95.134.182.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
Слава Швабодному фюреру -Провіднику Naziyi Тєгни-від-жидо-баксу!
Слава нашій мовнячній Професорці Фурійон!
Слава нашому ідео л о хічному фюреру Ми Хайль Чишину!
Шмерть ворогам! Сало і мнєсо- понад УСЕ!
цвинтар вже сі заскучив
чорнозем _ 25.10.2014 15:17
IP: 95.134.182.---
Peter Blood

ага, для таких як ти – "громадо-гопнико-грицівської-бикото-гопоти"
чорнозем _ 25.10.2014 15:06
IP: 95.134.182.---
Peter Blood:
чорнозем:
Peter Blood

Львів вже має такого тупорилого (!!!) "гуцюла" з Яремча василька Падлюка, якого ніяк не може спекатися! Може тому, що у цього "падлюка" (!!!) стирчать ВУХА, завеликі як для ЛЮДИНИ, але ше замалі, як на пурєдного ОСЛА (!!!), хто знає?
Ось якраз яскравий приклад дискусії і "високого стилю" від Громадо-гопнико-грицівської-бикото-гопоти! Шедеврально!

гринь ви наш галецкий, вам лишень гусей пасти, а не дискусії вести високого стилю
Александр 1 _ 25.10.2014 14:39
IP: 92.113.47.---
бун:
Ви намагаєтеся мене вивести на скандал в переддень виборів... голосував на попередніх виборах, а також близьких мені проектів ГП та Самопомочі... згадайте Стоматолога в нас, а також Ходорковського та Євтушенкова в Росії.
Чому це ви так вирішали?
Просто ви написали так, начебто саме у вас відібрали бізнес. Я не львів'янин, тому цікаво було послухати саме людину-очевидця. Але, як з'ясувалось, жодного особистого приклада у вас немає.
Яке відношення Стоматолог та інші мають до Свободи? Ми не обговорювали проблему рейдерства в загальному масштабі.
Щодо Самопомочі нічого сказати не можу, бо не знаю, які люди (крім Садового) за цим проектом стоять. Гриценко поважаю, як людину. Але вважаю його слабкуватим, як для політика.
чорнозем _ 25.10.2014 14:36
IP: 95.134.182.---
Peter Blood

я йому про орла, а він мені про вошей. та чхала я на вашу громпозицію. ч_мо натуральне, яке нічого толкового не зробило ні для майдану ні для війни. тьфу... хто за нього буде голосувати? львівщина? ви сповна розуму? хто взагалі знає його семенченків, гопків і єгорових окрім кийова? вам клепки не забракло? чи взагалі поїхав дах? ваш гриць – ра_гуль, подивіться на його віслячу пику і ніц вже не треба говорити – все ясно
Александр 1 _ 25.10.2014 14:22
IP: 92.113.47.---
Peter Blood:
Александр 1:
Та ви не маєте відповіді, хто кращий Свободи на Львівщині
===
Гриценко і його "Громадянська позиція"...великі сподівання на нього і на подальше формування саме всебічного "громадянського суспільства", а не н а ц и к і в с к о ї ідео л о хії 70-літньої давності
Я питав про Львівщину у місцевого (начебто) мешканця (бун-а).
бун _ 25.10.2014 14:18
IP: 213.174.2.---
Александр 1:
бун:
.
Тобто ніхто нічого у вас не відбирав. Та ви не маєте відповіді, хто кращий Свободи на Львівщині
Я вам дивуюся. Ви намагаєтеся мене вивести на скандал в переддень виборів. Прочитайте мої коментарі протягом останніх 5-и років, в мене це не проходить. Весь передвиборний період я уникав критики Свободи, за яку голосував на попередніх виборах, а також близьких мені проектів ГП та Самопомочі, бо інші проекти, крім НФ, навіть критики недостойні. Рейдерство – це дуже складна проблема, вона походить від тої московсько-ординської моделі влади, яку маємо, згадайте Стоматолога в нас, а також Ходорковського та Євтушенкова в Росії. Хоча хтось із ваших критиків можливо мав рацію, коли десь рік – два тому писав, що серйозна людина не візьме нік царя, але це, на мою думку, справа смаку.
Александр 1 _ 25.10.2014 14:04
IP: 92.113.47.---
бун:
.
Які націоналісти забрали у вас бізнес? Можна конкретніше? На підставі чого? Як що влада у державі належала яничарам, то хто міг допустити, щоб "націоналісти" незаконно відбирали власність у підприємців?
Дайте відповідь. Хто краще Свободи на Львівщині?
.
Порівняйте свою выдповыдь з вашими словами: " І дуже боляче, коли одні з тих, які десятки років в нашому підприємницькому середовищі, увійшовши в місцеву владу яко патрійоти, приходять до тебе забрати твій бізнес, бо вони націоналісти". Тобто ніхто нічого у вас не відбирав. Та ви не маєте відповіді, хто кращий Свободи на Львівщині
чорнозем _ 25.10.2014 13:55
IP: 95.134.182.---
Peter Blood

знаєте, як до таких як ви кажуть бойки-лемки і гуцули? тПРусь – як до свиней би не брикались. такий гумор вам залюбки? хе-хе, не сумніваюсь)
бун _ 25.10.2014 13:47
IP: 213.174.2.---
Александр 1:
бун:
.
Які націоналісти забрали у вас бізнес? Можна конкретніше? На підставі чого? Як що влада у державі належала яничарам, то хто міг допустити, щоб "націоналісти" незаконно відбирали власність у підприємців?
Дайте відповідь. Хто краще Свободи на Львівщині?
Якщо б вам дійсно це було цікаво, просто не вірю, що ви цього не знаєте, але є простий спосіб довідатися, як органи місцевого самоврядування галицьких областей сприяють чи стоять на перешкоді місцевому бізнесу. Є бізнесасоціації, інформація відкрита. Завтра вибори і сьогодні просто неварто і недоцільно вести про це розмову, тим більше, це забороняє закон. Надзвичайно позитивно, що про великий бізнес і його вплив на країну почали писати такі економісти як Лановий, див. його статтю на УП від позавчора. А в своєму пості я хотів вам заперечити, що партія може бути одночасно українською і допускати елементи рейдерства.
чорнозем _ 25.10.2014 13:36
IP: 95.134.182.---
Александр 1

це мабуть бомж, якому дозволили погрітися в одній з львівських кав'ярень чи бібліотеці з безкоштовним вай-файем
Александр 1 _ 25.10.2014 13:29
IP: 92.113.47.---
Peter Blood:
Александр 1:
Дайте відповідь. Хто краще Свободи на Львівщині?
===
Ледарі і нероби, бо не шкодять і не гадять, як Швабодна гопото-бикота!
Дякую вам за відповідь. Бо вона показує, хто ви є насправді (пусте бла-бла-бла), тому додає прихильників ВО Свобода.
чорнозем _ 25.10.2014 13:22
IP: 95.134.182.---
Peter Blood, вам помогти розкластися? дуже щось ви розвонялися по-неприродньому обабіч дороги. фу... ще мухи поналітають
Александр 1 _ 25.10.2014 13:19
IP: 92.113.47.---
бун:
Знаєте, найогидніше ось що, ми, львівські підприємці, останні 20 і більше років хто як міг розбудовували Львів, розвиваючи кожен свій бізнес. Власне те, що бачать мільйони туристів, які приїжджають до Львова – це у великій мірі заслуга кожного з нас. І дуже боляче, коли одні з тих, які десятки років в нашому підприємницькому середовищі, увійшовши в місцеву владу яко патрійоти, приходять до тебе забрати твій бізнес, бо вони націоналісти. Як на мене, це справжні українофоби і чим суспільство від таких швидше очиститься, тим краще.
Які націоналісти забрали у вас бізнес? Можна конкретніше? На підставі чого? Як що влада у державі належала яничарам, то хто міг допустити, щоб "націоналісти" незаконно відбирали власність у підприємців?
Дайте відповідь. Хто краще Свободи на Львівщині?
бун _ 25.10.2014 13:06
IP: 213.174.2.---
Peter Blood:
бун:
===
Швабода і сучасні "комуняки-опортуністи-псевдокрівославниє"- то майже "сіамські близнюки", мало чим між собою відрізняються
Знаєте, найогидніше ось що, ми, львівські підприємці, останні 20 і більше років хто як міг розбудовували Львів, розвиваючи кожен свій бізнес. Власне те, що бачать мільйони туристів, які приїжджають до Львова – це у великій мірі заслуга кожного з нас. І дуже боляче, коли одні з тих, які десятки років в нашому підприємницькому середовищі, увійшовши в місцеву владу яко патрійоти, приходять до тебе забрати твій бізнес, бо вони націоналісти. Як на мене, це справжні українофоби і чим суспільство від таких швидше очиститься, тим краще.
чорнозем _ 25.10.2014 13:06
IP: 95.134.182.---
Peter Blood, вуйку, щелепа у бік пішла? обережніше, бо скрутить
чорнозем _ 25.10.2014 13:04
IP: 95.134.182.---
продовження...

так от. садовий як мер з його повноваженнями – ніхто – поки всі питання не ухвалить міська рада. ні садовий, ні ляшки, ні гриценки не варті навіть мізинця свободи. це штучні партії, які під вибори понапихали ватою і тупо піарять. громадські діячі і журналісти мали би ними і залишатися, аби контролювати владу, ні, вони полізли, бо робота скінчилася. отаке. а свобода – сформована партія з чіткою ідеологією, яку останніми роками активно демонструє і доводить. молодці!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter