Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

ІІ Бандерівські читання

02 лютого 2015, 15:10

2 лютого 2015 року в Києві в Науково-дослідному інституті українознавства відбуваються ІІ Бандерівські читання "Якою має бути Українська Самостійна Соборна Держава в ХХ ст. та "Питання "Москви".

До речі, І Бандерівські читання були рік тому в Революційній Київраді.

Якщо поглянути на останнє століття української історії, то можна легко переконатись, що в усі критичні і переломні моменти, в часи усіх революцій і визвольних змагань, націоналісти завжди були тими, хто ініціював, хто йшов попереду в найбільшу небезпеку, або ж в найтяжчі моменти тримали фронт і прапор безкомпромісної боротьби.

Це справедливо як для 1917 року, так і для наших днів.

Історія показує, що націоналісти завжди дуже тверезо оцінювали політичну ситуацію, завжди виробляли правильну стратегію боротьби, знаходили відповідні до ситуації тактичні рішення, врешті, висували гасла, які найточніше відбивали настрої та інтереси народу. І найважливіше – власним прикладом вели за собою.

Для націоналістів ніколи не було таємницею, хто є головним ворогом і звідки виходить головна загроза для України.

Від Міхновського і до сьогодні українські націоналісти постійно застерігали інші сили в українському таборі від тої небезпеки, яку несе опанована бісами імперіалізму Москва.

Ще у 1948 році, у роботі "Слово до українських націоналістів-революціонерів за кордоном", Степан Бандера застерігав: "Росія, із своїм глибоко вкоріненим, а в сучасну добу найбільш розпаленим загарбницьким імперіялізмом у кожній ситуації, у кожному стані, всіми силами, з усією запеклістю буде кидатися на Україну, щоб утримати її в складі своєї імперії чи наново поневолити. Як визволення, так і оборона самостійности України може в основі спиратися тільки на власні українські сили, на власну боротьбу і постійну готовість до самооборони".

Однак ні Грушевський з Винниченком, ні очільники України останніх двох десятиліть не бажали прислухатись до голосу розуму і вперто ігнорували очевидні загрози імперського реваншу.

Така ліберальна сліпота дорого коштувала українській нації у ХХ столітті.

Сьогодні живемо в ситуації певного повторення подій Перших і Других Визвольних змагань. Знову є відкритий збройний наступ Москви, знову гартується в битвах Україна. Відповідно, особливої актуальності для всього народу набуває спадщина тих, хто кермував боротьбою попередніх поколінь українців.

Спадщина Степана Бандера, його мистецтво аналізу, його стратегічні і тактичні концепції, його ідеї потребують найглибшого вивчення та найширшої популяризації. І не лише для того, щоб більше не повторювати старі помилки, а насамперед для того, щоб правильно оцінити стан справ і вибрати правильний шлях.

В працях Бандери українське суспільство знайде відповіді на всі найгостріші питання сьогодення – від питання внутрішньополітичної консолідації до питання геополітики.

А найголовніше – знайде метод думання і діяння в інтересах нації.

Степан Бандера казав: "Концепція власної боротьби, власних змагань, власними силами – це єдина реальна визвольна концепція. Тільки вона може бути змістом української самостійницької політики і провідною настановою всієї політичної дії".

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 342
Alex777 _ 12.02.2015 23:59
IP: 74.125.41.---
не тобі, убогому лаптєносному алкобидлокацапському троляці оцінювати мій професіоналізм. уяснило, розумово відстале лохочмо?
гавкни ще щось про мінстра оборони США, який викинувся в вікно, а потім ще щось про портвейн... це твій рівень – в усіх темах писати одне й те ж під різними іменами
Alex777 _ 12.02.2015 23:55
IP: 74.125.41.---
Рекомендую почитати:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!), goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!) і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
Тут цілодобово чергують кілька людей з "бригади" (наприклад, harza, Иван Дмитриев, Евгений Курский, Олег Василиев, taksist, Golden Force, Иван49 та інші), які одночасно скавучать в багатьох темах.
Вони виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами.
Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "old grumbler", "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
Alex777 _ 12.02.2015 23:34
IP: 74.125.41.---
а взагалі я писав не про місце, а про те, що в методичках не чітко прописано – коли писати однозначно, а коли начебто сумніватись... хоча біографія Великого Сина і Героя України Степана Бандери там присутня в зручному для тролів форматі...
так коли ванька прийдеш на лекцію? чи доцю пришлеш?
Alex777 _ 12.02.2015 23:29
IP: 74.125.41.---
ванько, ти спалився...першим про портвейн згадав хєр-зад (не знаю, чому лаптєносних алкобидлокацапських тролів так тягне щось гавкнути про алкоголь?) – так що ти або перелогінься:-))) або передавай йому привіт (він там за сусіднім столом строчить).
до речі, як там капітан "old grumbler"? вилікував свій прогресуючий сифіліс?:-) а Гєля, яку він заразив – це часом не чиясь дочка?:-)))
Alex777 _ 12.02.2015 22:31
IP: 74.125.41.---
19Yurkiv21
зверніть увагу: в 17.51 ванюха пише сумніваючись: "Кто говорит,что в Кракове,другие-в Словакии,третьи-что был во Львове...", а в 22.21 – уже безапеляційно: "Бандера в 1939 году приехал во Львов,пробыл несколько дней и уехал в Краков" (хоча і не посилається на якісь документи).
це ще раз доводить, що методички у лаптєносних алкобидлокацапських тролів слабенькі...
19Yurkiv21 _ 12.02.2015 20:52
IP: 91.200.224.---
Иван Дмитриев:
Важно,что до июня там ОУН не пахло...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Организа́ция украи́нских национали́стов (укр. Організація українських націоналістів, ОУН) – украинская националистическая ультраправая политическая организация, действовавшая в основном на территории Западной Украины (период наивысшей активности – конец 1920-х−1950-е гг.). На первоначальном этапе декларировала своей ближайшей целью защиту этнического украинского населения от репрессий и эксплуатации со стороны польского и советского правительства, конечной – создание самостоятельного и единого украинского государства, которое должно было включать в себя польские, советские, румынские и чехословацкие территории, населённые украинцами.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ти саме це имел "ввиду", кацапюро?:)))
Alex777 _ 12.02.2015 20:43
IP: 74.125.41.---
ванько, ваша величність хоче зайти в гості?
так ОУНівців було кілька батальйонів? і всі були за кордоном? знову США винні?
а то лаптєносні алкобидлокацапські виблRдки розказують, що оунівців було пару десятків...
так як там доця?
Alex777 _ 12.02.2015 19:37
IP: 74.125.41.---
коли ванько пише, що оунівців у Львові до 1941 року не було – тут стає зрозумілим, що просто в фсбшній методичці щось недописали і ваняткові доводиться фантазувати.
ванюсік, як там доця? вже не читає "фальшивих" укр.підручників? чи вже вийшла заміж?
Alex777 _ 12.02.2015 19:35
IP: 74.125.41.---
можливо, лохочмошник хєрза думав, що я запрошу його до нас сьогодні на засідання? хахаха! убогі мізками лаптєносні алкобидлокацапські недолюди в моєму внз не потрібні
19Yurkiv21 _ 12.02.2015 13:02
IP: 91.200.224.---
Иван Дмитриев:
...В июне 1941 года Бандера пришел вместе с немецкими войсками.
++
22 июня 1941 года Германия напала на Советский Союз – началась Великая Отечественная война. А уже 30 июня стремительно продвигавшиеся на восток немцы заняли Львов. Вслед за ними в город вошли бойцы батальона "Нахтигаль" во главе с Романом Шухевичем. В этот же день от лица руководства ОУН (б) Ярослав Стецько зачитал "Акт возрождения Украинского государства", сообщавший о создании "нового украинского государства на материнских украинских землях". В последующие несколько дней представители ОУН (б) сформировали исполнительный орган – Украинское государственное правление (УГП), организовали Национальное собрание, заручились поддержкой греко-католического духовенства, включая митрополита Галицкого Андрея (Шептицкого).

Бандера в этот период находился в Кракове, вдали от места событий.
==
За великим рахунком, предатели це ви, кацапи, які прийняли Українське Громадянство, а потім зрадили, суки!
Alex777 _ 12.02.2015 08:38
IP: 74.125.41.---
Когда выходят из Интернета кремлевские тролли, они становятся похожими на российский флаг – лицо белое, глаза красные, ж%па синяя. Патриоты!!!
19Yurkiv21 _ 11.02.2015 23:06
IP: 91.200.224.---
Иван Дмитриев:
19Yurkiv21:
Для умственно отсталых повторяю 100-й раз. Бандера предатель своего народа и своей земли,на которую пришел с оккупантами. Во всем мире таких людей осудили- Краснова,Власова,маршала Петэна во Франции,хорватских усташей,даже болгарского царя Бориса 3.
Для ідійотів ще раз повторюю, Бандера не прийшов, а був на своїй землі, і вітав на ній союзника, з яким збирався звільнити свою землю од двох ненависних окупантів.
Коли союзник захотів бути третім окупантом, то став і третім ворогом Бандери.
Принциповість і послідовність – ось великі чесноти ПРОВІДНИКА!
19Yurkiv21 _ 11.02.2015 21:29
IP: 91.200.224.---
Иван Дмитриев:
19Yurkiv21:
Я уже приводил примеры Краснова,Власова,которые однозначно были признаны предателями. Критерии во всем мире едины. Вы хотите сделать героя для всей Украины-это вызывает отторжение большой части населения Украины. В том числе и это повлияло на решения людей в Крыму и на Донбассе.
Не так вже і однозначно!
У відношенні до комуно-большевицької банди і тих, хто її підтримував. може і так.
У відношенні до Росії та тих, кого банда знищила, вони були визволителями.
Якби Гітлер не був таким невмотивовано жорстоким до корінних народів, які населяли СССР, банда не втрималася би навіть протягом першого року війни.
Тому, коли хтось починає варнякати, що Бандера був "предателем", то виникає одразу питання: якого народу і якої держави?
Совецкої? ПНХ!
Alex777 _ 11.02.2015 19:48
IP: 74.125.41.---
Рекомендую почитати:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!),
goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!)
і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
Тут цілодобово чергують кілька людей з "бригади", які пишуть одночасно в багатьох темах (наприклад, harza, Иван Дмитриев, Евгений Курский, taksist, Golden Force, Иван49 та інші).
Вони виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами. Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
Надія Захарчук _ 10.02.2015 19:21
IP: 91.206.4.---
harza:
Надія Захарчук:
Alex777:
-- Щиро сподіваюсь, що він живе та працює на перших поверхах – бо все йде до того, що він, як той міністр оборони США Форестол вистрибне у вікно з воланням: "Рятуйте, тролі йдуть!!!".
А це щур Солженіцин, духовний наставник Путлера і всіх прибічників "Руськава мірка", про Україну:
"В отторгнутой Галиции, при австрийской подтравке, были выращены искаженный украинский ненародный язык, нашпигованный немецкими и польскими словами...
Даже этнически, украинское население во многом не владеет или не пользуется украинским языком..."
Ви б harza вже якось трохи почали б соответствовать. Що це ви тут використовуєте якусь етнічно недоцільну мову. Знаєте, йдіть по стопам Гоголя, теж наче чимала людина була, а то якось опускаєтесь до плебейського наречія
Alex777 _ 10.02.2015 18:36
IP: 74.125.41.---
Рекомендую почитати:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!),
goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!)
і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
Тут цілодобово чергують кілька людей з "бригади", які пишуть одночасно в багатьох темах (наприклад, harza, Иван Дмитриев, Евгений Курский, taksist, Golden Force, Иван49 та інші).
Вони виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами. Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
Alex777 _ 10.02.2015 14:59
IP: 74.125.41.---
ах, і ще...
моя кафедра продовжує реготати з убогих мізками тролів
;-)
:-)
Alex777 _ 10.02.2015 14:48
IP: 74.125.41.---
Рекомендую почитати:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!),
goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!)
і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
Тут цілодобово чергують кілька людей з "бригади", які пишуть одночасно в багатьох темах (наприклад, harza, Иван Дмитриев, taksist, Golden Force, Евгений Курский, Иван49 та інші).
Вони виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами. Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
Alex777 _ 09.02.2015 13:06
IP: 74.125.41.---
Рекомендую почитати:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!),
goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!)
і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
Тут цілодобово присутні кілька людей з "бригади", які пишуть одночасно в багатьох темах (наприклад, harza, Иван Дмитриев, taksist, Golden Force, Иван49 та інші).
Вони виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами. Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
Alex777 _ 09.02.2015 10:03
IP: 74.125.41.---
19Yurkiv21
просто у них в методичках так написано: якщо щось не знаєш – міняй тему, якщо тебе в суперечці перемагають – міняй тему, якщо... – міняй тему...
тролі – вони такі...
19Yurkiv21 _ 09.02.2015 08:40
IP: 91.200.224.---
Иван Дмитриев:
19Yurkiv21:
Иван Дмитриев:
Изучайте историю. Судоплатов был "специалистом" по другим операциям. Бандера-предатель своего народа,и чем быстрее народ это поймет,тем быстрее он выздоровеет.
Начулися, які з вас "спеціалісти"!
Підривати живих чи мертвих, вам один хер!
Український Народ завжди здоровий, бо має ЗДОРОВОГО ПРОВІДНИКА, а кацапи – бальнова.
Полный бред. У каждого народа есть свои герои и предатели. Главное-отличить одних от других.
Ну, ось і "атличайте сваих", а до чужих носа не пхайте, бо відкусять.
Alex777 _ 09.02.2015 00:45
IP: 74.125.41.---
Рекомендую почитати:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!),
goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!)
і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
тут є кілька людей з "бригади", які пишуть одночасно в багатьох темах (наприклад, harza, Иван Дмитриев, taksist, Golden Force, Иван49 та інші). Виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами. Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
19Yurkiv21 _ 08.02.2015 22:26
IP: 91.200.224.---
Иван Дмитриев:
Изучайте историю. Судоплатов был "специалистом" по другим операциям. Бандера-предатель своего народа,и чем быстрее народ это поймет,тем быстрее он выздоровеет.
Начулися, які з вас "спеціалісти"!
Підривати живих чи мертвих, вам один хер!
Український Народ завжди здоровий, бо має ЗДОРОВОГО ПРОВІДНИКА, а кацапи – бальнова.
Alex777 _ 08.02.2015 22:25
IP: 74.125.41.---
Микола Злочевський:
Alex777:
Так пан Іван є "Воффка"?
важко сказати. вони ж там працювали бригадою, позмінно. і хто під яким ніком коли писав – виявити складно
Микола Злочевський _ 08.02.2015 19:34
IP: 94.153.84.---
Alex777:
Так пан Іван є "Воффка"?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter