Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Виїзд заборонено!

21 травня 2015, 19:03

Після сьогоднішнього голосування у парламенті знову відчуття дежавю. Пригадуєте, як Захарченко (головний міліціонер Януковича) 16 січня 2014 року проштовхнув закон про "не більше 5 машин у одній колоні"? Чим це закінчилося для нього та інших ініціаторів диктаторських законів відомо усім...

Пропоную вашій увазі позицію "Свободи" щодо нинішнього ганебного ухвалення у першому читанні законопроекту N2562 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху":

21 травня 2015 року Верховна Рада України з ініціятиви Яценюка-Авакова, за вирішальної підтримки так званих малих фракцій коаліції "Самопомочі" Андрія Садового, "Радикальної партії" Олега Ляшка, колишніх "регіоналів" із груп "Воля Народу" та "Відродження" ухвалили за основу законопроєкт (N2562) щодо вдосконалення регулювання відносин у царині забезпечення безпеки дорожнього руху. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вважає, що цією ініціятивою уряд Яценюка та парламентська коаліція перетворює водіїв на безправну масу а працівників державтоінспекції на "хазяїв доріг". Наголосимо, що народні депутати-свободівці голосували проти цього документа.

Уряд Яценюка за підтримки коаліції пропонує збільшити термін затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення з 3 до 24 годин. Така ініціятиванеприпустима, бо, всупереч Конституції України, призводить до збільшення тривалости адміністративного затримання особи у 8 разів.

Обурливим випадком порушення громадянських прав водіїв є скасування дії принципу презумпції невинуватости. У такий спосіб водіїв фактично заганяють у позицію "завжди винуватого". Тебе призначили злочинцем, а ти маєш доводити протилежне!

Инша новація документа – можливість притягнути до адміністративної відповідальности невинувату особу, за якою зареєстровано транспортний засіб, у разі її неспроможности довести свою невинуватість. Фактично, особа, яка передала право керуванням свого авта иншій людині (або її авто викрали), у разі скоєння цими особами правопорушень постане перед відповідальністю за них. Така дія законодавства узагалі суперечить меті адміністративного стягнення – покарання саме тієї особи, яка вчинила порушення.

Виникає багато запитань і до запровадження так званих штрафних балів. Відповідно до проєкту закону, кожному громадянину, який має право керування транспортним засобом, щороку надається 150 балів, однак незрозуміло, чому визначено саме таку кількість балів. Такими діями держава фактично узаконює право водія порушувати правила дорожнього руху до того моменту, поки у нього не закінчаться штрафні бали.

Вершиною ж цього ганебного творива Яценюка-Авакова, яке у першому читанні підтримали члени коаліції разом із колишніми "регіоналами", є звільнення представників державтоінспекції від обов'язку складання протоколу. Ба більше, інспекторам ще й хочуть надати можливості розглядати такі справи закрито, за відсутности осіб, яких звинувачують (а по суті, за цим законом, уже визнаних винними!) у адміністративному правопорушенні.

Без сумніву, така норма призведе до ще більшого свавілля автоінспекторів, посилення корупції. Бо тепер будь-якого водія можуть затримати на 24 години, нічого не пояснюючи. Будь-кого зможуть зробити винним, але й будь-кого зможуть виправдати на місці, спонукавши дати хабар. У такому разі державтоінспекторів зроблять "хазяями доріг", а водіїв – безмовною та безправною масою.

"Свобода" переконана, що ухвалення цього законопроєкту в такому вигляді є неприпустимим. Парламентарі-свободівці пропонуватимуть свої правки під час розгляду цього документа у другому читанні. У разі, коли ці зміни коаліція відмовиться врахувати, парламентарі-націоналісти робитимуть усе можливе, аби не допустити затвердження цього документа в цілому та відстояти законні права водіїв як рівноправних учасників дорожнього руху.


Довідка: Результати голосування за проєкт Закону N2562 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху". Рішення ухвалено за основу. "За" – 247.

Фракція "Блок Петра Порошенка" – 94 "за", фракція "Народного фронту" – 72 "за", фракція "Радикальної партії" – 19 "за", фракція "Самопоміч" – 18 "за", група Відродження" – 13 "за", група "Воля народу" – 11"за", фракція ВО "Батьківщина" – 10 "за".

powered by lun.ua
Коментарі — 34
wed _ 22.05.2015 20:14
IP: 104.197.4.---
sidor:
...
Фірташ під присягою показав,що ЮВТ агент ГОСДЕПу (це у США). ЮВТ ж політік а не Мата Харі.
людина, яка вірить в те, що публічно сказав Фірташ, рятуючи свій зад, хай навіть під присягою,
не заслуговує на те, щоб її думку брали до уваги %-)
Adam Viter _ 22.05.2015 14:44
IP: 178.92.21.---
У нас в Україні всі ультраправі від Путіна, Гуняєва-Кирила, Кадирова. Всі решту від них терплять. Народ України Всіх Національностей терпить від ультраправих Путіна. Порошенко обіцяє, що не потерпить і не дозволить ультраправим шкодити репутації України. За словами президента, крайні праві в Україні не мають значної підтримки серед населення, про що свідчать результати президентських виборів Народу України Всіх Національностей.

Svetlana Sunny
В Україні немає ультраправих у класичному розумінні Заходу. Ні Правий Сектор, ні Свобода до них і близько не відносяться. Вони більшою мірою українські центристи, які виступають за українську самоідентифікацію. Ярлики нацизму і фашизму їм навішує пропаганда Геббельса із Кремля, щоб виправдати свою агресію. А Порошенко продовжує їх традицію, щоб виправдати себе і свій мирний план по здачі територій Держави.
Adam Viter _ 22.05.2015 14:42
IP: 178.92.21.---
Незважаючи на страшну гібридну війну Путіна, сьогодні в суспільстві є затребуваний запит на спокійне мирне життя, як у всьому світі. Хто і як повинен його нам забезпечити?
МВС пропонує залучити іноземних поліцейських до патрулювання вулиць в Україні. На час війни в окупованому Донбасі і Криму це дуже добре.
Кругом у світі одні правила. Якщо водій виявляє непокору поліції на дорозі, електрошок і ти в наручниках в суді платиш величезний штраф. Безпека руху громадян понад усе, що на дорозі, що в місті, що в селі. Людина повинна бути захищена від зомбі-варварів, нічних вовків, і іншої нечисті.
Починати потрібно з іноземних спеціалістів, суддів, прокурорів – це дешевше, ніж патрулі на дорогах.
Іронія.
Чому іноземні спеціалісти довго не витримують в Україні і тікають назад, додому, в пошуках нової праці. По Європейським міркам напевно у нас мало платять за таку чесну роботу. Щоб нам допомагати, за містом дачу треба мати. Візьміть за містом пару сотих і посадіть картоплю і городину
sidor _ 22.05.2015 14:28
IP: 5.45.255.---
myshkina:
alexa71:
Це справді Ярославович писав, а не Вона?
Скажіть будь ласка як сьогодні проголосувала Вона і фракція Батьківщина за розірвання договорів з Росією.

І чи можна вважати її Кремлівською підстилкою.
Фірташ під присягою показав,що ЮВТ агент ГОСДЕПу (це у США). ЮВТ ж політік а не Мата Харі.
sidor _ 22.05.2015 14:20
IP: 5.45.255.---
-Vesna-:
Андрей Кононенко:
-Vesna-:
Мені ця новація подобається.
Ага, всем нравится, когда им дают право нарушать какие-нибудь правила.
Скажу Вам как водитель с 6-летним стажем.
Есто всего 2 группы риска на дороге – молодые бычки-тестостероны (до 20-22 лет) и водители -дальнобойщики. Первые – просто невменяемые – их за руль в принципе пускать нельзя – пока сперма из мозгов не уйдет в положенное для нее место. Вторые – в городе как в лесу. Им тоже в город заезжать не рекомендуется. Особенно с нестандартными габаритами.

Все остальные ездят как надо. Нарушают в непринципиальных местах – понимая дух ПДР.
а таксисты и маршрутчики?
Виктор Сим _ 22.05.2015 12:22
IP: 46.160.99.---
Ed Makovsky:
скоро очень очень скоро! Терпець людей вже виливаэться через край, бо більше невдоволених та поневолених, простий люд та навіть середній так званий клас дуже і дуже злі! Осокорки, дії під радою, під КМДА. ці без вийнятку паскуди за рік зовсім забули хто їх поставив до влади. Третій майдан буде ще більш кровавий аніж попередній! Якщо влада не розуміє – не чує людей, гнати її "сраним віником" та вже буде не віник, і навіть не палки... А хто із влади не вірує – то не хай ще раз передивляться кадри коли БТР за 2 секунди спалахнув як "ёлка'... Пінком під зад і міністрам і Пеце с Віталькой, і куле влоба по заслузі за вороство і обман, разом із Гонтаревою – будуть на ялинках перед КМДА... Герої не вмирають!
Да, они себе сами роют могилы. Если их еще станут хоронить.
Ed Makovsky _ 22.05.2015 11:59
IP: 162.222.183.---
скоро очень очень скоро! Терпець людей вже виливаэться через край, бо більше невдоволених та поневолених, простий люд та навіть середній так званий клас дуже і дуже злі! Осокорки, дії під радою, під КМДА. ці без вийнятку паскуди за рік зовсім забули хто їх поставив до влади. Третій майдан буде ще більш кровавий аніж попередній! Якщо влада не розуміє – не чує людей, гнати її "сраним віником" та вже буде не віник, і навіть не палки... А хто із влади не вірує – то не хай ще раз передивляться кадри коли БТР за 2 секунди спалахнув як "ёлка'... Пінком під зад і міністрам і Пеце с Віталькой, і куле влоба по заслузі за вороство і обман, разом із Гонтаревою – будуть на ялинках перед КМДА... Герої не вмирають!
Шамиль Абдулахман _ 22.05.2015 09:50
IP: 93.126.73.---
Stoick:
"Рудимент націоналізм" існує у всих країнах европи... Поляки є поляками, німці – німцями, італійці – італійцями... А ось рудимент ідіотизму існує в совчатнику в вигляді аргументу "зі слів заступниці...". Треба власно поїздити по світу і подивитися, де є такий мінтовський беспрєдєл? Після шухеру, який називають революцією, даі сиділо під плінтусом і нічого страшного на дорогах не сталося... Та і після того як зникла необхідність купувати талони то теж нічого не сталося... Я думаю що і права не дуже потрібні, крім можливості мєнтам їх вилучати, вони ні до чого...
-Vesna- _ 22.05.2015 09:30
IP: 93.74.254.---
wed:
ну щодо 150 балів – це необов"язково неправильне рішення:)

особливо тим, для кого штрафи виглядають дрібними витратами за "зручну" їзду)
але все залежить від імплементації цього принципу...

Ну створювати "незручну" їзду було дуже бажаним для ДАІ України – бо саме таким чином косилось бабло для низового корупційного збору.
Іншими словами – створювати максимально більше ситуацій – коли буква і дух ПДР не співпадають. Тож "зручна" їзда часто просто раціональна.
Stoick _ 22.05.2015 09:01
IP: 93.79.21.---
Пане Тягнибок, це з слів заступниці МВС міжнародний досвід, який цивілізація здобувала не один десяток літ, а чого досягли депутати та президенти Українського походження на дорозі за роки незалежності України можна побачити по загальними показникам розвитку України.
Ви дійсно вірите у те, що рудимент "націоналізм" у глобалізаційному процесі 21 сторіччя має сенс?
wed _ 22.05.2015 03:36
IP: 104.154.67.---
теж цікаво, чому Свобода не надто звертає увагу на протести валютних вкладників – адже вона є (в т.ч.) соціалістичною партією,
а тут власне маємо справу з людьми, котрі постраждали через надмірну довіру до власної держави, і котрі є потенційними (безвідповідальними) виборцями лівих партій – бо очікують, що держава за них піклуватиметься та виправлятиме їх помилки, якщо їх наслідки приймають страхітливі розміри
wed _ 22.05.2015 03:27
IP: 173.255.118.---
ну щодо 150 балів – це необов"язково неправильне рішення:)
тут автор надто критично віднісся імхо

в багатьох країнах діє подібна система штрафних пунктів (якщо забиратиметься право керувати транспортними засобами при перевищенні того максимуму штрафних балів, то це не дозволятиме водіям надто регулярно порушувати правила по-дрібному,
особливо тим, для кого штрафи виглядають дрібними витратами за "зручну" їзду)
але все залежить від імплементації цього принципу...

а затримання на 24 години з дрібної причини – це звісно очевидний перегин, дуже сприяючий корупції...
тут просто море простору для терроризування водіїв
-Vesna- _ 22.05.2015 00:08
IP: 93.74.254.---
Андрей Кононенко:
Вы делаете огромные неоправданные обобщения.
Но нужно посмотреть милицейскую статистику ДТП. И там вы увидите, сколько процентов приходится на молодых бычков и дальнобойщиков.
И почему вам нужно 150 баллов на непринципиальные нарушения вместо, скажем, 50?
Мои обощения безусловно субъективны. Потому – что это МОИ наблюдения.
ДТП – напрямую не связаны с группами риска.
150 баллов (Тягныбок не договаривает) работают только на БЕЗинцидентных случаях.
Цифру 150- видимо взяли с чьей-то практики. Я на цыфру вообще не заморачиваюсь – тем более что еще не известно СКОЛЬКО будут от этой цыфры отгимать за "нарушения".

Но сам подход мне нравится. Он адекватен – т.е. соотвествует жизни.
В 9 из10 случаев ПДД предписывает водителю граммотно и системно оценивать ситуацию – и только после этого быстро и четко выполнить маневр. И это самые ПРИНЦИПИАЛЬНЫЕ моменты.
Почему же в оставшемся 1 из 10 водитель должен быть собакой Павлова?
anno_domini _ 21.05.2015 23:22
IP: 188.239.8.---
19Yurkiv21:
Юрків, ну чого ви такі злі, прям.
19Yurkiv21 _ 21.05.2015 23:02
IP: 91.200.224.---
anno_domini:
Пане Олеже! Ви не опускайте руки. До Вас є повага. Навіть за те, що Ви представник Західної України. Поважаємо Західну Україну і Вас. А українцям зі Західної така пропозиція: не цурайтеся свого представника Олега Тягнибока. Ви беріть приклад зі Сходу України – за свого представника вони всі 100 процентів дають голосів на виборах. Диву даюсь, що на Вас боти пишуть.
А відносно Юлії Тимошенко – в якій вишиванці вона була сьогодні – не знаю. Але у неї є гарна вишиванка. І Юлію Володимирівну ніхто не замінить, як і Олега Тягнибока. Тому наша Україна і має багатство, що у неї є представники різних партій, від Батьківщини до Свободи.
Прочитавши таке, Олег Ярославович подер на собі вишиванку!
Андрій Бардис _ 21.05.2015 23:02
IP: 94.244.40.---
Скоро народ прийде в Раду зі зброєю як у Вірменії!
19Yurkiv21 _ 21.05.2015 22:59
IP: 91.200.224.---
Усі Закони на теренах бувшого совка пишуться, виходячи з припущення, що усі громадяни є апріорі їх порушниками, а Правила Дорожнього Руху складені так, щоби їх неможливо було не порушити.
Наприклад, впродовж всієї траси Київ – Львів встановлена максимальна швидкість 90 км/год. і жодної швидкісної дільниці.
В результаті, джипи шпарять 180км/год., не знижуючи швидкості навіть в населенних пунктах, так що даішники не встигають оком моргнути.
Сам був свідком, коли мене зупинили за перевищення в населенному пункті на 22 км/год. (ще одна дурня ПДР, бо має бути припустимий максимум 65 км/год., а далі штраф 500грн.)
На моє запитання, а чому їх не зупиняєте, була ґеніальна відповідь: "на вас усіх нас не вистачає".
До речі, можна їхати і 150км/ год і 300 км/год, штраф буде той самий:)
Я думаю, якщо ПДР взагалі скасувати, а ДАІ розігнати, статиска порушень на дорогах залишиться така, як сьогодні, а грошей держава збереже достатньо аби ці кляті дороги підлатати:)
anno_domini _ 21.05.2015 22:42
IP: 188.239.8.---
Пане Олеже! Ви не опускайте руки. До Вас є повага. Навіть за те, що Ви представник Західної України. Поважаємо Західну Україну і Вас. А українцям зі Західної така пропозиція: не цурайтеся свого представника Олега Тягнибока. Ви беріть приклад зі Сходу України – за свого представника вони всі 100 процентів дають голосів на виборах. Диву даюсь, що на Вас боти пишуть.
А відносно Юлії Тимошенко – в якій вишиванці вона була сьогодні – не знаю. Але у неї є гарна вишиванка. І Юлію Володимирівну ніхто не замінить, як і Олега Тягнибока. Тому наша Україна і має багатство, що у неї є представники різних партій, від Батьківщини до Свободи.
Юрій Неживий _ 21.05.2015 22:30
IP: 46.203.28.---
вам пане Тягнибоче треба закрити та мовчати, за ваше лицемірство злодійство та тотальну зраду – вас народ України викинув на смітник історії – тому вам потрібно знайомитись з історією мусору а не боротьбою з ним. То ваші брати -аваковці -смітт'кєвичі -можна сказати -єдиноутробні брати по Махніцькому наприклад -чи не близнюки.
Alexey Ingul _ 21.05.2015 22:22
IP: 94.178.11.---
Україна стогне під ярмом реформаторів! Народ України стогне та проклинає той день коли клюнув на пусті обіцянки на Майдані! З кожним реформаторським кроком влади, жити людям стає все гірше в Україні? А Свобода – це брехлива ганьба України!
Зоряна Калинюк _ 21.05.2015 21:33
IP: 195.137.185.---
Пане Олег на тернопільщині ваш "побратим" Надал з бригадою так грабують місто та бізнесменів,вимагаючи хабарі,що люди стогнуть.За 3роки головування він побудував торг.центр за 5 млн.доларів,ресторан,ще торг.центр...вілла в Іспанії,скоро наші заробітчани обіцяють зазнимкувати її.Цих хабарників зловили.Цікаво,за скільки відкупились?!
chsaber _ 21.05.2015 21:05
IP: 194.0.206.---
alexa71:
Це справді Ярославович писав, а не Вона?
Очень похоже, что писал этот закон Ершов.
А как же? Ещё домики, как у него, надо дочерям построить. Да и машины по чаще менять надо. А они, машины эти, по сто тысяч долларов.
А закон, в таком виде, даёт все возможности таким, как Ершов, умножать своё богатство.
myshkina _ 21.05.2015 21:02
IP: 94.242.198.---
anno_domini:
Пане Олеже! Вітаю Вас та інших українців з Днем вишиванки! Який сонячний день! Жаль тільки мерія не підготувалася до такого Дня. Були дні, коли пропонували киянам та гостям одягнути вишиванки та робили безплатний проїзд в транспорті. Думаю, всі би одягнули тоді вишиванки. Хоч один день з небагатьох зробили би собі свято.
Скажіть будь ласка в якій вишиванці сьогодні була Юля Володимирівна.
anno_domini _ 21.05.2015 21:00
IP: 188.239.8.---
Пане Олеже! Вітаю Вас та інших українців з Днем вишиванки! Який сонячний день! Жаль тільки мерія не підготувалася до такого Дня. Були дні, коли пропонували киянам та гостям одягнути вишиванки та робили безплатний проїзд в транспорті. Думаю, всі би одягнули тоді вишиванки. Хоч один день з небагатьох зробили би собі свято.
myshkina _ 21.05.2015 20:59
IP: 104.197.4.---
formalin:
А де там Єгора Соболєв?!
Він зараз в залі Ради кричить

ГАНЬВА ГАНЬБА

в адрес фракції Батьківщина, і обіцяє знов побити депутата Батьківщини
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter