Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Нова Конституція: жодного особливого статусу окупованому Донбасу!

16 липня 2015, 08:56

Депутатська група ВО "Свобода" у Верховній Раді України XVIII скликання виступає категорично проти закріплення в проєкті закону про внесення змін до Конституції України норми про те, що "особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом".

Усі акти влади про надання в будь-якій формі автономного статусу окупованим територіям Донбасу по суті є антиконституційними та ведуть до знищення державного суверенітету і територіяльної цілісности України, чого і домагається держава-агресор.

Фракція ВО "Свобода" була єдиною з депутатських фракцій в парламенті 7-го скликання, яка одностайно проголосувала проти ухвалення закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", що фактично надавав окупованим територіям автономні повноваження, одночасно покладаючи на Державний б'юджет України усі видатки на їх забезпечення.

Депутати-свободівці нагадують Президенту та Верховній Раді, що згідно зі статтею 2 Конституції, зміни до якої може бути ухвалено тільки всеукраїнським референдумом, Україна є унітарною державою. Відповідно до цієї статті, на всій території України має діяти єдиний порядок місцевого самоврядування, який не передбачає жодних "особливих порядків" для окремих територій.

Єдина реальна особливість так званих окремих районів Донецької і Луганської областей полягає в тому, що ці території, як і Крим, є окупованими російським агресором. Тому повноцінне запровадження там місцевого самоврядування можливе лише після повного відновлення державного суверенітету та конституційного ладу України на цих територіях, вигнання російських окупантів та позбавлення виборчих прав їхніх місцевих пособників.

Ухвалюючи зміни до Конституції, нинішня влада має керуватися національними інтересами, а не положеннями Мінських угод, які були нав'язані Україні воєнним шантажем Москви. Жодного дня після ухвалення Мінських угод про перемир'я від 5 вересня 2014 року російські окупанти не дотримувалися їх.

Одностороннє виконання Україною Мінських угод у той час, коли російські підрозділи відновили масштабні атаки на українські позиції, рівнозначно капітуляції перед російським агресором.

Депутатська група ВО "Свобода" застерігає парламентську коаліцію від капітулянтських дій при ухваленні змін до Конституції. Надання автономії окупованому Донбасу не зупинить, а тільки заохотить Путіна. Мир Україні може принести тільки спроможність протистояти окупанту і перемагати його.

powered by lun.ua
Коментарі — 27
Боровик _ 16.07.2015 18:29
IP: 104.197.74.---
AlexKoval:
bogus77:
И верно... и помните депусратики... скоро местные выбори и шоколадный педро уже пролетает
Хочется воевать за чужой счет и чужими смертями простых людей Украины. А подонки от Свободы и ПС будут во Львове и Мукачево, за 1000 км от войны делать бизнес за счет дутого "патриотизма"? Сколько этих политиков на войне???
Сказано тобі: більше 1000чол., гн (=п) ідар.
wed _ 16.07.2015 11:48
IP: 130.211.129.---
з першої сторінки:
Очікується, що сам Петро Порошенко також прибуде в Раду на розгляд конституційних змін.
Крім того у парламент з'їхались делегації близько 10 посольств. Їхні авто стоять перед Верховною Радою.
очевидно, Європа вирішила, а Кондитер підтримав, що Україна має капітулювати для більшого спокою всього ЄС...
трохи сумніваються, що українці собі зшморг на шию повісять, от і треба проконтролювати!

а що? досвід ЄС вже мають – от Україна Румунії газове родовище віддала легко – Румунія задоволена, і все добре... то чому ж і Росії не може віддати?
______

Якщо ВР НЕ погодиться на гвалт, то європейці нікуди не дінуться – менше допомагати просто не зможуть. А от якщо згодиться – тоді європейські політики зможуть менше перейматися Україною, бо матимуть оправдання перед своїми виборцями: мовляв самі українці так вирішили.
wed _ 16.07.2015 11:38
IP: 104.197.30.---
перед очима вимальовується похмура перспектива – ВР нагнули,

деякі кацапські терористи чи воєнні злочинці отримали справжній правний статус в Українській державі... ну нехай формально вони керують тільки окремими районами,

але ж конфлікт не припиняється, Україна Кондитера далі здає кусочки своєї території (може як раніше, тимчасово "виключаючи" артилерію), і ті легалізовані кацапські терористи ФАКТИЧНО керують всією окупованою територією (навіть якщо вона збільшиться раз в 5-10)...
а Україна МУСИТЬ їх трактувати як своїх чиновників/представників "народу", фінансувати, оберігати ітд... і так поки не здохне Пуйло... а це може бути і років за 3-5-7-...
Miki2 _ 16.07.2015 11:22
IP: 93.72.11.---
Щас я сходю на стрєлку а патом тут со всіма розберуся
wed _ 16.07.2015 11:21
IP: 130.211.116.---
*поправка
(всі інші навіть з команди Обами були ЗА надання...
wed _ 16.07.2015 11:19
IP: 104.197.11.---
з першої сторінки:
Уповноважена Держдепартаменту США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд впевнена, що Верховна Рада проголосує у четвер закони із "пакету МВФ" та приступить до зміни Конституції щодо децентралізації та "особливого статусу".
ці жіночки з оточення Обами, що змогли перешкодити надати озброєння для України (всі інші навіть з команди Обами були проти... раніше ці жіночки відзначились і тим, що схилили Обаму не вмішуватися в Сирію, щоб не загострювати стосунки з Росією – з відомим результатом),

але вони тимчасово користуються авторитетом представників США...

наші дурні в ВР можуть послухатися... а ціну заплатить, і величезну, тілдьки українці та Україна
Андрій_І _ 16.07.2015 11:18
IP: 81.17.128.---
AlexKoval: Ви кажете, що можна було зробити? Зрозуміло, що треба було зробити!

"Влада" України, з першої хвилини появи підозри щодо першого факту посягання на територіальнуї цілісність України мала наполегливо, публічно, щоденно вимагати від "гарантів" за Будапештським Меморандумом (США, Великої Британії і Росії) досягнення і реалізації домовленості про встановлення на всіх прикордонних переходах України спільних американсько-англійсько-російсько-українських постів спосереження для фіксування і повного виключення можливості перетину українського кордону будь-якими військовими формуваннями і військовою технікою на порушення цього Будапештьського Меморандуму.
Чи прийняла б Росія цю пропозицію, чи ні, подальші розмови про те, хто "вдерся" на Донбас були б цылком визначеними.
P712 _ 16.07.2015 11:11
IP: 92.113.134.---
пане Олеже, думаю варто починати збирати підписи для проведення загальнодержавного референдуму, нехай люди висловляться про особливий статус, також побачимо який барига Пецо демократ (чи дєрьмократ), чи дослухається до думки людей. Тому що ці самостійні ігрища від Пецо (рученятами пуйла) переходять межі існуючої Конституції, зокрема її статею 5. Одночасно можна провести референдум про перехід до парламентської республіки (скасувавши інститут президенства), цікаво, як висловляться українці
wed _ 16.07.2015 11:09
IP: 104.197.15.---
AlexKoval:
bogus77:
И верно... и помните депусратики... скоро местные выбори и шоколадный педро уже пролетает
Хочется воевать за чужой счет и чужими смертями простых людей Украины. А подонки от Свободы и ПС будут во Львове и Мукачево, за 1000 км от войны делать бизнес за счет дутого "патриотизма"? Сколько этих политиков на войне???
черговий lohik проплачений шоколадом?... стримайся трохи, бо аж тхне...
так, як твій шоколадний босс робить собі прибутки на біді України, нієто не зуміє
Андрій_І _ 16.07.2015 10:59
IP: 81.17.128.---
Хто, коли й в який законний спосіб отримав від народу України та від громадян України, що проживають "в окремих районах Донецької та Луганської областей", право та повноваження на надання юридичної сили побажанням, висловлюваним терористами, діючими на окупованій російським агресором території?!

Пан Президент, кожен з депутатів Верховної Ради, вся Верховна Рада в цідому і її Голова не мають жодних законних підстав брати на себе – узурпувати право Народу України і право мешканців Донецької і Луганської областей на визначення устрою свого життя. Всі ці "нібито дежавні діячі" зберуть свої "манатки" та й виїдуть до своїх грошей, а нам тут – жити!
AlexKoval _ 16.07.2015 10:43
IP: 91.237.64.---
Пересмешник:
oven:
Легализировав в украинском законодательстве какую-либо "особенность" мы дадим России право официально помогать этим особенным территориям. Россия тут же введет войска под предлогом защиты особенных приверженцев русского мира.
А то на сегодня она эти войска не ввела??? Хватит бред нести.
AlexKoval _ 16.07.2015 10:41
IP: 91.237.64.---
Пересмешник:
AlexKoval:
Тут один знакомый с Свободы...
А еще одна твоя знакомая тетка по телеку рассказывала, как ПС распяли маленького мальчика...))))
Давай, пиши есчо!)))
Могу конечно и назвать его имя и фамилию и знаю точно что в прошлом году он был в Свободе на (Майдане познакомились). Но боюсь что сделают "предъяву" за раскрытие "персональных данных бойца особого подразделения ". Если у тебя есть знакомые в ПС – можешь расспросить, как у них организован "процесс". Думаю не сильно будет отличаться рассказ.
Пересмешник _ 16.07.2015 10:34
IP: 213.154.203.---
AlexKoval:
Тут один знакомый с Свободы...
А еще одна твоя знакомая тетка по телеку рассказывала, как ПС распяли маленького мальчика...))))
Давай, пиши есчо!)))
AlexKoval _ 16.07.2015 10:31
IP: 91.237.64.---
Тут один знакомый с Свободы, который божился на патриотизме, на прошлой неделе выдал "перл" в разговоре с мной и приятелем. Мол в ВСУ мобилизуются лохи. Идти нужно в добровольческие отряды, лучше всего записаться в ПС. Достаточно в в военкомат принести справку от штаба ПС, что ты та зачислен в батальон – и больше повестки приносить не будут. А в ПС – если хочешь воевать – могут записать в боевой батальон, но сейчас желающих в боевой мало. В основном в резервные. Тогда тренировки и "работа по сбору средств на боевые батальоны". До 10% можно получать от "собранного" на подразделение. В основном – сбор от "работы" с "мелкым и средним бизнесом". Процент "сбора" – в зависимости от бизнеса и владельца.
Пересмешник _ 16.07.2015 10:31
IP: 213.154.203.---
oven:
Не получится отгородиться. В России войск много. Как только появятся какие-то особые условия для неопределенных территорий, то эти территории начнут тут же расширять. Легализировав в украинском законодательстве какую-либо "особенность" мы дадим России право официально помогать этим особенным территориям. Россия тут же введет войска под предлогом защиты особенных приверженцев русского мира.
oven _ 16.07.2015 10:23
IP: 188.163.11.---
Можна міркувати по-різному. На Донбасі, як це не прикро, за часи його трьохсотлітньої окупації москалями їм вдалося сформувати цікаву націю – націю перевертнів. З Україною за незалежність від неї воюють переважно бойовики з українськими прізвищами. Вони ненавидять все українське більше за москалів. А, може, ми відгородимося від них трьома лінями Манергейма та хай там живуть і власний хліб жують? Доки вони будуть з нами, ми не будемо в НАТО, кожні вибори перетворюватимемо нак запеклу і мало успішну боротьбу з фальсифікаціями, матимемо знову фракцію комуністів у ВР та вислуховуватимемо повсякчасно "вернітє нам рускій язик". Перевертням нужен рускій язик як вода спраглому в пустелі. Та палімо по них з гармат, якщо вони будуть гатити по нас російськими мінами і снарядами. Їм же колись набридне.
Пересмешник _ 16.07.2015 10:23
IP: 213.154.203.---
Правильно! Нельзя допускать никаких особых статусов! Как только в конституции появится такой статус, то Пуйло сразу же расширит и "особые" территории до понравившейся ему черты!
AlexKoval _ 16.07.2015 10:21
IP: 91.237.64.---
SARA21:
Правильно пане Олег.
Уже записался добровольцем или в Польши на заработках?
AlexKoval _ 16.07.2015 10:20
IP: 91.237.64.---
bogus77:
И верно... и помните депусратики... скоро местные выбори и шоколадный педро уже пролетает
Хочется воевать за чужой счет и чужими смертями простых людей Украины. А подонки от Свободы и ПС будут во Львове и Мукачево, за 1000 км от войны делать бизнес за счет дутого "патриотизма"? Сколько этих политиков на войне???
AlexKoval _ 16.07.2015 10:16
IP: 91.237.64.---
ukrainefastov:
Порошенко как минимум должен обьявить референдум по статусу оккупированных территорий в будущем.
Тем более,если Порошенко оказался под очевидным давлением других стран (Германия,США).
Греки смогли провести референдум,хотя их положение гораздо хуже.
И чем помог грекам референдум, на котором они выступили против условий кредиторов, а правительство и парламент проголосовали за эти условия? На самом деле условия еще больше ужесточили, т.к. поставили "маячки" дабы учесть в будущем возможное "кидалово" от греков на "очередном референдуме". Настоящие руководители государства в решающие минуты берут отвесвенность на себя, а не перекладывают его на народ.
AlexKoval _ 16.07.2015 10:12
IP: 91.237.64.---
Андрієнко:... Він зробив фатальну помилку: дозволивши Росіїї наповнити ворожі сили на Донбасі важкою зброєю.
Долго думал что-бы написать этот бред? Может тогда еще и объяснишь, что должен был сделать Порох, что-бы запретить России воевать с Украиной (т.е. поставлять оружие, войска и т.д.)?
Андрієнко _ 16.07.2015 09:47
IP: 93.74.11.---
Що б ми не записали, це не укріпить позицій України на Донбасі. Навпаки, додасть зухвальства Росії вимагати через сепаратистів ще більших поступок від України. Порошенко боїться, він не знає, що робити, аби стримати апетити Путіна. Він зробив фатальну помилку: дозволивши Росіїї наповнити ворожі сили на Донбасі важкою зброєю.
alexa71 _ 16.07.2015 09:42
IP: 37.54.98.---
Знайома пісня з історії – німці вже під Оршою, а вожді вимагаю почати наступ на Варшаву. Війна до переможного кінця, тільки чомусь політруки по закарпаттях на перевалах купони стрижуть. А населення на бійню гонять.
І що це за чергова редакція української мови? В СТБ і Фаріон навіть таких сполучень не знаходиться.
Омар _ 16.07.2015 09:37
IP: 178.94.85.---
Один з небагатьох випадків, коли я згоден з паном Олегом. Особливий статус вже є – Тимчасово Окуповані Території. Взагалі, коли досі нема законів про відклик народних депутатів та про імпічмент президента, закон про особливий статус Донбаса є невчасним.
А цікаво, чи згадуються в Основному Законі Японії острови Кунасірі, Еторофу, Сікотане та Хабомаї та який їм надано статус?
80000 _ 16.07.2015 09:28
IP: 46.203.199.---
Голова ВО "Свобода" = смотрящий Воровського Общака Сво...лота (ВО). Олєг – згинь чи поміняй хвамілію...тягнибок вже стало синонімом зради злодійства лицемірства. вже давно українці сказали фу-у-у-у- тобі і твоїм потворним блатним.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter