Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Підтримка ''особливого статусу'' Донбасу – зрада тисяч українців, які загинули на фронті за цілісність України

16 липня 2015, 18:52

Підтримка більшістю коаліції спільно з "Опозиційним блоком" та іншими "недобитками" Партії регіонів змін до Конституції України, які передбачають "особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей", – це зрада тисяч українців, які загинули на фронті російсько-української війни, борючись за цілісність України, та десятків тисяч тих, хто нині зі зброєю в руках відстоює єдину, соборну Україну. Окрім того, це плювок в обличчя мільйону переселенців, які були вимушені бігти від так званих "ДНР-ЛНР.

Ми вже мали приклад із "автономією" Криму і добре знаємо, чим це закінчилося: втратою півострова. Можливість визначення окремим законом "особливого статусу" окупованих територій Донбасу – це ще один крок до знищення державного суверенітету і територіальної цілісності України. І саме цього домагається Кремль. Москві потрібна "автономія" для Донбасу, де коштом українського бюджету будуватиметься "русскій мір". Не спромігшись взяти нас приступом, тепер Путін намагається діяти підступом, розповсюджуючи ракову пухлину так званих "особливих статусів" і "автономій".

Позитивне голосування цього зрадницького рішення стало можливим лише завдяки підтримці, яку надали фракціям коаліції голоси "Опозиційного блоку" та інших залишків Партії регіонів – груп "Відродження" і "Воля народу".

"Свобода" вкотре наголошує на тому, що відновлення місцевого самоврядування на окупованих територіях Донбасу можливе лише після повернення повного контролю України над цими територіями, вигнання російських окупантів та позбавлення виборчих прав їхніх місцевих пособників. Саме за це сьогодні і борються на передовій російсько-української війни понад 1000 свободівців, незалежно від колишніх посад і регалій, а також десятки тисяч наших співвітчизників з усієї України.

powered by lun.ua
Коментарі — 71
Александр 1 _ 16.07.2015 21:17
IP: 95.134.38.---
kren:
...і в чому ж мудрість?
Мудрість у тому, що Україна на 1.5 року одержала можливість будувати нову армію, досягла спроможності дати відсіч агресору (на відміну від Іловайська чи Де.бальцево) під Широкіно. Економіка України тримається на плаву на здивовання Путіна. Зміни у Конституцію фактично ні до чого не зобов'язують, але дають можливість демонструвати (лише демонструвати) світу прагнення к миру, при цьому мати світову підтримку та час на зміцнення.
Софокл1 _ 16.07.2015 21:16
IP: 46.149.92.---
Александр 1:
щоб розраховувати на перемогу без ризику втратити державу.
В тому і біда, що історія на жаль, нічому не вчить... Зараз, саме той небезпечний час, коли дійсно можна втратити державу, незважаючи на перебіг війни на сході. Мукачево, насправді, досить тривожний дзіночок. А у нас "вожді" і досі з2ясовують, хто ж них має більшу вагу... Оця пустопорожня "гетманщина" вже не раз доводила українську дуржавність до краху. А історія, як ми знаємо, має повторюватися. То що буде в цей раз: фарс чи трагедія?
Dolento _ 16.07.2015 21:10
IP: 213.231.13.---
scs111:
Щодо 2-х міністрів, то брехня, бо багато хто виставив би їх на посміховисько!
Van Helsing _ 16.07.2015 21:09
IP: 46.203.61.---
Путин звонит Обаме и предлагает помощь с Ираном. Обама его благодарит. Интересно, что путин получит взамен? Нуланд уже в Киеве, контролирует продавливание через парламент решения про особый статус. Связь есть?
kren _ 16.07.2015 21:03
IP: 37.53.169.---
Александр 1:
...і в чому ж мудрість?Мінськ 1,росіянськими нацистами,не дотримувався,Мінськ 2 не виконується,
напруга тільки зростає,в Україну заходять "гумконвої" зі зброєю,боєприпасами і орками,Путін
нагнітає важкими озброєннями окупованиі території.РФ.не визнана стороною конфлікта,недо
республіки в рахунок не беруться,зарубіжні "гаранти" нічого не гарантують.А вр на чолі з презом, легалізує бандитів як сторону що виборює самоопрєдєлєніє і бере їх на бюджетне утримання.
При тому,що ні РФ,ні ЄС з Британією,ні США,ні през з урядом і вр.ніхто не гаран тують припинення війни.У випаду більшого розгортання бойових дій,ми можем бути певні,що "гаранти" засвідчать свою глибоку стурбованість.
Александр 1 _ 16.07.2015 20:52
IP: 95.134.38.---
Пане Олеже!
Завдяки тим жертвам ворог був зупинений, був час зміцнити українську армію. Спроба російських агресорів штурмувати Широкіне наштовхнулась на достойну відповідь. Тому наступ припинився. А жертви були не даремні. Зміцнити оборону у сто разів – ось завдання на сьогодні: реальне та ефективне.
Нагадаю, що саме ваш міністр оборони здав Крим "без жодного пострілу". То що це було? Зрада? Ні, це була абсолютна неспроможність протистояти ворогу. Бо не було діє спроможної армії. Зараз армія інша, але треба бути на голову вище противника, щоб розраховувати на перемогу без ризику втратити державу.
Софокл1 _ 16.07.2015 20:41
IP: 46.149.92.---
boska-v:
Крым показал, что Украина когда принимала Конституцию 1996 года ошиблась, не сделав ее областью. Так и с Донбассом
А хіба комусь було незрозуміло, що Донбасс – це п"яте колесо, яке буде довго заважати руху в правильному напрямку. І який статус дати цьому регіону, не суть важливо. Головне те, що "діти Януковича" звідти нікуди не дінуться. І будуть завжди підтримувати Руський Мир і Путіна і Сталіна і комуністичне минуле, разом з нинішнім гундяєвським православним шовінізмом. Чи хтось наївно сподівався, що оці люмпенізовані прихильники руського шансону, після втечі Януковича будуть і далі тихо пити горілку не кажучи нічого і жити в вільній Україні? Просте питання: а на якій хрін вони взагалі потрібні?Чи не права була Тимошенко десять років тому, коли пропонувала обтягнути Донбасс колючим дротом? А скількі візгу тоді було...
Александр 1 _ 16.07.2015 20:38
IP: 95.134.38.---
Нарешті бачу коментарі людей, які спроможні думати, а ні піддаватися стадному позову звинувачення президента та ВР у "зраді". Хочу додати, що справа не в тому, що не треба захищати свою країну від ворога. А в тому, що треба більш сильного (поки що), ніж ми ворога перемогти не силою, а мудрістю. Сьогодні зроблений мудрий крок, від якого Україна лише виграє, нічого насправді не втративши.
Не має сенсу класти життя наших патріотів за ради амбіцій де яких політиків чи популістів. Чим більше мирного часу буде у нас, тим міцнішу та сучаснішу армію ми збудуємо. А це гарантія забезпечення незалежності нашої держави.
boska-v _ 16.07.2015 20:27
IP: 93.72.239.---
Крым показал, что Украина когда принимала Конституцию 1996 года ошиблась, не сделав ее областью. Так и с Донбассом
Miki2 _ 16.07.2015 20:26
IP: 93.74.187.---
Панове українці, є дуже простий, дуже ПРИРОДНІЙ спосіб щодо того, чи хороший документ проголосований ВР, чи поганий для України. Якщо він підтримується рузькими всіх рівнів (від бомжари до Путіна), а тут їхніми тролями – значить прийнята бумага дуже хєрова!... І шо тут неясного?

Моя логіка проста, тому й неперевершена.
mihaylenco _ 16.07.2015 20:24
IP: 91.124.197.---
Прихильники особливого статусу вірять, що він зупинить війну? Чому ж тоді не зупинило одностороннє припинення вогню ще до мінських угод? Чому не зупинив війну Мінськ-1? Чому не зупинив Мінськ-2?

Особливий статус для вбивць може бути лише один – довічний. Або на цвинтарі, або на зоні особливого режиму.
Софокл1 _ 16.07.2015 20:17
IP: 46.149.92.---
руслан49:
Такі, як Тягнибок "воюють" і кидають гасла в основному серед своїх прибічників. Поїдь Тягнибок по селам Закарпатської області, де голови сільрад перед приїздом воєнкомів попереджають військовозобовязаних, щоб ті тікали з села і не йшли на мобілізацію. Розкажи їм, що це негарно, поясни момент. Більше ідіть до реальних людей, пояснюйте їм поточний момент. Можливо тоді і іншу Конституцію придумають.
Дуже слушно! Але можна поставити питання і по-іншому. Хай пан Тягнибок особистим прикладом мобілізує пару тисяч патриотів, які не будуть ховатися від державної мобілізаціі і разом з ними пройде де небудь у "Десні" учебку, а потім і в зону АТО. Олеже Ярославович! Ну, хіба слабо? Тоді і питань ні в кого не буде виникати...
Александр 1 _ 16.07.2015 20:13
IP: 95.134.38.---
олександр миколайович:
Але ніякими документами не зафіксовано зміст особливостей здійснення місцевого самоврядування в окремих регіонах Донбасу. Тому хай ці особливості полягають у праві позачергового прийому префектів Донбасу президентом і прем'єрміністром!
Ні, є Закон на цю тему, який діє три роки. Але він сформульований таким чином, що його практично не можна виконати: там багато (шість здається) передумов, у тому числі повне звільнення територій від окупантів, від незаконних збройних формованій, повний контроль з боку України за границею, дія українського законодавства та інш.
Dolento _ 16.07.2015 20:08
IP: 213.231.13.---
Ви – праві, пане Олеже! Працюйте, в Українському парламенті повинна бути "Свобода"!
Александр 1 _ 16.07.2015 20:06
IP: 95.134.38.---
LYCIV_OLGA:
Решения ВР от 16 июля 2015 года – еще один факт ползучего государственного переворота! Президент и парламентарии... могут быть обвинены в совершении преступления – сепаратизм и государственная измена...///

Вы явно путаетесь в определениях и понятиях. "Государственный переворот" – это смена власти насильственным путем. Но, ничего, бывает. Попробуйте теперь разобраться в понятии "государственная измена", которое вы применили к 288 депутатам ВР Украины.
олександр миколайович _ 16.07.2015 20:01
IP: 194.44.181.---
Але ніякими документами не зафіксовано зміст особливостей здійснення місцевого самоврядування в окремих регіонах Донбасу. Тому хай ці особливості полягають у праві позачергового прийому префектів Донбасу президентом і прем'єрміністром!
LYCIV_OLGA _ 16.07.2015 19:44
IP: 109.251.42.---
Решения ВР от 16 июля 2015 года – еще один факт ползучего государственного переворота! Президент и парламентарии, которые пытаются легитимизировать конституционные изменения в части "особого статуса отдельных регионов"" Донбасса – могут быть обвинены в совершении преступления – сепаратизм и государственная измена, за которые, рано или поздно, придётся отвечать...
Можно сколько угодно рассуждать/тешить себя иллюзиями о том, что оный проект может "завалить" Конституционный суд. Но – если он этого не сделает, то, – как минимум пару лет (до 2017), – порядок местного самоуправления там – что сейчас оккупировано – будет осуществляться в особом порядке, согласно отдельному закону, который, в принципе, специально выписан так, чтобы не работать...Это – "плюс"! Однако единственный! Ибо – при этом – сам закон можно изменить всего 226 голосами – "как в сторону зрады, так и в сторону перемоги"...Явно/однозначно – не в интересах Украины/украинского народа так рисковать в угоду Западу!
руслан49 _ 16.07.2015 19:36
IP: 95.134.116.---
Такі, як Тягнибок "воюють" і кидають гасла в основному серед своїх прибічників. Поїдь Тягнибок по селам Закарпатської області, де голови сільрад перед приїздом воєнкомів попереджають військовозобовязаних, щоб ті тікали з села і не йшли на мобілізацію. Розкажи їм, що це негарно, поясни момент. Більше ідіть до реальних людей, пояснюйте їм поточний момент. Можливо тоді і іншу Конституцію придумають.
LYCIV_OLGA _ 16.07.2015 19:35
IP: 109.251.42.---
Нет, дураку понятно -перенос параграфа из текста закона в текст переходных положений Конституции/"танцы под дудочку Запада" – именно его/Запада – требование! Интересно – что пообещали (и пообещали ли) взамен/чем пригрозили//чем купили... Да, Кремль давит военными средствами, убивая всё больше украинцев на востоке, стращает всех возобновлением полномасштабных боевых действий, Запад боится, Порошенко боится, Нуланд боится, но выступает хореографом украинской власти. Да и вообще – для чего бороться с российской агрессией, когда можно – просто ее узаконить???!!!... Но НИКАКОЕ ДАВЛЕНИЕ СО СТОРОНЫ ЕВРОПЫ И ДРУГИХ ПАРТНЕРОВ НЕ ДОЛЖНО/НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПРИЧИНОЙ ДЛЯ АНТИУКРАИНСКИХ РЕШЕНИЙ/ДЕЙСТВИЙ!!!
avdweb _ 16.07.2015 19:32
IP: 77.122.237.---
Верно сказано Олег!
bogus77 _ 16.07.2015 19:07
IP: 109.108.82.---
100% и так на выборы... чтобы пеця потерял власть вообще везде...
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter