Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Нормандський формат та інтереси України

02 жовтня 2015, 10:25

Сьогодні відбудеться черговий раунд переговорів державних лідерів України, Німеччини, Франції та московського агресора в так званому Нормандському форматі щодо ситуації на сході України.

Чи не станеться знову так, що кремлівський терорист доможеться свого – Україна пожертвує унітарним статусом та затвердить у Конституції фактичну автономію окупованих територій? А українська влада напередодні виборів фактичну капітуляцію розпіарить як "довгоочікуваний мир"?

Отож, як є насправді:

- Долю України вирішують не офіційний Київ і гаранти нашої безпеки – США і Велика Британія, а Путін і найбільш толерантні до нього посередники, яким їхні економічні і торговельні відносини з Росією значно важливіші за долю України.

- З моменту підписання Мінських домовленостей про припинення вогню російські окупанти щоденно їх порушували. За час так званого перемир'я було вбито сотні українських військових, захоплено сотні квадратних кілометрів нашої території. Фактично Україна виконує Мінські домовленості в односторонньому порядку. Натомість, влада називає це "перемир'ям", своїм "здобутком".

- Чого домагається Путін? Це очевидно – надання особливого статусу Донбасу, коли окуповані території отримають широку автономію з повноваженнями, які значно перевищують повноваження навіть Автономної Республіки Крим до окупації. Дозволю собі нагадати: ще у 2006 р. "Свобода" ініціювала проведення референдуму про зміну статусу Криму з автономного на обласний. Ми єдині застерігали – якщо цього не зробить українська влада, то статус Криму "змінить" Росія. Нас не чули, нашу позицію ігнорували, як наслідок – Україна втратила стратегічно важливу територію. Якщо знову не послухаєте "Свободу" – втратите пів країни.

Як має бути:

- Україні час працювати над зміною Нормандського формату. Свою підтримку цієї ідеї одразу після свого обрання оголосив Президент Польщі Анджей Дуда. В переговорах повинні брати участь сусіди України і гаранти її безпеки, а не економічні партнери Путіна.

- Повну відповідальність за соціально-економічну ситуацію на окупованих територіях мусить нести окупант – Росія.

- Громадяни України, які визнають себе такими, мають залишити окуповані території. Обов'язок влади – забезпечити їм права на рівні з іншими, а не коштом українців годувати окуповані території, фінансувати владу "гіві" і "моторол".

- Влада зобов'язана припинити будь-які економічні відносини з окупованими територіями до часу їх повного визволення від російських окупантів.

- Проведення будь-яких виборів на окупованих територіях Донбасу можливе лише після їх звільнення від російських окупантів та притягнення до відповідальності і позбавлення громадянства, а значить і виборчих прав – сепаратистів.

- Україна має закликати західних союзників посилювати санкції проти Росії до моменту звільнення окупованих територій – Донбасу та Криму – та виплати компенсацій за воєнні злочини.

- Офіційний Київ має вимагати від держав-гарантів за Будапештським меморандумом 1994 року виконати свої зобов'язання та надати Україні всебічну підтримку, зокрема військову, для протидії російському агресору.

І головне. Влада в першу чергу сама повинна показати рішучість і бажання боронити інтереси України. Слід перестати вести кулуарні торги з Кремлем, запровадити реальні, а не бутафорні, санкції проти Росії, розірвати торгові відносини з агресором.

Це наші вимоги. З ними ми вийшли під стіни парламенту 31 серпня, намагаючись не допустити ганебних змін до Конституції. Саме за це зараз десятки свободівців арештовані владою та ходять на допити. Але правда – за нами, тож ми переможемо! Бо "Свобода" – вірний щит своєї нації!

powered by lun.ua
Коментарі — 94
_yurkiv_ _ 08.10.2015 10:56
IP: 104.197.2.---
jut:
_yurkiv_:
Належним чином – це так: боротьба з загарбником твоєї землі не може бути визнана як терористична діяльність, а її учасники – терористами. ******

Та ні, мосьпане. Така хитра боротьба з загарбником, в ході якої загинуло 3500 тіх загарбників, але одночасно більше 15 000 своїх же селян, 890 дітей, стариків та домохазяйок (висновки комісії Кульчицького)
якраз і є тероризмом чистої води...

Славу треба чимось заслужити. І зазвичай – не за 24 роки існування.
Не пукайте в НКВДешну воду, і не робіть на УП смроду.
_yurkiv_ _ 07.10.2015 00:49
IP: 146.148.77.---
jut:
_yurkiv_:
Пісня валькирій:
А ви,шановні націоналісти, бажаєте воювати? Можете забезпечити відповідну чисельність війська, дисципліну та порядок в ньому?
++++++++++++++++++++++
Можемо, і довели це у 30-40-50 роках минулого століття.
*****

Відповів би Вам належним чином, але не бажаю стьобатися над людьми, які оружно встали проти Сталіна...

А що після 48 вони перетворилися на збройні терористичні банди – так це доля будь-якого національно-визвольного руху, який в розумний термін не спромігся завоювати владу...
Належним чином – це так: боротьба з загарбником твоєї землі не може бути визнана як терористична діяльність, а її учасники – терористами.
Слава Героям!
Смерть ворогам!
Ганс Шмайссер _ 04.10.2015 16:58
IP: 88.200.136.---
надо зарегистрировать общественно-политическую организацию Майдан и оформить права на сайт
maydan ua – домен первого уровня выдаётся только официальным организациям, прикрутить движок социальной сети и модуль авторизации BankID, СЭД-модуль документов и модуль картографии... получится очень крутая информационная система для граждан а не толп с табличками, петардами и гранатами
Taras Butko _ 04.10.2015 06:27
IP: 176.36.28.---
А можна до гаранта два слова? Пане Петро Порошенко!
Не треба називати програш перемогою, якщо це так. Так вже робила до Вас Тимошенко. Називаючи "перемогою" сумнозвісний газовий договір.
Я розумію, що коли десь збрехав, то сказати правду в сотні разів важче. Але я зрозумію будь що, якщо це правда. Якщо треба то поїдемо копати та відділяти Донбас стіною. Якщо сьогодні єдиний шлях це "особливий статус", кажить нам. Ми хочемо почути це від Вас, а не від фрау Меркель. Ви наш президент, а не вона. Якщо Ви нас не почуєте сьогодні, то надання "імунитету" на час виборів, Захарченку та його поплічникам, про що кажуть іноземні лідери, може позбавити імунитету саме Вас.
Імаджинаріум _ 03.10.2015 21:21
IP: 104.154.53.---
_yurkiv_:
_yurkiv_:
Пісня валькирій:
А ви,шановні націоналісти, бажаєте воювати? Можете забезпечити відповідну чисельність війська, дисципліну та порядок в ньому?
++++++++++++++++++++++
Можемо, і довели це у 30-40-50 роках минулого століття.
До речі, без наявності держави, інфраструктури, воєнних заводів та фабрик..., спираючись лише на ІДЕЮ
.
Добре, що "без наявності держави, інфраструктури, воєнних заводів та фабрик".

Бо, завдяки вам, скоро саме так буде знову. Ви ніколи і нічого не збудували. Ви не будівничі, не творці. Ви погромщики, варвари.
Імаджинаріум _ 03.10.2015 21:16
IP: 46.227.69.---
_yurkiv_:
Пісня валькирій:
А ви,шановні націоналісти, бажаєте воювати? Можете забезпечити відповідну чисельність війська, дисципліну та порядок в ньому?
++++++++++++++++++++++
Можемо, і довели це у 30-40-50 роках минулого століття
.
Це добре. А то я дивлячись на результати мобілізації (20-40 відсотків) на заході України, думав, що ви всі в Росії на підробітках. Думав кашу заварили – і до стратегічного ворога під поділ. Аж ні. Ну, будемо чекати ваших звершень,а не тільки слів. Може на цей раз не обдурите.
_yurkiv_ _ 03.10.2015 20:21
IP: 104.197.86.---
_yurkiv_:
Пісня валькирій:
А ви,шановні націоналісти, бажаєте воювати? Можете забезпечити відповідну чисельність війська, дисципліну та порядок в ньому?
++++++++++++++++++++++
Можемо, і довели це у 30-40-50 роках минулого століття.
До речі, без наявності держави, інфраструктури, воєнних заводів та фабрик..., спираючись лише на ІДЕЮ.
_yurkiv_ _ 03.10.2015 20:18
IP: 104.197.26.---
Пісня валькирій:
А ви,шановні націоналісти, бажаєте воювати? Можете забезпечити відповідну чисельність війська, дисципліну та порядок в ньому?
++++++++++++++++++++++
Можемо, і довели це у 30-40-50 роках минулого століття.
Victor Kornatch _ 03.10.2015 19:41
IP: 104.154.33.---
Миша Мишин:
Victor Kornatch:
Миша Мишин:
Victor Kornatch:
Мышка Мышкин ордынский троль блефует и скоро сам убежит с Московии,так как там будут жить по шариату.
Можно посмеяться над твоими словами,но наверное больше наводит на грусть.Как смогла Нуланд так мозг засрать хохлам это прямо из области фантастики.
Так страна в которой живёт Нуланд "засрала" мозги Японии,Зап.Германии,Юж.Кореи.Тайвань.
А страна в которой ты обитаешь засирала мозги Сев.Корее,Кубе,Вост.Европе,Венесуэла,Сирия...
Нуланд засрала мозги Ираку, Ливии, Сирии,Йемену,Молдавии,Грузии,украине,а Украинская ССР Сев Корее,Кубе,Вост Европе,Венесуэле.Не скромничай твоих рук дело.
Украинская ССР была колонией России=СССР, а не независимым государством в тот период.
Пісня валькирій _ 03.10.2015 15:48
IP: 104.197.46.---
DoctorUkraine:
Тільки націоналісти здатні та залишаються...
Якщо не мир – то війна. Чи не так?
А ви,шановні націоналісти, бажаєте воювати? Можете забезпечити відповідну чисельність війська, дисципліну та порядок в ньому? Чи ваше завдання роздути вогонь, а далі розбирайтесь самі. Як це власне і відбувається тепер? А ви поїдете тим часом на заробітки до ворога. А інші ваші земляки квазіпатріоти будуть ставити умови, при виконанні яких готові начебто іти в армію. Ваші жінки перекриватимуть дорогу на Чоп, щоб все так було як хочуть ті горепатріоти.

Наведіть шановні націоналісти порядок в себе вдома спочатку. Щоб ті, хто сьогодні під крилом у путіна перечікує війну, прониклись вашим несприйняттям домовленостей про мир і записались у військо. Не плодіть своїми ненависницькими переконаннями люмпенів та маргіналів котрі ні на що не годні, крім повчати тих хто хоч щось створює та діє врешті решт. Інакше створені вами Шарикови знищать державу.
DoctorUkraine _ 03.10.2015 01:43
IP: 77.123.20.---
Тільки націоналісти здатні та залишаються єдиною надією, силою, що здатна навести лад в країні.Іноді треба показувати Заходу, що вони не завжди будуть нашим Олімпом.І у нас є свої,власні принципові боги і священні книги.Якими українці Ніколи,Ні з ким не розмінюватимуться.Справжні українці, а НЕ псевдо елітна шушера.Не обслуговуючі цвіркуни,боягузи та псевдоліберальні свистуни з фальшивими мережевими музиками.Ми повинні відправити мінські угоди у далеку мандрівку.В напрямку безальтернативної чоловічої гідності.Туди ж і ще далі ми повинні відправити і теперешніх грайливих поводирів.Усіх рівнів.Що занадто загралися імітацією реформ,самозакоханою бездіяльністю безвідповідальністю,узаконеним грабунком населення, угодовством, фанфарними фарисейськими вівтарями, закланням та паплюженням українських патріотів та героїв.
_yurkiv_ _ 03.10.2015 01:36
IP: 104.197.151.---
_yurkiv_:
Андрей Кононенко:
Более того, пан Тягнибок, минские соглашения не имеют жизнеспособной альтернативы.
Вот даже вы не смогли её предложить. Следовательно, альтернативы нет.
Понятно, что ущемлено достоинство и честь, но Украина докотилась до того, что достоинство ей "не по карману". Главное сейчас – выжить.
Зараз, мабуть, немає, а взагалі була: розгляд Будапештських домовленостей в ООН одразу після анексії Криму і переведення домовленостей у стан договору у зв'язку з їх порушенням однією з сторін.
Де був тоді дипломатичний хист Президента, і чому він одразу не захотів виконувати тимчасово, до виборів, обов'язки Президента, а сховався за нікчемою – пастором?
_yurkiv_ _ 03.10.2015 01:30
IP: 104.197.80.---
Андрей Кононенко:
Более того, пан Тягнибок, минские соглашения не имеют жизнеспособной альтернативы.
Вот даже вы не смогли её предложить. Следовательно, альтернативы нет.
Понятно, что ущемлено достоинство и честь, но Украина докотилась до того, что достоинство ей "не по карману". Главное сейчас – выжить.
Зараз, мабуть, немає, а взагалі була: розгляд Будапештських домовленостей в ООН одразу після анексії Криму і переведення домовленостей у стан договору у зв'язку з їх порушенням однією з сторін.
_yurkiv_ _ 03.10.2015 01:10
IP: 104.154.79.---
Миша Мишин:
Victor Kornatch:
Мышка Мышкин ордынский троль блефует и скоро сам убежит с Московии,так как там будут жить по шариату.
Можно посмеяться над твоими словами,но наверное больше наводит на грусть.Как смогла Нуланд так мозг засрать хохлам это прямо из области фантастики.
Зате кацапам) (уйло засрав дуже навіть прозаїчно!
Андрей Кононенко _ 02.10.2015 23:40
IP: 188.163.73.---
Более того, пан Тягнибок, минские соглашения не имеют жизнеспособной альтернативы.
Вот даже вы не смогли её предложить. Следовательно, альтернативы нет.
Понятно, что ущемлено достоинство и честь, но Украина докотилась до того, что достоинство ей "не по карману". Главное сейчас – выжить.
Андрей Кононенко _ 02.10.2015 22:20
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Андрей Кононенко:
Минские соглашения – это не зрада, а единственно правильный вариант на данный момент.
А если сами этого не понимаете
И не только он один этого не понимает... а еще очень-очень много людей.

Минские соглашения – это зрада.
По очень многим причинам.
И ничего другого (кроме зрады) в нормандском формате возникнуть не может.
По очень многим причинам.
Я думаю, что это в вас кипит чувство ущемлённой (национальной) гордости, затмевающее ум.
Но вообще сначала я хотел бы услышать объяснения по поводу "генетического совочка", чтобы прояснить, кто из нас находится в бла-бла-дискурсе (новый термин от Дацюка).
-Vesna- _ 02.10.2015 22:07
IP: 93.72.141.---
Андрей Кононенко:
Минские соглашения – это не зрада, а единственно правильный вариант на данный момент.
А если сами этого не понимаете
И не только он один этого не понимает... а еще очень-очень много людей.

Минские соглашения – это зрада.
По очень многим причинам.
И ничего другого (кроме зрады) в нормандском формате возникнуть не может.
По очень многим причинам.
Андрей Кононенко _ 02.10.2015 21:56
IP: 188.163.73.---
Пан Тягнибок, вы должны успокоить свою паству и Ирину Фарион.
Не накручивая себе рейтинг безответственным популизмом, вы должны объяснить всем своим, что Минские соглашения – это не зрада, а единственно правильный вариант на данный момент.
А если сами этого не понимаете, но хотите сделать для Украины лучше, тогда уйдите из политики.
Миша Мишин _ 02.10.2015 20:33
IP: 104.197.101.---
Хохлы все замерли, ждуть выйде Петя из Парижу и скаже: " Мы хохлы козлы и мрази мы убивали невинных людей на Донбассе".
Миша Мишин _ 02.10.2015 20:17
IP: 104.197.153.---
Victor Kornatch:
Миша Мишин:
Victor Kornatch:
Мышка Мышкин ордынский троль блефует и скоро сам убежит с Московии,так как там будут жить по шариату.
Можно посмеяться над твоими словами,но наверное больше наводит на грусть.Как смогла Нуланд так мозг засрать хохлам это прямо из области фантастики.
Так страна в которой живёт Нуланд "засрала" мозги Японии,Зап.Германии,Юж.Кореи.Тайвань.
А страна в которой ты обитаешь засирала мозги Сев.Корее,Кубе,Вост.Европе,Венесуэла,Сирия...
Нуланд засрала мозги Ираку, Ливии, Сирии,Йемену,Молдавии,Грузии,украине,а Украинская ССР Сев Корее,Кубе,Вост Европе,Венесуэле.Не скромничай твоих рук дело.
Victor Kornatch _ 02.10.2015 20:11
IP: 107.171.240.---
Миша Мишин:
Victor Kornatch:
Мышка Мышкин ордынский троль блефует и скоро сам убежит с Московии,так как там будут жить по шариату.
Можно посмеяться над твоими словами,но наверное больше наводит на грусть.Как смогла Нуланд так мозг засрать хохлам это прямо из области фантастики.
Так страна в которой живёт Нуланд "засрала" мозги Японии,Зап.Германии,Юж.Кореи.Тайвань.
А страна в которой ты обитаешь засирала мозги Сев.Корее,Кубе,Вост.Европе,Венесуэла,Сирия...
Victor Kornatch _ 02.10.2015 20:00
IP: 104.197.194.---
Без сомнения "Свобода" самая патриотичная партия, но тем более ни кто не дал вам права глупо подставляться и играть в популизм вместе с Тимошенко,Ляшко и что особенно неприятно с ОБ.Есть вещи которые делать просто нельзя по определению надо чувствовать грань там где критика уже переходит в разрушение государства.По сути вы правы, но форма подачи зачастую примитивная и тупая.Напрягайте мозги больше творчества, если хотите, хитрости.
Миша Мишин _ 02.10.2015 19:45
IP: 104.197.96.---
Victor Kornatch:
Мышка Мышкин ордынский троль блефует и скоро сам убежит с Московии,так как там будут жить по шариату.
Можно посмеяться над твоими словами,но наверное больше наводит на грусть.Как смогла Нуланд так мозг засрать хохлам это прямо из области фантастики.
Миша Мишин _ 02.10.2015 19:43
IP: 104.197.46.---
Андрей Кононенко:
Миша Мишин:
Андрей Кононенко:
Миша Мишин:
Андрей Кононенко:
о грязная и тяжёлая работа.Например в Воронеже это на стройках быть бетонщиком или дорожки укладывать,местные не хотят у них более квалифицированная и более оплачиваемая работа.
Местные в петлю лезут от ужаса перед безвыходностью.
Даже ваших в инете стало меньше. Наверное, фсб урезало бюджет.
Ты себя просто изводишь этими "новостями",когда узнаешь,что это не правда,то запьёшь как твои сородичи в России и пустишь себе пулю в дупу.А я здесь для того, что бы с тобой такого не случилось.
У меня информация от жителей России, мне нечего узнавать.
А я не житель, я из самой глубинки с хутора.
Victor Kornatch _ 02.10.2015 19:42
IP: 107.171.240.---
Мышка Мышкин ордынский троль блефует и скоро сам убежит с Московии,так как там будут жить по шариату.
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter