Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Контрреволюція негідників: хроніки самодурства і підлості

12 жовтня 2015, 22:26

Сьогоднішні обшуки в моїх заступників – народних депутатів VII скликання Олександра Сича, Олега Панькевича та Ігоря Янківа – проводили в рамках розслідування кримінального провадження, порушеного (вдумайтеся в це!) Генпрокурором Пшонкою ще в січні 2014 року проти майданівців. Усіх трьох викликають на допит у Генпрокуратуру на 16 жовтня.

Це що? Самодурство? Чи підготовка ґрунту до повернення Януковича в

Україну?

Тоді допитайте ще Олексія Кайду, Руслана Кошулинського, Олега Куцина, які під кулями снайперів витягували поранених, а сьогодні захищають українську державу на фронтах московсько-української війни. Зробіть свої енкаведистські обшуки у всіх колишніх і теперішніх народних депутатів-свободівців. Обшукайте також помешкання родичів 19 свободівців-героїв Небесної сотні. Бо вони теж були на Майдані, теж були проти режиму Януковича!...

Тепер ця влада мене нічим вже не здивує. Бо справжніх терористів із "ЛНР"-"ДНР"

нині хочуть амністувати, натомість патріотів – активістів Революції Гідності, добровольців, волонтерів – обшукують, допитують, кидають за ґрати! Бо ця влада дає вказівки не знімати "Опозиційний блок" із виборів (попри очевидні порушення!), зате "Свободу" намагаються не допускати до виборів на Чернігівщині, Кіровоградщині чи Тернопільщині без усяких на то підстав.

Бачу, що ці люди здатні піти на все задля розправи над своїми політичними опонентами.

Чому ж вони так бояться націоналістів? – Бо добре пам'ятають, як за Януковича лише три обласних ради, очолювані свободівцями Олегом Панькевичем, Олександром Сичем та Олексієм Кайдою, чинили системний спротив режиму олігархічної диктатури, тоді як інші цілими фракціями "тушкувалися", лягали під Януковича. Вони добре розуміють, що саме свободівські фракції в оновлених місцевих радах стануть міцними осередками протистояння

і теперішньому режиму, який у питанні політичних репресій вже встиг переплюнити навіть Януковича з його пшонками і захарченками!

Хочу нагадати цим самодурам, як боляче обламав зуби об націоналістів Янукович. Бо знищити українців в Україні неможливо! Жодні спроби паралізувати виборчу кампанію "Свободи" нас не зупинять.

Ми розуміємо, що найкращою відповіддю на цькування стануть потужні та дієві фракції "Свободи" у місцевих радах. Але мова зараз не про саму лише "Свободу". Гадаю, для всіх притомних людей очевидно, що нищать не просто націоналістів – нищать здобутки Революції Гідності. Повним ходом суне контрреволюція негідників. І зупинити її можемо лише разом!

Замість постскриптуму – хроніка репресій проти "Свободи":

Заарештований N1 у списку "Свободи" до Київради Юрій Сиротюк.

Під домашнім арештом перебувають:

N1 у списку до Київської обласної ради Ігор Сабій;

N1 до Кіровоградської обласної ради Ігор Степура;

N1 до Одеської облради Костянтин Василець;

N1 до Ужгородської міськради, кандидат на посаду Ужгородського міського голови Едуард Леонов;

Під заставою і постійним контролям за пересуванням – N1 до Харківської міської ради, кандидат на посаду Харківського міського голови Ігор Швайка.

Постійні допити – у N1 від "Свободи" до Волинської облради Анатолія Вітіва;

Проведено масові обшуки у керівників "Свободи" та наших активістів. Обшукано помешкання народних депутатів VII скликання Олега Гелевея, Ігоря Сабія, Юрія Сиротюка, одеських свободівців, журналістки "Українського тижня" Валерії Бурлакової, інших партійних активістів.

На сьогодні за ґратами у справі про події 31 серпня залишається 16 патріотів. Усі – бійці російсько-української війни, волонтери, учасники Революції Гідності.

powered by lun.ua
Коментарі — 134
М_Гайдамака _ 12.10.2015 22:59
IP: 95.67.100.---
Светулёк:
Патриоты на Кремль не работают. 14-го очередное шоу для ВВХ устроите? Вы уже показали свой патриётизьм во власти в 2014.
- Тобто Свобода прцює на кремль, а липецька чоколядна фабрика гідранта на Україну??? У лютому 2014 року Свобода захищала Київраду від беркуту віті єнакієвського, котрий зараз у путлера, також по наказу кремля???? І Легіон Свободи також воював проти сепаратистів лугодонів також по наказу фсб???
Kobel Ihor _ 12.10.2015 22:59
IP: 95.69.192.---
Suchka Suchka:
двояке враження від твого коментаря
з одного боку за Свободу, з іншого жовч
за кого жсучка-сучка?
Янко Аскатасуна _ 12.10.2015 22:58
IP: 23.251.148.---
Друже Олеже! Сила в ЄДНОСТІ всіх послідовників ОУН (р). В точності продуманої і промодельованої стратегії й тактики.В трьох керунках дій...Ми ще не маєм УССД,тому всі пункти Декалогу діють...
Детальніш дам за кілька днів і не тут.
Тут ми пишемо і діємо в межах СИСТЕМИ...
Viktor Timoshenko _ 12.10.2015 22:58
IP: 178.150.39.---
Светулёк:
Патриоты на Кремль не работают. 14-го очередное шоу для ВВХ устроите? Вы уже показали свой патриётизьм во власти в 2014.
да, в этот раз не гранату, а РПГ приволокут для стрельбы по окнам
да чего там – может метро сразу взорвут
свободовцы, они такие
особенно шваль – руководители партии, бывшие и настоящие депутатишки от свободы, и т.д.
Viktor Timoshenko _ 12.10.2015 22:56
IP: 178.150.39.---
Даниэль Эрлин:
У продажной кремлевской шавки Тягнибыка знатно задок подгорает;-)
да, рвется у него конкретно
уже третий высер за неделю
боится, иуда, что и его за жопу возьмут
Kobel Ihor _ 12.10.2015 22:55
IP: 95.69.192.---
Светулёк:
Патриоты на Кремль не работают. 14-го очередное шоу для ВВХ устроите? Вы уже показали свой патриётизьм во власти в 2014.
мало показали
скоро покажуть і на цей раз без чемоданів і пішки рваньотє на історічєскую родіну до вавана
Suchka Suchka _ 12.10.2015 22:54
IP: 5.248.230.---
Я полностью Вас поддерживаю. Вспомните предательство Ющенко померанчевого Майдана.
Тогда предательство Ющенка, – полностью окошилось на Тимошенко – ее травили как собаку и в конце концов при публичном молчаливом согласии Ющенко (а может это сговор) Тимошенко посадили. Вспомните предательство соцпартии – под руководством Мороза. Вот эти люди – Ющенко, Янукович и привели сейчас к власти своего друга и последователя Порошенка.
Откровенно и публично отрываются они именно на Вас и Вашей партии, так как именно Ваша партия шла в авангарде революции достоинства. Они и Тимошенко снова начинают потихоньку траво – право есть наследники Богословской и Чечетова – Лещенко, Найем,Ю.Луценко и остальная шваль из БПП и Народного фронта!
Честь Вам и хвала, терпения и удачи, мы с Вами вместе придем к победе, а подонки и предатели будут в Ростове!
Kobel Ihor _ 12.10.2015 22:54
IP: 95.69.192.---
Даниэль Эрлин:
У продажной кремлевской шавки Тягнибыка знатно задок подгорает;-)
а Олег правду написав...
спочатку розгромили добровольчі батальони, потім взялися за патріотів, а пізніше амністують всю мра-зь луган-донівську...а ЖОДНОГО рига не посадили ЖОДНОГО
ні за Майдан. ні навіть за вишки бойка
Светулёк _ 12.10.2015 22:44
IP: 195.191.59.---
Патриоты на Кремль не работают. 14-го очередное шоу для ВВХ устроите? Вы уже показали свой патриётизьм во власти в 2014.
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter