Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Офшорний скандал: час перезавантажити владу

04 квітня 2016, 16:46

Українська влада на чолі з Президентом тримає свої капітали в офшорах. Так звучить головна новина останньої інформаційної доби. Глядачі запасаються попкорном і з нетерпінням очікують продовження історії, наївно сподіваючись на гучні відставки та подальші викриття. А дарма. Цього не буде. Бо виводити в офшори капітали в Україні – на жаль, не кримінал. Так, уникати сплати податків в країні, яка воює – неправильно, так, це аморально. Але законодавчо не карається! Хоча Кримінальний кодекс і передбачає відповідальність за декларування завідомо недостовірної інформації (ст. 366-1 ККУ). Реально ж покарання виглядає так: короткочасні іміджеві втрати, невелике падіння рейтингу, яке швидко надолужать під час виборів, заваливши країну рекламою за ті ж таки офшорні кошти. Ось, на жаль, і все...

За даними з відкритих джерел, за 10 років (2004-2013) з України за кордон вивели більше 116 млрд доларів. Так, ще раз – 116 млрд доларів США! Скільки ми там у США і МВФ нині благаємо позичити – 4 мільярди? В обмін на фактично зовнішнє керування країною, на постійне підвищення тарифів, продаж землі і стратегічних підприємств?...

Гарантом безкарного грабунку країни був і є український парламент. Бо більшість у ньому завжди складали не слуги народу, а служки олігархів. І саме вони блокують будь-які законопроекти про кримінальну відповідальність за виведення капіталів у офшори та механізми їхнього повернення в Україну.

Нагадаю: 11 січня 2013 року (понад три роки тому!) разом із нардепами-свободівцями О.Кайдою і М.Головком ми зареєстрували проект закону N1248 "Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування".

Його суть проста: у тримісячний термін власники офшорів зобов'язані перереєструвати свої підприємства в Україні. Виведені раніше кошти повертаються за наступним принципом: 50% – сплачують до державного бюджету, 50% – інвестують у підприємства всередині країни.

Зрозуміло, що в час відвертої олігархічної диктатури Януковича "регіоналівська" парламентська більшість зробила усе, щоби цей проект закону не пройшов. Однак після перемоги Революцій гідності й наші тогочасні партнери по коаліції навідріз відмовилися ставити його на голосування. Мовляв, то "не на часі" або ж "на руку Кремлю". Власне, відмова "партнерів" голосувати за цей та інші законопроекти змусила "Свободу" в липні 2014-го вийти з коаліції і запустити процес дострокових парламентських виборів. Країна отримала новий парламент, коаліцію "нових облич" та "молодих реформаторів". Група народних депутатів від "Свободи" 28 листопада 2014 року повторно зареєструвала цей законопроект під N1112, а віз і досі там. Бо служки олігархів вкотре перемогли нечисленних слуг народу.

Переконаний: парламент повинен зібратися на позачергове засідання, але не для того, щоби змінити шило на мило в урядовому кріслі. А для того, щоби проголосувати чотири законопроекти:

1) Про повернення капіталів з офшорів та про розірвання угоди з Республікою Кіпр про уникнення подвійного оподаткування;

2) Про імпічмент Президента;

3) Про кримінальну відповідальність за подвійне громадянство;

4) Про тимчасові слідчі комісії Верховної Ради України.

Не можете цього зробити – то проголосуйте бодай новий закон про вибори. Відмовтеся від змішаної пропорційно-мажоритарної виборчої системи Януковича та запровадьте пропорційну систему з відкритими списками. І йдіть геть! Дайте змогу українцям у передбачений Конституцією спосіб виправити цю системну помилку й обрати тих, хто їхню волю виконуватиме. Бо інакше вас із будівлі парламенту просто виметуть.

powered by lun.ua
Коментарі — 88
Pixel _ 06.04.2016 23:42
IP: 94.178.192.---
mauser96:
похороны: А шо это за УРОД этот Пиксель?? Куда не пойдёшь везде эта срань??-)) шо вы про него знаете? Странная срань. +++

А САМІ – НЕ БАЧИТЕ?

ПІКСЕЛЬ: "...штын вокруг Вас, который создаёт гной, постоянно накапливающийся в Вашей вульве...
есть тебе предложение принять раком беспородного, но очень темпераментного кобеля...А все від нехтування -Vesna- особистою гігієною.Підставляєш піхву кобєлю – зпочатку оближи його прутня: слина ж-бо в чорноротих сучок є добрим дезінфектором. Бо токсична...дезінфекція купоросом піхви -Vesna- – без варіантів за її рахунок...Учу заборзевшую престарелую вонючую зоофилку -Vesna-... "

ЦЕ – ПЛАТНИЙ РЕДАКЦІЙНИЙ ТРОЛЬ, БО БУДЬ-КОГО ІНШОГО ЗА ТАКІ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖІНКИ ДАВНО Б ЗАБАНИЛИ... ДИВУЮСЬ Я ПАНІ СЕВГІЛЬ...ЩИРО ДИВУЮСЬ!
- – - – - -
Та я ж Вам, пане Маузер, вже доповІдав всю правду-істину: це ми з Оленою П р и тулою на пару винайняли шановну Севгіль на редакційну роботу. Ач який недовірливий...
Pixel _ 06.04.2016 23:39
IP: 94.178.192.---
Я, ВЛАСНЕ, З ВЕСНОЮ НА ЦЕЙ РАЗ ЗАКІНЧИВ. ПОКАРАННЯ МАЄ БУТИ СПІВСТАВНЕ З ПРОВИНОЮ. АЛЕ ЯКЩО ЩЕ ХОЧ ОДНЕ КОРЯВЕ СЛОВО ВІД ЦІЄЇ CУKИ НА ФОРУМІ НА АДРЕСУ БУДЬ-КОГО З ФОРУМЧАН – ВЕСНА ЧИТАТИМЕ ТУТ ПРО СЕБЕ І БЛЮВАТИМЕ. ОБІЦЯЮ.
zmey-15 _ 06.04.2016 19:33
IP: 5.248.201.---
Олександр Аронець:
Факт тот что Махницкий не подал на евро розыск всю бригаду Фирташа, (по "странному" стечению обстоятельств у Фирташа есть партнер Кривецкий "Пупс", который и занимался кадровыми и долевыми "дерибанами после революции). А то что Лещенко фактов не привел!! Так вы, факты привели что Януковичь крал, когда его обвиняли)))? Все знают, все уверенны, но где доказы? Все знают, что у Тягнибока с Пупсом очередь стояла сразу после революции, все с кейсами бабла, что бы Махницкий в той или Инной мере "забыл" про них. Доказив нет, но точно было и знают.
Pixel _ 06.04.2016 15:40
IP: 94.178.192.---
Олександр Аронець:
-Vesna-:
Олександр Аронець:
Махніцький не святий і мав би зробити значно більше.
Але, оскільки Ярема був ще гірший, тому треба було ж когось знайти крайнього у повній відсутності результатів...
Махніцький має чудового різєншнауцера з твердим довгим прутнем. Коли б Махніцького вдволікти, я б підлізла під цього кобеля... Лєщенко чув, що Ви і познайомити мене з цим собаководом могли б./QUOTE]Лєщенко збрехав. Бо жодного доказу не навів, окрім того, що "він чув"...
eurointegration.com.ua/articles/2015/03/31/7032435/
- – - – - –
Отже, шнауцер Махніцького наразі – це не варіант. Тоді без сумніву, зарадити потягу -Vesna- до природи тепер може тільки собаковод з Вишневого! Переповідає, що такого жлобства від -Vesna- за її злягання з його кобелем він не чекав". Але якщо 95 грн. – це дорого – то він згоден на 90. Але тоді дезінфекція купоросом піхви -Vesna- – без варіантів за її рахунок.
Олександр Аронець _ 06.04.2016 14:32
IP: 93.74.217.---
-Vesna-:
Олександр Аронець:
Махніцький не святий і мав би зробити значно більше.
Але, оскільки Ярема був ще гірший, тому треба було ж когось знайти крайнього у повній відсутності результатів...
Махніцький був ген прокурором зрузу після Майдану. Коли все ще було гаряче і підозри можно було розсилати пачками. Але вже через неділю Махніцького разом з дружиною Лєщенко зафіксував в агенції елітної нерухомості. У Пупса свого спитайте – скільки коштувала конвертація злочинів ригів.
Лєщенко збрехав. Бо жодного доказу не навів, окрім того, що "він чув". А щодо злочинів Майдану – то Рада Європи оприлюднила звіт по розслідуваннях і прямо сказали, що аваков перешкоджав розслідуванням, навіть офіційний лист Махніцькому писав, щоб той не трогав беркутівців! Це факт!
eurointegration.com.ua/articles/2015/03/31/7032435/
Pixel _ 06.04.2016 14:06
IP: 94.178.192.---
-Vesna-:
_yurkiv_:

Заради того, щоб "врятувати" Державу, він покинув свій бізнес
Пане Юрків, мены все це пофіг. Вчергове до нестями бажаю слигатися з кобелем. Але хазяїі домашніх кобелів цураються: в мене з піхви тече слизота, яка тхне. Що робити? Невже починати заманювати додому безпритульних?А хочеться ж до нестями!
- – - -
От я і кажу: хазяїн цього кобеля з Вишневого згоден злигати свого собаку з Вами навіть попри гній з Вашої піхви. Трохи дезинфекції мідним купоросом – і будете задоволені і Ви, і пес, і хазяїн. Ціну за злигання тільки для Вас він знижує зі 100 грн до 95-ти.
Pixel _ 06.04.2016 13:39
IP: 94.178.192.---
-Vesna-:
_yurkiv_:
А що там робив Лєщєнка?
Та якраз що там робив Лэщенко чи мимо проходив – неважно.
Важно – що там робив генпрокурор в той час, коли ще центр Києва був весь пропахнутий запахом крові з Інституцької...
- – - – - – -
-Vesna-, хозяин кобелька, которого он готов с Вами случить, очень нуждается в деньгах, поэтому возьмёт с Вас недорого. Но его условие предварительной дезинфекции вашей вульвы купоросом – непокобелимо.
Pixel _ 06.04.2016 13:35
IP: 94.178.192.---
-Vesna-:
Pixel:

Ну Пиксель – ну что мне вам отвечать.
Вам лечится надо.
- – - – - -
Не-е-ет, сучка гнойная, черноротая, отвечать не мне, а за свои черноротые слова – тебе перед всеми, перед кем были сказаны... А я за себя отвечу.

От хозяина из Вишнёвого есть тебе предложение принять раком беспородного, но очень темпераментного кобеля. Возьмёт с тебя недорого. Но хозяин ставит условие, чтобы ты перед случкой обязательно продезинфицировалась купоросом. Это он за здоровье кобелька опасается.
zmey-15 _ 06.04.2016 13:23
IP: 5.248.201.---
Вон Кривецкий "Пупс" отгулял на днюхе олигарха Онищенка-Кадырова, в Италии. Но на самом деле, его партия послала туда что бы он сообщил Онищенко и ко. что их скоро диолигархизирует народ Украины))
-Vesna- _ 06.04.2016 13:20
IP: 93.72.134.---
_yurkiv_:
А що там робив Лєщєнка?
Та якраз що там робив Лэщенко чи мимо проходив – неважно.
Важно – що там робив генпрокурор в той час, коли ще центр Києва був весь пропахнутий запахом крові з Інституцької...
Pixel _ 06.04.2016 12:59
IP: 94.178.192.---
-Vesna-:
sidor:
-Vesna-:
grom2468:
Заслуженный путиносос jut-astros- Rall вышел на работу после лечения!
И Пиксель тоже.
совпадение?
Пиксель просил обращаться к нему не "шизоид" – а "циклоид".
Учтите это.
- – - – -
Мадам, даже Ваше великолепное чувство юмора не может компенсировать тот штын вокруг Вас, который создаёт гной, постоянно накапливающийся в Вашей вульве. А всё из-за Вашего застарелого пристрастия к кобелькам-ротвейлерам.
_yurkiv_ _ 06.04.2016 10:54
IP: 130.211.66.---
Олександр Аронець:
_yurkiv_:
Олександр Аронець:
Чудовий аналіз роботи Махніцького!
Не зрозуміло, чому СВОБОДА так просто його "здала"?
Дуже легко українські журналюги приклеюють "ярлики" політикам, а публіка на таке ведеться:)
Махніцький не святий і мав би зробити значно більше.
Але, оскільки Ярема був ще гірший, тому треба було ж когось знайти крайнього у повній відсутності результатів...
Махніцький був у тій ситуації "каліфом на годину", а зробив на дві!
_yurkiv_ _ 06.04.2016 10:48
IP: 130.211.66.---
-Vesna-:
Олександр Аронець:
Махніцький не святий і мав би зробити значно більше.
Але, оскільки Ярема був ще гірший, тому треба було ж когось знайти крайнього у повній відсутності результатів...
Махніцький був ген прокурором зрузу після Майдану. Коли все ще було гаряче і підозри можно було розсилати пачками. Але вже через неділю Махніцького разом з дружиною Лєщенко зафіксував в агенції елітної нерухомості. У Пупса свого спитайте – скільки коштувала конвертація злочинів ригів.
А що там робив Лєщєнка?
І невже риги конвертують злочини авансом?
В такому разі, усі майбутні прокурори вже зафрахтовані:)
LYCIV_OLGA _ 06.04.2016 10:02
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
б) я жодного разу/ніколи/ніде/нікого не закликала до Майдану! А якщо Ви не здатні розрізнити констатацію факту можливості цієї події від закликів до неї, то – нічим не можу Вам зарадити! (Безліч (!!!) смайликів "smile")
в) я ні з ким не об'єднана, тож в "нас" – не можуть існувати ні ніякі "аваковські торби", ані "висуванці", бо ніяких "нас" не існує... (Та й "платити" Вам – як українцю – не доведеться, бо Ви не українець, а – судячи з Ваших минулих дописів – москальський запроданець, тож "сплачувати" будете за "своїми рахунками"!)
Виходячи з всього цього – Ви мені не цікаві, і в мене немає ані бажання, ані часу на пустопорожню балаканину з Вами. Тож – в подальшому не навантажуйте себе зверненнями до мене, а пошукайте яких-небудь інших "годівників" тролів, які з радістю "підтримають розмову"/"дискусію" з Вами, та засмітять/засруть тему разом з Вами. Хай щастить!
На все добре! Прощавайте.
LYCIV_OLGA _ 06.04.2016 10:00
IP: 109.251.42.---
mauser96:
LYCIV_OLGA:
Олечка, хіба не Ви з однодумцями в балаклавах проштовхнули до влади цю надзвичайно креативну людину (яка додумалася почати брати податки З ПЕНСІЙ, а водночас власні прибутки ховати в офшорах)?
І ось знову закликаєте до чергового Майдану... Що ж там ще за креативщик у вас в аваковських торбах?
І чим ми, українці розплатимося за вашого нового висуванця? Одеською областю? Закарпаттям? АТО в Поліссі?
ОГОЛОСІТЬ ВЕСЬ ПЕРЕЛІК, БУДЬ ЛАСКА...
"Дядя, ты дурак?"
Я вважаю, – особливо з урахуванням Вашого "минулого" на УП, – що так воно і є!
А ще:
1) Особисто – ми не знайомі, тож у Вас, mauser96, немає жодної підстави судити про зовнішній облік якихось моїх однодумців (Смайлик "smile");
2) Ви – вочевидь плутаєте мене з кимось, бо:
а) в мене ніколи не було жодної "надможливості" когось "проштовхнути до влади" (Декілька смайликів "smile")!
(див.закінчення)
-Vesna- _ 06.04.2016 08:26
IP: 93.72.134.---
Олександр Аронець:
Махніцький не святий і мав би зробити значно більше.
Але, оскільки Ярема був ще гірший, тому треба було ж когось знайти крайнього у повній відсутності результатів...
Махніцький був ген прокурором зрузу після Майдану. Коли все ще було гаряче і підозри можно було розсилати пачками. Але вже через неділю Махніцького разом з дружиною Лєщенко зафіксував в агенції елітної нерухомості. У Пупса свого спитайте – скільки коштувала конвертація злочинів ригів.
Олександр Аронець _ 06.04.2016 08:11
IP: 37.73.203.---
_yurkiv_:
Олександр Аронець:
Чудовий аналіз роботи Махніцького!
Не зрозуміло, чому СВОБОДА так просто його "здала"?
Дуже легко українські журналюги приклеюють "ярлики" політикам, а публіка на таке ведеться:)
Махніцький не святий і мав би зробити значно більше.
Але, оскільки Ярема був ще гірший, тому треба було ж когось знайти крайнього у повній відсутності результатів...
_yurkiv_ _ 06.04.2016 00:03
IP: 146.148.3.---
Олександр Аронець:
Чудовий аналіз роботи Махніцького!
Не зрозуміло, чому СВОБОДА так просто його "здала"?
Дуже легко українські журналюги приклеюють "ярлики" політикам, а публіка на таке ведеться:)
Олександр Аронець _ 05.04.2016 22:25
IP: 46.33.45.---
10.03.14р. Генпрокуратура заарештувала М.Добкіна. Але за рішенням суду, ухваленого, очевидно, під тиском керівництва держави, арешт Добкіна скасовано.

13.03.14 р. за дорученням О.Махницького ГПУ ухвалила рішення про арешт Харківського міського голови Г.Кернеса за фактом викрадення та незаконного утримання групою людей двох євромайданівців у Харкові. Проте, за рішенням Печерського суду і наполяганням тодішньої влади, Кернес залишився на свободі.

На жаль, більшість цих ініціатив після відставки Махніцького було закрито або призупинено.
Олександр Аронець _ 05.04.2016 22:23
IP: 46.33.45.---
За результатами перевірок з незаконного користування та володіння землею державі було повернуто майже 20 тис. га, а неправомірне надання ще близько 9 тис. га було зупинено.

Розпочалося досудове розслідування діяльності колишнього керівництва Міноборони та Генштабу ЗСУ, яке ухвалювало рішення щодо реорганізації та скорочення армії, продажу військового майна, озброєння та військової техніки, земельних ділянок та основних фондів державних підприємств Міноборони.

До дисциплінарної відповідальності притягнуто понад 3000 працівників міліції.

У порівнянні з минулим роком на третину зросла кількість осіб притягнутих до кримінальної відповідальності за корупцію – 616 осіб.

За прокурорського втручання виплачено понад 204 млн грн. заборгованої зарплати.

О.Махніцький вніс подання до Парламенту щодо зняття депутатської недоторканості І.Калетника, В.Олійника і О.Царьова. Верховна Рада проголосувала лише щодо останнього (і то, коли Царьов був за межами України).
Олександр Аронець _ 05.04.2016 22:22
IP: 46.33.45.---
Розпочато розслідування 675 кримінальних проваджень про злочини за фактами скоєння диверсій, терористичних актів, масових заворушень, закликів до порушення територіальної цілісності України.

Упродовж березня-травня 2014 р. за документами прокурорського реагування відшкодовано близько 1,2 млрд грн., з яких понад 140 млн грн. – до бюджету. Притягнуто до відповідальності майже 19 тисяч посадових осіб.

За фактами протиправно здійснених закупівель розпочато 150 кримінальних проваджень, до відповідальності притягнуто понад 600 посадовців.

Уперше за кілька останніх років Генпрокуратура розпочала перевірки у банківській системі, зокрема щодо діяльності Нацбанку України та державних банківських установ з метою стабілізації кредитної та фінансової систем у державі.

Проводилися ефективні перевірки виконання законодавства в екологічній сфері (за поданням міністра екології А.Мохника), повернуто до бюджету упродовж березня-травня понад 93 млн грн.
Олександр Аронець _ 05.04.2016 22:20
IP: 46.33.45.---
• За масові вбивства на Майдані повідомлено про підозру у злочині та оголошено в розшук колишніх високопосадовців: В.Януковича, В.Захарченка, М.Азарова, О.Якименка, В.Пшонку, А.Клюєва.

За цей час було призначено 67 нових заступників обласних та 147 районних прокурорів.

Накладено арешт на кошти підозрюваних високопосадовців часів Януковича на загальну суму 1,25 млрд грн., майже 13 млн $, 225 тис. €, а також нерухоме майно цих осіб.

Під час обшуку у помешканні, що належить дружині екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Е.Ставицького, було вилучено біля $5 млн, майже 50 кг золота у злитках, безліч ювелірних прикрас і наручних годинників із дорогоцінних металів, документи на нерухомість та земельні ділянки, а також документацію на рахунки у різних банках.

Встановлені сумніві фінансові операції у сфері паливно-енергетичного комплексу, за якими стояли особи, наближені до Януковича (на суму майже 32 млрд
Олександр Аронець _ 05.04.2016 22:18
IP: 46.33.45.---
Хоча О.Махніцький не є членом ВО"Свобода" вже більше двох років, але заради справедливості: він, перебуваючи лише 100 днів на посаді в.о.Генпрокурора України, зробив багато правильних речей в тих непростих умовах, коли рішення ухвалювали в.о.Президента і РНБО.

Дії, спрямовані на захист учасників Революції Гідності:
• 328 арештованих учасників акцій протесту було звільнено
• Суди задовольнили 500 клопотань прокурорів щодо звільнення майданівців від адміністративної відповідальності за участь в акціях
• За вчинення неправомірних дій працівниками правоохоронних органів здійснювалося досудове розслідування по 217 кримінальних провадженнях
• За фактами підробки працівниками міліції матеріалів справ про адмінправопорушення розпочато 56 кримінальних проваджень, 185 посадовців притягнуто до відповідальності
Влад Владченко _ 05.04.2016 22:16
IP: 95.133.46.---
Видно, що пан Тянибок вирішив скористатися неприглядною ситуації довкола офшорного скандалу, аби вв"язатися в політичну бортьбу. Цікаво, чи визначився товариш Олег, кого цього разу пропонуватиме на посаду генпрокурора, адже махніцький своє вже заробив сповна...
Валентин Лунейко _ 05.04.2016 22:08
IP: 95.111.237.---
Завжди казав, що офшори треба заборонити, або Україну зробити офшором. Хай всі мільярдери світу тримають у нас капітал. Якщо не злякаються. Ну а Порошенка, за те що приховував податки – в імпічмент нахрен! На свалку історії. Тільки податки нехай поверне.
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter