Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Московські попи мали б вести свій "похід" до Кремля

21 липня 2016, 16:13

Бо ж не Київ розпочав війну.

Хресна хода "за мир і припинення війни на Донбасі", організована УПЦ Московського патріархату, далі рухається на Київ і 27 липня має прибути в столицю.

Яку мету переслідують організатори походу та що саме силуються досягти і продемонструвати? Московський митрополит Онуфрій у зверненні просторікує, що хода нібито "не пов'язана з політикою, її мета закли́кати до миру..." Але хіба що наївний може повірити в ці слова. Адже з перших же днів ця "хода" на Київ дискредитувала себе різноманітними кремлівськими провокаціями: "колорадськими стрічками", зображеннями російського царя Миколи ІІ та іншою імперською символікою. Тому цілком логічно було б перевірити її учасників на лояльність до української держави. До того ж, українці не забули, як торік митрополит Онуфрій відмовився підвестися, коли зачитували імена українських героїв – учасників московсько-української війни на сході.

Та й з якого дива іти на Київ хресною ходою, аби у столиці України "молитися за мир". Це неприховане лицемірство і, без сумніву, чергова провокація Кремля. Не Київ розпочав цю війну – бійню розпочала й продовжує Москва та її маріонетки в Україні, включно з посіпаками у попівських рясах. Якби це був щирий похід за мир – московські попи мали б вести свій поп-конвой до московського Кремля і там молитися за припинення кровопролиття.

Просто кремлівський карлик, як завше, не може перемогти чесно. Лише підступом, ховаючись за спинами жінок та дітей або адептів "русскава праваславія". І "поп-парад" ‒ ще одне підтвердження.

За таким самим сценарієм навесні 2014 року розпочиналися акції сепаратистів на Донбасі. Коли люди під схожими гаслами та з такою ж символікою блокували українські військові колони, а опісля ставали кістяком озброєних загонів сепаратистів, найманців та російських окупантів.

І поки рухається ця "хода" на Київ, українська влада тим часом повторює свої торішні помилки, відповідаючи на провокацію Кремля смиренністю та мовчанням. Влада мала б чітко показати, що на українській землі московська церква всього лише гість, до того ж, небажаний, але в жодному разі не господар. "Свобода" ще з 2005 року наполягає на тому, що УПЦ МП треба перейменувати в Російську православну церкву в Україні, що їй треба надати статус іноземної церкви, з усіма правовими наслідками й обмеженнями.

Завдання ж спецслужб – взяти до уваги гіркий досвід 2014 р. і не допустити антиукраїнського шабашу в Києві. Для цього й СБУ, і МВС мають достатньо засобів і підстав (чого варте хоча б відео ходи з Харкова з георгіївськими стрічками). Бо інакше, як і в 2014-му, їхню функцію візьме на себе український народ.

Реальна мета "поп-параду" – перенесення війни в глибокий тил, в столицю України. Утвердження Києва як безправної колонії московської церкви. Намагання всіляко перешкодити автокефалії Української Православної Церкви Київського патріархату.

НАГАДАЮ. "Хресна хода" стартувала 3 липня зі Свято-Успенської Святогірської лаври (Донецька область), а 9 липня почалася хода з Почаївської лаври (Тернопільська область). Колони вірян, загальна чисельність яких зараз поки що не перевищує двох тисяч, рухаються із заходу і сходу країни і повинні зустрітися в Києві напередодні Дня хрещення Київської Русі, який святкуємо 28 липня. Очікують, що ще тисячі паломників, яких довозять на автобусах, приєднаються до учасників хресної ходи вже в столиці. У Київському патріархаті переконані, що "головна мета ходи Московського патріархату – продемонструвати прихильність українців до ідеї "руского міра", яка раніше стала одним з аргументів ухваленого російським лідером Володимиром Путіним рішення почати агресію проти України".

З мого депутатського запиту до Міністра юстиції України "Про необхідність перейменування УПЦ МП на "Російську Православну Церкву"" від 4 листопада 2005 року (11 років тому!):

"Загальновідомо, що керівництво Росії (царі, генсеки, президенти) завжди використовували Російську православну церкву як знаряддя великої політики.

Упродовж усього свого перебування в Україні РПЦ виступала знаряддям російщення українського народу і досі вона є провідною силою в інформаційній війні, яку проти України веде Російська Федерація.

Вона видає й поширює в Україні літературу антиукраїнського характеру, в якій незалежність України від Росії називають "сєпаратізмом украінскіх шовіністов", а українську мову "галіційскім нарєчієм, малопонятним і малороссам, і великороссам, как наіболєє ополячєнноє".

У своїх проповідях священики Російської православної церкви забороняють вірянам молитися українською мовою, бо "украінскава язика Бог нє слишит". Особливу агресивність священики й керівники Російської православної церкви проявляють до представників інших конфесій, провокуючи безконечні конфлікти на релігійній основі в Україні.

Загрозливою є активність Російської православної церкви в силових структурах України. З ними укладено договори про співпрацю, які є підставою для легального проникнення та розгортання в них її діяльності. Цю діяльність скеровує заступник голови Відділу взаємодії зі Збройними Силами та правоохоронними органами Московського патріархату, генерал-майор Шаталов Анатолій Федорович – академік Академії проблем безпеки Російської Федерації, фахівець з проведення психологічних операцій.

Для прикриття своєї антидержавної діяльності структури Російської православної церкви в Україні прибрали собі назву "Українська православна церква". Проте ця назва не відповідає антиукраїнському змісту РПЦ і є незаконно запозичена в дійсно українських церков. Внаслідок цього "запозичення", яке є свідомою диверсією РПЦ, мільйони українських громадян зазнають великого ошуканства, оскільки переконані, що ходять до української Церкви. Іншим наслідком "запозичення" є штучно створене протистояння окремих груп українського народу, розкол українського суспільства на релігійній основі та неможливість створення в Україні Єдиної Помісної Церкви.

Водночас громадяни України – росіяни за походженням, мають право на свою Церкву, як, наприклад, у США вони мають свою "Російську православну церкву в Америці".

У зв'язку з вищевикладеним, зважаючи на підлеглість Української православної церкви в канонічних та організаційних питаннях Російській православній церкві, з метою консолідації українського народу прошу здійснити перереєстрацію Української православної церкви, змінивши назву "Українська православна церква" на назву "Російська православна церква в Україні"".

powered by lun.ua
Коментарі — 45
Николай Чаварга _ 27.07.2016 23:54
IP: 188.163.73.---
Мотря Наливайченко:
Це не хода це публика.Бозя не потребує публики, тільки Віри і Молитви.
- Бозя ніколи і нічого не потребує – він має все, що хоче, може зробити все, що хоче, а зробити він може все, щотільки можна придумати. От якби він нарешті взявся за кацапів... як би це йому підсказати?
Николай Чаварга _ 27.07.2016 14:26
IP: 188.163.73.---
В даний момент спостерігаю по ТБ хресну провокацію в Києві. Подумав: позаду цієї колони треба би прилаштувати велику групу православних людей КП з лозунгами "Путін –) (уйло", " Путін=Гітлер", "Путін, перестань вбивати православних!", "Путін, – забери свої війська з Києво-Русі!", "Путін – слуга сатани!", "Путін – окупант" і т.д...
Николай Чаварга _ 27.07.2016 14:15
IP: 188.163.73.---
Із контактів з моїми знайомими, котрих я агітував покинути МП, добре знаю, що більшість з них давно перейшли би в КП, або ГКЦ, якби не були пов'заними думкою (переконанням) про те, що зміна конфесії – великий гріх, типу: дав один раз клятву богу, то дотримуйся її.

Звідси випливає і інструкція, як треба діяти державникам – пояснити людям через ВСІ канали ЗМІ, що поділ Церкви на конфесії – це політична справа, вона не має жодного відношення до поняття Віри в Бога. Народу треба пояснити, що людина може бути безгрішною, навіть якщо не входить ні в яку конфесію, і взагалі жодного разу не була в церкві, якщо тільки вона живе по Совісті, і не робить ніяких злочинів. Про це навіть в біблії сказано, здається у ВЗ.

І навпаки – питання конфесії – це питання політичне – яку державу, який народ підтримуєш (в даному випадку – свою, чи чужу). Перехід КП – ГКЦ і навпаки, також не є гріхом, більше того, не є питанням політичним – обидві конфесії патріотичні.
Мотря Наливайченко _ 27.07.2016 09:48
IP: 194.44.211.---
Це не хода це публика.Бозя не потребує публики, тільки Віри і Молитви.
Олег Стохід _ 24.07.2016 16:52
IP: 46.211.112.---
Бен Ганн:
За Мазепи і в наступні століття про націю й говорити не доводиться. Українська політична нація лише перед нашими очима завершує своє формування.
grom2468 _ 23.07.2016 00:27
IP: 104.155.86.---
Бен Ганн:
bayda2013:
то перекручують історію (джут), ****

Докази – до студії, будь ласка! Бо сипати наци-мантрами кожен може, а історію знає- не кожен.
Не тормози!Атаман кизячих войск!
bayda2013 _ 22.07.2016 22:22
IP: 195.160.205.---
Все вірно, Олеже.
Так звана "хресна хода" гундяєвських феесбе-попів – це ще один з проявів гібридноі війни
"руского " міра"" проти украінського народу.
І головна мета цього дійства – показати світу (а над цим працює вся кремлядська пропаганда),
що украінці й далі йдуть за московською церквою, церквою, що підтримує сепаратистів і путінську
агресію. І саме в цей час, коли нарешті виникла реальна можливість отримати автокефалію дійсно
Украінській православній церкві від Константинопольського патріарха.
П.С. А пуйлотролі, як завжди, виконують свою брудну роботу – то перекручують історію (джут),
то забалакують тему, то переводять іі в інше русло.
Микола Злочевський _ 22.07.2016 15:19
IP: 176.8.116.---
sidor:
в прихожей св.Петра перед страшным судом предстанут представители усех конфессий – православные (хто с топором, кто с ружбайкой), мусульмане (с поясами шахидов) и т.д.
Канешна, бог будет поначалу окуевший от такого кол-ва "истинно верующих", которые считают именно свою веру "правильной", потому что даже он не догадывался, что заповеди его можно "обуть и одеть" у какую то "правильную" религию...
И все таки, кому именно будет дано предпочтение с абонементом посещения райского сада а кого сошлют на века в геену огненную с вечным пожиранием шаурмы и конхфет рошен?
Не богохульствуй, окоянний Сидір! А то козу на жертовний костьор заберемо І Цилю на повторну отсидку в Гамериканську тюрягу Біля Паші помістимо.
руслан49 _ 22.07.2016 14:20
IP: 37.52.18.---
Бен Ганн:
руслан49:Не мала Росія відношення до Коліївщини? Тільки чомусь після Коліївщини 1200 храмів католиків і греко-католиків в Україні були переведені в православні московського патріархату по указу Єкатерини ІІ. ***

Коліївщина відбулася НА ТЕРИТОРІЇ РП І ПОМІЖ ПІДДАНИМИ РП І виникла вона з-за того, що католики з уніатами надто вже зухвало почали знущатися над співгромадянами -православними Україні тоді ніякої не було – була Малоросія у складі Росії та РП.
Катерина побачила, що дії УГКЦ призводять до кровопролиття
Автор – "Коліївщина відбулася на території РП." Факт – 26 червня 1768 р. російські частини оточили повстанський табір і по-зрадницькому схопили керівників повстанців М. Залізняка, І. Гонту та С. Неживого, а їхні загони роззброїли. Автор – "дії УГКЦ призводять до кровопролиття" Тобто коли гайдамаки різали "ляхів" (тих же етнічних українців, тільки католиків і греко-католиків) і євреїв- це не кровопролиття? А винна виходить УГКЦ.
LYCIV_OLGA _ 22.07.2016 09:33
IP: 104.155.90.---
Зверніть увагу (!!!):
"...ще від Леніна і по сьогодні на всі заходи, які здійснюються релігійними організаціями за межами своїх культових споруд обов'язково потрібен дозвіл від влади. Так було і так є зараз.
Тепер питання, – а для чого було владі, тим більш під час війни, давати цей дозвіл РПЦ на цей відверто провокативний "хрестний хід". Не дала б верховна влада дозвіл і ніякої зайвої проблеми для України не сталося" (Miki2)
Тож самостійно думаємо – "А кому ж то насправді (!) ВСЕ ЦЕ (таке) потрібно/вигідно?"...
Kovaljov _ 22.07.2016 09:06
IP: 85.90.206.---
Бен Ганн:
У "Свободи" і інших професійних патріотів не вистачило клепки, щоби просто згадати, що ЦЕРКВА В УКРАЇНІ ВІДОКРЕМЛЕНА ВІД ДЕРЖАВИ.
...
І ще нагадаю, що ніхто ПОЗА ЦЕРКОВ"Ю не має права ПЕРЕЙМЕНОВУВАТИ БУДЬ-ЯКУ ЦЕРКВУ...
1. А у Вас не вистачає клепки запитати: "Чому тоді, церкви мають пільгові оподаткування? Вони ж за Конституцією відділенні від держави?".
2. Церква має право називатися, як хоче, наприклад "церквою святого пеніса", але держава не зобов'язана реєструвати таку церкву. Якщо ж церква називає себе "українською", то можуть попи цієї церкви виступати проти самої української держави та мови? І чому українська держава повинна реєструвати таку церкву?
Andrey Kononenko _ 22.07.2016 00:35
IP: 188.163.73.---
Владимир Николаев:
Andrey Kononenko:
Владимир Николаев:
Этот рейтинг обеспечивался одноклеточными. Им даже если право брачной ночи ввести – они будут поддерживать своего феодала.
Вот те раз.
Продвинутый Андрюша, оказывается, тоже стал жертвой российских политтехнологов, придумавших делить украинцев на сорта.
Одноклеточных ещё развить нужно, чтобы украинцами их называть.
Николай Чаварга _ 21.07.2016 23:24
IP: 178.95.32.---
/*/*/ "головна мета ходи Московського патріархату – продемонструвати прихильність українців до ідеї "руского міра", яка раніше стала одним з аргументів ухваленого російським лідером Володимиром Путіним рішення почати агресію проти України"./*/*/

- Пане Тягнивбік, це що за фігня? Ви вже готуєтесь служити Кацапутіну? Запасний аеродром підготовляєте? Якщо так, то вам треба було писати зовсім інакше, щось на зразок: – "...ухваленого великим, мудрим і геніальним політиком сучасності, нєпрєвзойдьонним російським лідером Володимиром Володимировичем Путіним." По крайній мірі, ви би вже хоч його "отчество" згадали, а то народ тут не в курсі його "отчества" і заладив:) (уйло, та) (уйло... не розуміють тонкощів моменту...
Николай Чаварга _ 21.07.2016 23:06
IP: 178.95.32.---
Для всіх присутніх сьогодні ясно, що МП завжди був інструментом Московії в справі утримання в ярмі києво-русичів. Власне, із-за цієї фігні (різниці між конфесіями, та і самої єврейської казки як такої), Богдан і прорахувався, хоча невідомо ще, як би закінчився союз з Польщею, але Шевченко з цього приводу сказав: "Правда ваша, – впала Польща, та й вас задавила ". Тобто, він вважав союз з Польщею більш благоприємним, а він ще не знав про Голодомори і Будапештське надуватєльство.

В наш час керівництву треба зустрінути ходу в прямому ефірі, в прямому ефірі пояснити їм і глядачам, чого хочуть насправді ємпешники, після чого запропонувати їм походити в Луган_доні, вивідати таємниці, а далі піти на Москву з пропозицією примирення, яке здійснюється легко – забрати кацапські війська з України, і мир наступить відразу!!!!.
І найголовніше – пояснити людям, що конфесія – це не справа Бога, а результат роботи політиків, і для людини змінити конфесію – НЕ ГРІХ.
mihaylenco _ 21.07.2016 22:56
IP: 37.55.145.---
hrim
Рекламу такої ходи щоденно не втомлюється демонструвати телеканал НТН.

Чому не пишете про Інтер, Україну? Мабуть є й інші.
mihaylenco _ 21.07.2016 22:55
IP: 37.55.145.---
Рускій мір завжди ліз, лізе зараз, і завжди буде лізти до України. Скільки існуватиме, стільки й лізтиме. Хто бне був – путін, петро, микита, чи якийсь інший кіріл. Для того, аби цей смердючий мір до нас не ліз, існує влада. Її справа зупиняти провокації рускава міра, а не виконувати його завдання, позбавляючи роботи журналістів, підриваючи їх в автомобілях, та брутально забиваючи ногами.
hrim _ 21.07.2016 22:18
IP: 193.93.217.---
"Хресна хода "за мир і припинення війни на Донбасі", організована УПЦ Московського патріархату, далі рухається на Київ і 27 липня має прибути в столицю."
.......

Рекламу такої ходи щоденно не втомлюється демонструвати телеканал НТН.
mihaylenco _ 21.07.2016 21:53
IP: 37.55.145.---
Вже виникає бажаня захистити путіна. Він став найпершим цапом відбувайлом. Всю свою тупорилість наша влада списує на путіна. Хто вс...всь? Невістка. Хто винен? Путін.

Таке враження, наче нашою владою керує путін. А може, це не враження?
руслан49 _ 21.07.2016 21:33
IP: 46.201.174.---
Бен Ганн:
руслан49:
Росія завжди використовувала православ'я у своїх цілях. Згадаємо Богдана Хмельницького, або Коліївщину.
А до Коліївщини Росія взагалі не мала жодного відношення...
Не мала Росія відношення до Коліївщини? Тільки чомусь після Коліївщини 1200 храмів католиків і греко-католиків в Україні були переведені в православні московського патріархату по указу Єкатерини ІІ. А через кілька років після Коліївщини відбвся перший поділ Речі Посполитої між Росією, Прусією і Австрією. А фактично перший поділ Речі Посполитої був в часи Богдана Хмельницького, коли Лівобережна Україна зі складу Речі Посполитої перейшла в Московське царство. Також Москва в ті часи відхватила частину Білорусі.
mihaylenco _ 21.07.2016 21:31
IP: 37.55.145.---
Huala
Якщо зараз змінити назву на московську лівова
частка людей, не зважаючи на це,ходитимуть ї далі до ней. Уявляєте який козир ви дасте хйулу!

Та невже? Зазвичай люди йдуть до тієї церкви, котра найближче. Ото і все. Другий фактор – просторіша. Третій – краще службу правлять.

А назва... Та на неї й уваги ніхто не звертає. Часто не знають, чия вона, УПЦ, чи РПЦ.
Pavel Lck _ 21.07.2016 20:31
IP: 46.219.243.---
Бен Ганн:
При чем здесь "иноземная" если конкретно проблема в России.
Вообще Киевский митрополит традиционно подчинялся Вселенскому Патриарху Константинопольскому. И на этом стоим.
Andrey Kononenko _ 21.07.2016 20:10
IP: 188.163.73.---
Владимир Николаев:
Andrey Kononenko:
_yurkiv_:
Справжний бандера довёл страну до того, что его рейтинг упал до 5%?
А у Януковича на конец декабря 2013-го, т.е. через три года после избрания Президентом, рейтинг был порядка 30%, что неплохо даже для благополучных стран. Так вами, кастрюлеголовыми, всё равно считалось, что он "довел страну".
Этот рейтинг обеспечивался одноклеточными. Им даже если право брачной ночи ввести – они будут поддерживать своего феодала.
sidor _ 21.07.2016 20:05
IP: 77.52.122.---
в прихожей св.Петра перед страшным судом предстанут представители усех конфессий – православные (хто с топором, кто с ружбайкой), мусульмане (с поясами шахидов) и т.д.
Канешна, бог будет поначалу окуевший от такого кол-ва "истинно верующих", которые считают именно свою веру "правильной", потому что даже он не догадывался, что заповеди его можно "обуть и одеть" у какую то "правильную" религию...
И все таки, кому именно будет дано предпочтение с абонементом посещения райского сада а кого сошлют на века в геену огненную с вечным пожиранием шаурмы и конхфет рошен?
Andrey Kononenko _ 21.07.2016 19:45
IP: 188.163.73.---
_yurkiv_:
Kovaljov:
Andrey Kononenko:
", з метою консолідації українського народу прошу здійснити перереєстрацію Української православної церкви, змінивши назву "Українська православна церква" на назву "Російська православна церква в Україні""."
-
И всё?
Да, не тот уж Тягнибок:) Постарел, либерализовался, растёкся.
А що ще?
Проблема у тім, що Ющенко та Порошенко прихожани УПЦ МП. Але така українська толерантність нічого доброго нам не дає. Від того, менше "бЄндарами", кремлівські шизофреніки їх називати не будуть.
Ющенко – парафіянин УПЦ КП, і "бЄндара" він – справжній!
Справжний бандера довёл страну до того, что его рейтинг упал до 5%?
руслан49 _ 21.07.2016 19:43
IP: 94.178.41.---
Росія завжди використовувала православ'я у своїх цілях. Згадаємо Богдана Хмельницького, або Коліївщину.
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter