Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Холодний Яр – місце української сили

01 травня 2017, 13:26

Холодний Яр – це місце сили. Є наукова теорія, що мільйони років тому тут впав велетенський астероїд. І так постав Холодний Яр. Виходить, сам Господь Бог зарядив цю землю неземною силою перед тим, як дав її українцям...

І тому ми сьогодні тут, на своїй Богом даній землі, де кожне джерело, кожен камінь, кожне дерево випромінює цю силу. Це свята земля, полита кров'ю наших предків, поколінь і поколінь героїв... І ви чуєте, як струменить ця сила, яка заряджає нас до перемог. Як заряджала ще наших пращурів трипільців, які тут жили. Наших предків скіфів, чиї могили, вали й городища до сьогодні збереглися на цій землі.

Ця сила дарувала перемогу русько-литовським військам у епічній битві на Синіх водах у 1363 р. Це тоді наші предки спільно з пращурами литовців і білорусів підірвали могутність Золотої Орди. Саме тут, а не як стверджують москалі, після міфічної Куликовської битви було визволено Русь-Україну. Саме тут постав перший Балто-Чорноморський союз, коли дикі північні племена ще понад 100 років платили данину ординцям...

Саме на території Холодного Яру, у Чигирині, була столиця гетьманської України за славних гетьманів Хмельницького та Виговського. Саме тут святили ножі гайдамаки і їхні славні нащадки, перші добровольці московсько-української війни, багато з яких присутні тут сьогодні.

Саме тут Холодноярська республіка мобілізовувала багатотисячне військо. І вчорашні мирні селяни, ковалі, вчителі, мельники гідно чинили спротив мільйонній московсько-більшовицькій орді. Ще тоді, коли по всій Україні гуляла кривава червона мітла, а більшовики вже організовували перший Голодомор.

Саме звідси 4 роки тому фактично почалася Революції гідності. Революція, яка ще не завершена. Згадайте, тоді маріонетковий режим Януковича на догоду московитам з усіх сил тужився заборонити українцям проводити тут зібрання і урочисті заходи... Вони добре знали, що тут заховане яйце, у якому їхня смерть...

І саме тут святили свою зброю перші добровольці. Герої, що врятували нашу державу у 2014 р. Багато з них сьогодні тут, а багатьох з нами вже немає, вони пішли на Небо... А ще багатьох теперішня колаборантська влада переслідує, тягає по судах і кидає за ґрати.

Але вороги і їхні бариги-колаборанти не усвідомлюють, що силу, яка кується у Холодному Яру не здолати. Бо ця священна, полита потом і кров'ю поколінь предків земля знову і знову надихає нас на великі справи.Символічно, що цього року в Холодному Яру відзначаємо 100 років Української Революції. Революції яка триває. 100 років боротьби. 25 з них у цій боротьбі бере участь наше покоління.

І Революція гідності – один з її етапів. Бо кінцева мета столітньої Української Революції – не бутафорні реформи патрульної поліції й імітація люстрації, не транш МВФ, абонплата за газ і заміна одного мафіозного клану на інший. Це навіть не асоціація з ЄС і не безвіз. Це дрібні квіточки на шляху.

Мета столітньої Української Революції – Українська Самостійна Соборна Держава. Без холопа і без пана. Це – могутня українська держава на засадах соціальної і національної справедливості, як написано в нашій Програмі захисту українців.

Чому ця Революція триває аж сто років і досі не завершена? Треба розуміти, що українці – багатотисячолітня нація, і історія Холодного Яру показовий цьому приклад. Тому процеси в Україні, як в давньої нації, мають 100- річний цикл. І наш святий обов'язок, місія, яку поклало провидіння на наше покоління, не змарнувати той шанс, який дає Бог раз на 100 років. Бо попередній шанс був змарнований, що коштувало українській нації найбільшим в історії людства Геноцидом і ріками української крові, пролитими у боротьбі за свою свободу.

Всі, хто осмислено читав історію України – знають, хто змарнував тоді той шанс і хто марнує його тепер. Не нація, не народ який повставав за покликом українського козацького волелюбного гену, не герої, які завжди були на передовій. Як і зараз, 100 років тому шанс змарнувала недолуга псевдоеліта, яка так і не навчилася бачити далі своєї кишені, свого кабінету, своєї посади.

Коли сто років тому нація вже повстала, люди, які волею випадку опинилися на її чолі, гендлювали та бігали домовлятися з одвічним ворогом – московитом. А тодішніх українських революціонерів і добровольців цькували, дискредитували, а потім репресовували.

Тоді очільники не розуміли або вперто ігнорували соціальний фактор революції, який потім, аналізуючи ці помилки, блискуче сформулювали бандерівці, зокрема Ярослав Стецько: "Немає національної революції без соціальної. І навпаки немає соціальної революції без національної".

Як і сьогодні, тоді ця псевдо еліта думала, що можна опертися на вчорашню номенклатуру, ігноруючи двигун і творців революції – українську націю. І сьогоднішня влада по колу намагається завести Українську Революцію на ту ж слизьку доріжку. Наше завдання оминути ті ж старі граблі.

Вся Україна давно чекає на силу! Єдину силу Нації! Як і в кожен вирішальний для України момент, усі націоналісти знову пліч-о-пліч. Єдиним фронтом. Правий сектор, Національний Корпус, КУН, ОУН, Свобода.

Ми єднаємо зусилля не заради політичних дивідендів, посад, крісел і мандатів. Ми разом тому, що так треба для України. Заради стратегічних інтересів Нації і Держави. Заради завершення Української Революції. Для того, щоб не дати знову змарнувати Богом даний шанс. Ми не маємо права сьогодні дозволити знову занапастити Україну.

Бо теперішня влада хоче Україну знову роздерти, розпродати. Тому нам треба бути єдиними, щоб ці бариги бачили, що ця холодноярська сила, сила Нації, рушійна сила Майдану, нікуди не поділася; щоб вони спинним мозком відчували наше дихання.

Ми ж бачимо, що за три роки ці дармоїди, прогульники, кнопкодави, корупціонери, реваншисти і колаборанти фактично нічого доброго (не для себе, а для Нації і Держави) зробити не спромоглися.

Замість вести війну – вони торгують з окупантом. Замість садити убивць Небесної Сотні – вони садять добровольців і активістів Революції Гідності. Не дивно, що гідра московського реваншизму знову піднімає голову.

Недолюстрована й непокарана московська агентура, недобитки регіоналів і комуністів, опоблоки, за життя і медвечуківський так званий "Український вибір" вже відкрито відкривають другий фронт в Україні.

Вони ведуть ворожу пропаганду, готуючи ґрунт для приходу зєлєних чєлавєчков. Вони вже навіть пробують місцеві сепаратистські референдуми готувати.

Але ми повинні розуміти, що такі сепаратистські шабаші як в Конотопі, Одесі чи Маріуполі нахабно відбуваються мало не в кожному місті на Сході України. Тому питання: де СБУ? Нова поліція Гарант Конституції? Чому в Україні досі відкрито діє московська агентура та піднімають "гребінь" антиукраїнські організації?

А тому, що влада тим часом займається іншим. Цинічно стриже купони. Гендлює з ворогом на крові. Дере сьому шкуру з українців – тарифи, земля, приватизація стратегічних підприємств.

Тому наша боротьба триває, все тільки починається. Наш святий обов'язок не змарнувати той шанс, який дає Бог раз на 100 років і завершити Українську Революцію. Щоб ані наші діти, ані внуки не мусили більше боротися за Україну. Боротьба триває.

Приєднуйтеся!!!

powered by lun.ua
Коментарі — 328
Yaroslav Yurkiv _ 13.05.2017 09:37
IP: 35.189.213.---
Ivan Petrov:
"Україна зникне з карти світу. Націоналізм слов'ян з погляду нашої расової теорії – це паперовий носовик,що його використавши, викидають. Ясна річ, зараз слід дотримуватися такту й дозволити ОУН плекати надію на створення держави. Але ви прекрасно розумієте, що поза слов'янським світом Україна існувати не може, а велика ідея фюрера передбачає зникнення слов'янства з карти світу... Але грати зараз на цьому періоді,використовувати іх ми зобов'язані – смішно відмовитися від послуг асенізаторів. Дрібнота – вони зачаровані великим". Бригадефюрер СС Шелленберг. Червень 1941 рік Берлін
Нема чого передчасно ляпати язиком – 30 червня 1941 року ОУН (б) оголосила війну шелленбергам:)
Yaroslav Yurkiv _ 11.05.2017 11:22
IP: 104.199.51.---
Микола Злочевський:
Yaroslav Yurkiv:
Микола Злочевський:
Иван Гус:
А найголовніше, що доброволець дивізії "СС Галичина", коли складав оцю присягу, не був таким обізнаним стосовно Адольфа, як отой Крюшон нині:)
То може пан Крюшон був в армії Гітлєра у такому ж званії, як брат Нікіти Міхалкова? Надіюсь, Вам відомо, ким і в якому званії брат Нікіти Міхалкова служив у Гітлєра?
Поняття не маю!
Знаю, що його батько вірно служив Упирю і Фуйлу в якості "гімнюка":)
Микола Злочевський _ 11.05.2017 09:24
IP: 188.163.34.---
Yaroslav Yurkiv:
Микола Злочевський:
Иван Гус:
А найголовніше, що доброволець дивізії "СС Галичина", коли складав оцю присягу, не був таким обізнаним стосовно Адольфа, як отой Крюшон нині:)
То може пан Крюшон був в армії Гітлєра у такому ж званії, як брат Нікіти Міхалкова? Надіюсь, Вам відомо, ким і в якому званії брат Нікіти Міхалкова служив у Гітлєра?
Микола Злочевський _ 10.05.2017 14:35
IP: 188.163.34.---
Пане Олег Тягнибок. от в просторах інету гуляє Ваша фотка з Марі Ле-Пен...Чи то справді Ваша, а чи зфотошоплена? Я розумію. що націоналісти всіх країн – гоп до купки... Але не вірю, що це Ви таке вчудили...
Микола Злочевський _ 10.05.2017 14:29
IP: 188.163.34.---
braterstvo:
Микола Злочевський:

Микола Злочевський:
Иван Гус:
Присяга добровольця дивізії СС "Галичина".

"Я, український доброволець, присягаю...
служити Німецькій Армії і одночасно своїй батьківщині.
"
А в чому тут злочин українців, шановний пане Крюшон?
Українці, які встигли натерпітися за період 1939-41 рр., від "братніх" обіймів кому няк-більшовиків, бачили в німцях СОЮЗНИКІВ в боротьбі з їм вже відомим ЗЛОМ (СРСРом). Недарма в тексті присяги є слова -"Служити одночасно своїй Батьківщині." Невдовзі провід О У Н побачивши, що німці Зло не менше, та не виправдали сподівань українців на Державу Україна, почали військову боротьбу з ними. Партизанська війна армії У П А починалася з німцями, і продовжилась з новими окупантами – Росією (офіційне пого няло -СРСР), аж до 1960р.
+++++
Yaroslav Yurkiv _ 10.05.2017 10:50
IP: 104.199.51.---
Микола Злочевський:
Иван Гус:
Присяга добровольця дивізії СС "Галичина".

"Я, український доброволець, цією присягою добровільно віддаю себе в розпорядження Німецької Армії.
Я присягаю Німецькому Вождю і Верховному Командувачу Німецькій
Армії Адольфу Гітлеру в незмінній вірності і слухняності.
Я урочисто зобов'язуюсь всі накази і розпорядження начальників виконувати, а також всі військові, державні та службові справи
суворо тримати в таємниці і тим самим вірно і віддано
служити Німецькій Армії і одночасно своїй батьківщині.
Мені зрозуміло, що я після своєї присяги піддаюся всім німецьким військовим дисциплінарним стягненням. Кінець моєї служби як
українського добровольця визначає Німецька Армія."
А в чому тут злочин українців, шановний пане Крюшон?
А найголовніше, що доброволець дивізії "СС Галичина", коли складав оцю присягу, не був таким обізнаним стосовно Адольфа, як отой Крюшон нині:)
Микола Злочевський _ 09.05.2017 21:24
IP: 188.163.34.---
Иван Сало:
Микола Злочевський _А в чому тут злочин українців, шановний пане Крюшон? ****

А в тому, шановний пане Миколо, що боєць "Галичини" присягав ОСОБИСТО АДОЛЬФУ ГІТЛЕРУ? Людині, яка визнана найбільшим злочинцем усіх часів та народів. Яка і того недолугого бійця і його батьків і дітей усіх нас НЕ ВВАЖАЛА ЛЮДЬМИ, називала "унтерменшами", недолюдьми, що здатні тільки ішачити на німецького бауера...
Тобто, власною кров"ю цей боєць готував ВЛАСНИМ ДІТЯМ долю "унтерменша"... ЧУДОВО! КЛАСНО!
Пане Сало, як можна було бійцю ОСОБИСТО перед Гітлером? Чи Гітлер до них приїжджав, чи вони їздили до Гітлера? Звичайна військова присяга.Повторяю, чи прочиали Ви посилання Аліка Гомельського про цю дивізію? Чи знову не відкрили тексту?Зверніться до пані Історички врешті. Вона кандидат фізичних наук, крім того, що Історичка. Точно, що шию за непойнятливість намилить, бо вона ще і викладач в тех. ВИШІ.Має досвід таких непонятлівих до тями приводити...
braterstvo _ 09.05.2017 16:30
IP: 89.252.61.---
Микола Злочевський:

Микола Злочевський:
Иван Гус:
Присяга добровольця дивізії СС "Галичина".

"Я, український доброволець, присягаю...
служити Німецькій Армії і одночасно своїй батьківщині.
"
А в чому тут злочин українців, шановний пане Крюшон?
Українці, які встигли натерпітися за період 1939-41 рр., від "братніх" обіймів кому няк-більшовиків, бачили в німцях СОЮЗНИКІВ в боротьбі з їм вже відомим ЗЛОМ (СРСРом). Недарма в тексті присяги є слова -"Служити одночасно своїй Батьківщині." Невдовзі провід О У Н побачивши, що німці Зло не менше, та не виправдали сподівань українців на Державу Україна, почали військову боротьбу з ними. Партизанська війна армії У П А починалася з німцями, і продовжилась з новими окупантами – Росією (офіційне пого няло -СРСР), аж до 1960р.
Микола Злочевський _ 09.05.2017 15:22
IP: 188.163.34.---
Иван Гус:
Присяга добровольця дивізії СС "Галичина".

"Я, український доброволець, цією присягою добровільно віддаю себе в розпорядження Німецької Армії.
Я присягаю Німецькому Вождю і Верховному Командувачу Німецькій
Армії Адольфу Гітлеру в незмінній вірності і слухняності.
Я урочисто зобов'язуюсь всі накази і розпорядження начальників виконувати, а також всі військові, державні та службові справи
суворо тримати в таємниці і тим самим вірно і віддано
служити Німецькій Армії і одночасно своїй батьківщині.
Мені зрозуміло, що я після своєї присяги піддаюся всім німецьким військовим дисциплінарним стягненням. Кінець моєї служби як
українського добровольця визначає Німецька Армія."
А в чому тут злочин українців, шановний пане Крюшон?
Yaroslav Yurkiv _ 08.05.2017 21:09
IP: 104.155.43.---
Шон Крюшон:
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
Микола Злочевський _Так вона з одною рупю виконувала норму на 230 процентів? Т, її продуктивність праці зросла більш, ніж у два рази порівняно з тим, коли вона мала дві руки? Дивина кацапо-нацистської пропаганди! ****

Таке в принципі імовірно; якщо вона завжди виконувала операцію однією рукою, а після інвалідності ця рука, що зосталася стала природно більше розпрацьованою та функціональною. До того ж, вона – реальна особа і працювала не вдома, а у великому колективі, і якби комуняки збрехали – уявіть реакцію оного колектива...
Ну, це повний звіздец, але все одно, ти її переплюнув своїм розпрацьованим 21-им всьо пєрстом!
Завидуешь, Ярик – твой-то ''перст'' без микроскопа не обнаружить... А бабы не сразу понимают, чего ты
по Москве с микроскопом на шее бродишь...
От же дурний, баби панімають, що з мікраскопам луччє!
Yaroslav Yurkiv _ 08.05.2017 19:56
IP: 35.187.97.---
Шон Крюшон:
Микола Злочевський _Так вона з одною рукою виконувала норму на 230 процентів? Т, її продуктивність праці зросла більш, ніж у два рази порівняно з тим, коли вона мала дві руки? Дивина кацапо-нацистської пропаганди! ****

Таке в принципі імовірно; якщо вона завжди виконувала операцію однією рукою, а після інвалідності ця рука, що зосталася стала природно більше розпрацьованою та функціональною. До того ж, вона – реальна особа і працювала не вдома, а у великому колективі, і якби комуняки збрехали – уявіть реакцію оного колектива...
Ну, це повний звіздец, але все одно, ти її переплюнув своїм розпрацьованим 21-им всьо пєрстом!
Yaroslav Yurkiv _ 08.05.2017 19:52
IP: 35.187.34.---
Alexey Mikhaylov:
Yaroslav Yurkiv:
Alexey Mikhaylov:
Вірно, Степан Андрійович усе знав наперед!
А ти, син Міхайлова, не такий дурний, як виглядаєш:)
Вот за это его и будут 9 мая проклинать до 7 колена и его последователей. А знаеш какой Итог его сотрудничества. В СССР было в 1941 году 150 млн человек. 1,5 млн коммунистов. к 1945 их стало 4 млн причем люди шли добровольно. И благодоря им. этим людям установился мир на этих Землях на 50 лет. А Бандера как плохой плиточник обещал выложить 100 кв м плитки за неделю, а выложил 1 кв.м. И сейчас последователи рассказывают но он же пообещал 100- вот какой молодец, Герой. А я таких плиточников просто увольняю без разговоров. И ты наверное тоже-но у тебя других нет, а у меня есть
Цей 1 кв. м вартує однієї сотні, бо нині вся Україна викладена бандерівською плиткою, а такі, як ти, ступають по ній, як по замінованому полю, і тільки скавульчать від безсилля!
Микола Злочевський _ 08.05.2017 15:31
IP: 188.163.34.---
продолжение

Что же мы имели и что получили? А получи мы полунищую Россию, которую разворовали олигархи и чекисты. Сегодня по рейтингу уровня жизни проигравшая Германия занимает 17 место в мире, тогда как победитель Россия – 60-е. В отличии от Германии, в России нет ни одного автобана, нет ни одного конкурентного самолета или автомобиля!! Чего радоваться и чему гордиться? Тому ветерану, кто прошел всю войну, сегодня должно быть 95!! Власть в России может назвать хотя бы одно реальное имя и тот полк, где этот ветеран служил? Улицы заполонили ряженные и превратили день скорби в какой-то балаган. Давайте в этот день лучше помолчим и никуда не пойдем, кроме могилы воинов, павших за нашу и вашу свободу. Пусть празднуют те, у кого вместо совести черная дыра...
Микола Злочевський _ 08.05.2017 15:27
IP: 188.163.34.---
продолжение
то в России переплюнули даже бразильский карнавал. Меня особенно умиляют надписи "На Берлин" и "Спасибо деду за победу", сделанные на Фольксвагенах или БМВ. Куриные мозги пэтриотов не позволяют им осознать ту простую вещь, что их автомобили собраны в Германии, а не в победоносной России. И где были бы их деды, если бы не лэндлиз Соединенных Штатов? Скорее всего кормили бы червей в могиле неизвестного солдата. По этому договору СССР получил: грузовых автомобилей (на которые ставились Катюши") 375 000, самолетов – 22 000, танков – 13 000, кораблей – 105, взрывчатки – 350 000 тонн, продовольствия – 4 500 000 тонн, армейской обуви – 15 000 000. Почему Америка решила помогать Сталину, а не Гитлеру, хотя отчетливо понимала опасность "красной чумы"? Помните немецкого конструктора ракет Фон Брауна? Того самого, кто помог американцам первыми вступить на Луну и кто эмигрировал в Америку в 1945. Если бы победила Германия, то Фау полетели бы на Америку уже в 1946...
Микола Злочевський _ 08.05.2017 15:24
IP: 188.163.34.---
Сказать, что почти вся Россия сошла с ума – это ничего не сказать. Безумству ваты поем мы песни...В последние годы в канун даты 9 Мая меня все чаще посещает "крамольная" мысль – что ОНИ празднуют? Потерю 43 миллионов советских людей в сравнении с 8 миллионами потерь Вермахта? Или оккупацию соседних стран после окончания 2-ой мировой? В этот день надо просто снять шляпу на могиле солдата, возложить живые цветы и тихо постоять. Но власть в России превратила этот день в настоящий шабаш. Тут следует заметить, что до 1965 года в Советском Союзе не отмечали этот день, как праздник. Никита Хрущев побаивался настоящих ветеранов и не решался на массовые гулянья. Ему на смену пришел Генсек КПСС Леонид Брежнев со свей "Малой землей" и понеслось. Как-то корреспондент ВВС спрашивает у Брежнева: Вы ведь защищали Родину на "малой земле" от немецких захватчиков, верно? Да. И что же в результате? Они пошли на Сталинград... Если в СССР еще были живы ветераны и дело не доходило до абсурда, то в России
Микола Злочевський _ 08.05.2017 14:53
IP: 188.163.34.---
Шон Крюшон:
Микола Злочевський:
Сейчас по Россия-24 передают рассказ про Севастополь. В числе прочего рассказали, что во время осады Севастополя гитлеровцами в катакомбах Севастополя действовал завод по производству снарядов, на котором работала женщина, которая во время бомбёжки страшными немецкими снарядами длиной в два человеческих роста оторвало руку. После заживления она снова встала к станку и выполняла 230% нормы одной рукой.
Це – Настя Чаус, матеріали про неї є в кількох музеях. Була евакуйована одною з останніх з Севастополя, після війни жила десь в Білорусії.
Так вона з одною рукою виконувала норму на 230 процентів? Т, її продуктивність праці зросла більш, ніж у два рази порівняно з тим, коли вона мала дві руки? Дивина кацапо-нацистської пропаганди!
Микола Злочевський _ 07.05.2017 21:48
IP: 188.163.34.---
Сейчас по Россия-24 передают рассказ про Севастополь. В числе прочего рассказали, что во время осады Севастополя гитлеровцами в катакомбах Севастополя действовал завод по производству снарядов, на котором работала женщина, которая во время бомбёжки страшными немецкими снарядами длиной в два человеческих роста оторвало руку. После заживления она снова встала к станку и выполняла 230% нормы одной рукой.
braterstvo _ 07.05.2017 13:37
IP: 89.252.61.---
grom2468:
grom2468:
"Вот увидите, наступит то время, когда наш триколор будет гордо развеваться над Кремлём!" /Генерал Власов/
Так воно і сталось. Власов щиро боровся з нелюдським більшовицьким режимом, правда союзником був не менш нелюдський режим.
grom2468 _ 07.05.2017 13:02
IP: 104.155.46.---
"Вот увидите, наступит то время, когда наш триколор будет гордо развеваться над Кремлём!" /Генерал Власов/
Yaroslav Yurkiv _ 06.05.2017 08:48
IP: 104.155.118.---
Alexey Mikhaylov:
Вернемся ко второй мировой войне. Действительно Бандера представлял существенную силу на момент 22 июня 1941 года. А знаете ли вы что Бандера Акт провозглошения Украинской державы написал не после 22 июня, а до 16июня. Т.е. он знал заранее.
===============
Вірно, Степан Андрійович усе знав наперед!
А ти, син Міхайлова, не такий дурний, як виглядаєш:)
Lyubomir Chernyakhovskiy _ 05.05.2017 15:49
IP: 46.200.7.---
Шон Крюшон:
Шон Крюшон:
Любомир Черняховский _Й багато слонів в Пд Америці? Ох вже ці "фолькс-колористи"... ****

Та воно то так... Але кечуа ось в чому праві: доки ми не кинемо набиватися "в союзники" до інших держав, не зрозуміємо, що Україна потрібна тільки українцям та не почнемо розбудовувати в себе другу Фінляндію – справа не піде... З-за отаких мрайників – Братерств вже чверть сторіччя втратили.

Пи.Си. Щось Ви сьогодні без лайок... Незвично якось:))
Згоден.
Але й Маннергейм зневажаючи Адольфа, був його союзником, бо боровся проти імперії зла.
Микола Злочевський _ 05.05.2017 14:42
IP: 188.163.34.---
Иногда кажется странным, что весь гнев радетели "правильной" истории обрушивают на Власова. Ведь существовала, например, Русская национальная бригада СС "Дружина", уничтожавшая население еврейских местечек в Белоруссии. В 1944 году, когда стало ясно, кто побеждает, "Дружина" организованно переметнулась на советскую сторону, назвалась 1-й Антифашистской партизанской бригадой, а ее командир В. Гиль-Родионов – с руками по локоть в крови – повышен в звании до полковника РККА и награжден орденом Красной Звезды. Граждане союзной Беларуси регулярно возлагают цветы на его могилу.

Пороховая бочка истории
Защита диссертации редко становится политическим событием. Докторская работа петербургского историка Кирилла Александрова стала примером того, как в науку лезет взволнованная общественность.
NOVAYAGAZETA.SPB.RU
Любомир Черняховский _ 05.05.2017 13:35
IP: 212.86.229.---
Шон Крюшон:
Шон Крюшон:
braterstvo _ Слава нашим союзникам: США та Європі! ****

"Записався Скунс у союзники до Пуми з Ягуаром...Але ті чомусь до такого союзника навіть не наближаються... Прийдеться Скунсу незабаром записуватися у союзники до Слона – той має змогу тримати хобота від нього подалі..."
(З фолькльору індіанців кечуа).
Й багато слонів в Пд Америці? Ох вже ці "фолькс-колористи"...
Любомир Черняховский _ 05.05.2017 13:32
IP: 212.86.229.---
Alexey Mikhaylov:
Alexey Mikhaylov:
По Поводу Союзников. И правильно ли ты оцениваеш их союзничестов. В прессе об этом не рассказывают особенно на Украине. Есть такая компания Монсента. Они занимаются распространением Гербицидов и ГМО растений на Украине. Основа их технологии первоначальное уничтожение сорняков на поле путем использования остатков Гербицидов применяемых США во Вьетнами в качестве оружия. После чего уничтожются 99% сорянков, Сеять можно без промежутков, за счет этого урожайность возрастает. Министерство рапортует об небывалом росте урожая. В Индии это тоже было но в течении 3 лет. Потом выживщие сорняки становятся настолько ядреными что им пофиг любые гербициды. Фермер начинает покупать ещё больше гербицида, ещё, ещё и разоряются...

На городі – Бузіна...
Ну то може згадаймо про борщівник ще?
braterstvo _ 05.05.2017 11:32
IP: 89.252.61.---
:
:
:
lohik:
Москалі, як таракани, розповзлися зі своім уставом і язиком по територіі колишнього СССР...І далі хочуть всіма нагло керувати...Брись в свою паРашу!...
Ты не ссы хохол, мы вам хохлам сделаем автономию в Прикарпатье как и татарам в Казани...
- Киев это Русская Земля и хохлам там не место!!!
Ой-йой-йой, як мордво-кацапський фюрерчик з Мухосранська розійшовся. Ти бідолахо слідкуй за котируванням цін на нафту на світовій біржі, сьогодні вона вже 47 долярів... І памятай про політику пана Рейгана і його "рейганоміку", коли він взяв в оборот цю "світову бензоколонку" за кадик, і чим це для Вас імперців закінчилося. Я гадаю Трамп згадає напрацювання славного попередника – дядька Рейгана, і продовжить колись вже започатковане подолання "Імперії Зла".
Слава нашим союзникам: США та Європі!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter