Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Антиукраїнський фронт діє?

17 вересня 2009, 11:35

Мова йде про інший проект України – держави, яка буде уважно дослухатися Росії, використовувати узгоджених посередників у торгівлі газом і матиме за це незначні поступки. А непопулярний та слабкий Віктор Ющенко на посаді Прем'єра не створюватиме Президенту Януковичу серйозної конкуренції і проблем.

Днями пані Герман вчергове здивувала своїм креативним підходом до української політики, привернувши увагу до можливих політичних пасьянсів після виборчої кампанії. Але неупереджений читач був би здивований ще більше, якби попри вміло організовані піар-капкани регіоналів, проаналізував реальні розклади у діючому парламенті.

Насьогодні діюча коаліція має більшість понад 226 голосів, що складається з фракцій БЮТ, Блоку Литвина та більшої частини НУНСу. В опозиції перебувають ПР, КПУ та менша частина фракції НУНС. Всі знають, що за таких умов маленький Блок Литвина має велику політичну вагу – його приєднання до опозиції або влади вирішує долю уряду та Прем'єра.

Саме структура Верховної Ради вказує на те, що мрії пані Герман залишити прем'єром Юлію Тимошенко після обрання Януковича Президентом – цілковито позбавлені сенсу. Якщо оберуть Віктора Януковича, для новообраного Президента в цьому просто не буде потреби.

Для Януковича буде набагато легше заручитися підтримкою КПУ, Блоку Литвина та проющенківської частини НУНСу, що одразу перевищить ліміт потрібних 226 голосів. А в кулуарах заблокованої регіоналами Ради давно не секрет, що Секретаріат Президента Ющенка і штаб Віктора Януковича вже координують контрагітаційну роботу проти Уряду Тимошенко.

Останнім яскравим підтвердженням співпраці "милих друзів" є критика проекту бюджету, яка спирається на одні й ті ж самі, висмоктані з пальця, недоліки. Часом здається, що спікерам СП та ПР пишуть промови одні й ті ж самі спічрайтери.

Депутати різних фракцій у приватних розмовах не приховують, що Віктор Ющенко мріє не залишати велику політику, пересівши з маловпливового президентського крісла – в кабінет Прем'єр-міністра. Тим більше, що коаліція, яка має його туди привести, буде сцеменетована Президентом Януковичем і щедро оплачена коштами зацікавлених газових олігархів.

Мова йде про інший проект України – держави, яка буде уважно дослухатися Росії, використовувати узгоджених посередників у торгівлі газом і матиме за це незначні поступки. А непопулярний та слабкий Віктор Ющенко на посаді Прем'єра не створюватиме Президенту Януковичу серйозної конкуренції і проблем. Зрозуміло, його обов'язково "посилять" першим віце-прем'єром Миколою Азаровим. Водночас увесь гуманітарний блок віддадуть НУНС, яка знову буде займатись бандурами, культурними акціями та іншою бутафорією, замість реального розвитку культури та реальної економіки.

Єдине на чому милі друзі ще не дійшли згоди – доля Національного банку, який Віктор Ющенко хоче залишити в орбіті власного впливу. Тому на посаду голови НБУ його команда активно проштовхує Арсенія Яценюка, що зарекомендував себе покладистим хлопцем, який ніколи не сперечався з Ющенком, перебуваючи на посаді.

Цей антиукраїнський за своєю суттю фронт давно омріяний, спланований і вже діє, а для відволікання уваги пані Герман, майстерно нагадує провалену спробу консолідувати всі політичні сили, заради виходу з кризи.

От тільки на мій погляд, вся схема милих друзів приречена на провал. Не бути Віктору Януковичу президентом у нашій країні, як не бути і Віктору Ющенку серед керівників нового Уряду. А пану Яценюку знаходитись у такій компанії напевне буде досить огидно. Тому ці чутки так і залишаться чутками і мріями ні про що.

powered by lun.ua
Коментарі — 81
Метр _ 17.09.2009 14:50
IP: 80.91.190.---
Давайте посмотрим правде в глаза и скажем откровенно, что звездный час Януковича уже прошел. Его президенство пролетело в 2004 году
Gladchuk _ 17.09.2009 14:46
IP: 91.205.81.---
grafo:
Gladchuk:
Я вже написав заяву в прокуратуру, щоб покарати Адбулліна та Уколова за свавілля", – заявив пан Тарасюк.
http://sprotiv.org/?cat=news_ukraine&id=1250974200
Уколов, так ти ще і бандюк?
Дружбан Лозінского?
У банді Тимошенко чи не всі бандити чи шахраї. Вовча зграя.
Хуліганський напад Уколова на мирних пікетників – зайве тому підтвердження.
Бачив як Уколов десь на якомусь форумі навіть вигадав ідеологічне обгрунтування свому фашистському вчинку: шось на кшталт, біомаса на чолі з майором Мельніченко образила мою багіню.

Пропоную парламентський опозиції ініціювати притягнення Уколова та Абдуліна до відповідальності. У Кримінальному кодексі є навіть стаття, що передбачає відповідальність посадових осіб за перешкоджання проведенню мітингів, походів та демонстрацій.

Бандитам з БЮТу – ТЮРМИ!
PLUS _ 17.09.2009 14:20
IP: 94.179.27.---
Validity:
Vlad_iz_Kharkova:
Факты – это домыслы.
.
И это твои аргументы, опровергающие факты, изложенные Уколовым?
Какие-то Вы, провокаторы СП и ПР, подозрительно тупые.
Работаете слишком формально, без души.
После того как Витя сообщил о более 226 штыках в нынешней коалиции его доклад можно не читать... в связи с неадекватностью... хотя отчаянно борющийся за место под юбкой Витя, как и сама юбка борющаяся за место возле корыта, публика забавная...
Своя_Думка _ 17.09.2009 14:16
IP: 95.135.205.---
Коаліція...
БЛА-БЛА-БЛА...
Опозиція...
Банкова...
Грушевського...
ГЛИСТНІ КУБЛА В ТІЛІ УКРАЇНИ
які плодять ПАРАЗИТІВ
КОДЖЕН
по своїй ВЕРТИКАЛІ
І пан Уколов – там!
Осмомисл _ 17.09.2009 14:13
IP: 95.134.103.---
Метр:
Осмомисл
Говорить и делать это две большие разницы. Например Ющенко тоже в свое время хотел сделать ширку с ПР. Видимо негласно таки сделал, потому что решился на подачу Яныка на должность премьера[/QUOTE

Отож! Тепер зрозуміло де він. Не можу зрозуміти чтому ЮТ хоче забрати в нього всі його лаври до останнього листочка? Видно на супчик не вистачає? В неї і своїх лаврів вистача, он заради такого щастя косу запустила і змійками сплела...
Validity _ 17.09.2009 14:03
IP: 92.112.132.---
Vlad_iz_Kharkova:
Факты – это домыслы.
.
И это твои аргументы, опровергающие факты, изложенные Уколовым?
Какие-то Вы, провокаторы СП и ПР, подозрительно тупые.
Работаете слишком формально, без души.
PLUS _ 17.09.2009 14:03
IP: 94.179.27.---
Vlad_iz_Kharkova:
Комемнтировать Уколова – себя не увжаать. Можно найти речи Геббельса и прокомментировать их с тем же результатом.
Працьовита естесно использует наработки Геббельса, но старушке не стоит забывать и эти его слова... я не боюсь потерять голову: я опасаюсь потерять лицо... а после всех телодвижений с Вовой Путиным и ширкой лица у юлька – шиньона как не бывало... только тупая гримаса, хочу власти...буагагагага...
terikon _ 17.09.2009 13:55
IP: 195.182.195.---
Пані Герман добре навчилася за своє політичне життя вводити людей в оману.
Vlad_iz_Kharkova
Ваші наїзди типу "должность малоросийского губернатора при Путине" це маячня "малороса", бо під час зимового газового конфлікту Тимошенко показала, що вона робить те що вигідно державі, а не окремим особам.
Метр _ 17.09.2009 13:51
IP: 80.91.190.---
Осмомисл
Говорить и делать это две большие разницы. Например Ющенко тоже в свое время хотел сделать ширку с ПР. Видимо негласно таки сделал, потому что решился на подачу Яныка на должность премьера
Метр _ 17.09.2009 13:49
IP: 80.91.190.---
відволікання уваги пані Герман, майстерно нагадує провалену спробу консолідувати всі політичні сили, заради виходу з кризи

Обьединять силы для выхода из кризиса нужно было бы раньше, когда это предлагала Тимошенко, а теперь и без сопливых регионов справятся
Осмомисл _ 17.09.2009 13:49
IP: 95.134.103.---
Кілька днів тому казали, що ЮТ дала наказ "топтати" Януковича і Ко, всіх інших не чіппати (покищо?) і ось! Авторе, ви таки дисциплінована людина! Респект!;-)))
Та по суті: взяти хоча би ваш "перл"-здогадку про те, що ПР легше домовитись з всіма окрім ЮТ! Мовляв, ось які ми незламні та принципові! Та, шановний, з ким це ПР вели перемовини про створення "мегаширки"? Ану. нагадайте нам всім, а то я чогось забув! Пам"ятаю, це не був Блок Литвина, це точно...
Про газ не починайте- з-за розрахунків за нього ми влізли (за вимогою ЮТ!) в друк грошей! А про те, що "Газпром" БУДЬ-ЯКОГО МОМЕНТУ має право виставити нам ШТРВАФНІ САНКЦІЇ ЗА НЕДОБІР ГАЗУ В МІЛІАРДИ ГРИВЕНЬ! ОЦЕ ТАК БУДЕ УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ!
Vlad_iz_Kharkova _ 17.09.2009 13:45
IP: 195.26.93.---
Validity:
Все изложенные Вами, Виктор, факты имеют место быть.
Потому что изложены именно очевидные ФАКТЫ, а не сплетни и домыслы
Выдумки бютовских технологов – это факты.
Факты – это домыслы.
Так держать БЮТ. Далеко пойдете, если Вас не остановят.
Vlad_iz_Kharkova _ 17.09.2009 13:43
IP: 195.26.93.---
Комемнтировать Уколова – себя не увжаать. Можно найти речи Геббельса и прокомментировать их с тем же результатом.
Но УП правильно писала про основной упор пропаганды БЮТ – против Януковича, а остальные должны представляться как их технические кандидаты.
В то же время вести переговоры про ПРИБЮТ – как разделить страну на двоих и при этом Януковича кинуть, а его депутатов забрать.
Главное, Украине дотянуть до Президентских выборов, не став провинцией России под мудрым руководством Тимошенко. Т.к. финансовая система на последнем издыхании и если Уколова Вождица добьется новой эмиссии, то без прямой помощи России гривна рухнет окончательно. А помощь то Тимошенко гарантирована, как и должность малоросийского губернатора при Путине. Уколов останется в штате губернатора и свою будущую должность отрабатывает уже сейчас.
А вот остальным это зачем?
pogorelly _ 17.09.2009 13:20
IP: 213.160.136.---
Different:
А "переможні" газові контракти які повісили ярмо на нас, а відстріл людей депутами БЮТ, а заборона рефінансування банку "Надра" де прості люди мають депозити, а перехід тих самих "любих друзів" (Порошенко, Мартиненко, Жванія...) в васали БЮТ, а намагання коаліції з ПР з метою переділу країни між вашими двома кланами... и т.д. – т!!
Д!
мне нравится ход ваших мыслей. почти согласен.
а как вам такое "бревно" в вашем глазу.
1. переможн1 газовые контракты еханурова-ивченко в 2005 г., появление посредника-РУЭ, разрыв связи ставка транзита-цена газа,
2.відстріл людей депутами НУ (пан козаченко-одесский)
3.крышевание стельмаха и его игр с курсом гривни и рефинансировани и рефинансированием избранных
банков за небольшую зарплату в 1,5 млн грн в год
4. переход кучмистов типа гавриша, богатыревой, грищенко и т.д. в вассалы ВАЮ,
5. подписание универсала с целью переделить страну
скелеты есть в шкафу у каждого
Validity _ 17.09.2009 13:05
IP: 92.112.132.---
Все изложенные Вами, Виктор, факты имеют место быть.
Опровергнуть их невозможно!
Потому что изложены именно очевидные ФАКТЫ, а не сплетни и домыслы, так любимые Сергеем Лещенко.
Кстати, неопровержимость изложенных Вами фактом подтверждает синхронный злобный (но бессильный) вой штатных провокаторов из СП и ПР. Именно вой, так как ни одного факта они опровергнуть не могут.
Кстати, даже синхронное дерьмометание провокаторов из СП и ПР на данном блоге подтерждает Ваше, Виктор, утверждение о координации антиукраинских команд Ющенко и Януковича.
pogorelly _ 17.09.2009 13:01
IP: 213.160.137.---
про АНТИукраинский фронт – пока рано переживать.
украинцы (да и россияне) пока что сами справляются
с решением задачи "навреди себе сам".
шестерение на кремль – штука не благодарная,
лукашенко это всем непонимающим доказал.
должность президента украины даже в сильных руках -
слабовата. борьба за нее идет больше по привычке.
за последние 5 лет стало очевидно, что управлять
страной у нас может и лидер оппозиции,и глава
секретариата и спикер, и премьер.
и только в очень редких случаях – гарант.
grafo _ 17.09.2009 12:59
IP: 194.44.153.---
Gladchuk:
Я вже написав заяву в прокуратуру, щоб покарати Адбулліна та Уколова за свавілля", – заявив пан Тарасюк.
http://sprotiv.org/?cat=news_ukraine&id=1250974200
Уколов, так ти ще і бандюк?
Дружбан Лозінского?
Pavel_G _ 17.09.2009 12:56
IP: 82.207.96.---
Метр:

Как может, так и действует.
По полководцу и фронт.:-)
grafo _ 17.09.2009 12:55
IP: 194.44.153.---
Віктор Уколов:

Щодо спроб дестабілізувати розмову і перевести її на гавкітню – лайка від стидливих анонімів мене не турбує.
Працюйте далі:-) Сподіваюсь вам добре платять.
Можна подумати, безсеребренику Уколов, що ти у ВР не за наші податки мозолі натираєш на задниці

:))
PLUS _ 17.09.2009 12:47
IP: 94.179.27.---
Ну с видениями Уколова что он изложил в своем блоге в целом понятно... пайку надо отрабатывать... у меня к Витьку такой вопрос... старушкин пес Луцыг нарыл цельную мафиозную структуру в НБУ, честь ему и хвала... он таки мусор, в смысле мент, от Бога... а как там развиваются куда менее сложное расследование подкупа регионалами самого Уколова о котором он вопил пару лет назад... задержаны супостаты?
БартСімпсон _ 17.09.2009 12:43
IP: 95.133.20.---
А з чого цей шмат гівна вирішив, що "Для Януковича буде набагато легше заручитися підтримкою... проющенківської частини НУНСу"?

З того, що хтось не любить ту сучку, зовсім не витікає що цей "хтось" буде співпрацювати з Януковичем.

Поки що ми були свідками співпраці Юлі та Янука. І не інакше
Метр _ 17.09.2009 12:43
IP: 80.91.190.---
Pavel_G _ 17.09.2009 12:40
Действует три антиукраинских фронта:
Фронт им. Ющенко (западный);
Фронт им. Януковича (восточный);
и – самый мощный – центральный – им. Тимошенко.

Смею немного поправить, уже два фронта, Ющенковский (западный) как то сам по себе растворился
Метр _ 17.09.2009 12:42
IP: 80.91.190.---
krUK4 _
Так я не понял, вы хотите чтобы при Ющенко Украина с аграрной страны превратилась в страну бандур и дудок? Затейливо
Pavel_G _ 17.09.2009 12:40
IP: 82.207.96.---
Действует три антиукраинских фронта:
Фронт им. Ющенко (западный);
Фронт им. Януковича (восточный);
и – самый мощный – центральный – им. Тимошенко.
Метр _ 17.09.2009 12:40
IP: 80.91.190.---
Gladchuk _

Эй умник, смотри чтобы Янику опять не пришлось нанимать Сережку Кивалова с его чудо сервером, чтобы подровнять свой рейтинг перед Тимошенко
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter