Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Антиукраїнський фронт діє?

17 вересня 2009, 11:35

Мова йде про інший проект України – держави, яка буде уважно дослухатися Росії, використовувати узгоджених посередників у торгівлі газом і матиме за це незначні поступки. А непопулярний та слабкий Віктор Ющенко на посаді Прем'єра не створюватиме Президенту Януковичу серйозної конкуренції і проблем.

Днями пані Герман вчергове здивувала своїм креативним підходом до української політики, привернувши увагу до можливих політичних пасьянсів після виборчої кампанії. Але неупереджений читач був би здивований ще більше, якби попри вміло організовані піар-капкани регіоналів, проаналізував реальні розклади у діючому парламенті.

Насьогодні діюча коаліція має більшість понад 226 голосів, що складається з фракцій БЮТ, Блоку Литвина та більшої частини НУНСу. В опозиції перебувають ПР, КПУ та менша частина фракції НУНС. Всі знають, що за таких умов маленький Блок Литвина має велику політичну вагу – його приєднання до опозиції або влади вирішує долю уряду та Прем'єра.

Саме структура Верховної Ради вказує на те, що мрії пані Герман залишити прем'єром Юлію Тимошенко після обрання Януковича Президентом – цілковито позбавлені сенсу. Якщо оберуть Віктора Януковича, для новообраного Президента в цьому просто не буде потреби.

Для Януковича буде набагато легше заручитися підтримкою КПУ, Блоку Литвина та проющенківської частини НУНСу, що одразу перевищить ліміт потрібних 226 голосів. А в кулуарах заблокованої регіоналами Ради давно не секрет, що Секретаріат Президента Ющенка і штаб Віктора Януковича вже координують контрагітаційну роботу проти Уряду Тимошенко.

Останнім яскравим підтвердженням співпраці "милих друзів" є критика проекту бюджету, яка спирається на одні й ті ж самі, висмоктані з пальця, недоліки. Часом здається, що спікерам СП та ПР пишуть промови одні й ті ж самі спічрайтери.

Депутати різних фракцій у приватних розмовах не приховують, що Віктор Ющенко мріє не залишати велику політику, пересівши з маловпливового президентського крісла – в кабінет Прем'єр-міністра. Тим більше, що коаліція, яка має його туди привести, буде сцеменетована Президентом Януковичем і щедро оплачена коштами зацікавлених газових олігархів.

Мова йде про інший проект України – держави, яка буде уважно дослухатися Росії, використовувати узгоджених посередників у торгівлі газом і матиме за це незначні поступки. А непопулярний та слабкий Віктор Ющенко на посаді Прем'єра не створюватиме Президенту Януковичу серйозної конкуренції і проблем. Зрозуміло, його обов'язково "посилять" першим віце-прем'єром Миколою Азаровим. Водночас увесь гуманітарний блок віддадуть НУНС, яка знову буде займатись бандурами, культурними акціями та іншою бутафорією, замість реального розвитку культури та реальної економіки.

Єдине на чому милі друзі ще не дійшли згоди – доля Національного банку, який Віктор Ющенко хоче залишити в орбіті власного впливу. Тому на посаду голови НБУ його команда активно проштовхує Арсенія Яценюка, що зарекомендував себе покладистим хлопцем, який ніколи не сперечався з Ющенком, перебуваючи на посаді.

Цей антиукраїнський за своєю суттю фронт давно омріяний, спланований і вже діє, а для відволікання уваги пані Герман, майстерно нагадує провалену спробу консолідувати всі політичні сили, заради виходу з кризи.

От тільки на мій погляд, вся схема милих друзів приречена на провал. Не бути Віктору Януковичу президентом у нашій країні, як не бути і Віктору Ющенку серед керівників нового Уряду. А пану Яценюку знаходитись у такій компанії напевне буде досить огидно. Тому ці чутки так і залишаться чутками і мріями ні про що.

powered by lun.ua
Коментарі — 81
Метр _ 17.09.2009 12:38
IP: 80.91.190.---
Андрей-с-Востока

Где это вы такое видели чтобы Востойчный регион так сильно был настроен за Януковича. Был я на той неделе в командировку в Донетчине и Луганщине, чего то я такого не ощутил, даже наоборот. И еще могу с уверенностью сказать, что у Яныка рейтинг уже у себя, на Донбасе, не тот, что был в 2004 году
славомир _ 17.09.2009 12:36
IP: 77.122.101.---
Як задовбали ці тимошенківські писаки. Невже вважають людей за повних дебілів?
Звичайно, антиукраїнський фронт діє! Тільки Тимошенко завдає Україні не менше шкоди, ніж Янукович. Вони одне одного варті, не даремно їх обох постійно хвалить Кремль, який ненавидить нашу державність і демократію. Янукович озвучує кремлівські гасла в гуманітарній сфері і зовнішнішній політиці, а Тимошенко практично реалізовує політику Кремля в ключових сферах: газові угоди (ціна газу як для Німеччини, транзит майже безкоштовний, штрафи за недобір абсурдно великих обсягів газу), знищення армії (бюджет 09 і проект бюджету-10 – це просто злочин проти оборони) + зняття міністрів оборони й закордонних справ, гальмування проекту Одеса-Броди і т.д.
При всій моїй нелюбові до Януковича, слід визнати, що під час його обох прем"єрств не було настільки антиукраїнських РЕАЛЬНИХ ДІЙ, які зараз робить Тимошенко.
Gladchuk _ 17.09.2009 12:35
IP: 91.205.81.---
Андрей-с-Востока:
Одно могу сказать: восточный избиратель с каждым днём всё больше ненавидит Тимошенко и Ющенко и решительно настроен голосовать за Януковича.
Тяжело Юле будет конкурировать с Виктором Фёдоровичем.
У Тимошенко вже немає жодних шансів законно бути обраною президентом.
Але залишилився шлях фальсифікацій.
Ми маємо зупинити бютівських фашистів!
Андрей-с-Востока _ 17.09.2009 12:32
IP: 92.112.236.---
Одно могу сказать: восточный избиратель с каждым днём всё больше ненавидит Тимошенко и Ющенко и решительно настроен голосовать за Януковича.
Тяжело Юле будет конкурировать с Виктором Фёдоровичем.
krUK4 _ 17.09.2009 12:32
IP: 213.130.28.---
fayermark
ЮВТ – може буде не найгіршою нерехідною фігурою в нашій історії
Проблема в тому, що нинішній прем"єр аж ніяк не бачить себе перехідною фігурою в історії: це випливає з інтонацій та директив, жестів і риторики, посмішок-масок і реальних наслідків невтомної праці. Її ж команда та фракція чимось нагадують армію клонованих багатоликих Янусів, на тлі яких Яник виглядає справжньою цяцею з чітким вектором орієнталістських вподобань запопадливого холуя. Краще вже за нові 5 років навичтись робити мегасучасні бандури, вишиванки та заполонити ними решту прогресивного людства:)
Слобода _ 17.09.2009 12:29
IP: 195.34.227.---
Антиукраїнський фронт не лише діє, але ще і управляє Україною:
"Украина сегодня – это страна с внешним управлением из Вашингтона". –
Бывший посол США на Украине Стивен Пайфер
Метр _ 17.09.2009 12:26
IP: 80.91.190.---
уманітарний блок віддадуть НУНС, яка знову буде займатись бандурами, культурними акціями та іншою бутафорією

Вот из Ющенко был бы не плохой министр культуры, но никак не президент. Слишком уж слабоват он в этом плане
Метр _ 17.09.2009 12:25
IP: 80.91.190.---
Секретаріат Президента Ющенка і штаб Віктора Януковича вже координують контрагітаційну роботу проти Уряду Тимошенко

Не зря Ющу так нравится УПА, он действует как настоящий шпийон-подрывник
Метр _ 17.09.2009 12:22
IP: 80.91.190.---
Анька Герман немного загналась начала уже делить шкуру еще живого Мэдвэда. Не быть Януковичу презом, а Ющенко премьером
pravochun _ 17.09.2009 12:21
IP: 93.180.228.---
Як тільки зявляється Герман, то вже поганий знак, а останнім часом, її забагато навіть...
ariks _ 17.09.2009 12:11
IP: 80.92.226.---
Виктор!Почитайте комменты и Вы поймете до чего БЮТ довел страну своим цинизмом и непрерывной брехней. Я,понимаю что вы на отработке. Ну так,по человечески вам не грустно...
jaw _ 17.09.2009 12:10
IP: 194.44.247.---
Де той Уколов, який нам усім тут пророкував щасливе майбутнє після ширки? Поверніть нам справжнього Уколова!
fayermark _ 17.09.2009 12:07
IP: 83.170.240.---
Віктор Уколов щось зовсім нафантазував...
З єдиним чим можна погодитись – так те, що не бути Віктору Януковичу президентом у нашій країні, бо його місце – наглядач в зоні, наглядач за Донбасом, наглядач за Азаровим & C° в Уряді, він не є лідером.
Я не є прихильником БЮТ, але нам не потрібний "сильний проросійський президент" Тигипко, слабий – Яценюк. ЮВТ – може буде не найгіршою нерехідною фігурою в нашій історії.
Бегемот69 _ 17.09.2009 12:07
IP: 194.146.230.---
Виктор Уколов! Я уже задавал вам вопрос, но вы не хотите отвечать. Еще раз. Почему большая часть вашей фракции голосовала за подготовленный коммунистами запрос президенту о запрете неофашистских организаций и необходимости привлечения к ответсвенности лиц, повердивших памятник Ленину в Киеве?
Или вы отвечаете исключительно на удобные вопросы?
крайній _ 17.09.2009 12:06
IP: 82.207.118.---
Хоч би повидаляв свою пропаганду за коаліцію з ПР, написану кілька місяців тому. Далекоглядний Уколов міняє свої "стратегії" якось надто швидко.
Стосовно анонімності – Вікторе, підписуйте своїм іменем чудові бігборди "вона працює", додасться популярності.
Black_Sea _ 17.09.2009 12:03
IP: 81.25.224.---
Вікторе, поки Ви висмоктуєте з пальця свої теорії, ваші довготривалі перемовини про ширку з Регіонами, де сумна доля країни розписана була на багато років вперед. – доведений і всім відомий факт. Як і загравання та здача національних інтересів перед Росією.
Так що, чия б корова...: (
Different _ 17.09.2009 12:00
IP: 212.82.195.---
Віктор Уколов:
Щодо контрактної армії – то її не створення цілком на совіті Головнокомандувача Віктора Ющенка та його міністра оборони Єханурова, який провалив підготовку до переходу. Обов"язково напишу про це статтю.

Щодо спроб дестабілізувати розмову і перевести її на гавкітню – лайка від стидливих анонімів мене не турбує. Працюйте далі:-) Сподіваюсь вам добре платять.
Пане Вікторе, уже декілька разів писав вам щодо анонімів, якщо вам не подобається анонімний інтерент, то йдіть на сторінки вашої брехливой "ВВ"... але ж самі знаєте що там вас читати ніхто не буде... А як прийшли на Блогі УП, то не намагайтеся реалізувати тут облюбовану мрію БЮТу взяти під контроль СМІ... І коли не можете дати відповіді, то краще помовчьте, а не брешіть як спійманий ворішка, бо тут не збирається ваша улюблена "Біомаса", тут люди можуть запитатися де ваші обіцянки... бо ЖОДНОЇ ВИ НЕ ВИКОНАЛИ!
Gladchuk _ 17.09.2009 12:00
IP: 91.205.81.---
Цей допис – чергові провокаційні вигадки у гебельсівському стилі.
Уколов, вашій банді в Україні вже ніхто не вірить!
До того ж головнокомандувачем антиукраїнського фронту є Тимошенко Юлія Володимирівна.
Путін не шкодує, як вона працює http://sprotiv.org/?cat=articles&id=1231450260
крайній _ 17.09.2009 11:56
IP: 82.207.118.---
Не треба плачу, вас не викинуть з антиукраїнського фронту, краще за тимошенко ніхто не вміє "тримати путіна за гудзик".
chorciaka _ 17.09.2009 11:55
IP: 194.242.53.---
Хто такі "МИЛІ ДРУЗІ"?
"Любих друзів"- знаю, а милих -не знаю.
Схоже на маніпуляцію.
Як китайські бренди "ABIBAS" та "PANASOANIK".
Невже ви думаєте, що піпл схаває.
Gladchuk _ 17.09.2009 11:55
IP: 91.205.81.---
Нород, як Ви думаєте чи має бути покараний недоторканий нардеп – бютівець Уколов за бандитський напад на мирних пікетників?

БЮТівці Олександр Абдуллін, Віктор Уколов, Сергій Кошин і Юрій Прокопчук вирішили пограти м'язами біля будинку уряду.
"Раптом до нас підбігли депутати від Блоку Юлії Тимошенко, які почали виривати плакати. Потім зняли з мене окуляри й розбили. Міліція ж зарадити нічим не могла, оскільки нардепи є недоторканними. Складається враження, що або ця влада не терпить критики, або окремі БЮТівці таким чином намагаються вислужитися перед своїм лідером. Я вже написав заяву в прокуратуру, щоб покарати Адбулліна та Уколова за свавілля", – заявив пан Тарасюк.
http://sprotiv.org/?cat=news_ukraine&id=1250974200
vpc _ 17.09.2009 11:55
IP: 81.30.160.---
Поделюсь своими размышлениями на этот счет.
Президентская часть НУНС (Ляпина, Вязивский, Парубий и пр.) жестко лупят по Тимошенко "предвыборной" критикой, зная, что их патрон на этих выборах вне игры. Соответственно, они сознательно выполняют роль контрпропагандистов команды Януковича. Примечательно, что Кириленко в этом (именно контрпропаганде) замечен (мною, может пропустил где я) не был. Имхо Кириленко под Яныка не пойдет. А те "принципиальные национал-демократы" готовы завсегда. Разом с патроном.
Віктор Уколов _ 17.09.2009 11:53
IP: 194.30.168.---
Щодо контрактної армії – то її не створення цілком на совіті Головнокомандувача Віктора Ющенка та його міністра оборони Єханурова, який провалив підготовку до переходу. Обов"язково напишу про це статтю.

Щодо спроб дестабілізувати розмову і перевести її на гавкітню – лайка від стидливих анонімів мене не турбує. Працюйте далі:-) Сподіваюсь вам добре платять.
FairPlay1 _ 17.09.2009 11:52
IP: 88.81.232.---
PLUS:
И заметь бильшисть без части НУНС)))
Чем он укалывается?)))
indiecoder _ 17.09.2009 11:52
IP: 94.248.77.---
За кожним разом штаб БЮТ видає щораз цинічнішу брехню.

Вам не відмазатися від ціни зради України, яку ви були готові заплатити і ВЖЕ ПОЧАЛИ ПЛАТИТИ за союз з Регіонами.

Скільки б ви не казали, що Ющенко домовлявся з Регіонами, але ні разу жодна людина не побачила в тих домовленостях хоч однієї умови, яка йшла б врозріз з національними інтересами.

Ваша багіня продає Україну з патрохами і вам ще не соромно такою маячнею намагатись ввести людей в оману?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter