Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Антиукраїнський фронт діє?

17 вересня 2009, 11:35

Мова йде про інший проект України – держави, яка буде уважно дослухатися Росії, використовувати узгоджених посередників у торгівлі газом і матиме за це незначні поступки. А непопулярний та слабкий Віктор Ющенко на посаді Прем'єра не створюватиме Президенту Януковичу серйозної конкуренції і проблем.

Днями пані Герман вчергове здивувала своїм креативним підходом до української політики, привернувши увагу до можливих політичних пасьянсів після виборчої кампанії. Але неупереджений читач був би здивований ще більше, якби попри вміло організовані піар-капкани регіоналів, проаналізував реальні розклади у діючому парламенті.

Насьогодні діюча коаліція має більшість понад 226 голосів, що складається з фракцій БЮТ, Блоку Литвина та більшої частини НУНСу. В опозиції перебувають ПР, КПУ та менша частина фракції НУНС. Всі знають, що за таких умов маленький Блок Литвина має велику політичну вагу – його приєднання до опозиції або влади вирішує долю уряду та Прем'єра.

Саме структура Верховної Ради вказує на те, що мрії пані Герман залишити прем'єром Юлію Тимошенко після обрання Януковича Президентом – цілковито позбавлені сенсу. Якщо оберуть Віктора Януковича, для новообраного Президента в цьому просто не буде потреби.

Для Януковича буде набагато легше заручитися підтримкою КПУ, Блоку Литвина та проющенківської частини НУНСу, що одразу перевищить ліміт потрібних 226 голосів. А в кулуарах заблокованої регіоналами Ради давно не секрет, що Секретаріат Президента Ющенка і штаб Віктора Януковича вже координують контрагітаційну роботу проти Уряду Тимошенко.

Останнім яскравим підтвердженням співпраці "милих друзів" є критика проекту бюджету, яка спирається на одні й ті ж самі, висмоктані з пальця, недоліки. Часом здається, що спікерам СП та ПР пишуть промови одні й ті ж самі спічрайтери.

Депутати різних фракцій у приватних розмовах не приховують, що Віктор Ющенко мріє не залишати велику політику, пересівши з маловпливового президентського крісла – в кабінет Прем'єр-міністра. Тим більше, що коаліція, яка має його туди привести, буде сцеменетована Президентом Януковичем і щедро оплачена коштами зацікавлених газових олігархів.

Мова йде про інший проект України – держави, яка буде уважно дослухатися Росії, використовувати узгоджених посередників у торгівлі газом і матиме за це незначні поступки. А непопулярний та слабкий Віктор Ющенко на посаді Прем'єра не створюватиме Президенту Януковичу серйозної конкуренції і проблем. Зрозуміло, його обов'язково "посилять" першим віце-прем'єром Миколою Азаровим. Водночас увесь гуманітарний блок віддадуть НУНС, яка знову буде займатись бандурами, культурними акціями та іншою бутафорією, замість реального розвитку культури та реальної економіки.

Єдине на чому милі друзі ще не дійшли згоди – доля Національного банку, який Віктор Ющенко хоче залишити в орбіті власного впливу. Тому на посаду голови НБУ його команда активно проштовхує Арсенія Яценюка, що зарекомендував себе покладистим хлопцем, який ніколи не сперечався з Ющенком, перебуваючи на посаді.

Цей антиукраїнський за своєю суттю фронт давно омріяний, спланований і вже діє, а для відволікання уваги пані Герман, майстерно нагадує провалену спробу консолідувати всі політичні сили, заради виходу з кризи.

От тільки на мій погляд, вся схема милих друзів приречена на провал. Не бути Віктору Януковичу президентом у нашій країні, як не бути і Віктору Ющенку серед керівників нового Уряду. А пану Яценюку знаходитись у такій компанії напевне буде досить огидно. Тому ці чутки так і залишаться чутками і мріями ні про що.

powered by lun.ua
Коментарі — 81
Андрей-с-Востока _ 17.09.2009 11:51
IP: 92.112.236.---
Антиукраїнський фронт діє: вона працює.
FairPlay1 _ 17.09.2009 11:51
IP: 88.81.232.---
Антиукраїнський фронт діє

гы)
значит не только вона працюе)))
А вообще бред полный. На кого эторасчитано?
PLUS _ 17.09.2009 11:50
IP: 94.179.27.---
Gladchuk:
Уколов!
Запитай у Тимошенко: де Лозінський?
Сегодня пусть не трогает старшуку...видать Витек не по детски укурился с утра, у него уже и в коалиции понад 226 голосов...
Gladchuk _ 17.09.2009 11:47
IP: 91.205.81.---
Уколов!
Запитай у Тимошенко: де Лозінський?
PLUS _ 17.09.2009 11:47
IP: 94.179.27.---
Витя, Лозинский где?
Different _ 17.09.2009 11:45
IP: 212.82.195.---
Який страшний заголовок!!!! – Антиукраїнський фронт діє:)))
А "переможні" газові контракти які повісили ярмо на нас, а відстріл людей депутами БЮТ, а заборона рефінансування банку "Надра" де прості люди мають депозити, а перехід тих самих "любих друзів" (Порошенко, Мартиненко, Жванія...) в васали БЮТ, а намагання коаліції з ПР з метою переділу країни між вашими двома кланами... и т.д. – то є УКРАЇНСЬКИЙ ФРОНТ??? Уколов харе п...деть!!!
Де "професійної армія з 1 січня 2008 року"? Де "скасування додаткової емісії на Дніпроенерго"? і таких де дуже багато буде!... Брехливий ти політиканішка!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter