Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

323 спортивні перемоги нашого прапора за 26 років Незалежності України

23 серпня 2017, 10:21

З Днем Державного Прапора України! Вшанувуючи національний стяг – ми віддаємо данину пам'яті героїчного минулого наших пращурів, продовжуємо непорушний зв'язок між поколіннями, дбаємо про збереження українських цінностей і традицій.

За роки Незалежності синьо-жовтий стяг став справжнім і вже невід'ємним символом нашої національної свідомості, ідентичності, єдності, державності.

Український прапор оберігає наших воїнів на фронті. З ним, як і десятки, сотні років тому – хоробро ідуть в бій за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ.

Ми маємо всі підстави пишатися власним прапором. Бо за ним стоїть мужність, нескореність, воля до перемоги українців у важкій боротьбі за демократію, гідність, свободу і незалежність, територіальну цілісність, права людини, міжнародне визнання України.323 рази за 26 років Незалежності лунав гімн та здіймався переможний прапор України на найбільших змаганнях планети: Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, Всесвітніх іграх. Кожна золота нагорода, здобута українськими спортсменами, зміцнювала фундаментальні основи нашої державності, позиції України на світовій арені.

Пишаймося нашим прапором, тими героями, які його захищають і прославляють!

ФБ автора

powered by lun.ua
Ostap Kycher _ 23.08.2017 10:27
IP: 35.189.208.---
Коментар видалено автором блогу
Корупція1374 Aтака Путіна1254 Свобода слова572 Зеленський44 Україна та Європа1105
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter