Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Проект ''Державотворець'' – нова можливість для молоді простажуватися в органах влади

14 травня 2018, 23:00

Запрошую українську молодь взяти найактивнішу участь в проекті "Державотворець". Це нова програма стажування, яка має такі складові: практика в міністерствах, Адміністрації Президента України, обласних державних адміністраціях та у парламенті. То ж створюємо гарну можливість для молоді бути залученою до державного управління та реформування країни.

Учасники програми зможуть особисто відчути та зрозуміти, як працюють органи публічної влади, як вони взаємодіють між собою та громадянським суспільством.Ініціатори програми стажування – Міністерство молоді та спорту України. Також вдячний нашим партнерам Українській академії лідерства та проекту USAID "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" за допомогу в реалізації цього важливо для молодіжного середовища проекту. Проїзд, проживання та харчування стажерів покриваються за рахунок організаторів.

Учасники стажування мають:

• бути громадянами України;

• вільно володіти українською мовою;

• на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;

• мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення;

• досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.

Відбір кандидатів на стажування здійснюватиметься в два етапи експертною комісією, яку формує Міністерство молоді та спорту України та до якої увійдуть партнери проекту, представники приймаючих на стажування органів державної влади.

Достатньо дорослі, щоб творити державу? Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще?

Тоді проект "Державотворець" – саме для Вас!

Заповнюйте заявку за цим посиланням.

Реєстрація для участі в стажуванні триває до 30 травня 2018 року. Довідкова інформація та контактні телефони для запитань тут.

ФБ автора

Корупція1205 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter