Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Будуємо спортивну країну – ДЮСШ ім. Лонського, м. Бердичів

29 травня 2018, 21:39

Майже всі роки незалежності України супроводжувалися занепадом спортивної інфраструктури. У нас з'являлиcя деякі сучасні великі спортивні об'єкти під окремі спортивні події, але масової реконструкції та будівництва нових не відбувалось. Ресурс більшості споруд на місцях, які закладалися ще за СРСР – остаточно вичерпався.

Проте з 2016 року ситуація докорінним чином змінилася. Завдяки зусиллям Урядів Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана – в Україні розпочалося системне відродження спортивної інфраструктури. Парламент підтримав урядову ініціативу про виділення 10% коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) виключно на будівництво та реконструкцію об'єктів спортивної інфраструктури на місцях. Це дитячо-юнацькі спортивні школи, тренувальні майданчики, басейни, спорткомплекси, стадіони тощо.Яскравим прикладом відродження спортивної інфраструктури є реконструкція ДЮСШ ім. Віктора Лонського в Бердичеві Житомирської області. Відвідав її особисто та був приємно вражений побаченим. Замість аварійної будівлі колишнього кінотеатру постала сучасна спортшкола: з новим тренажерним та ігровим залом, матами та борцівськими килимами, комфортними роздягалками. Тут, зокрема, тренуються юні спортсмени з вільної боротьби, боксу, рукопашного бою, легкої атлетики. Загальна вартість робіт склала 5 млн. грн. – по 2,5 млн. з міського бюджету та ДФРР.Загалом у 2016-18 роках через ДФРР було виділено понад 1 млрд. грн. на будівництво те реконструкцію спортивних об'єктів в регіонах. В 2016 р. – 100 млн. на 32 проекти; в 2017 – 374 млн. на 100 проектів; в 2018 р. – 600 млн. грн. Усі вони реалізуються шляхом співфінансування з міськими та обласними бюджетами.

Тож буду й надалі розповідати і показувати вам, що не все так погано в українському спорті, як малюють у Фейсбуці та деяких ЗМІ. Навпаки, ми крок за кроком рухаємося вперед, переходимо від політики виживання та фінансування за залишковим принципом до активних дій щодо розвитку українського спорту.

#БудуємоСпортивнУкраїну

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter