Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Заява на захист Ганни Турчинової

23 червня 2018, 21:58

Свобода слова і думки в демократичній і правовій державі передбачає наявність балансу, щонайменше двох точок зору на ті, чи інші процеси і явища. Оскільки "Українська правда" для забезпечення такого балансу – досі не опублікувала у своїй новинній стрічці заяву спільноти вчених різних галузей знань, а також правозахисних та просімейних громадських організацій на захист позиції Ганни Турчинової, то я роблю це тут.

Я також публікую цю заяву, оскільки сам, як і мільйони українських громадян, виступаю за традиційні сімейні цінності. Наш голос також має право звучати, бути почутим і врахованим.

ВІДКРИТА ЗАЯВА

на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини

на свободу думки, світогляду та вираження поглядів


Спільнота науковців різних галузей знань, а також правозахисні та просімейні організації, висловлюють свою стурбованість із приводу протиправних цькувань декана факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. Драгоманова Ганни Турчинової за висловлювану нею просімейну позицію. Озвучена нею критика гендерної ідеології хоча і ґрунтується на нормах статті 51 Конституції України, але водночас зазнає переслідувань, зокрема з боку окремих поборників антидискримінаційної експертизи шкільних підручників.

Виявляється, нині за висловлення елементарних наукових фактів – про природу стосунків між людьми та сімейні союзи, які є природними лише між чоловіком та жінкою – огульно вішатимуть ярлик "гомофоба" чи "ксенофоба", як це й відбувається щодо Ганни Турчинової. Як не дивно, така особа зазнаватиме дискримінаційних утисків від тих інституцій, які мали би неупереджено захищати права всіх людей, зокрема з консервативними поглядами, а не лише певних меншин і носіїв певної ідеології.

З усією переконливістю наголошуємо, що в Україні не існує жодної обґрунтованої праці, гідної наукової уваги, на тему одностатевих стосунків та так званих прав ЛГБТ – ні в галузі медицини, ні психології, ні юриспруденції тощо. Поодинокі дослідження, які трапляються, є суцільною маніпуляцією, відрізняються відсутністю наукових аргументів і підміною понять, що суперечить законодавству України та загальнолюдським засадам суспільної моралі.

Саме на підставі наявної наукової бази Ганна Турчинова публічно стала на захист конституційних прав і свобод батьків,дітей та сім'ї як основи будь-якого суспільства, а також визначеного в Конституції України поняття шлюбу як союзу жінки і чоловіка. Так само це робимо й ми у своїй професійній науково-педагогічній діяльності, а також батьки та й, власне, народ України загалом, розуміючи тупиковість інших шляхів розвитку суспільства, окрім сім'ї, відповідального батьківства і материнства.

Адже ми, за покликом власної совісті, переконань та виходячи з науково доведених фактів, вважаємо, що не недопустимо на офіційному рівні називати брехню правдою, патологію – нормою. Саме тому нами відкидається гендерна ідеологія, яка глибоко вкорінена в неомарксистському світогляді та руйнує підвалини як суспільства та держави, так і сім'ї та особистості.

Отже, прецедент із цькуванням Ганни Турчинової за виражені нею консервативні погляди створює небезпеку як для забезпечення прав людини в Україні на свободу думки та вираження поглядів, так і для вітчизняної науки, яка покликана відшуковувати об'єктивну істину і виносити її у світ, ба більше, втілювати в законодавство. Порушується не лише право людини на свободу думки та світогляду, а й на свободу висвітлення істини у наукових дослідженнях.

Нагадаємо, що у статтях 9 та 10 Європейської Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод зазначається, що кожен має право на свободу думки та вираження поглядів. Зазначене право людини є основою європейської демократії. І в цьому випадку саме йдеться про свободу вираження особистих (наукових чи релігійних) поглядів людини на проблематику гендерної ідеології та її критику, а не про заклик до обмеження чиїхось прав.

Однак ця ситуація доводить, що визначене Конвенцією право людини на свободу вираження поглядів не просто зазнає безпідставного обмеження, але часом підпадає під суворе "табу" на свободу висловлювання щодо конкретних груп осіб чи явищ, зокрема критика гендерної ідеології та заяви про шкідливість пропаганди одностатевих відносин.

З огляду на вказане, висловлюємо свою рішучу підтримку висловленій просімейній позиції Ганни Турчинової, яка у боротьбі за науково доведену істину опинилася в зоні брудного, принизливого, протиправного цькування та наклепів із боку окремих журналістів і правозахисників, ангажованих неомарксистською гендерною ідеологією та скутих відповідним грантовим фінансуванням.

Вимагаємо скасування проведення антидискримінаційної експертизи підручників і освітніх програм як такої, що дискредитувала себе через нефаховість та ідеологічну заангажованість через закордонне фінансування Фондом імені Гайнріха Бьолля. Натомість залишити лише як обов'язковою науково-методичну експертизу підручників і освітніх програм, яка передбачає значно вищі вимоги як до відповідних експертів, так і до процедури її проведення.

Закликаємо наших колег-науковців та усіх людей доброї волі протистояти спробам обмежити наукову свободу та основоположні права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів.

Підписанти з боку наукової спільноти:

Ірина Жданова – кандидат історичних наук;

Тетяна Камінська – доктор економічних наук, ректор Київськогокооперативного інституту бізнесу і права, професор, Віце-Президент громадської організації "Ділові українські жінки";

Максим Балаклицький – доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри журналістики Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна;

Леонід Кістерський – доктор економічних наук, директор Інституту міжнародного ділового співробітництва, професор;

Іван Мозговий – доктор філософських наук, професор Сумського державного університету;

Ігор Охріменко- доктор економічних наук, професор, проректор з навчальної та наукової роботи Київського кооперативного інституту бізнесу і права. А до громадських організацій;

Володимир Медведєв – доктор медичних наук, доцент;

Марина Медведєва – доктор юридичних наук, доцент;

Сіданіч Ірина Леонідівна – доктор педагогічних наук;

Сергій Пастушенко – доктор технічних наук, Заслужений працівник освіти, професор;

Олег Жерноклеєв – доктор історичних наук, професор;

Роман Ляшук – доктор юридичних наук;

Валентин Жалко-Титаренко – доктор медичних наук;

Владислав Ольховський – доктор фізико-математичних наук;

Роман Лаба – доктор біблійного богослів'я;

Ніна Білоусова – кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та трудового права Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана;

Олена Багацька – кандидат філологічних наук, доцент Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка;

Євгеній Білоножко – кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова;

Надія Стоволос – кандидат економічних наук, доцент Сумського національногоаграрного університету;

Максим Палій- кандидат юридичних наук, завідуючий кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", доцент;

Алла Ханенко – кандидат економічних наук, доцент;

Людмила Гридковець – кандидат психологічних наук;

Олена Львова – кандидат юридичних наук;

Катерина Божко – кандидат психологічних наук;

Олекса Петрів – кандидат юридичних наук;

Марина Домашенко – кандидат економічних наук, доцент Сумського державного університету;

Юрій Решетніков- кандидат філософських наук;

Віталій Чопчик – кандидат медичних наук;

Олена Гула – кандидат економічних наук;

Зоя Хитра – кандидат педагогічних наук;

Валерій Решетінський – кандидат технічних наук;

Адріан Буковинський – кандидат філософських наук;

Вячеслав Кузьмич – кандидат педагогічних наук;

Дмитро Петренюк – кандидат фізико-математичних наук;

Петро Гусак- кандидат філософських наук;

Олег Шеремета- кандидат медичних наук;

Анатолій Райчинець – кандидат філософських наук;

Михайло Рябенко – кандидат педагогічних наук, доцент;

Ростислав Огірко – кандидат юридичних наук;

Хома Валерій Олександрович – кандидат юридичних наук;

Роман Онуфрійчук – кандидат філософських наук;

Світлана Губіна – кандидат педагогічних наук;

Олександр Антонець – кандидат сільськогосподарських наук, доцент;

Марина Антонець – кандидат психологічних наук, доцент;

Андрій Пальчик – кандидат філософських наук;

Андрій Терлецький – кандидат фізико-математичних наук;

Убогов Сергій Геннадійович – кандидат фармацевтичних наук;

Наталія Василенко – методист методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради;

Підписанти з боку громадськості:

Фонд "Відкрита політика"

Громадянський рух "Всі разом!"

Громадська організація "Ні хабарництву!"

Всеукраїнський благодійний фонд "За гідність людини"

Громадська організація "Капеланське служіння війську"

Асоціація журналістів, видавців і мовців "Новомедіа"

Всеукраїнський благодійний фонд "Сім'я"

Асоціація християн юристів "Хушай"

ВГО "Інститут ґенези життя та Всесвіту"

Громадська організація "Знати, щоб жити"

Благодійний фонд "Сила любові"

Всеукраїнський благодійний фонд "Соборність"

Асоціація "Поклик"

Громадська спілка Альянс "Україна за сім'ю"

Товариство християнських комунікацій "Виноградник"

Громадська організація "Добробут"

Благодійний фонд "Щаслива родина"

Громадська організація "Солідарність"

Громадська організація "Дитяча місія"

Асоціація творчої освіти "Дивосвіт"

Громадська організація "Зараз твій час"

Громадська організація "Імпульс"

МГО "Наша спадщина";

Міський центр допомоги;

Громадська організація "Інноваційна кооперативна асоціація"

Підписи станом на 23 червня 2018 року.

Заява відкрита до підписання: Ukraine4family@gmail.com

powered by lun.ua
Коментарі — 38
Віталій Данилюк _ 27.06.2018 09:55
IP: 35.190.198.---
Хочу поделиться своим мнением по поводу борьбы с ЛГБТ. Мне кажется нужно разделять две вещи: есть гомосексуалисты, а есть те, кто их активно использует для достижения своих целей.
Почему люди становятся гомосексуалистами? Ответ кроется в Послании к Римлянам 1:28: "И как они не заботились иметь Бога в разуме, то предал их Бог превратному уму – делать непотребства". В большинстве своем люди с ЛГБТ чрезвычайно талантливы, но в то же время сломленные душевными ранами. И вот в поисках утешения и заполнения этой пустоты внутри себя, они ищут нечто необычное, полагая что это будет решением их проблем.
С другой стороны, есть определённые масонские организации. Их главная задача – закрыть рот верующим. Они понимают, что в правовом государстве сделать это немного сложнее нежели при диктатуре. И вот они нашли, казалось бы, идеальный вариант – защита прав ЛГБТ. Эти организации выделяют огромные суммы денег на пропаганду гомосексуализма (законодательство, образование, защита в судах, СМИ)
Sergio Denysenko _ 25.06.2018 12:41
IP: 93.75.175.---
Tom Light:
Sergio Denysenko:
Науковий факт – це природні три типи сексуальної орієнтації з якими нарождується людина. Відкрийте буд'яку енциклопедію у світі!
Це не до мене
Andrii Gladun _ 25.06.2018 11:17
IP: 35.235.227.---
Те, що в Україні немає адекватних праць не тему гомосексуальності і її біологічного походження зокрема, більше говорить про стан науки в Україні, а не про гомосексуальність.
Готовий посперечатись, що більшість підписантів не знають англійської мови, інакше давно могли б знайти сотні досліджень про прочини гомосексуальності, що б змінило їх уявлення про природність і "доведену наукову істину".
Tom Light _ 25.06.2018 10:57
IP: 86.111.95.---
Sergio Denysenko:
Науковий факт – це природні три типи сексуальної орієнтації з якими нарождується людина. Відкрийте буд'яку енциклопедію у світі!
Tom Light _ 25.06.2018 10:54
IP: 86.111.95.---
Только умственно отсталый человек может подстрекать людей к дискриминации против тех, кто родился немного другим человеком. Вы позорите здравый смысл и нашу страну, которая НА пути к ЦИВИЛИЗАЦИИ, а не к РФ! ПОЗОР Турчиновой и компании!
Анатолій Дмитрук _ 25.06.2018 10:12
IP: 46.252.218.---
Я вважаю, що тільки морально неповноцінний чи вороже налаштований до стабільності в державі може просувати нехарактерні для нашого суспільства уявлення про сім'ю.
Не уявляю Ромео і Джульєтти з числа ЛГБТ- пар... та що там казати – гомиків!... Хто ж буде забезпечувати таких "батьків" нащадками – держава з ферм сурогатних мам?... Яку мораль будуть мати такі діти?... Як їх будуть сприймати інші діти?...
Ми що, хочемо породити ще одну "общину", що ніяк не інтегрується в наше суспільство?... Хіба таке сумнівне "людське право" варте краху моралі, краху єдності, краху держави?...
Я особисто буду Гидувати такими особами – чи скоріше, особинами.
І вважати їх гризунами і короїдами Стабільності і Права.
Sergio Denysenko _ 25.06.2018 03:08
IP: 93.75.175.---
Індра, ваші тези нагадують типові методи совкової пропаганди (російської).
Нажаль (((

1. Метод "пас у бік".
Говоримо не по суті, а перекидаємо на іншу тему: про масонів, жидів, міровоє правітєльство і незакритий пуп Землі.
Конспірологія – є московським здобутком, а тверезий українець має прагматичний розум.

2. Нав"язування конкретних книг, або відео – схоже на обов"язкове читання "Малої землі" Брєжнева у школах совка.
Якщо це не рекламна акція, звичайно.

3. "Відібрати та поділити". Прості відповіді на складні запитання – ознака більшовизму.
Боюся, що у вас дуже погані справи, друже.
В голові.
Індра _ 25.06.2018 01:50
IP: 176.38.15.---
маю три зауваження: 1) мова статті – це типова сталінка; тому постає питання: Коли нарешті в України запанує українська мова? 2) що це за підписанти – кандидати наук? Після 1991 р. ми вже в Європі, тому всі науковці з ступенем мають писати: доктор філософії з такої-то дисципліни; друга дисертація має бути вже давно скасована як пережиток тоталітарного режиму. 3) Зміст статті дивний – чому не вказані прізвища та посади цькувальників Ганни Турчинової? Натомість читаємо про якісь наукові дослідження, наукові обґрунтування незбоченості... Ну, не маразм, га?? Чому прямо не вказати посилання на книги та лекції (є відео на YouTube): Григорий Климов, "Божий народ" та "Красная Каббала" – там все розкладено по поличках – жидомасони у яких психічні відхилення в 6 разів більше, як в інших народів, лізуть до влади і прагунть нав'язувати іншим свою біологічну та розумову деградацію. В Україні треба заборонити масонські підпільні оргнізації та покласти край публічним вступитам цих педерастів.
Sergio Denysenko _ 25.06.2018 01:33
IP: 93.75.175.---
Цитата:
"Виявляється, нині за висловлення елементарних наукових фактів – про природу стосунків між людьми та сімейні союзи, які є природними лише між чоловіком та жінкою – огульно вішатимуть ярлик "гомофоба" чи "ксенофоба".

Моя кішка трахається зі псем.
Ваші вчені, з цього приводу що кажуть?
Що я брешу, бо це не природньо?
Іван Сахал _ 24.06.2018 21:51
IP: 109.229.25.---
Леонід Климчук:
Підтримую Ганну Турчинову та Ігоря Жданова і численну разом з ними громадськість, що нарешті проснулася з цивілізаційним спротивом європейським гендерним збоченцям. Занадто вже навязливо і нескромно розперезалися в Україні інформаційно, спекулюючи свободою людини на особисте самовираження, патологічні сексуали. Інтимні людські стосунки повинні бути інтимними, а не афішуватися стидобними гей-парадами.
Підтримую.
Симона Криворутченко _ 24.06.2018 18:18
IP: 46.133.192.---
Вперше маю солідарність з Ждановим і Ко. Нині свобода, зокрема і слова, набула дуже збоченої форми, яскравим прикладом чого слугує сімейно-орієнтаційна тематика. Так, на практиці- ти можеш мати будь-яку позицію, втім якщо "свободофілам" вона не до вподоби, тебе затаврують. Вимагатимуть покарати, вигнати, засудити – все в найкращих традиціях так ненавмисного їм тоталітаризму. Тож заяви про зростання гетерофобії вже не виглядають безпідставними. Лібералізм так намагався відійти від тоталітаризму, що оббіг коло і його наздогнав, і чи не обігнав. І сам по собі суспільно корисна ідея про рівність та свободу поглядів перетворилась на, по суті, диктат одних поглядів, та криміналізацію інших. Свобода поглядів та совісті десь загубилася і згинула. На жаль.
Симона Криворутченко _ 24.06.2018 18:04
IP: 46.133.192.---
Вперше маю солідарність з Ждановим і Ко. Нині свобода, зокрема і слова, набула дуже збоченої форми, яскравим прикладом чого слугує сімейно-орієнтаційна тематика. Так, на практиці- ти можеш мати будь-яку позицію, втім якщо "свободофілам" вона не до вподоби, тебе затаврують. Вимагатимуть
Генератор _ 24.06.2018 17:06
IP: 35.235.227.---
Родина основа країни.

Агресивна здньоправодна істерія яка підступно почала пролазити в освіту з метою руйнувань основ Держави повинні отримати боляче по руках.
Ihor Kobelt _ 24.06.2018 15:41
IP: 141.170.238.---
Кирюха Граф:
міністр молоді та спорту:)))
вы не хотите порассуждать о молоді и спорте Украине? Такого занедбанного состояния молодёжного спорта и представить себе было невозможно. Вы похерили и разграбили всё что вам попалось под руки. Что такое молодёжный спорт? – это когда вместо того чтобы ошиваться в подворотнях, подростки тренируют волю в спортзалах, бассейнах, треках, стадионах... Где это всё?? Вместо этого бла-бла-бла заявы?
Вы о свободе слова и думки? – я, будучи уже в 8 классе КМС, вот какой думки – пошел ты на...й, со своими заявами, министр спорта и молоди
а ти йди ще далі. Не маєш, де тренуватися? збудуй
Ihor Kobelt _ 24.06.2018 15:39
IP: 141.170.238.---
Кирилл Нарочницкий:
Ох уж это традиционное многовариантное украинское "Тю, а нас за шо?". В данном случае в варианте "А чего это нас заставляют признать примат нетрадиционных ценностей над традиционными?". Чего-чего, а того, что вы сами четыре года назад сделали свой европейский выбор. По своей наивности вы думали, что этот европейский выбор сразу же конвертируется в зарплаты по 3000 евро и в пенсии по 1000, в то, что суды станут справедливыми, дороги заасфальтированными, а резко почестневшие чиновники станут ездить на работу на велосипедах. Но европейский выбор прогнозируемо конвертировался в деградацию украинской экономики, засеянные рапсом поля, обнищание населения, ну и, конечно же, в то, по поводу чего так негодуют под этим постом Жданова – в крепнущую с каждым годом диктатуру гетерофобов.
ти прав, моцкаліку. Українці зробили свій усвідомлений вибір-подалі від мацкви! І все буде добре!
CiTo _ 24.06.2018 15:32
IP: 93.72.220.---
Кирилл Нарочницкий:
Дурак ти КирилЛ. Це ви там у своїй рашкє звикли жити як Іванушки-дурачи – по щучьему велению по моєму хотению... Ми звикли і любимо працювати і ніяк не розраховуємо, що за нас хтось щось зробить. Пройшло всього 4 роки. А вже багато чого зроблено. Тобто, самі впораємось. От тільки б ще від вас дикунів відчепитись. Але й це з часом зробимо.
CiTo _ 24.06.2018 15:05
IP: 93.72.220.---
Таке враження, що на найвищому рівні світові лідери, які вважають себе визначальними, прийняли рішення торпедувати тему рівних прав для сексменьшинств за для того, щоби зменшити тиск на планету. Бо китайці розмножуються як кролики, індійці ще швидше, в розвинутих країнах тривалість життя збільшується. А планетка наша мале-е-е-енька. То ж вирішили – хай пі...си правлять бал. Адже вони безплідні! Чим більше пі...сів, тим меньше народжуваність, тим легше нашій матінці Землі! А якщо серйозно, то хай усі живуть як хочуть, але робити винятковими саме гомосексуалів, то викликає здивування. Говорять, що гомосексуалізм – то витівки природи. Ну, так і, наприклад, аутентизм також витівка природи. Чи може в нашій країні, та й у всьому світі, усі права таких людей захищені? Звичайно ні. Тож призначимо їм день, коли вони так само як і пі...си будуть ходити по вулицях і вимагати своїх прав. Боже, а там ще інваліди, пенсіонери, шахтарі і т.п. Числа їм "не счесть. Не вистачить року.
polpot tavriheski _ 24.06.2018 13:52
IP: 35.235.226.---
не останавливайтесь на достигнутом,как в добрые советские времена после письма одобрям выведите воспитанников спортивных школ на митинг с лозунгами...свободу анжеле девис.ой извините свободу Ганни Турчинової,трудящиеся сплотимся возле Турчиновой и хфашизм не пройдет и пригласите про российские каналы,100% тогда вашу тему будут разбирать по косточкам на всех федеральных каналах мыжебратья
Леонід Климчук _ 24.06.2018 13:51
IP: 94.179.51.---
Підтримую Ганну Турчинову та Ігоря Жданова і численну разом з ними громадськість, що нарешті проснулася з цивілізаційним спротивом європейським гендерним збоченцям. Занадто вже навязливо і нескромно розперезалися в Україні інформаційно, спекулюючи свободою людини на особисте самовираження, патологічні сексуали. Інтимні людські стосунки повинні бути інтимними, а не афішуватися стидобними гей-парадами.
Viktor Krevs _ 24.06.2018 13:12
IP: 35.235.226.---
Вражає: (Як колись "єдинодушно клєймілі" за вказівкою партії і уряду: (
Раджу усім прочитати допис священика УККЦ о.Назарія заторського на цю тему у zahid.net 23 червня 2018 р.: На захист гей-параду.
polpot tavriheski _ 24.06.2018 13:03
IP: 35.187.32.---
советское хрен выбьешь с Украины опять письма подписанты...крым наш...когда это закончится?
Іван Сахал _ 24.06.2018 11:09
IP: 109.229.10.---
Oleg Seltsov:
А шо случилось?
Ганька Турчинова и группа поддержки не хотят брести в Европу?
Не все страны Европы поддерживают гей-диктатуру...
Іван Сахалін _ 24.06.2018 09:49
IP: 109.229.10.---
Tatyana Supryaga:
Хіба пані Турчинову хтось досв цькує аж так, що самому пану міністру потрібно її захищати? Всі вже давно забули і про той гей-парад і про те, що тоді говорилось. Схоже на чергову виставу, щоб відволікти людей від реальних проблем нашого життя.
Про гейпарад не забули. Міліція жорстоко побила учасників альтернативного мітингу. Звичайно, головні засоби масової інформації цього не побачили (не хочуть втрачати гранти). Якби когось зачепили з ЛГБТ, галас був би великий: були б і посли і ООН...
Іван Сахалін _ 24.06.2018 09:44
IP: 109.229.10.---
Як батько і педагог підтримую позицію Ганни Турчинової та звернення міністра Ігоря Жданова.
В Україні ніхто не переслідує представників ЛГБТ. Це надумана і штучно роздута проблема. Ці люди хочуть так жити, неприроднім статевим життям, нехай собі тихенько так і живуть. Але в підручниках це не потрібно пропагувати.
Крім цього, в проекті нових підручників, шлюб між чоловіком і жінкою, представлено як щось відмираюче, застаріле, негативне. Це вже гетерофобська позиція.
Tatyana Supryaga _ 24.06.2018 07:34
IP: 93.77.37.---
Хіба пані Турчинову хтось досв цькує аж так, що самому пану міністру потрібно її захищати? Всі вже давно забули і про той гей-парад і про те, що тоді говорилось. Схоже на чергову виставу, щоб відволікти людей від реальних проблем нашого життя.
ONLINE
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter