Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Заява на захист Ганни Турчинової

23 червня 2018, 21:58

Свобода слова і думки в демократичній і правовій державі передбачає наявність балансу, щонайменше двох точок зору на ті, чи інші процеси і явища. Оскільки "Українська правда" для забезпечення такого балансу – досі не опублікувала у своїй новинній стрічці заяву спільноти вчених різних галузей знань, а також правозахисних та просімейних громадських організацій на захист позиції Ганни Турчинової, то я роблю це тут.

Я також публікую цю заяву, оскільки сам, як і мільйони українських громадян, виступаю за традиційні сімейні цінності. Наш голос також має право звучати, бути почутим і врахованим.

ВІДКРИТА ЗАЯВА

на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини

на свободу думки, світогляду та вираження поглядів


Спільнота науковців різних галузей знань, а також правозахисні та просімейні організації, висловлюють свою стурбованість із приводу протиправних цькувань декана факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. Драгоманова Ганни Турчинової за висловлювану нею просімейну позицію. Озвучена нею критика гендерної ідеології хоча і ґрунтується на нормах статті 51 Конституції України, але водночас зазнає переслідувань, зокрема з боку окремих поборників антидискримінаційної експертизи шкільних підручників.

Виявляється, нині за висловлення елементарних наукових фактів – про природу стосунків між людьми та сімейні союзи, які є природними лише між чоловіком та жінкою – огульно вішатимуть ярлик "гомофоба" чи "ксенофоба", як це й відбувається щодо Ганни Турчинової. Як не дивно, така особа зазнаватиме дискримінаційних утисків від тих інституцій, які мали би неупереджено захищати права всіх людей, зокрема з консервативними поглядами, а не лише певних меншин і носіїв певної ідеології.

З усією переконливістю наголошуємо, що в Україні не існує жодної обґрунтованої праці, гідної наукової уваги, на тему одностатевих стосунків та так званих прав ЛГБТ – ні в галузі медицини, ні психології, ні юриспруденції тощо. Поодинокі дослідження, які трапляються, є суцільною маніпуляцією, відрізняються відсутністю наукових аргументів і підміною понять, що суперечить законодавству України та загальнолюдським засадам суспільної моралі.

Саме на підставі наявної наукової бази Ганна Турчинова публічно стала на захист конституційних прав і свобод батьків,дітей та сім'ї як основи будь-якого суспільства, а також визначеного в Конституції України поняття шлюбу як союзу жінки і чоловіка. Так само це робимо й ми у своїй професійній науково-педагогічній діяльності, а також батьки та й, власне, народ України загалом, розуміючи тупиковість інших шляхів розвитку суспільства, окрім сім'ї, відповідального батьківства і материнства.

Адже ми, за покликом власної совісті, переконань та виходячи з науково доведених фактів, вважаємо, що не недопустимо на офіційному рівні називати брехню правдою, патологію – нормою. Саме тому нами відкидається гендерна ідеологія, яка глибоко вкорінена в неомарксистському світогляді та руйнує підвалини як суспільства та держави, так і сім'ї та особистості.

Отже, прецедент із цькуванням Ганни Турчинової за виражені нею консервативні погляди створює небезпеку як для забезпечення прав людини в Україні на свободу думки та вираження поглядів, так і для вітчизняної науки, яка покликана відшуковувати об'єктивну істину і виносити її у світ, ба більше, втілювати в законодавство. Порушується не лише право людини на свободу думки та світогляду, а й на свободу висвітлення істини у наукових дослідженнях.

Нагадаємо, що у статтях 9 та 10 Європейської Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод зазначається, що кожен має право на свободу думки та вираження поглядів. Зазначене право людини є основою європейської демократії. І в цьому випадку саме йдеться про свободу вираження особистих (наукових чи релігійних) поглядів людини на проблематику гендерної ідеології та її критику, а не про заклик до обмеження чиїхось прав.

Однак ця ситуація доводить, що визначене Конвенцією право людини на свободу вираження поглядів не просто зазнає безпідставного обмеження, але часом підпадає під суворе "табу" на свободу висловлювання щодо конкретних груп осіб чи явищ, зокрема критика гендерної ідеології та заяви про шкідливість пропаганди одностатевих відносин.

З огляду на вказане, висловлюємо свою рішучу підтримку висловленій просімейній позиції Ганни Турчинової, яка у боротьбі за науково доведену істину опинилася в зоні брудного, принизливого, протиправного цькування та наклепів із боку окремих журналістів і правозахисників, ангажованих неомарксистською гендерною ідеологією та скутих відповідним грантовим фінансуванням.

Вимагаємо скасування проведення антидискримінаційної експертизи підручників і освітніх програм як такої, що дискредитувала себе через нефаховість та ідеологічну заангажованість через закордонне фінансування Фондом імені Гайнріха Бьолля. Натомість залишити лише як обов'язковою науково-методичну експертизу підручників і освітніх програм, яка передбачає значно вищі вимоги як до відповідних експертів, так і до процедури її проведення.

Закликаємо наших колег-науковців та усіх людей доброї волі протистояти спробам обмежити наукову свободу та основоположні права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів.

Підписанти з боку наукової спільноти:

Ірина Жданова – кандидат історичних наук;

Тетяна Камінська – доктор економічних наук, ректор Київськогокооперативного інституту бізнесу і права, професор, Віце-Президент громадської організації "Ділові українські жінки";

Максим Балаклицький – доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри журналістики Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна;

Леонід Кістерський – доктор економічних наук, директор Інституту міжнародного ділового співробітництва, професор;

Іван Мозговий – доктор філософських наук, професор Сумського державного університету;

Ігор Охріменко- доктор економічних наук, професор, проректор з навчальної та наукової роботи Київського кооперативного інституту бізнесу і права. А до громадських організацій;

Володимир Медведєв – доктор медичних наук, доцент;

Марина Медведєва – доктор юридичних наук, доцент;

Сіданіч Ірина Леонідівна – доктор педагогічних наук;

Сергій Пастушенко – доктор технічних наук, Заслужений працівник освіти, професор;

Олег Жерноклеєв – доктор історичних наук, професор;

Роман Ляшук – доктор юридичних наук;

Валентин Жалко-Титаренко – доктор медичних наук;

Владислав Ольховський – доктор фізико-математичних наук;

Роман Лаба – доктор біблійного богослів'я;

Ніна Білоусова – кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та трудового права Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана;

Олена Багацька – кандидат філологічних наук, доцент Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка;

Євгеній Білоножко – кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова;

Надія Стоволос – кандидат економічних наук, доцент Сумського національногоаграрного університету;

Максим Палій- кандидат юридичних наук, завідуючий кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", доцент;

Алла Ханенко – кандидат економічних наук, доцент;

Людмила Гридковець – кандидат психологічних наук;

Олена Львова – кандидат юридичних наук;

Катерина Божко – кандидат психологічних наук;

Олекса Петрів – кандидат юридичних наук;

Марина Домашенко – кандидат економічних наук, доцент Сумського державного університету;

Юрій Решетніков- кандидат філософських наук;

Віталій Чопчик – кандидат медичних наук;

Олена Гула – кандидат економічних наук;

Зоя Хитра – кандидат педагогічних наук;

Валерій Решетінський – кандидат технічних наук;

Адріан Буковинський – кандидат філософських наук;

Вячеслав Кузьмич – кандидат педагогічних наук;

Дмитро Петренюк – кандидат фізико-математичних наук;

Петро Гусак- кандидат філософських наук;

Олег Шеремета- кандидат медичних наук;

Анатолій Райчинець – кандидат філософських наук;

Михайло Рябенко – кандидат педагогічних наук, доцент;

Ростислав Огірко – кандидат юридичних наук;

Хома Валерій Олександрович – кандидат юридичних наук;

Роман Онуфрійчук – кандидат філософських наук;

Світлана Губіна – кандидат педагогічних наук;

Олександр Антонець – кандидат сільськогосподарських наук, доцент;

Марина Антонець – кандидат психологічних наук, доцент;

Андрій Пальчик – кандидат філософських наук;

Андрій Терлецький – кандидат фізико-математичних наук;

Убогов Сергій Геннадійович – кандидат фармацевтичних наук;

Наталія Василенко – методист методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради;

Підписанти з боку громадськості:

Фонд "Відкрита політика"

Громадянський рух "Всі разом!"

Громадська організація "Ні хабарництву!"

Всеукраїнський благодійний фонд "За гідність людини"

Громадська організація "Капеланське служіння війську"

Асоціація журналістів, видавців і мовців "Новомедіа"

Всеукраїнський благодійний фонд "Сім'я"

Асоціація християн юристів "Хушай"

ВГО "Інститут ґенези життя та Всесвіту"

Громадська організація "Знати, щоб жити"

Благодійний фонд "Сила любові"

Всеукраїнський благодійний фонд "Соборність"

Асоціація "Поклик"

Громадська спілка Альянс "Україна за сім'ю"

Товариство християнських комунікацій "Виноградник"

Громадська організація "Добробут"

Благодійний фонд "Щаслива родина"

Громадська організація "Солідарність"

Громадська організація "Дитяча місія"

Асоціація творчої освіти "Дивосвіт"

Громадська організація "Зараз твій час"

Громадська організація "Імпульс"

МГО "Наша спадщина";

Міський центр допомоги;

Громадська організація "Інноваційна кооперативна асоціація"

Підписи станом на 23 червня 2018 року.

Заява відкрита до підписання: Ukraine4family@gmail.com

powered by lun.ua
Коментарі — 38
Олександр Деркач _ 24.06.2018 06:34
IP: 35.235.226.---
Одна дама решила попиариться на гомосексуалистах.Другие дамы и господа решили попиариться на даме, которая решила попиариться на гомосексуалистах.
Janko Askatasuna _ 24.06.2018 02:15
IP: 35.187.32.---
Чорнороті нападники на позицію пані Ганни (а це не лише її особиста позиція!),включно з групою "коментаторів"під цим текстом під виглядом "правозахисників" виявили принаймні 3 риси несумісні з порядністю. 1.БРЕШУТЬ.Аби перекинути дурниці зі своїх голів на здорові голови. І вона,і інші захисники ПРИРОДНІХ (а не просто традиційних) цінностей, ЗАНАДТО (як на мою думку) толерантно ставляться до ворогів людини. 2. І ці БРЕХУНИ знають,що нинішня НЕукраїнська влада їх не зачепить. А ті,хто їх проплачує – грошима чи пряниками-захистять. А серед підписантів НЕМАЄ людей, залежних від Турчинова.А він сам чужий до ліберал-марксистів,бо відкрито визнає свою християнську позицію в усьому! 3.Нарешті, захисники содомітів показують своє невігластво (чи граюуть дурників?). Очевидно ж – до дрібниць!- що лііберали добре знають і відстоюють тези "Маніфесту Ком.партії" 170-річної давнини. Сім"я,нація – пережитки, приватна власність- теж (бо все має бути в руках транснаціональних корпорацій),релігія має бут
Vasiliy Zadov _ 24.06.2018 00:45
IP: 94.248.19.---
Пропаганда гомосексуалізму конкретно, і толерантно-політкоректних цінностей загалом, націлена виключно на європейські нації.
В цьому може переконатися кожен, якщо подивиться на те, з якою байдужістю "прогресивна общєствєнность" дивиться на масові вбивства гомосексуалістів, або повне ігнорування прав жінок в неєвропейських країнах.
І не лише в неєвропейських країнах, але й в зонах проживання неєвропейців в європі.
Тому що неокомунізм незацікавлений в придбанні неєвропейцями прогресивних цінностей. Йому вигідно, щоб вони плодилися і множилися якомога швидже.
Це є нічим іншим як заміненням європейців, як це, так само, робив СРСР на території України.
Vasiliy Zadov _ 24.06.2018 00:39
IP: 94.248.19.---
Мета комунізму залишається старою:
1. Знищення капіталізму.
2. Спорудження на на його уламках "прекрасного нового світу".
Для здійснення Пункту 1, комунізму потрібно спочатку здихатися головних опор капіталізму – європейських націй, так само як на території України, для досягнення комунізму необхідно було знищити українців.
Але, оскільки робити це відкрито у комунізма недостатньо сил, його метою є примусити європейців до самознищення, для чого йому, цілком успішно, вдалося інкорпорувати в свідомість європейців уявлення про безгуздість націоналізму, як діяльності націленої на виживання і примноження благ своєї нації.
Пропаганда гомосексуалізму є лише крихітною часткою загальних процесів, конкретно націленою на руйнацію мотивації європейців до створення сім'ї і примноження складу своєї нації.
Vasiliy Zadov _ 24.06.2018 00:26
IP: 94.248.19.---
Комунізм завдав непоправної шкоди людству.
Почавши з експлуатації примітивних бажань люмпену відсталих країн отримати все не докладаючи жодних зусиль, він знищив мільйони людських життів, але, водночас згуртував проти себе країни європейської цивілізації, що призвело до нищівної поразки першої хвилі "всесвітньої революції".
Врахувавши помилки, комунізм перейшов до інфільтраційної стратегії інтервенції (що, до речі, почалося ще за існування СРСР, коли в США почалося фінансування різноманітних лівацьких організацій типу хіппі або чорних пантер, що склали кістяк сучасної "толерантної" і "політкоректної" тусовки) – комуністи інфільтрувалися в освітні заклади та різноманітні рухи за права людей, ведучи пропаганду, що виставляла традиційні цінності Європи, саме ті цінності, що зробили її домінуючою цивілізацією планети, як дещо безглузде, та навіть зле, як дещо "що належить до минулого", та від чого треба відмовитися "заради прекрасного майбутнього наповненого всесвітньої любові".
Vasiliy Zadov _ 24.06.2018 00:12
IP: 94.248.19.---
Alexandre Rosenberg:
Типове лівацька аргументація – перевернути все з ніг на голову, і виставити агресора жертвою.
Турчинова не вимагала нікого звільнити, вона просто висловила своб думку, після чого лівацькі активісти почали вимагати її звільнення.
Але виявляється – це вони жертви!

Боюся вас розчарувати, але Україна отримала добре щеплення від комунізму, і ваша дешева пропаганда тут не спрацює.
Навідміну від європи, тут він отримає дуже жорстку відповідь на свої намагання знищити культурні засади української нації.
Denis Bachurin _ 23.06.2018 23:39
IP: 93.72.28.---
Данное письмо является типичным проявлением банального подхалимства. Остального тут ничего нет – ни научного, ни какого-либо еще. А список подписантов действительно "впечатляет"...
Olexiij Babenko _ 23.06.2018 23:33
IP: 37.53.33.---
Михаил Андреев:
маєте невідомі досі факти?
хіба десь йшлося про заборону?
Olexiij Babenko _ 23.06.2018 23:28
IP: 37.53.33.---
Higgs:
для дошкульності;)
Higgs _ 23.06.2018 23:10
IP: 93.74.6.---
Почти со всем согласен, но при чем тут "неомарксисткость"? Это как "если в кране нет воды..."
Higgs _ 23.06.2018 23:09
IP: 93.74.6.---
?
Andrey Plakhonin _ 23.06.2018 22:45
IP: 31.40.110.---
Что характерно, среди подписантов ни одного хоть сколько-то авторитетного в обществе человека... Какая-то третья лига, районный чемпионат, честное слово. Не позорились бы, что ли, без фамилий попробовали бы обойтись...
Sergei Mezentsev _ 23.06.2018 22:32
IP: 35.195.42.---
Это обращение и подписанты очередной раз показывает на каком низком уровне находится наука в Украине и какое пещерное мышление преобладает в кругу некоторых общественных организаций. Мне лично безразлично, что в голове у этой Ганны Турчиновой. Но то, что выстроилась очередь лизоблюдов, которые хотят показать свою лояльность с министром во главе – это другая ситуация. Эти люди даже не понимают как жалко они выглядят подписывая подобные письма. И было бы ради кого...
ONLINE
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter