Тарас Березовець Політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу "Berta Communications"

Федорич і "золотые купола"

09 червня 2009, 09:13

Коли Віктор Федорович в неділю з'явився на тлі "золотых куполов", щоби зробити заяву про вихід з переговорів, картинка не потребувала пояснення. "Донбасс порожняк нє гоніт" – цей неформальний слоган кампанії 2004 року знову відродився у всій красі. Такого – оптимістичного, з бабушками і прихожанами Московського партріархату і банями Печерської лаври на задньому фоні – Лідера хоч завтра можна вішати на бігмордах.

Заява Януковича зіпсувала мій недільний графік, як і в низки людей в цій країні. Хоча сказати, ніби його рішення справді було несподіваним, було би неправдою. З Януковичем так завжди – коли справа стосується відповідальності, у Лідера знаходяться непереборні обставини, аби здихитися її якомога швидше.

Правда, чому це сталося саме в цей час, поки відома вузькому колу осіб. Проте невдовзі про неї дізнаються усі. Хоча перші витоки того, що вихідні Віктор Федорович провів у компанії Віктора Андрійовича, вже пішли.

Мене мало цікавить чи правда те, що в обмін на провал коаліційних перемовин Януковичу було обіцяне, ніби президент вже найближчим часом складе повноваження і оголосить дострокові президентські вибори. Це питання до Віктора Федоровича, чи вірить він обіцянкам і чи не забув він іншого донецького афоризму: "Без лоха и жизнь плоха".

Жалітися на "кідок" Януковича і його непорядність – себе не поважати. Адже, як це не дивно, виявляється, що в числі "кунутих" виявилася більша частина власних соратників. І ще невідомо, як Лідер розрулить ситуацію всередині фракції і партії, адже більшість його колег щиро прагнули утворення великої коаліції.

Всі останні тижні професійні патріоти кричали, що обрання президента у парламенті є порушенням демократії. Так, я згоден, і скасування загальнонародних виборів не подобається і мені. Проте коли йшлося, що разом з виборами президента в Раді його повноваження також будуть суттєво обмежені, чому б ні?

Мені цікаво лише, що наші професійні патріоти заспівають, коли раптом Президентом виберуть не "того", або не "ту" – тільки вже не з представницькими, а реальними повноваженнями?! Але тепер це лише з серії "але".

Шкода, що консолідації всіх сил не вийшло. Тепер уникнути нового жорсткого протистояння на виборах не вдасться, але ситуація буде гіршою з огляду на вплив світової кризи.

Найгірше те, що ці випробування будуть безглуздими. Адже обрання нового Президента, хто б не переміг, не прибере закладеного у Конституції управлінського хаосу.

powered by lun.ua
Коментарі — 112
Генератор _ 09.06.2009 09:49
IP: 95.133.242.---
Пісенька на тему...

Раз ішлі на дело Юля і Вітюня
Отаманом Путін у них був...
Вдруг Вітюня зрозумів що буде шухер
Не забув народне він яйце.
:))
Put-nik _ 09.06.2009 09:48
IP: 89.19.100.---
Янукович спасся от недружественного поглощения, вот и все. У Тимошенко политика – это бизнес, чиновничьий бизнес паразитирование на гос. собственности и власти, – рейдерство, коррупция, откаты, дерибан бюджета, поглощения, выдавливание с газового рынка коркурентов, поглощения, уничтожение временных союзников и т.п.
Автор слепой, не? Увидим без него: стратегией Тимошенко предусматривалось убрать Ющенко и получить Януковича в парламенте, сделав с него то, что сейчас Ющенко, т.е. все вопросы в стране решала бы Тимошенко единолично. С ПР в ширке произошло бы то, что и с НУНС. Гражданка Тимошенко думает, что другие граждане страны, такие же, как и она, лишены ума или зрения? Так гражданке Тимошенко стоит напомнить, что она одна из нас, такая же, как мы все – граждане Украины, и если гражданка Тимошенко думает иначе, то мы ее поставим на место, т.е. опустим на то место, которого она заслуживает.
CLOCKERS _ 09.06.2009 09:46
IP: 94.179.4.---
ДОКТОР СКАЗАЛ В МОРГ, ЗНАЧИТ В МОРГ...

...летит летит по небу клин усталых... "газовые фирташек" над могилой полит покойника Федоровича
____________________
"...часть окружения Януковича, которая как огня боялась коалиции с Тимошенко (это, прежде всего, группа Левочкина, Бойко, Фирташа) – все-таки выиграла противостояние с остальной частью элиты регионалов... Это произошло, в частности, благодаря безответственным действиям так называемого украинского гражданского общества – журналистов, зависимых и независимых экспертов. В итоге... некоторые социологи показывали ему данные опросов, по которым он выигрывает у всех прямые президентские выборы. Но заявлять, что Янукович выигрывает у всех – это безответственно... Все это ввело в заблуждение Януковича, и он принял, я считаю, неправильное решение. Это решение неправильное для страны, которая лишилась возможности наконец-то выйти из войны всех против всех..." (Михаил Погребинский 08.06.09)
Селянка _ 09.06.2009 09:46
IP: 82.193.114.---
раптом Президентом виберуть не "того", або не "ту"

Плакати не треба, бо Україна не "цнотлива дівчина" – їй не звикати віддаватись не "тому". Тобто для України це буде зовсім не "раптом".
electorate _ 09.06.2009 09:45
IP: 89.252.15.---
Ще один Юлін прихвостень виліз в блог після Приколова. Типовий dushbag.
Навіть слово "кинутих" не може без помилки написати.
gir _ 09.06.2009 09:41
IP: 62.80.164.---
Мені цікаво лише, що наші професійні патріоти заспівають, коли раптом Президентом виберуть не "того", або не "ту" – тільки вже не з представницькими, а реальними повноваженнями?! Але тепер це лише з серії "але".

А вот если бы в конституцию внести поправку, что если избранный президент получает 50% +1 голос то он вместе с этим получает расширенные полномочия?
parteigenosse _ 09.06.2009 09:40
IP: 82.193.97.---
Скидається на те, що у Віктора Федоровича існує комплекс, отриманий ним ще во время оно- він панічно боїться "начальства, силовиків", тобто того, хто може надавати п...лєй, і "держимордить або мєтєліть" всіх "підлеглих", тобто того, хто не може дати здачі. Тому і послідовний і саме в цьому. Тому можливо, що все, що він зробив у суботу-неділю було зроблене навіть не за срібники. А просто виконав наказ. Це дуже просто зрозуміти, навіть не будучи психіатром. Це клініка і жаль в першу чергу "рядових" від ПР, бо як політична фігура в очах українців України Віктор Федорович, здається, сам себе закопав... І слава Богу...
Генератор _ 09.06.2009 09:34
IP: 95.133.226.---
Смішні писаки з БЮТ, йшли на справу кидати народ України, а саме:
- позбавляти право голосу,
- пролонгації себе улюблених у владі,
- заткнути горло медіа.
Аж тут Янукович передумав, чи бува він не редіска,
скавчать сектарі Жульчини.
Чи можна взагалі слухати осіб які під ковдрою замислювали вкрасти у народу вибороні права на демократію? Тимошенко зі своїм кодляком, білобратських БЮТ-зомбі, пішла проти народу.
Check _ 09.06.2009 09:30
IP: 94.178.102.---
Ну, що Жулькина шоха? "ВСЕ ПРОПАЛО" Федорович, виявився за вас хитрішим і вас НАЇ-В!!! Тепер вам хана!!!
Советик _ 09.06.2009 09:23
IP: 77.120.196.---
нада березовцу брать пример с уколова...чтоб не было комментов...на тему кто был за и кто был против выборов преза в парламенте...нада было кинуть янека раньше...для поднятия рейтинга...
dfncjy _ 09.06.2009 09:22
IP: 62.244.14.---
Так, життя не закінчується. Не змогли протягти бюти ширку, треба мочить яника. Їсти ж хочеться щодня. "Шкода, що консолідації всіх сил не вийшло". Але для чого так себе палити Тарасе? Чи вже все одно?
cn_n _ 09.06.2009 09:20
IP: 85.238.103.---
и настал тот день, когда дешевый PR уже не работает, а на дорогой нет денег. Г-н Березовец – ценим ваши потуги, но...
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter