Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов

Щедрість ворога

28 грудня 2019, 23:20

Перед новим 2020 роком президент країни, що зайняла частину нашої території і щодня вбиває наших людей, несподівано розщедрився. Володимир Зеленський отримає від Володимира Путіна барські подарунки: дешевий газ, 3 мільярди і полонених. З чого б це?

Відповідь дуже проста. Усі подарунки Путіна – отруєні. Дешевий газ (ціна як для Німеччини мінус вартість транзиту) буде для цілком конкретних ̶О̶П̶Г̶ ФПГ, які і так на гачку Росії. А для всієї країни нинішня угода – це консервація приблизно половини труби через низькі обсяги транзиту, які прогарантував "Газпром" і повна втрата одного з небагатьох інструментів українського тиску на РФ через відмову від арбітражів та антимонопольних судів.

3 мільярди, які начебто подарував Путін, підуть головним чином на погашення боргів "Нафтогазу", решту – розпиляють. У росіян демонічне почуття гумору: рівно таку саму суму в 2013 році вони дали Віктору Януковичу "для підтримки штанів" за відмову від асоціації з ЄС. Правда, тоді РФ фактично позичила їх. Тепер вона вимагає, щоб політичний хабар Януковичу віддавала держава. Зараз Росія дає 3 мільярди хабаря Зеленському. Але ці гроші чесно відсуджені, їхня несплата відкривала б "Нафтогазу" можливість претендувати на стягнення з "Газпрому" 12 мільярдів. Хтось скаже: краще 3 і зараз, ніж 12, але колись. Тут треба розуміти: 12 і колись – це в першу чергу один з небагатьох інструментів тиску на РФ. В України донедавна зберігалася можливість створювати гібридні, як зараз модно казати, неприємності Росії по всьому світу – з блокуванням рахунків, арештом майна і тд. Нинішні 3 мільярди спустять на те, щоб Зеленський ще рік подобався ватним виборцям.

І найчутливіше питання: обмін. Ще перед виборами Зеленський заявляв, що повернення всіх полонених – головна місія його президентства. Путін в Парижі пообіцяв полонених поміняти до Нового року. Всіх на всіх. За даними СБУ, всіх – 254. І це лише в застінках "ДНР-ЛНР". Ще мінімум 88 в РФ. Це офіційно визнані політв'язні. А ще тисячі – не політичні: провідники поїздів, водії автобусів, будівельники тощо, яких взяли просто для поповнення обмінного фонду, як легку здобич. Тобто за найскромнішими підрахунками всі – це 342 людини. З усіх 342 Путін віддає усіх 55. Виборця Зеленського можливо така неточність в цифрах не засмутить. Його виборець з високою ймовірністю сьогодні не буде платити кров'ю за дешеві електоральні бали для свого кумира. Але в ці передсвяткові дні є ті, кому буде не до олів'є і "95-го кварталу". Це рідні людей, яких убили беркутівці на Майдані і російські агенти в Харкові 2015-го. І найголовніше. Щоб Зеленський попіарився в новорічну ніч, Україна віддає останню пряму російську агентуру, чий склад злочину задокументований: осіб, які захоплювали Маріуполь в травні 2014-го та виконавців теракту в Харкові у лютому 2015-го. Нагадаю, в цьому теракті загинула дитина 15 років і ще одній ледве виповнилося 18.

Щоб Зеленський попіарився, родичам загиблих плюють в обличчя. Щоб Зеленський попіарився, плюють в обличчя розвідникам та контррозвідникам, які викривали цих убивць та терористів. Спецназівцям, які їх брали. Слідчим і навіть прокурорам, які роками воювали за ці справи.

Щоб Зеленський попіарився, плюють в обличчя всій патріотично налаштованій частині суспільства, зокрема і тим, хто кров'ю та потом бореться за цю країну.

А головне – за нечувану щедрість Путіна до Зеленського платимо всі ми.

powered by lun.ua
Коментарі — 65
Андрій Зашкільняк _ 01.01.2020 12:08
IP: 35.235.226.---
Так твої пєтушині отряди фактично і привели до влади блазня який зливає країну...ти такий самий відповідальний як і 5-та колона...мутант
iip _ 30.12.2019 22:05
IP: 35.235.227.---
Романов Шура:
Ты готов отдать...
Шурик – а ты готов отдать: Калининград – Германии; Курильськие острова и Сахалин – Японии, Воронежскую, Курскую области, Краснодарский и Ставропольський края – Украине; Карелию – Финляндии; Смоленскую область – Белоруссии; признать независимость Чечни, Ингушетии и ряда других кавказских республик, отдать приамурье Китаю и так далее? И это только основные моменты типа "пальца Сталина".

Твоему ботоксному дегенерату ве-ве-путину надо бы сидеть в туалете и вопить занято, а не визжать про историческую (не) правду кгб-шного разлива.
iip _ 30.12.2019 17:50
IP: 35.235.227.---
Романов Шура:
...а нам русским, что Польша, что немцы, что французы...
Ага, а то было непонятно почему мокшанским быдлом всегда командовали если не монголы с татарами, так Софи́я Авгу́ста Фредери́ка А́нгальт-Це́рбстская, или Джугашвили, или вообще наши Хрущёв с Брежневым. Теперь, опять же, понятно, почему мокшанские господа плевали на мокшанскую феню и учили французский, а всю промышленность мокшанцам сделали немцы, голландцы, англичане и американцы. Ни одного технического или научного термина на мокшанском нет – только пиндосовские словечки. Знаменитый АК и тот сделали немцы. Флаг просто перевернули голландский. Мокша – дыра, построенная на тотальной брехне и правит Мокшей главное брехло и убийца ве-ве-путин, потомственный мастер "цап-царап", как поганый карманник. А вы ржёте на эту шутку:)
Так что жопой не крути ты: как себя ощущает д*рьмо, которую постоянно вытирают, а оно постоянно просачивается в новую дырку?
iip _ 30.12.2019 15:45
IP: 35.235.227.---
Романов Шура:

Шурик – поделись опытом с народом.

Как себя ощущает куча д*рьма, которую постоянно вытирают, а оно постоянно просачивается в новую дырку? В Мокше дерьма уже перевалило за край – даже памятники с него делать стали.
Из всех мокшанских негерметичностей постоянно прёт канализация.

Ботва картофельная уже закончилась?
Ты ж с голодухи даже новые тексты придумать не можеш – талдычиш одно и то же.

Путинские вонючие зомбячки напрочь лишены... ну вобщем всего они лишены.

Он даже толератных поляков уже прорвало: ""Президент Путин не раз врал о Польше. Он всегда делал это намеренно" (Прем'єр Польщі Матеуш Моравецький)

ве-ве- путин – тупое брехло...
Петр Харченко _ 30.12.2019 15:29
IP: 35.235.226.---
Романов Шура, вчися мислити в Log Log. Ну зовсім дурне ляпаєш, як віл у калюжу.
Log Log _ 30.12.2019 13:55
IP: 35.235.227.---
Сергей Папков:
Просто США очолювали генерали Вашингтон, Грант, Ейзенгауер, ветерани 2-ї світової Буш, Кенеді і Рейган. А прем'єрами Ізраїлю були герой всіх воєн за утвердження єврейської держави Шарон, генерали Рабин і Барак, офіцер Мосад Шамір... Ну і 5-й рік воюючу Україну очолює особа, яка і сама "косила" від армії, і взагалі не дуже усвідомлює, що це таке керувати країною під час війни (якої вистачає лише на демонстрацію власної напрочуд тонкої і вразливої натури на телекамери). Ось і відчуйте різницю!
Не намагайтесь сперечатися з тупим ЗЕботом. 45 – його IQ.
Порошенко йому у борщ нас*рав, тим, що принижував кремлівського пігмея.
А його кумир боїться слово сказати проти маньяка.
Grenader45 _ 30.12.2019 13:55
IP: 35.235.226.---
Сергей Папков:
Просто США очолювали генерали Вашингтон, . А прем'єрами Ізраїлю були герой всіх воєн за утвердження єврейської держави Шарон, ... Ну і 5-й рік воюючу Україну очолює особа, яка і сама "косила" від армії, і взагалі не дуже усвідомлює, що це таке керувати країною під час війни (якої вистачає лише на демонстрацію власної напрочуд тонкої і вразливої натури на телекамери). Ось і відчуйте різницю!
...це по Фрейду обмовка – "Ну і 5-й рік воюючу Україну очолює особа, яка і сама "косила"". Браво!
А тепер щодо "відчути різницю". Згідно з яким критерієм, підібрані кандидати для порівняння? Згідно порохометодички? Де президенти Франції, канцлери Німеччини? Де приклади Італії, Швейцарії, Канади, Ірану, Іраку, Сирії...? Що? У темнику за них нема?)
А свої (порохняві) дешеві маніпуляції, як і висмоктаний з пальця "психологічний портрет" раджу запхати у місце, яке культурні люди на загал не виставляють.
Влад Дорошенко _ 30.12.2019 13:06
IP: 35.235.227.---
Сергей Папков:
Grenader45:
Сергей Папков:
Ось і відчуйте різницю!
А не на 90% від того війна, що половина народу себе стала вважати вищою від другої половини? А олігархи і офшорники почали це роздувати, щоб зручніше лапошити цей нарід?
Влад Дорошенко _ 30.12.2019 13:01
IP: 35.235.226.---
Елена Величко:
Дивно, що мене редактр укрправди тут не видалив. Наприклад, після тексту Дубинянського написав коменти, знов зайшов через хвилину = 4 комента моїх зникло. Засновнику Григорію, думаю, було б стидно.
Сергей Папков _ 30.12.2019 11:47
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Сергей Папков:
Підтримую на 100%.
І мені дуже соромно, що таке г... формально вважається українським президентом і саме за цим г... в світі судитимуть про наш народ.
...не за широко горнеш, козаче? Ти свій куций "сором" на загал не виставляй, і не смій уособлювати собою, весь світ і весь наш народ.
Промукай зі свого закутка, що це твоя окрема (недолуга) думка і мандруй за відомою адресою.
Просто США очолювали генерали Вашингтон, Грант, Ейзенгауер, ветерани 2-ї світової Буш, Кенеді і Рейган. А прем'єрами Ізраїлю були герой всіх воєн за утвердження єврейської держави Шарон, генерали Рабин і Барак, офіцер Мосад Шамір... Ну і 5-й рік воюючу Україну очолює особа, яка і сама "косила" від армії, і взагалі не дуже усвідомлює, що це таке керувати країною під час війни (якої вистачає лише на демонстрацію власної напрочуд тонкої і вразливої натури на телекамери). Ось і відчуйте різницю!
Петр Харченко _ 30.12.2019 09:52
IP: 35.235.227.---
ANTIliliPUT _ 29.12.2019 20:54IP: 35.235.226.--
Білецький, ти ж приклав стільки зусиль, аби цей блаЗЕнь перетворився у преЗЕдьониша. То ж жери тепер й насолоджуйся.;-). Пане Білецький, коли їздили волами, "цоб" і "цебе" говорили неодноразово протягом всієї дороги. Раджу користуватися сучасним транспортом.
Log Log _ 29.12.2019 23:00
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Хи-хи-хи.
В 2004 Николаевский местечковый п*ц Уролог-Анабиозный проголосовал за уголовника завгара,
которого Кучма незаконными средствами тянул в Президенты.
Уролог, как молодой и знакомый с интернетом, прекрасно знал о Пидрахуе Кивалове.
И сейчас врёт не краснея, что всё было законно.
Выборы выиграл Ющенко. Ющенко не Кучма, следующие выборы не фальсифицировал, и сбылось мечта "проффесора", и его поклонника Уролога. Но Янукович воровал, и расставлял всюду своих детей
и людей. А потом изменил курс Украины с европейского, а протестовавших приказал побить.
Когда же народ поднял восстание, погубил сотню людей, испугался, "наложил в штаны", удрал, и призвал Путлера ввести войска. Путлер начал войну.
А тупой п*ц продолжает утверждать, что не он виноват в войне.
Несёт украинофобский бред. Врёт бе зазрения.
Шут гороховый.
Петр Харченко _ 29.12.2019 22:09
IP: 35.235.226.---
Дійсно, "плюють в обличчя всій патріотично налаштованій частині суспільства, зокрема і тим, хто кров'ю та потом бореться за цю країну.". Андрію, ти ж офіцер. Якщо тобі плюють в обличче, не треба плакати, робити заяви, збирати підписи (як це роблять письменники). Із ворогом поступають по-іншому.
Эд Кречко _ 29.12.2019 21:38
IP: 35.235.226.---
А кто такой этот белецкий?лузер который не прошел на парламентских выборах и сейчас пиарится на чем может? Так я тебе расскажу собери сь к примеру против высокрй цены на газ собственой добычи...что слабо? Или пропиарься на тему медицинского страхования...адекватных налогов или нормальной как в Европе банковской ставки по кредитам...что нет? Правильно потому что ему не разрешают кукловоды сверху...
Євген Кулішов _ 29.12.2019 20:59
IP: 35.235.227.---
Шура Романов:
iip:
Вечно голодные, с рваной сумой,
Прутся в Европу за колбасой...
Моют сортиры, выносят горшки.
Кто эти люди? – конечно, хо хлы...
Мокшанские нищеброды всех меряют по себе. Идите собирать валежник, ущербные, вам эту кость с барского стола не на долго кинули.
Євген Кулішов _ 29.12.2019 20:57
IP: 35.235.226.---
Шура Романов:
Grenader45:
Если вернут всех пленных, перестанут стрелять, то закончится гражданская война (русских военных не обменивали). В этом случае, рухнет вся ложь о войне, которую так старательно Порошенко вдалбливал в головы украинцев и которая уже прижилась в их сознании, оправдывая всю не компетентность управления страной, времен Порошенко.
Не знаю какая гражданская война идет в восполенном мозгу рашиССта, но вот если рашиССты вернут всех пленных, если рашиССты перестанут срелять и уберуться с нашей земли рашиССко-украинская война (рашиССких палачей и садистов уже меняли и этот обмен не последний), действительно закончится.
ANTIliliPUT _ 29.12.2019 20:54
IP: 35.235.226.---
Білецький, ти ж приклав стільки зусиль, аби цей блаЗЕнь перетворився у преЗЕдьониша. То ж жери тепер й насолоджуйся.;-)
Євген Кулішов _ 29.12.2019 20:54
IP: 35.235.227.---
Шура Романов:
Какие афиши вешал ваш кремлевский клоун никому не интересно. А вот вопрос хороший. Зачем нужно было ехать в Париж? Подергал бы *уйло за ниточки свои луганские и донецкие марионетки и те все исполнили.
Viktor Onishchuk _ 29.12.2019 20:37
IP: 35.235.226.---
Viktor Onishchuk:
Grenader45:сюда, Шура сорри, не понял как работают тэги
Viktor Onishchuk _ 29.12.2019 20:35
IP: 35.235.227.---
Шура Романов:
Grenader45:
Если вернут всех пленных, перестанут стрелять, то закончится гражданская война (русских военных не обменивали). В этом случае, рухнет вся ложь о войне, которую так старательно Порошенко вдалбливал в головы украинцев и которая уже прижилась в их сознании, оправдывая всю не компетентность управления страной, времен Порошенко.
Grenader45:
МН17 сбил такой же ублюдок как ты – Хуйло (путин). Вылизывай этим террористам жопу и далее, падаль
Viktor Onishchuk _ 29.12.2019 20:34
IP: 35.235.227.---
Шура Романов:
МН17 сбил такой же ублюдок как ті – Хуйло (путин). Вылизывай этим террористам жопу и далее, падаль
Grenader45 _ 29.12.2019 17:52
IP: 35.235.227.---
Володимир Конотоп:
Таке враження, що зелюки замислювали обмін для того, щоби звільнити вбивць.
...то піди і поділись своїм "враженням" із тими, хто повернувся на батьківщину. Може "завстидаються" і підуть піднесено назад у полон, присоромлені твоїм викриттям "зелюків".
Ні сорому ні совісті у найнятих соєвих адептів...
Володимир Конотоп _ 29.12.2019 17:41
IP: 35.235.227.---
Таке враження, що зелюки замислювали обмін для того, щоби звільнити вбивць.
Grenader45 _ 29.12.2019 17:40
IP: 35.235.227.---
Сергей Папков:
Підтримую на 100%.
І мені дуже соромно, що таке г... формально вважається українським президентом і саме за цим г... в світі судитимуть про наш народ.
...не за широко горнеш, козаче? Ти свій куций "сором" на загал не виставляй, і не смій уособлювати собою, весь світ і весь наш народ.
Промукай зі свого закутка, що це твоя окрема (недолуга) думка і мандруй за відомою адресою.
Анатолий Герасименко _ 29.12.2019 17:32
IP: 35.235.226.---
Grenader45:
Анатолий Герасименко:
Тобто, полонених вертати непотрібно? А скільки пан Білецький разом з Порошенком раніше повернули полонених? Нагадайте, а то можливо, я щось пропустив...
...у них в темнику намальовано 3500. На Цензорі "шпілять" цю цифру, аж гай гуде. Ще й вихваляться – оце то Порох на-повертав. А відповіді, як то головнокомандувач допустив таку кількість полонених – в темнику не є. І на кого їх виміняв – також не є.
Якісь вони, "дякули", розгублені останнім часом...
Емансіповані порохоботи зараз волають про зраду. Хоча люди нарешті,повернулися додому. Може у порохоботів в темніках записано 3500, але ж справа в тому,що Порошенко ніколи нічого не зробив для повернення полонених.Усі попередні випадки,як це не дивно,з Порошенком ніяк не пов"язані! Хоча він усіляко намагався до цього примазатися. Ми ж пам"ятаємо,що в попередні рази усі звільнені дякували Медведчуку, а потім митрополиту Онуфрію.Ось зараз дякують Зеленському
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter