Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов, народний депутат України (VIII скликання)

Щедрість ворога

28 грудня 2019, 23:20

Перед новим 2020 роком президент країни, що зайняла частину нашої території і щодня вбиває наших людей, несподівано розщедрився. Володимир Зеленський отримає від Володимира Путіна барські подарунки: дешевий газ, 3 мільярди і полонених. З чого б це?

Відповідь дуже проста. Усі подарунки Путіна – отруєні. Дешевий газ (ціна як для Німеччини мінус вартість транзиту) буде для цілком конкретних ̶О̶П̶Г̶ ФПГ, які і так на гачку Росії. А для всієї країни нинішня угода – це консервація приблизно половини труби через низькі обсяги транзиту, які прогарантував "Газпром" і повна втрата одного з небагатьох інструментів українського тиску на РФ через відмову від арбітражів та антимонопольних судів.

3 мільярди, які начебто подарував Путін, підуть головним чином на погашення боргів "Нафтогазу", решту – розпиляють. У росіян демонічне почуття гумору: рівно таку саму суму в 2013 році вони дали Віктору Януковичу "для підтримки штанів" за відмову від асоціації з ЄС. Правда, тоді РФ фактично позичила їх. Тепер вона вимагає, щоб політичний хабар Януковичу віддавала держава. Зараз Росія дає 3 мільярди хабаря Зеленському. Але ці гроші чесно відсуджені, їхня несплата відкривала б "Нафтогазу" можливість претендувати на стягнення з "Газпрому" 12 мільярдів. Хтось скаже: краще 3 і зараз, ніж 12, але колись. Тут треба розуміти: 12 і колись – це в першу чергу один з небагатьох інструментів тиску на РФ. В України донедавна зберігалася можливість створювати гібридні, як зараз модно казати, неприємності Росії по всьому світу – з блокуванням рахунків, арештом майна і тд. Нинішні 3 мільярди спустять на те, щоб Зеленський ще рік подобався ватним виборцям.

І найчутливіше питання: обмін. Ще перед виборами Зеленський заявляв, що повернення всіх полонених – головна місія його президентства. Путін в Парижі пообіцяв полонених поміняти до Нового року. Всіх на всіх. За даними СБУ, всіх – 254. І це лише в застінках "ДНР-ЛНР". Ще мінімум 88 в РФ. Це офіційно визнані політв'язні. А ще тисячі – не політичні: провідники поїздів, водії автобусів, будівельники тощо, яких взяли просто для поповнення обмінного фонду, як легку здобич. Тобто за найскромнішими підрахунками всі – це 342 людини. З усіх 342 Путін віддає усіх 55. Виборця Зеленського можливо така неточність в цифрах не засмутить. Його виборець з високою ймовірністю сьогодні не буде платити кров'ю за дешеві електоральні бали для свого кумира. Але в ці передсвяткові дні є ті, кому буде не до олів'є і "95-го кварталу". Це рідні людей, яких убили беркутівці на Майдані і російські агенти в Харкові 2015-го. І найголовніше. Щоб Зеленський попіарився в новорічну ніч, Україна віддає останню пряму російську агентуру, чий склад злочину задокументований: осіб, які захоплювали Маріуполь в травні 2014-го та виконавців теракту в Харкові у лютому 2015-го. Нагадаю, в цьому теракті загинула дитина 15 років і ще одній ледве виповнилося 18.

Щоб Зеленський попіарився, родичам загиблих плюють в обличчя. Щоб Зеленський попіарився, плюють в обличчя розвідникам та контррозвідникам, які викривали цих убивць та терористів. Спецназівцям, які їх брали. Слідчим і навіть прокурорам, які роками воювали за ці справи.

Щоб Зеленський попіарився, плюють в обличчя всій патріотично налаштованій частині суспільства, зокрема і тим, хто кров'ю та потом бореться за цю країну.

А головне – за нечувану щедрість Путіна до Зеленського платимо всі ми.

powered by lun.ua
Коментарі — 72
Елена Величко _ 29.12.2019 12:49
IP: 35.235.226.---
Василий Дамаскин:
Насколько я помню, столыпинская реформа заключалась в том,
что КРЕПОСНИЧЕСТВО отменили, т.е. рабство. За это его убили...он,фактически, был герой и более.
Так что вы манипулируете. Если бы БЫЛО ТАК ХОРОШО – не было бы революции.
А у нас пока не отменили, даже наоборот.
Елена Величко _ 29.12.2019 12:43
IP: 35.235.226.---
Адміністраторам.
Пардон...приберіть повтор будь ласка останній допис. Дякую!
Василий Дамаскин _ 29.12.2019 12:42
IP: 35.235.227.---
А... Билецкий весма активная по жизни личность. Однако, эта активность должна быть направлена на общественно полезный результат, а не во вред ему. Если он вновь выступит против востановления рыночных отношений в сельском хозяйстве, прерванных в 1917 г.,с ним должны провести воспитательную работу спец. Органы. Напомню, Столыпинская земельная реформа посредством рынка земли и обслуживанием властью землевладельцев, позволила населению Украины увеличитися до 80 миллионов. После провозглашения общей собственности на землю, через раскулачивание и голодоморы людей, почувствовавших себя хозяевами своей судьбы, население уменьшилось в 2 раза. АКтивные личности не должны использоваться в корпоративно – криминальных целях, ибо земля ничейная не бывает... Стремление подорвать авторитет В. Зеленского безосновательно должно подвергаться осуждению в моральном и криминальном порядке.
Елена Величко _ 29.12.2019 12:41
IP: 35.235.227.---
Halyna Shpak:
РЕАЛЬНУ ситуацію багато не знали, бо нам включили – "КРАДУТЬ...боріться", а МИ в той час БУДЕМО КРАСТИ офіційно через грабіжницькі закони та ваше зубожіння та...
ПРИЧИНА – не робиться нами для нас...Хай прийде...ля-ля 1000 форумів та таке інше. ІНВЕНТАРІЗАЦІЯ та перерозподіл потрібні. А що робиться?
Вкрадене отоварюють – так хто буде робити ЗМІНИ – де ті люди? Зубожілий народ? До речі олігархи різні є більш-менш 50-50, але усі повинні покаятись...гроші треба повернути та механізм повернення людям.
Я вже писала, що я за 50% свій кластер економіки з окремим банком під контролем, а може й 70-80% кластер.
Елена Величко _ 29.12.2019 12:38
IP: 35.235.226.---
Halyna Shpak:
(продовження)
РЕАЛЬНУ ситуацію багато не знали, бо нам включили – "КРАДУТЬ...боріться",
а "МИ" в той час БУДЕМО КРАСТИ офіційно через грабіжницькі закони та ваше зубожіння та шрейхбрехерів.
ПРИЧИНА всього- не робиться нами для нас..."Хай прийде"...ля-ля 1000 форумів та таке інше. ІНВЕНТАРІЗАЦІЯ та перерозподіл потрібні. А що робиться? Вкрадене отоварюють – так хто буде робити ЗМІНИ – де ті люди? Зубожілий народ? До речі олігархи різні, є більш-менш 50-50, але усі повинні покаятись...гроші треба повернути та механізм повернення людям.
Й я вже писала, що я за 50% СВІЙ власний кластер економіки з ОКРЕМИМ банком під контролем, а то й 70-80%.
Grenader45 _ 29.12.2019 12:38
IP: 35.235.227.---
Halyna Shpak:
Volodymyr Ariev
Зеленський чітко робить все те, в чому звинувачував Порошенка: узурпація влади, ручні суди і прокуратура, безкарність за злочини проти Майдану, підбір кадрів за особистою відданістю, бізнес в офшорах, торгівля з агресором (тепер ще й людьми), корупція і договорняки з олігархами.
Різниця є, і суттєва: ЗМІ, які розганяли все це, тепер вимкнули випромінювачі і працюють в протилежному зраді напрямку, "антикорупціонери" отримали жирні посади і закрили очі й рота, а обдурений народ продовжує сподіватися на яскраву мильну бульбашку, не вірячи що всередині неї від самого початку був отруйний газ.
Епоха цинізму і лицемірства. Епоха зневаги гідності. Епоха огиди.
...сказали "А", кажіть і "Б"...Чому за вами доводиться доробляти...
"Арьев, Владимир Игоревич – участвовал в досрочных парламентских выборах 2019 года от партии "Европейская солидарность" (17 место в партийном списке) "
От тепер, можна більш прискіпливо віднестись до його слів.))
Елена Величко _ 29.12.2019 12:35
IP: 35.235.226.---
Halyna Shpak:
Отрута була зроблена зразу у 90-х, коли забрали все у людей, а потім кинули під кримінал...
Ця отрута НЕ ЗМІНЕНА, бо змінити все через розбійників 90-х та олігархію – НЕМОЖЛИВО, а вони правлять через економіку та встановлюють свої ОТРУЙНІ ПРАВИЛА.
Тому, було відомо, що нічого не зміниться БЕЗ економічних РАДИКАЛЬНИХ ЗМІН, що НАМИ зроб.ляться.
Розумієте? НАШОЮ елітою, але не так, що галицькі завжди праві або там донецькі, вінницькі...запорізькі наразі та харківські...Та гребуть по черзі, забираючи у всіх та вивозять, а потім самі.
Halyna Shpak _ 29.12.2019 12:08
IP: 35.235.227.---
Volodymyr Ariev ·
Зеленський чітко робить все те, в чому звинувачував Порошенка: узурпація влади, ручні суди і прокуратура, безкарність за злочини проти Майдану, підбір кадрів за особистою відданістю, бізнес в офшорах, торгівля з агресором (тепер ще й людьми), корупція і договорняки з олігархами.
Різниця є, і суттєва: ЗМІ, які розганяли все це, тепер вимкнули випромінювачі і працюють в протилежному зраді напрямку, "антикорупціонери" отримали жирні посади і закрили очі й рота, а обдурений народ продовжує сподіватися на яскраву мильну бульбашку, не вірячи що всередині неї від самого початку був отруйний газ.
Епоха цинізму і лицемірства. Епоха зневаги гідності. Епоха огиди.
sadam _ 29.12.2019 11:50
IP: 35.235.226.---
Александр 1:
, не вистачає дієвих харизматичних лідерів, таких, як Білецький, Тетяна Черновол, Маруся Звіробій, Софія Федина...

Оригинальные у Вас представления о "харизматичных лидерах". А, список – вообще потрясающий.
hrim _ 29.12.2019 10:59
IP: 35.235.226.---
До Автора.

1. Такі наслідки професійні політики повинні передбачати й відповідно пропонувати реальні альтернативні Плани.
2. Оскільки піар – головна політична "їжа" для більшості суспільства, як його нівелювати й трансформувати у здоровий глузд?
Елена Величко _ 29.12.2019 10:53
IP: 35.235.226.---
Наразі, напередодні Нового Року та Різдва,хочеться, щоб усе змінилось у державі для людей.
Так щоб змінилось для людей – ТРЕБА ЗМІНЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ.
Ось основна причина всього, що у державі – треба змінювати для людей, СИСТЕМУ таку будувати
гуманну відносно людини, громадянина, відносини та економіку, мати СВОЄ ЯДРО людей, що є еліта,
яка БЕРЕ НА СЕБЕ відповідальність, а головне – ЗНАЄ ЩО РОБИТИ ТА РОБИТЬ,
щоб ДЕРЖАВ – що є НАРОД – не програвали.
Елена Величко _ 29.12.2019 10:42
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Пан Влад Дорошенко висловив свою думку, Звідки ви знаєте, що він не робить?
НЕ ДАЮТЬ НІЧОГО РОБИТИ. Гроші монополізовані.
Розумне висловлювання – то ВЖЕ багато, бо в нас все марають...
Це дуже велика пастка, коли стає неможливо відділити розумне та добре від кримінального та чорного.
То пастка сама найстрашніша, це створення умов "всі винні" для супернаживи та карання незгодних
зубожінням та гірше. В таких умовах стає НЕМОЖЛИВИМ нічого, бо створені закони проти людей, що хочуть нормального та прогресивного, якщо створені нормальні закони – вони не виконуються або їх НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВИКОНУВАТИ. "Роби лоха" продовжується – допоки суд прийде справедливий...тобі вже нема чого...
Александр 1 _ 29.12.2019 10:32
IP: 35.235.226.---
Влад Дорошенко:
Замість напружити логіку і уяву (спитати Дацюка) і на 10-20 пунктів написати, що принесе славу України...
А може треба не чекати, поки хтось щось зробить корисного для нашої батьківщини, а самому брати на себе відповідальність: "не питай, що для тебе зробила держава, а спитай, що ти зробив для неї".
"Радників" завжди вистачає, не вистачає дієвих харизматичних лідерів, таких, як Білецький, Тетяна Черновол, Маруся Звіробій, Софія Федина...

PS. Дацюк – людина з великими амбіціями, порадами космічного масштабу і такою ж космічною дурістю.
Елена Величко _ 29.12.2019 10:29
IP: 35.235.226.---
Влад Дорошенко:
100%!
Елена Величко _ 29.12.2019 10:27
IP: 35.235.226.---
Просто ситуація така, що є цугцванг.
Ми не можемо ставити свої умови – все що вдалось...До речі, ці питання постійно поставали,
але ж власний видобуток не піднявся, наклали усе на людей та державу, що всі ХОЧУТЬ мати стабільні гроші від держави, але "держави повинно бути менше" – це ж нонсенс.
Ви взагалі розумієте, що робиться в економіці, в яке становище поставлені та ставлять людей?
От подивіться про трудовий кодекс...що "новий" – це ж безправ'я, м'яко кажучи, але ж ЦЕ СВАВІЛЛЯ існує – воно є причина, у бізнесі, що обирає людей, тобто економічна система. Й в такій системі, ВСІ СТАЮТЬ ЧОРНИМИ,хоча багато не згодні, але НЕМА ІНШОГО, білого нема.
ТАК от, стосовно написаного: НЕМА ІНШОГО НАРАЗІ, не створено за 30 років, зруйновано й ПОСТІЙНО одне й теж, а гинуть кращі, ХТО ЗАЛИШИТЬСЯ? А чи не основа рабської поведінки людей, що НАЙКРАЩІ ідуть вперед та гинуть? Щодо обміну...Так загинуло багато й не тільки на війні, Але полонені повинні повертатись, життя – налагоджуватись.
Влад Дорошенко _ 29.12.2019 10:13
IP: 35.235.227.---
Знову якийсь традиційний споконвічний століттями повторюваний стогін "щеневмерлості", як співають в укргімні. Знову про ворогів, що ображають, "хто кров'ю та потом бореться за цю країну".
Знову приховують "военную тайну" про те, чим прикривають свій стогін, вигукуючи =Слава Україні!
Замість напружити логіку і уяву (спитати Дацюка) і на 10-20 пунктів написати, що принесе славу України, хоча б перелік аналогічних пунктів, які принесли славу Південній Кореї, Китаю.
Не шоколадні заводи будувати, а боєприпасні (бо поки нема жодного), не на Кіпр гнати міліарди=вганяти країну в міліардні борги, а в промисловість з високими технологіями, які нелишнє створити. Та про ці пункти-шляхи повторювати щодня в телевізорах. Зробити в школах замість колишніх ленінських уроків-уроки слави України, не видуманої минулої, а про стратегії створення інноваційної слави
Елена Величко _ 29.12.2019 10:13
IP: 35.235.227.---
Я от дуже поважаю Білецького, бо бачу, що він хоче добра Україні й навіть сумніву нема, що він є патріотичною людиною.
Але що таке добро в Україні? Це добробут майже усіх громадян, принаймі нормальне життя.
В такій ситуації,в якій країна близько 30 років, а особливо останні 5 років, – неможливо жити.
Якщо тільки народ заявляє про свої ЕКОНОМІЧНІ ПРАВА, що фактично є ПРАВО НА ЖИТТЯ, а не на рабські умови та... – зразу нам роб.лять гірше.
Чи розуміє пан Білецький, що така економічна ситуація знищила вже мільйони людей?
Пан Ющенко почав "незалежність" за рахунок людей, коли з 50 долю зробив зразу 150 дол. Однак, це призвело для багатьох до не зворотніх наслідків...КРАЇНА В такому стані не може жити, ми як громадяни втрачаємо своє майно, а хтось наживається та нищить. Чи розуміє пан Білецький, що наразі у світі йде ЕКОНОМІЧНИЙ ЗАХВАТ, ознаки якого то зубожіння та СМЕРТЬ від економічних причин?
Марина Ревука _ 29.12.2019 09:45
IP: 35.235.226.---
Нинель Драго:
Т.е. в том что не осудили за 5 лет виноваты выборцы Зеленского? Т.е. надо было выбирать Порошенко и тогда их бы точно еще через пять лет осудили. Вам не кажется это противоречащим логике?
Нинель Драго _ 29.12.2019 00:51
IP: 35.235.226.---
Олег. ви написали " І чому не перемогли, за 5 років? " Чому це питання ви задаєте Білецькому? Він то багато робив для перемоги. Краще задайте це питання 73% виборцям Зеленського.
Нинель Драго _ 29.12.2019 00:48
IP: 35.235.226.---
Grenader45:
"...Слідчим і навіть прокурорам, які роками воювали за ці справи."
З ким воювали? З Луценком, Матіосом, Порошенком, СБУ...? Може із пукіном воювали? І чому не перемогли, за 5 років? Хтось має за це відповісти? Може хтось із тих, хто найбільше варнякає про "зраду", засідаючи в раді, чи засвоюючи англійську? Чи винен все той же "квартал"?
Може варто коня поставити перед возом, а не навпаки?
Oleh Lychak:
Oleh Lychak _ 29.12.2019 00:18
IP: 35.235.226.---
+++++!!!!!
Grenader45 _ 28.12.2019 23:56
IP: 35.235.226.---
"...Слідчим і навіть прокурорам, які роками воювали за ці справи."
З ким воювали? З Луценком, Матіосом, Порошенком, СБУ...? Може із пукіном воювали? І чому не перемогли, за 5 років? Хтось має за це відповісти? Може хтось із тих, хто найбільше варнякає про "зраду", засідаючи в раді, чи засвоюючи англійську? Чи винен все той же "квартал"?
Може варто коня поставити перед возом, а не навпаки?
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter