Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов, народний депутат України (VIII скликання)

Щедрість ворога

28 грудня 2019, 23:20

Перед новим 2020 роком президент країни, що зайняла частину нашої території і щодня вбиває наших людей, несподівано розщедрився. Володимир Зеленський отримає від Володимира Путіна барські подарунки: дешевий газ, 3 мільярди і полонених. З чого б це?

Відповідь дуже проста. Усі подарунки Путіна – отруєні. Дешевий газ (ціна як для Німеччини мінус вартість транзиту) буде для цілком конкретних ̶О̶П̶Г̶ ФПГ, які і так на гачку Росії. А для всієї країни нинішня угода – це консервація приблизно половини труби через низькі обсяги транзиту, які прогарантував "Газпром" і повна втрата одного з небагатьох інструментів українського тиску на РФ через відмову від арбітражів та антимонопольних судів.

3 мільярди, які начебто подарував Путін, підуть головним чином на погашення боргів "Нафтогазу", решту – розпиляють. У росіян демонічне почуття гумору: рівно таку саму суму в 2013 році вони дали Віктору Януковичу "для підтримки штанів" за відмову від асоціації з ЄС. Правда, тоді РФ фактично позичила їх. Тепер вона вимагає, щоб політичний хабар Януковичу віддавала держава. Зараз Росія дає 3 мільярди хабаря Зеленському. Але ці гроші чесно відсуджені, їхня несплата відкривала б "Нафтогазу" можливість претендувати на стягнення з "Газпрому" 12 мільярдів. Хтось скаже: краще 3 і зараз, ніж 12, але колись. Тут треба розуміти: 12 і колись – це в першу чергу один з небагатьох інструментів тиску на РФ. В України донедавна зберігалася можливість створювати гібридні, як зараз модно казати, неприємності Росії по всьому світу – з блокуванням рахунків, арештом майна і тд. Нинішні 3 мільярди спустять на те, щоб Зеленський ще рік подобався ватним виборцям.

І найчутливіше питання: обмін. Ще перед виборами Зеленський заявляв, що повернення всіх полонених – головна місія його президентства. Путін в Парижі пообіцяв полонених поміняти до Нового року. Всіх на всіх. За даними СБУ, всіх – 254. І це лише в застінках "ДНР-ЛНР". Ще мінімум 88 в РФ. Це офіційно визнані політв'язні. А ще тисячі – не політичні: провідники поїздів, водії автобусів, будівельники тощо, яких взяли просто для поповнення обмінного фонду, як легку здобич. Тобто за найскромнішими підрахунками всі – це 342 людини. З усіх 342 Путін віддає усіх 55. Виборця Зеленського можливо така неточність в цифрах не засмутить. Його виборець з високою ймовірністю сьогодні не буде платити кров'ю за дешеві електоральні бали для свого кумира. Але в ці передсвяткові дні є ті, кому буде не до олів'є і "95-го кварталу". Це рідні людей, яких убили беркутівці на Майдані і російські агенти в Харкові 2015-го. І найголовніше. Щоб Зеленський попіарився в новорічну ніч, Україна віддає останню пряму російську агентуру, чий склад злочину задокументований: осіб, які захоплювали Маріуполь в травні 2014-го та виконавців теракту в Харкові у лютому 2015-го. Нагадаю, в цьому теракті загинула дитина 15 років і ще одній ледве виповнилося 18.

Щоб Зеленський попіарився, родичам загиблих плюють в обличчя. Щоб Зеленський попіарився, плюють в обличчя розвідникам та контррозвідникам, які викривали цих убивць та терористів. Спецназівцям, які їх брали. Слідчим і навіть прокурорам, які роками воювали за ці справи.

Щоб Зеленський попіарився, плюють в обличчя всій патріотично налаштованій частині суспільства, зокрема і тим, хто кров'ю та потом бореться за цю країну.

А головне – за нечувану щедрість Путіна до Зеленського платимо всі ми.

powered by lun.ua
Коментарі — 72
Володимир Конотоп _ 29.12.2019 17:41
IP: 35.235.227.---
Таке враження, що зелюки замислювали обмін для того, щоби звільнити вбивць.
Grenader45 _ 29.12.2019 17:40
IP: 35.235.227.---
Сергей Папков:
Підтримую на 100%.
І мені дуже соромно, що таке г... формально вважається українським президентом і саме за цим г... в світі судитимуть про наш народ.
...не за широко горнеш, козаче? Ти свій куций "сором" на загал не виставляй, і не смій уособлювати собою, весь світ і весь наш народ.
Промукай зі свого закутка, що це твоя окрема (недолуга) думка і мандруй за відомою адресою.
Анатолий Герасименко _ 29.12.2019 17:32
IP: 35.235.226.---
Grenader45:
Анатолий Герасименко:
Тобто, полонених вертати непотрібно? А скільки пан Білецький разом з Порошенком раніше повернули полонених? Нагадайте, а то можливо, я щось пропустив...
...у них в темнику намальовано 3500. На Цензорі "шпілять" цю цифру, аж гай гуде. Ще й вихваляться – оце то Порох на-повертав. А відповіді, як то головнокомандувач допустив таку кількість полонених – в темнику не є. І на кого їх виміняв – також не є.
Якісь вони, "дякули", розгублені останнім часом...
Емансіповані порохоботи зараз волають про зраду. Хоча люди нарешті,повернулися додому. Може у порохоботів в темніках записано 3500, але ж справа в тому,що Порошенко ніколи нічого не зробив для повернення полонених.Усі попередні випадки,як це не дивно,з Порошенком ніяк не пов"язані! Хоча він усіляко намагався до цього примазатися. Ми ж пам"ятаємо,що в попередні рази усі звільнені дякували Медведчуку, а потім митрополиту Онуфрію.Ось зараз дякують Зеленському
Сергей Папков _ 29.12.2019 17:20
IP: 35.235.227.---
Підтримую на 100%.
І мені дуже соромно, що таке г... формально вважається українським президентом і саме за цим г... в світі судитимуть про наш народ.
Grenader45 _ 29.12.2019 17:19
IP: 35.235.227.---
Анатолий Герасименко:
Тобто, полонених вертати непотрібно? А скільки пан Білецький разом з Порошенком раніше повернули полонених? Нагадайте, а то можливо, я щось пропустив...
...у них в темнику намальовано 3500. На Цензорі "шпілять" цю цифру, аж гай гуде. Ще й вихваляться – оце то Порох на-повертав. А відповіді, як то головнокомандувач допустив таку кількість полонених – в темнику не є. І на кого їх виміняв – також не є.
Якісь вони, "дякули", розгублені останнім часом...
iip _ 29.12.2019 16:51
IP: 35.235.227.---
Шура Романов:
Шурик – голодный мокшанский нищеброд на колченогом стуле, за исцарапаным столом, на компе модели 2000 года трясущимися синими пальцами тычет в клавишки. Его горящий взор обращен на патрет плешивого сортироцефала Пу, вырезанный из газеты в туалете. Нищенская зарплата в двести баксов – всё, что дала родина офанатевшему мокшанскому патриоту – давно закончилась. На кухне булькает в кастрюле картофельная ботва (картошку всю продали пиндосам).
Мокшанский патриот выискивает в куче дерьма, которая называется ру-нетом, хоть что-то хорошее про Мокшу. За целую ночь только и смог наскрести только про никому не нужный мост в умирающий Крым. Хорошего в Мокше ничего и не осталось – всё дно кубышки в царапинах. Голодный мокшанский нищеброд с тоской вспоминает вкус украинской еды и его давит жаба что Украина становится нормальной страной, а Мокша становится вонючим лепрозорием.
Впереди – тоска, безнадёжность, суверенный интернет, дубина вертухая, стена вокруг Мокши...
Анатолий Герасименко _ 29.12.2019 16:08
IP: 35.235.227.---
Тобто, полонених вертати непотрібно? А скільки пан Білецький разом з Порошенком раніше повернули полонених? Нагадайте, а то можливо, я щось пропустив...
ukrru _ 29.12.2019 15:52
IP: 35.235.227.---
Oleksandr Obodnikov:
за бабло пишем??? или просто ересь в голове?
Oleksandr Obodnikov _ 29.12.2019 15:30
IP: 35.235.226.---
Президент В.Зеленский растоптывает украинское правосудие и Героев Небесной сотни. И делает это под аргументом освобождения живых людей, чтобы таким дешёвым способом повысить свой неумолимо падающий рейтинг. Однако люди понимают эту пиар-технологию и дадут оценку происходящему в самом ближайшем будущем. К большому сожалению, действия президента в последние 2 месяца приносят глубокие разочарования, которые стали неожиданными исходя из его предвыборных деклараций. Такая политика неотвратимо ведёт к досрочной отставке президента и его команды. Похоже, что представленный исторический шанс В.Зеленскому упущен. А сколько было надежд и ожиданий!
Юрій Тверітінов _ 29.12.2019 15:09
IP: 35.235.226.---
Всі мають право на свої думки... Одного ніяк не зрозумію – якщо там "пряма російська агентура", то чому прокурори "роками воювали"? Чому яничарський "мегаполіс", який зараз "тедіс", вставив на повну АМКУ? Що заважає ефективніше та шустріше?: (
Елена Величко _ 29.12.2019 14:54
IP: 35.235.226.---
Тому хочу, щоб усі зрозуміли, що в нас вийшло у 90-х...
Ми були НЕ СВІДОМІ, бо усі мали роботу та не цікавились, що там у владі, сміялись з цього...
ОДНАК, капіталізм є НЕБЕЗПЕЧНИМ, якщо "прийде ефективний хазяїн"...віддамо та таке інше.
Капіталізм ПОТРЕБУЄ ЗАХИСТУ від власника, захисту підприємства та середовища, ЗАХИСТУ ГРОМАДЯНИНА. Тобто, закриття підприємства – то зразу піднімаються люди, бо це несе лихо та гірше...
В нас СПЕЦІАЛЬНО руйнували...Й зараз. От і капіталіЗьм вийшов по-українські, як в Золотій рибці.
От тобі бабка й ЮрЬєв День...Треба всім пам'ятати, що АКТИВИ – то добробут людей, вони або у часників, яких багато, або державні...для великих треба дати пропорцію ЯК НА ЗАХОДІ. й з підприємствами так само. Бо на Заході УСЕ ЦЕ ПРОЙШЛИ, а нам треба відкрити Центр типу Силіконової, але не тільки по програмуванню.
До речі, в нас щось подібне було – ВОНО УСЮДИ Є. Так би мовити Центр Розуму та РОблення.
Елена Величко _ 29.12.2019 14:42
IP: 35.235.227.---
Вибачають перед Автором. Але...усі реформи в основному впроваджувались через
необхідність, бо старі люди відходили, молоді хотіли теж мати. Отут спадщина, що є не монархічною,
а моноприватною, коли нащадок невідповідний, або продається у невідомі руки та той, хто придбав МОЖЕ Й ЗАКРИТИ підприємство чи взагалі зруйнувати, якщо є інші цілі чим розвивати економіку.
ТОБТО ПРИВАТНИК такий самий небезпечний, особливо якщо нащадки продають...
Ціллю Реформи Столипіна була така сама як у Японії – НАДАТИ більшості людей АКТИВИ для існування,
й видно, що це треба робити ПОСТІЙНО. Тобто структурні зміни, бо одна людина, о монополізує все, може ПРОДАТИ або розорити країну...отакий капіталізм. В США є запобіжники ЧЕРЕЗ АКЦІЇ, тобто нема одного власника, суспілізація та інше. Інший рівень взагалі, але ті самі є проблеми, коли "люди самі"...
Елена Величко _ 29.12.2019 14:33
IP: 35.235.226.---
Dmytro Eternity:
27 августа вышел указ о продаже крестьянам государственных земель. 5 октября 1906 года был издан указ "Об отмене некоторых ограничений в правах сельских обывателей и лиц других бывших податных состояний", посвящённый улучшению гражданско-правового статуса крестьян. 14 и 15 октября вышли указы, расширявшие деятельность Крестьянского земельного банка и облегчавшие условия покупки земли крестьянами в кредит. – Вікі.
Я там не зовсім вірно виразилась. Я знала, що кріпацтво як такове відмінили 1861,
але реально воно НЕ БУЛО відмінене, бо СЕЛЯНИ НЕ МАЛИ ПРАВ – про це я,що й щодо нас мала на увазі... До речі ПРОШУ УСІХ почитати щодо цієї РЕФОРМИ, що була ЗРОБЛЕНА ПРОГРЕСИВНІШЕ АНІЖ зараз. Дивіться про Банк. Й потім дивіться, ЩО ВИЙШЛО. Практику цієї реформи ТРЕБА вчити.
iip _ 29.12.2019 14:22
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:

...не могу понять...
Ты ж вообще ничего понять не можеш. Это тут всем известно.
Только и можеш свистеть спереди то, что тебе в хв ост вдувают мокшанцы.
Свистулька:::)))))
Андрій Маковецький-Левенгук _ 29.12.2019 14:14
IP: 35.235.226.---
Dmytro Eternity:
Андрій Маковецький-Левенгук:
но история нас учит тому, что принятие подачки со стороны другого государства заканчивалось в прямом и переносном смысле сдиранием шкуры через время.
О каких подачках идет речь, не могу понять? Подписанный договор транзита газа позволяет Украине, как и раньше, честно зарабатывать на своей ГТС, 3 млрд. долл. Украина получила от
России по решению Стокгольмского суда, называть возвращение хоть части пленных украинцев "подачкой", при этом сидя в тепле в ожидании новогодних ништяков – это вообще подлость. Так что за "подачки" – уточните.
iip _ 29.12.2019 14:13
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:

Хи-хи-хи...вылететь на противоположном конце Земли из колодца...
Я ж тебе вже советовал – быстро беги к коллеге-психиатру, бо будет беда.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 29.12.2019 14:06
IP: 35.235.226.---
iip:
Хи-хи-хи (ехидно смеюсь). Пять лет назад упала Украина в колодец с надписью "Зрада", все это время уверенно неслась вниз с положенным ускорением 9,8 м/с2, а когда ей оставалось всего-ничего до того, как вылететь на противоположном конце Земли из колодца с надписью "Пэрэмога" – тут на ее (Украины) беду откуда ни возьмись появился Зеленский.
Анна Павловская _ 29.12.2019 14:05
IP: 35.235.226.---
Слова, слова... По делам их узнаете их.
Віктор Совщак _ 29.12.2019 14:02
IP: 35.235.227.---
Тут я прочитав... Всім патріотам... Скоро Новий рік... Ви не приймаєте участі ні в якому суспільному дійстві – Так я теж... Я був на базарі купив дещо. Скоро піду в магазин ще дещо купити... Аякже Новийй рік... Хлопці дівчата -не кінець світу... Звичайний Новий рік... По традиції його хавжди з пошаною зустрічали на Вкраїні. Тому бросьте це письмо (нікому не потрібне) і готуйтеся... Підніміть настрій собі і близьким... Всього доброго
Наталія Сірадчук _ 29.12.2019 13:24
IP: 35.235.227.---
є реальне бажання посадити в тюрми ордло тих,хто так противиться обміну.запропонуйте себе обміняти,бо ви ж в теплі і дома
Dmytro Eternity _ 29.12.2019 13:15
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
но история нас учит тому, что принятие подачки со стороны другого государства заканчивалось в прямом и переносном смысле сдиранием шкуры через время.
iip _ 29.12.2019 13:14
IP: 35.235.226.---
Андрій Маковецький-Левенгук:

Андрюшка вылез, приветик родной!

Из твоего некста вываливаются НЕ – бо это брехня. Вот и получится правда:

"всего годика не хватило, чтобы довести все задуманное до конца: подписать договор о транзите газа на выгодных для Украины условиях (Мокше деваться было некуда), получить от Мокшии 15 млрд. дол., освободить пленных украинцев в соотвтсивии с решением международных судов, выполнять котрые Мокша была бы вынуждена"

Зеленский, конечно, не враг Украины – он просто дырка от бублика...
Dmytro Eternity _ 29.12.2019 13:12
IP: 35.235.226.---
Елена Величко:
крепостное право отменили в 1861, а Пётр Столыпин в 1862 только родился. Его реформа заключалась в разрушении сельской общины, путём создания хуторов-отрубов, фактически – фермерских хозяйств и освоении незанятых земель в Сибири.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 29.12.2019 13:05
IP: 35.235.226.---
Да, "патріотично налаштована частина суспільства", как говорится, в розпачи: всего годика не хватило им, чтобы довести все задуманное до конца: НЕ подписать договор о транзите газа (законсервировав при этом не какую-то там жалкую половину, а всю трубу), НЕ получить от России ни копейки (ни 3 млрд. долл. сейчас, ни, тем более, 12 когда-то потом), НЕ освободить ни одного из пленных украинцев (ни 342-х, ни 254-х, ни 88-и, ни 55-и, ни даже 5-и). В общем такое громадье планов было у патриотычно налаштованойи частыны суспильства, а Зеленский им все взял и обломал. Враг Украины, однозначно.
Микола Гайдук _ 29.12.2019 12:53
IP: 35.235.226.---
В ЗМІ приводяться приклади других Країн в яких до влади приходят люди з різними спеціальностями були навіть КЛОУНИ які гідно і з успіхом відпрацьовували свій термін---уви нам з нашим не повезло???!!!
ONLINE
Україна та Європа1085 Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter