Денис Богуш Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

ЯК ВИГЛЯДАЄ ІМПОТЕНЦІЯ

13 вересня 2017, 02:34

Нещодавно, з колегами, спробували розібратись з правовою ситуацією навколо Саакашвілі і прийшли до шокуючих висновків.

Всі висновки писати не буду, але частину розповім. Ми спробували піти "простым логическим ходом".  

Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала скасувати українське громадянство у Михайла Саакашвілі (чи це була його особиста ідея), що поставила в незручне становище всіх гравців у владі і політиці, ще і не тільки в цій країні. Таким чином створила правовий прецедент, в якому немає нормального виходу. Дискредитувала ідею швидкого надання українського громадянства багатьом іноземцям, які працювали на міністерських посадах.

Також я не буду говорити, що Грузія звернулась не тільки до України, а і до Польщі щодо видачи їм пана Саакашвілі, але Польща тихо проігнорувала це, коли він був у них. І в Польщі багато хто перехрестився, коли пан Михайло опинився на території України, навіть таким екстравагантним способом.

Але все цікаве відбулося після цього. І тут постали дуже серйозні питання.

Це власне про імпотенцію влади, в цій ситуаціїї, з далекосяжними наслідками.

1. Дії Саакашвілі і його прихильників на прикордонному пропуску "Щегені" підпадають як мінімум під кваліфікацію п'яти статей кримінального кодексу, а саме:

1.) ч.1 ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України";

2.) ч.2 ст. 342 "Опір представникові державної влади;

3.) ч.4 ст.345" Загрози насильством представнику держвлади;

4.) ч.2 ст. 348 "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця;

5.) ст. 293 "Групове порушення громадського порядку " Кримінального кодексу України.

Є просте логічне питання – чому він не затриманий правоохоронними органами? Чому прикордонна служба і поліція нічого не зробили і не роблять???

Якщо проста людина в селі вкраде мішок картоплі, то він може дуже швидко опинитися в тюрмі, а тут такі тяжкі статті і нічого...

Мало того, Саакашвілі спокійно вечеряє з мером Львова Садовим в ресторані "Mons Pius", дає прес-конференції і при цьому його охороняють бійці батальйону "Донбас". Виходить, що це підрозділ не підпорядковується Верховному головнокомандувачу – Президенту України?

При цьому СБУ та ГУ НП в Львівській області демонструють свою повну неспроможність, в деяких епізодах – логічно напрошується питання, чи це саботаж виконання вказівки керівництва?

Або Львівська область вже відділилася від України і закони вже не діють на її території? Може це вже ЛНР?

Йдемо далі. Наприклад, влада боїться заарештувати пана Саакашвілі, тому що буде суспільно-політичний резонанс. Тоді напрошується просте питання, якщо, порушивши стільки статей Кримінального кодексу, Михайло Саакашвілі захоче зробити промо-тур по різним областям України, про що він, до речі, вже заявив, то як будуть себе себе вести правоохоронні органи? Заїжджаючи кожен раз в інший регіон, легітимність державної влади України буде все нижче і нижче!

Далі – ще цікавіше. Україна щойно отримала безвізовий режим з країнами ЄС. Я не буду говорити якою "кров'ю і потом" це нам дісталося. Але вся ця історія, для наших партнерів з Америки чи Європи виглядяє взагалі шокуючи. Вони не знають і не хочуть розбиратися в тому, що зараз відбувається. Вони логічно запитують про "перший хід" – чому таким екстравагантним способом Саакашвілі позбавили українського громадянства? Про всі подальші кроки вони просто або не знають, або не хочуть засмічувати собі голову...

Ті, хто стежать за подіями в нашій країні з за кордону, дивилсь по телебаченню, як група людей вільно проходить крізь державний кордон України, калічачи на своєму шляху прикордонників і поліцейських, а ті мовчки споглядали отримуючи травми! І нічого не робили. Жодних пострілів навіть у повітря! До речі, прикордонники, теж порушили свої правила та інструкції реагуючи так в цій ситуації! Щоб в Європі не виникло питання, чи потрібний цей безвіз Україні?

Тепер про дуже серйозні речі. Якщо подивитись на правоохоронні органи, іх реакцію на події, то напрошуються, до болю знайомі сюжети 2013-2014 років. Як себе вели тоді правоохоронні органи? Цей урок вони вивчили і не хочуть повторення. Багато хто думає – що вони будуть робити, якщо влада раптом зміниться? Навіщо? А якщо це майбутній Президент України?

І лізти в політику ніхто не хоче, але ж тут реальні правопорушення! І у нас закон один для всіх?

Ну і наостанок. Логічно зрозуміти – чи будуть правоохоронні органи підтримувати владу і її захищати? І якщо продовжити цю логіку, то висновки не тільки про імпотенцію...

Не складно уявити ситуацію, що якщо хтось почне тему зміни влади не шляхом виборів, а іншим, то потрібно чітко зрозуміти і знати – хто з правоохоронних органів буде на якому боці...

Я маю надію, що у влади знайдуться радники, які не тілько тактично, але і стратегічно зроблять правильні кроки в цій ситуації. Я мало вірю в дострокові вибори – як президентські так і парламентські (немає політичної волі), але роздмухування ситуаціїї я бачу серйозне. І послаблення (після таких кроків) Української Держави ми теж бачимо. Також ми розуміємо, кому ця ситуація вигідна, навіть якщо не буде виборів...

Тому потрібно якось боротися з цією імпотенцією, тому що всі вже починають здогадуватись що вона є... (особливо загадуючи про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо).

Читайте мою статтю: "КОРДОН НЕДОТОРКАНОСТІ" http://blogs.pravda.com.ua/authors/bogush/59b5ce83310d4/

Загрузка...
Коментарі — 205
Orest Jj _ 13.09.2017 20:14
IP: 77.52.84.---
Олександр Перший:
...Последующие события диктовались необходимостью выжить в этой борьбе с режимом банды Януковича, управляемого из Москвы......

Ги! Так Порошенка плоть от плоти банди Януковича. Ви мабуть забули ким був Паращенка в банде Януковича.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 19:46
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
мы прошли путь от зарплаты, выдаваемой семейными трусами и жуткими белоцерковскими покрышками при Кравчуке, к зарплате, на которую можно было себе позволить слетать с семьей на отдых в Турцию
Это был краткосрочный всплеск на кривой, системно идущей вниз.
Елена Величко _ 13.09.2017 19:38
IP: 178.95.197.---
Пётро Прошенков:
Елена Величко:
Ви хочете "реформи", але це ж чисте бабло! Киньте читати совкові економічні статті – це вже минуле.
Це не одне й теж. Є гроші, що дають економіку та рівень життя, а є бабло, що знищує економіку та рівень життя.А різниця – то рівень знань та дій, це для вас одне й теж, бо ви усе на совок кидаєте, а в основному за рахунок совка й піднялися й зараз паразитуєте.
Елена Величко _ 13.09.2017 19:27
IP: 178.95.197.---
Andrey Kononenko:
100%, процессы деградации были отчасти приостановлены Майданом, но бабло все же пытается одержать полную победу, реформы по сути и для всех -дело не простое, потому что до сути не доходит экономических и других процессов, на местах и среднее звено – мрак из 90-х, управляют.
Борис Беккер _ 13.09.2017 19:19
IP: 146.148.120.---
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
Я тебе уже объяснял: Украина движется по наклонной 26 лет.
А майдан не запускал деградации, а наоборот – был попыткой спасти Украину.
А я тебе уже писал, что куйню ты пишешь о 26-ти летней деградации. Да, Украина показала, что тем потенциалом, которым достался ей после распада СССР она распоряжается крайне малоэффективно, но все же за годы независимости мы прошли путь от зарплаты, выдаваемой семейными трусами и жуткими белоцерковскими покрышками при Кравчуке, к зарплате, на которую можно было себе позволить слетать с семьей на отдых в Турцию или Египет при Януковиче. Какая же это деградация, дурило ты луганское? И если бы не вы, майдауны, с вашими попытками ее спасти в виде двух майданов, первый из которых отбросил страну на десяток лет назад, а второй просто убил, то через десятилетие-другое Украина по уровню жизни вполне могла бы подобраться к странам Южной Европы.
А теперь наш ориентир, как ты сам написал – Зимбабве.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 19:03
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
2.А зачем вы, скакуны майданные, запустили процесс деградации Украины?
Я тебе уже объяснял: Украина движется по наклонной 26 лет.
А майдан не запускал деградации, а наоборот – был попыткой спасти Украину.
руслан49 _ 13.09.2017 18:49
IP: 35.189.208.---
- Изя, а что это "злочинна влада"?
- Это власть, где Юля не през и не премьер.
- А если Юля – през или премьер?
- Тогда без кавычек.
Борис Беккер _ 13.09.2017 18:33
IP: 35.195.237.---
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
Ты вещал про деградацию до уровня Сомали. Это когда государства совсем нет. А я тебе говорю: никакое это ещё не Сомали и близко. Государство есть.
Украина не прошла точку невозврата в своей деградации. Её ещё можно спасти.
1.Т.е. ты настаиваешь на том, что Украина в своем евроинтеграционном порыве сдеградировала не до уровня Сомали, а до уровня Зимбабве?
2.А зачем вы, скакуны майданные, запустили процесс деградации Украины?
Борис Беккер _ 13.09.2017 18:23
IP: 35.195.10.---
Logic2009:
Борис Беккер:
От того, что Вы ежедневно лазите по помойкам ума у Вас не добавляется.
Это слово тоже изобрели в 90х?
Понимаю, что Вам, как Януковичам и Путлерам, воровская феня
родной язык. Но от этого она нормативной лексикой не становится
.
Словари для этого чучела – помойки. Что можно на это сказать?
Только традиционное: чмо.
К тому же – мазохист. Регулярно получать от меня затрещины убойной силы и всё равно лезть, лезть и лезть – это мазохизм высокого накала.
Борис Беккер _ 13.09.2017 18:15
IP: 35.195.70.---
Олександр Перший:
Борис Беккер:
Насчет Диндзя не знаю. Скорее всего, дурко, но мыло не ест. Т.е., не сидел за рулем, когда бульдозер таранил ряды ВВ-ников. И особо после этого не пострадал: Шевченковский суд снял с него ответственность за штурм.
Cнял уже после победы Майдана. А я вот прекрасно помню видео, на котором видно с какой наглостью, – мол, мы, революционеры, теперь тут власть, а ты вали, пока не получил в лоб, – Дзиндзя со своими дружками-отморозками отобрали у зашуганного ими бульдозериста ключи от бульдозера и пригнал его под АП.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 18:14
IP: 188.163.73.---
mihaylenco:
Andrey Kononenko
Потому что ватники тоже не любят Саакашвили – за независимость от России.

Саме тому Саакашвілі є постаттю індикатором. Саакашвілі – найлютіший ворог путіна на планеті. Путін поступиться будь-яким своїм "принципом" заради того, аби насолити Саакашвілі. Той, хто мочить Саакашвілі, щонайменше підтримує путіна. Той, хто мочить Саакашвілі професійно – виконує замовлення путіна. Нинішня уркаїнська влада виконує замовлення путіна.
Кто боится Михаила Саакашивли, тот Путин.
Но насчёт замовлення путина не выдумывайте. У пороха своя личная неприязнь к Саакашвили: порох считает, что Миша его предал.
Logic2009 _ 13.09.2017 18:13
IP: 91.196.177.---
Борис Беккер:
Вы хотите, чтобы вас опять макнулиг.
От того, что Вы ежедневно лазите по помойкам ума у Вас не добавляется.
Это слово тоже изобрели в 90х?
Понимаю, что Вам, как Януковичам и Путлерам, воровская феня
родной язык. Но от этого она нормативной лексикой не становится
.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 18:11
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
Потому что ещё далеко не Сомали. Украину можно сопоставлять с африканскими странами, но пока что самыми лучшими из них. А не худшими, как Сомали.
Ржунимагу. Какой же ты все-таки дурак, Андрийко.
Такой умный комментарий может написать даже Ua Gall.
Нет, ну посуди сам: вначале ты пишешь, что процесс деградации Украины до уровня африканских стран – мои ватные выдумки, а потом уверяешь, что Украину нужно сравнивать только с лучшими из этих стран. И то – ПОКА.
Ну вот ответь честно – разве не дурак?
Ты вещал про деградацию до уровня Сомали. Это когда государства совсем нет. А я тебе говорю: никакое это ещё не Сомали и близко. Государство есть.
Украина не прошла точку невозврата в своей деградации. Её ещё можно спасти.
mihaylenco _ 13.09.2017 18:09
IP: 194.28.6.---
Andrey Kononenko
Потому что ватники тоже не любят Саакашвили – за независимость от России.

Саме тому Саакашвілі є постаттю індикатором. Саакашвілі – найлютіший ворог путіна на планеті. Путін поступиться будь-яким своїм "принципом" заради того, аби насолити Саакашвілі. Той, хто мочить Саакашвілі, щонайменше підтримує путіна. Той, хто мочить Саакашвілі професійно – виконує замовлення путіна. Нинішня уркаїнська влада виконує замовлення путіна.
Борис Беккер _ 13.09.2017 18:06
IP: 35.189.208.---
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
Потому что ещё далеко не Сомали. Украину можно сопоставлять с африканскими странами, но пока что самыми лучшими из них. А не худшими, как Сомали.
Ржунимагу. Какой же ты все-таки дурак, Андрийко.
Такой умный комментарий может написать даже Ua Gall.
Нет, ну посуди сам: вначале ты пишешь, что процесс деградации Украины до уровня африканских стран – мои ватные выдумки, а потом уверяешь, что Украину нужно сравнивать только с лучшими из этих стран. И то – ПОКА.
Ну вот ответь честно – разве не дурак?
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 18:00
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
Andrey Kononenko:
Потому что ещё далеко не Сомали. Украину можно сопоставлять с африканскими странами, но пока что самыми лучшими из них. А не худшими, как Сомали.
Ржунимагу. Какой же ты все-таки дурак, Андрийко.
Такой умный комментарий может написать даже Ua Gall.
Борис Беккер _ 13.09.2017 17:57
IP: 35.190.219.---
Andrey Kononenko:
Потому что ещё далеко не Сомали. Украину можно сопоставлять с африканскими странами, но пока что самыми лучшими из них. А не худшими, как Сомали.
Ржунимагу. Какой же ты все-таки дурак, Андрийко.
Борис Беккер _ 13.09.2017 17:55
IP: 35.195.125.---
Борис Беккер:
Logic2009:
Вы хотите, чтобы вас опять макнули рожей в дерьмо? Извольте: это слово в словаре Ожегова есть: Толковый словарь С. И. Ожегова (онлайн) // slovarozhegova.ru.
Есть оно и в версии на бумажном носителе: Большой толковый словарь русского языка, С. А. Кузнецов. – 1-е изд-е: СПб.: Норинт, 1998 г.
Кстати, в этом же словаре: Большой толковый словарь русского языка, С. А. Кузнецов. – 1-е изд-е: СПб.: Норинт, 1998 г. есть и слово "русскоязычный".
Когда извиняться будете, чмо лесное?
Борис Беккер _ 13.09.2017 17:50
IP: 35.195.68.---
Logic2009:
Andrey Kononenko:
А Ви не звернули увагу, що і Уролог, і Шило останні чотири дні змінили риторику відносно
Порошенка?
Він для них був самим злісним "галичанином". А тут йому дуетом заспівали славицю.
И опять оно заехало харей в кучу нечистот. Повторяю еще раз: "Если уж вы с шизофренической скрупулезностью следите за каждым моим шевелением, то не должны были пропустить мой недавний комментарий: "Нынешнюю власть я, как известно, глубоко презираю. Равно как презираю тех, кто надеется, что помочь им справиться с ней сможет истероидный клоун-галстукоед. Единственное, что сможет этот клоун – это внести в нынешнюю какофонию абсурда несколько дополнительных абсурдных ноток. Что он уже и сделал".
Специально выделил: "Нынешнюю власть я, как известно, глубоко презираю". Чтобы из этого сделать вывод, что я начал петь ей осанну – тут нужно быть только таким дауном, как вы.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 17:47
IP: 188.163.73.---
Logic2009:
Andrey Kononenko:
Автор льёт истерику, чтобы глубже вылизать кое-кому кое-что. А ватникам типа тебя, с наскока не разобравшимся, видится, что автор поёт их любимые ватные песни.
А Ви не звернули увагу, що і Уролог, і Шило останні чотири дні змінили риторику відносно
Порошенка?
Він для них був самим злісним "галичанином". А тут йому дуетом заспівали славицю.
Потому что ватники тоже не любят Саакашвили – за независимость от России.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 17:45
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
Придурок, как ты думаешь, читал ли я то, что откомментировал (до тебя)?
Автор льёт истерику, чтобы глубже вылизать кое-кому кое-что. А ватникам типа тебя, с наскока не разобравшимся, видится, что автор поёт их любимые ватные песни.
Ну, да – у всех истерика: Украина превратилась в европейское Сомали, и только Андрийко спокоен, как удав – он-то знает, что Украина на верном пути к превращению во Вторуюхвранцию.
Потому что ещё далеко не Сомали. Украину можно сопоставлять с африканскими странами, но пока что самыми лучшими из них. А не худшими, как Сомали.
Logic2009 _ 13.09.2017 17:43
IP: 91.196.177.---
Andrey Kononenko:
Автор льёт истерику, чтобы глубже вылизать кое-кому кое-что. А ватникам типа тебя, с наскока не разобравшимся, видится, что автор поёт их любимые ватные песни.
А Ви не звернули увагу, що і Уролог, і Шило останні чотири дні змінили риторику відносно
Порошенка?
Він для них був самим злісним "галичанином". А тут йому дуетом заспівали славицю.
Борис Беккер _ 13.09.2017 17:42
IP: 35.189.249.---
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
Придурок, как ты думаешь, читал ли я то, что откомментировал (до тебя)?
Автор льёт истерику, чтобы глубже вылизать кое-кому кое-что. А ватникам типа тебя, с наскока не разобравшимся, видится, что автор поёт их любимые ватные песни.
Ну, да – у всех истерика: Украина превратилась в европейское Сомали, и только Андрийко спокоен, как удав – он-то знает, что Украина на верном пути к превращению во Вторуюхвранцию.
Борис Беккер _ 13.09.2017 17:39
IP: 35.189.215.---
Logic2009:
Борис Беккер:
И это слово у Ожегова есть?
Употребляя слово нужно знать его значение.
Вы поклонник воровского закона?
А может "вор в законе"?
Невежда, я понимаю что Вы поклонник уголовника Януковича,
но не нужно воровской жаргон тянуть на УП.
Вы хотите, чтобы вас опять макнули рожей в дерьмо? Извольте: это слово в словаре Ожегова есть: Толковый словарь С. И. Ожегова (онлайн) // slovarozhegova.ru.
Есть оно и в версии на бумажном носителе: Большой толковый словарь русского языка, С. А. Кузнецов. – 1-е изд-е: СПб.: Норинт, 1998 г.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 17:24
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
, начавшийся во времена Евромайдана процесс разрушения украинской государственности дошел до того, что Украина превратилась в одно большое Дикое Поле, ты проигнорировал
Ватные выдумки.
Так пост, под которым мы пишем комментарии, если ты не понял, – как раз об этих моих "ватных выдумках". Ты хоть читал текст Д. Богуша, дебилоид?
Придурок, как ты думаешь, читал ли я то, что откомментировал (до тебя)?
Автор льёт истерику, чтобы глубже вылизать кое-кому кое-что. А ватникам типа тебя, с наскока не разобравшимся, видится, что автор поёт их любимые ватные песни.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter