Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Виявилося, що одіозний "Інтер" фінансував... "Народний фронт"!

05 вересня 2016, 19:14

На піку російської агресії (після Іловайської трагедії) партія Яценюка, Авакова та Пашинського лише за неповний місяць – із 30 вересня по 24 жовтня 2014 року -заплатила одіозному "Інтеру" понад 12 мільйонів гривень (!) за розміщення півтисячі (!) агітаційних роликів.

Сьогодні під час виступу на Погоджувальній раді ВРУ лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак запропонував зокрема мені скласти депутатський мандат.

Причина – поява в оприлюдненій переписці екс-працівника телеканалу "Інтер" Марії Столярової, котру за антиукраїнську позицію видворили з України, сценарію ролику партії "Народний контроль" під час місцевих виборів 2015 року про запобігання грабунку українських лісів. Ролик ми розміщували на центральних телеканалах, про що ще рік тому публічно відзвітувалися.

В інших своїх листах Столярова стверджує, що "завела у Парламент не одного депутата".

Нагадаю, що вибори до Верховної Ради відбувалися восени 2014 року. Партія "Народний фронт" витратила у той період 70 млн грн. на розміщення агітації, і з цих грошей телеканалу "Інтер" дісталося щонайменше 12 млн гривень.

Звідки такі цифри? За офіційними розцінками каналу на той час, і відповідно до тодішнього курсу гривні, вихід одного ролика коштував "Народному фронту" близько 2 тис у.о. Загалом на "Інтері" в період з 30.09.2014 по 24.10.2014 вийшло 514 (!) агітаційних роликів "Народного фронту (304 ролики по 30 секунд та 210 роликів по 15 секунд) на суму понад 12 млн гривень (!).

Нагадаю, кого саме рекламував "Народний фронт" на одіозному телеканалі. Ось перелік роликів цієї партії, що транслювалися у 2014 році на "Інтері":

- Арсен Аваков розповідає про збереження країни – https://youtu.be/rCyhUxgfr88

- Яценюк "не схибить" – https://youtu.be/CmGTSrTiEuU

- Тетяна Чорновол про недопустимість розкрадання країни – https://youtu.be/IuXS8gFHJU4

- Лідери "Народного фронту" на "Інтері" розповідають, чому треба голосувати за них – https://youtu.be/tiPfsbWjahg

- Андрій Тетерук про об'єднання заради миру – https://youtu.be/qPLoroUzj9w

- Андрій Парубій про перемоги Майдану – https://youtu.be/xe1gCprcIs0

- "За премєра Яценюка" – https://youtu.be/71OUseLT3qQ

- Сам Яценюк про перемоги "Народного фронту" – https://youtu.be/lvvRuBEUGkc

- В'ячеслав Кириленко про люстрацію – https://youtu.be/Meat05c5K6YУсі ці данні є у відкритому доступі, їх можна взяти в ЦВК. Наголошу, що креативним продюсером "Інтера" у той час була саме Марія Столярова, через яку "проходили" всі агітаційні ролики, у тому числі й "Народного фронту".

Тож, за логікою Максима Бурбака, він першим мав би скласти свій мандат! Адже виходить, що саме партія Яценюка, Авакова і Пашинського була по суті спонсорами "Інтеру" та через пряму співпрацю допомагала фінансово розвивати телеканал не на один мільйон гривень.

І це в той час, коли російські війська вдерлися в Україну, відбулася Іловайська трагедія, а волонтери та небайдужі люди зі всієї країни віддавали останні гроші на допомогу армії.

Я тоді балотувався до ВРУ, як самовисуванець, по львівському мажоритарному округу. На відміну від "фронтовиків", я не мав телевізійної реклами, ані на "Інтері", ані інших центральних телеканалах. Разом із Володею Парасюком ми навіть відмовилися від розміщення агітаційних біл-бордів на Львівщині, а зекономлені гроші віддали Центру забезпечення армії.

Тож, коли пан Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук пише про необхідність перевірити джерела фінансування "Інтеру" – нехай не забуде перевірити фінансові звіти своєї ж партії.

Тепер, щодо того, як "агенти Кремля" проводять активну проукраїнську позицію, на відміну від "горе-патріотів"?

Оскільки йдеться про "Інтер", то нагадаю про голосування у січні цьогоріч Львівської обласної ради з вимогою позбавити ліцензії цей телеканал. Тоді фракція "Народного контролю" в облраді активно підтримала це звернення своїми голосами.

Щодо нашої роботи у Парламенті, то пропоную подивитися, як голосують деякі "патріоти" з "Народного фронту", починаючи від ухвалення лобістських законів до голосування за вигідних Росії змін до нашої Конституцію (із наданням "особливого статусу" нині окупованим територіям), і як голосують депутати "Народного контролю"

Також не зайвим у цьому сенс буде проаналізувати "проукраїнську" діяльність Яценюка, коли він займав посаду Прем'єра – від списання мільйонів на його сумнозвісну "стіну" до відкритої торгівлі з агресором та окупованими територіями (не кажучи вже про корупційні схеми, що діяли в його Уряді).

До речі, за дивним збігом обставин свої "10-хвилинки" лідер "Народного фронту" Яценюк чомусь проводив саме на каналі "Інтер". Випускали їх в ефір, ясна річ, не безкоштовно. Саме тому "Опозиційний блок" – структура власників "Інтеру" Льовочкіна-Фірташа – та підконтрольні йому депутати не голосували за відставку Яценюка.

Зазначу, що я, на відміну від депутатів "Народного фронту" на ефіри "Інтера" не з'являюся. Мені заблокували виступи на цьому каналі, адже я систематично виступаю за притягнення Бойка, Фірташа, Бакуліна та інших екс-регіоналів до кримінальної відповідальності.

Не маю сумнівів, що цей брудний інформаційний закид з'явився з подачі Пашинського. Я виграв суд проти нього щодо його причетності до розкрадання нафтопродуктів Курченка, котрі так і не дійшли до української армії. Після цього ж його команда обіцяла знищити нас.

Заява Бурбака – це помста за викривальну діяльність корупційних оборудок Яценюка і Ко. Та ми готові до такого розвитку подій і далі викриватимемо та запобігатимемо їм грабувати Україну!

powered by lun.ua
Коментарі — 175
Сашко Руденко _ 06.09.2016 10:39
IP: 104.155.44.---
Алина Владимировна Григоренко:
Алексей Петренко:
Сашко Руденко:
Для них оно может и проблема, а для нас очень даже хорошо.
Хотим больше вскрытых переписок. Врагов нужно знать поименно.
та там с одной столяровской можно очень много полезной информации почерпнуть, было бы желание сидеть и анализировать, сотрудничество с коллаборантами Березы, Добродомова и Каплина – это только вершина пирамиды)))
Так, це лише те, що вдалося оприлюднити. Впевнений, що там ще багато цікавого, але ми про це не знаємо, а можемо тільки здогадуватись.
Volodymyr Kryshenyk _ 06.09.2016 10:31
IP: 37.229.69.---
Це п.Добродомов таким хитрим способом вирішив захищати Інтер?
Oxana Ivanova _ 06.09.2016 10:07
IP: 213.179.252.---
п.Добродомов! Не переконливо у поясненні, розраховано для політиків-делітантів. Не прикриватись Фірташами, Володію П. іт.д. Зніміть свою мантію.
Яна Черная _ 06.09.2016 09:56
IP: 104.199.15.---
ggg555:
То есть вы считаете, что канал Интер должен и дальше функционировать на рынке Украины? И это после всего то и зная по каким принципам он работает, какие взгляды пропагандирует?
Яна Черная _ 06.09.2016 09:54
IP: 146.148.13.---
-Vesna-:
Ну вот и я об этом же. Но из всех "независимых" каналов, Интер хуже всего. Поскольку он рассчитан на вату.
ggg555 _ 06.09.2016 09:51
IP: 104.155.44.---
месть фронта змин еврооптимистам за их борьбу с коррупцией, а заодно и телеканал Интер отжать, чтобы два раза не вставать
13м _ 06.09.2016 09:45
IP: 104.155.103.---
Ну и, что!?? На Интере, можно найти рекламу и др. полит. сил, а если посмотреть на коммерческую то и многих депутатов или их "орбит",не смотря на свою информ-политику, Интер – главная ТВ кнопка страны, размещая такие "сенсационные" материалы, автор, просто издевается, считая всех тупим планктоном, годящегося только для корма и удобредения. Гидота. Думайте, люди, думайте.
wictors _ 06.09.2016 09:34
IP: 46.211.5.---
Андрей Руденко:
Такие каналы как Интер не должны быть вообще в медиапространстве или Добродомов другого мнения.
Яка слушна думка!
Відразу пригадав старі добрі часи розвинутого соціалізму.
Всього три канали.
На першому дорогий Леонід Ільїч.
На другому дорогий Леонід Ільїч.
На третьому полковник КДБ:
" Я тобі поклацаю"!
Ось так би й нам.
На першому Вальцман.
На другому Гройсман.
Ну а на третьому нехай буде Інна Богословська, бо щось про неї забули.
sidor _ 06.09.2016 09:33
IP: 77.52.110.---
Егор Середа:
...Это Архангельск. Сюда войска НАТО ще не дошли.
h.t.t.p://censoru.net/uploads/posts/2016-09/1473121672_crnskp8xeae7vlw.jpg
Logic2009 _ 06.09.2016 09:25
IP: 91.196.177.---
Василь Бровар:
а вимагати "притягнути" головного брехуна, афериста і порушника Конституції слабо?!...
Це Ви про себе?
Василь Бровар _ 06.09.2016 09:12
IP: 93.74.22.---
"... половина депутатів прийшли з тюрми, а за половиною – тюрма плаче!" Л. Подерев'янський. Традиційно, через деякий час виявиться, що льовочкін фінансує не тільки "геїв", а й іншу половину "народних обранців"... І звичайно ж, дуже легко "вимагати притягнути папєрєднікав", а вимагати "притягнути" головного брехуна, афериста і порушника Конституції слабо?!...
Logic2009 _ 06.09.2016 08:56
IP: 91.196.177.---
mihaylenco:
Невдоволення населення цією владою наростає, незалежно від журналістів. Воно залежить винятково від витівок цієї банди олігархів.
Ви самі себе накручуєте, заспокойтесь.
mihaylenco _ 06.09.2016 08:44
IP: 93.171.66.---
Невдоволення населення цією владою наростає, незалежно від журналістів. Воно залежить винятково від витівок цієї банди олігархів.
mihaylenco _ 06.09.2016 08:42
IP: 93.171.66.---
Сюжет закручений так, що вимазані всі. Чому яценюк, на посаді прем'єра не викинув інтера з інформаційного простору? Парубій? В чиїх руках комісії з інформаційної політики? Знову ж таки, що то за Столярова така, що керує уркаїною? А не замолода вона, щоб пачками заводити депутатів у парламент?

Висновок простий. Розпочалася відверта війна з свободою слова. Глибоко копати не потрібно. Західні партнери не дають бабла. Причина корупція. Влада вважає, що винні журналісти. Вона тут ні до чого.

Так, журналісти винні. Не дозволяють спокійно грабувати народ. Країну. Західні партнери, на лихо нашій владі, дуже чутливі до ЗМІ. На відміну від нашої бидлоеліти, завжди реагують на критичні сигнали. Жорстко реагують. Банда має рацію, що заткнувши фонтан журналістів, їхз життя стане спокійнішим. Так, стане. Але то буде бомба, яка лише набиратиме кілотони в часі.
Logic2009 _ 06.09.2016 07:52
IP: 91.196.177.---
Алина Владимировна Григоренко:
сотрудничество с коллаборантами Березы, Добродомова и Каплина – это только вершина пирамиды)))
Вы, часом, не учились там, где преподавал "проффесор" Янукович?
Вы спутали пирамиду с айсбергом.
vurobnuk _ 06.09.2016 07:29
IP: 130.211.51.---
Егор Середа:
Але ти й серливий зранку, троль москвинський.))))
mihaylenco _ 06.09.2016 07:05
IP: 93.171.66.---
-Vesna-
В інших своїх листах Столярова стверджує, що "завела у Парламент не одного депутата". (с)
Никого она в Парламент не завела. Это у нее крыша уехала.

Для того, аби заводити в парламент пачками депутатів, треба мати потужний прямий вплив на ЦВК, суди всіх ланок, керівників фракцій, міністерство юстиції, генпрокуратуру, СБУ. Столярова себе уявила Медведчуком.
Микола Злочевський _ 06.09.2016 02:21
IP: 46.119.98.---
Kuzmenko Olga:
Алина Владимировна Григоренко:
Nnikolay Yegorov:
а Добродомов не вцепился во власть))) ну вы шутник)))
Добродомов, Береза, Каплин и остальные, кто сейчас боится разоблачения своей тесной и плодотворной "дружбы" со Столяровой будут наизнанку выворачиваться, что бы от себя скандал отвести.
+++++
-Vesna- _ 06.09.2016 01:30
IP: 93.72.142.---
Яна Черная:
И какие каналы у нас независимые?
Из существующих ТВ каналов – ни одного.
Только общественное телевидение (на базе НТКУ, которое никак не может найти до сих пор воплощение в жизнь) – должен быть независимым.
sidor _ 06.09.2016 01:29
IP: 77.52.110.---
......Представьте, что только на третий год Второй мировой войны британские патриоты сожгли радиостанцию Геббельса, которая вещала на всю Британскую империю прямо из центра Лондона.

Представили? А теперь представьте, что таких нацистских "радиостанций", "газет" и прочих "СМИ" в Лондоне было великое множество – "демократия" же и "свобода слова" – надо дать врагу высказать и свое мнение. Правильно?

Что бы сделал премьер Великобритании Уинстон Черчилль, узнав о деятельности таких "СМИ" врага на своей территории, как думаете?

Но у нас во главе страны не Уинстон Черчилль, а человек, который ездил в Вену специально, чтобы встретиться с владельцем "Интера" и получить от него ярлык на президентство...
Юрий-Богдан Домбровский _ 06.09.2016 01:20
IP: 104.155.110.---
одиозный канал? с каких пор?...
пожаром банально сорвали выступление Юлии?...
ГУГЛ – "Из 2017 в 1917, от УССР к шалману"
Яна Черная _ 06.09.2016 00:12
IP: 104.155.103.---
Андрей Руденко:
Назовите хоть один достойный канал на рынке Украины, хоть одного достойного журналиста. И какие каналы у нас независимые?
Kuzmenko Olga _ 06.09.2016 00:12
IP: 46.119.243.---
Алина Владимировна Григоренко:
Kuzmenko Olga:
они и до этого были нелепыми – тот же Каплин спасал бывшего мусора, крывшевальщика рынков в бытность налоговиком Гордиенко, стырившего огромную сумму из Антонова))) это все на поверхности, было бы желание опять же анализировать)))
ой, нене, анализировать поступки сумасшедших – это опасно для психического здоровья) знаете как говорят про психиатров – сегодня мы в халатах. а завтра мы в палатах)
Алина Владимировна Григоренко _ 06.09.2016 00:08
IP: 104.155.103.---
Gandon Pizdun:
Скоро ВВП введет в вас очень-очень глубоко, аж за Збруч. Насчет Добродомова – это мелкая наша сошка, ниже даже за савченко – та получает лям в месяц, этот 200 косарей. "Внутришня" оккупация перерастает в "зовнишню". Все стает на свои места.
а в тебя, видимо, уже ввели – и внешне, и внутренне))) только, видимо, бесплатно и вовсе не мелкую сошку))))
Kuzmenko Olga:
Алина Владимировна Григоренко:
и я уверена. и могу на что угодно поспорить – что эти обвинения – только первая ласточка) Дальше будет еще интереснее – поводы будут всё нелепее, лозунги – всё громче) популисты такие популисты)
они и до этого были нелепыми – тот же Каплин спасал бывшего мусора, крывшевальщика рынков в бытность налоговиком Гордиенко, стырившего огромную сумму из Антонова))) это все на поверхности, было бы желание опять же анализировать)))
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter