Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Виявилося, що одіозний "Інтер" фінансував... "Народний фронт"!

05 вересня 2016, 19:14

На піку російської агресії (після Іловайської трагедії) партія Яценюка, Авакова та Пашинського лише за неповний місяць – із 30 вересня по 24 жовтня 2014 року -заплатила одіозному "Інтеру" понад 12 мільйонів гривень (!) за розміщення півтисячі (!) агітаційних роликів.

Сьогодні під час виступу на Погоджувальній раді ВРУ лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак запропонував зокрема мені скласти депутатський мандат.

Причина – поява в оприлюдненій переписці екс-працівника телеканалу "Інтер" Марії Столярової, котру за антиукраїнську позицію видворили з України, сценарію ролику партії "Народний контроль" під час місцевих виборів 2015 року про запобігання грабунку українських лісів. Ролик ми розміщували на центральних телеканалах, про що ще рік тому публічно відзвітувалися.

В інших своїх листах Столярова стверджує, що "завела у Парламент не одного депутата".

Нагадаю, що вибори до Верховної Ради відбувалися восени 2014 року. Партія "Народний фронт" витратила у той період 70 млн грн. на розміщення агітації, і з цих грошей телеканалу "Інтер" дісталося щонайменше 12 млн гривень.

Звідки такі цифри? За офіційними розцінками каналу на той час, і відповідно до тодішнього курсу гривні, вихід одного ролика коштував "Народному фронту" близько 2 тис у.о. Загалом на "Інтері" в період з 30.09.2014 по 24.10.2014 вийшло 514 (!) агітаційних роликів "Народного фронту (304 ролики по 30 секунд та 210 роликів по 15 секунд) на суму понад 12 млн гривень (!).

Нагадаю, кого саме рекламував "Народний фронт" на одіозному телеканалі. Ось перелік роликів цієї партії, що транслювалися у 2014 році на "Інтері":

- Арсен Аваков розповідає про збереження країни – https://youtu.be/rCyhUxgfr88

- Яценюк "не схибить" – https://youtu.be/CmGTSrTiEuU

- Тетяна Чорновол про недопустимість розкрадання країни – https://youtu.be/IuXS8gFHJU4

- Лідери "Народного фронту" на "Інтері" розповідають, чому треба голосувати за них – https://youtu.be/tiPfsbWjahg

- Андрій Тетерук про об'єднання заради миру – https://youtu.be/qPLoroUzj9w

- Андрій Парубій про перемоги Майдану – https://youtu.be/xe1gCprcIs0

- "За премєра Яценюка" – https://youtu.be/71OUseLT3qQ

- Сам Яценюк про перемоги "Народного фронту" – https://youtu.be/lvvRuBEUGkc

- В'ячеслав Кириленко про люстрацію – https://youtu.be/Meat05c5K6YУсі ці данні є у відкритому доступі, їх можна взяти в ЦВК. Наголошу, що креативним продюсером "Інтера" у той час була саме Марія Столярова, через яку "проходили" всі агітаційні ролики, у тому числі й "Народного фронту".

Тож, за логікою Максима Бурбака, він першим мав би скласти свій мандат! Адже виходить, що саме партія Яценюка, Авакова і Пашинського була по суті спонсорами "Інтеру" та через пряму співпрацю допомагала фінансово розвивати телеканал не на один мільйон гривень.

І це в той час, коли російські війська вдерлися в Україну, відбулася Іловайська трагедія, а волонтери та небайдужі люди зі всієї країни віддавали останні гроші на допомогу армії.

Я тоді балотувався до ВРУ, як самовисуванець, по львівському мажоритарному округу. На відміну від "фронтовиків", я не мав телевізійної реклами, ані на "Інтері", ані інших центральних телеканалах. Разом із Володею Парасюком ми навіть відмовилися від розміщення агітаційних біл-бордів на Львівщині, а зекономлені гроші віддали Центру забезпечення армії.

Тож, коли пан Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук пише про необхідність перевірити джерела фінансування "Інтеру" – нехай не забуде перевірити фінансові звіти своєї ж партії.

Тепер, щодо того, як "агенти Кремля" проводять активну проукраїнську позицію, на відміну від "горе-патріотів"?

Оскільки йдеться про "Інтер", то нагадаю про голосування у січні цьогоріч Львівської обласної ради з вимогою позбавити ліцензії цей телеканал. Тоді фракція "Народного контролю" в облраді активно підтримала це звернення своїми голосами.

Щодо нашої роботи у Парламенті, то пропоную подивитися, як голосують деякі "патріоти" з "Народного фронту", починаючи від ухвалення лобістських законів до голосування за вигідних Росії змін до нашої Конституцію (із наданням "особливого статусу" нині окупованим територіям), і як голосують депутати "Народного контролю"

Також не зайвим у цьому сенс буде проаналізувати "проукраїнську" діяльність Яценюка, коли він займав посаду Прем'єра – від списання мільйонів на його сумнозвісну "стіну" до відкритої торгівлі з агресором та окупованими територіями (не кажучи вже про корупційні схеми, що діяли в його Уряді).

До речі, за дивним збігом обставин свої "10-хвилинки" лідер "Народного фронту" Яценюк чомусь проводив саме на каналі "Інтер". Випускали їх в ефір, ясна річ, не безкоштовно. Саме тому "Опозиційний блок" – структура власників "Інтеру" Льовочкіна-Фірташа – та підконтрольні йому депутати не голосували за відставку Яценюка.

Зазначу, що я, на відміну від депутатів "Народного фронту" на ефіри "Інтера" не з'являюся. Мені заблокували виступи на цьому каналі, адже я систематично виступаю за притягнення Бойка, Фірташа, Бакуліна та інших екс-регіоналів до кримінальної відповідальності.

Не маю сумнівів, що цей брудний інформаційний закид з'явився з подачі Пашинського. Я виграв суд проти нього щодо його причетності до розкрадання нафтопродуктів Курченка, котрі так і не дійшли до української армії. Після цього ж його команда обіцяла знищити нас.

Заява Бурбака – це помста за викривальну діяльність корупційних оборудок Яценюка і Ко. Та ми готові до такого розвитку подій і далі викриватимемо та запобігатимемо їм грабувати Україну!

powered by lun.ua
Коментарі — 175
Нашихбють _ 05.09.2016 20:31
IP: 212.90.52.---
Шановні і не шановані депутати. Громадяни України проти безпредєла. Скільки можна терпіти самосуди, та варварство. Люди вимагайте від влади належних однозначних людських Правил (законів) і СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ. Толку в країні не буде, до поки в ній не буде такого суду та відповідальності власне самого судді за неправосуд, а також можливості пересічного українця звернутися до суду, щоб цьому не заважав феодальний судовий оброк. Влада в цьому напрямі палець об палець не вдарила. Те що, наразі пропонується владою реформою назвати не можна, це імітація і окозамилювання.
Яна Черная _ 05.09.2016 20:25
IP: 130.211.51.---
Времена меняются, так же как и позиции, отношение и взгляды. Ну и в 2014 ещё не была чётко понятна ситуация с Интером, сейчас же они явно ведут прорусскую кампанию.
Елена Величко _ 05.09.2016 20:19
IP: 178.94.181.---
Алина Владимировна Григоренко:
Слухайте,я Вам не слідчий,але багато немов фактів – тільки здаються такими...бо їх так представляють-КОМУСЬ ЦЕ ТРЕБА. Якщо Добродомов та Береза ходили на передачі – то могли й писати цій Столяровій,
й на вино запрошувати, може щось дізнатись. Ця Столярова могла хвалитись,що вона така- да-разтака -
а по справі нічого конкретного... Тобто це все може та не може. Якщо будуть дійсні факти – то інше,а поки я бачу, що ці люди, яким можна довіряти. Якщо всіх з"їдати -то кому вірити? Між іншим людей й спеціально бруднять та підставляють зараз -"бо гроші..."
Александр 1 _ 05.09.2016 20:15
IP: 188.163.12.---
Алина Владимировна Григоренко:
hrim:
и Березе, и Каплину – а людям хоть **** в глаза, все божья роса, будут доверять Каплину)))) идиоты))))
+++ Нечего добавить.
Елена Величко _ 05.09.2016 20:12
IP: 178.94.181.---
Алина Владимировна Григоренко:
Спеціально подивлюся це дзеркало – про що мова там та що говорили саме Добродомв та Береза.
Алина Владимировна Григоренко _ 05.09.2016 20:09
IP: 104.155.106.---
Елена Величко:
Алина Владимировна Григоренко:
Якщо усіх страхати та вішати своє без доказів -то вже Сталін не далеко.
То що будуємо?
а доказательства есть, дамп почты Столяровой был слит с полным описанием действий по ее взлому, все это можно при наличии технического бэкграунда изучить и ознакомиться, поняв, что переписка – настоящая)))
Алина Владимировна Григоренко _ 05.09.2016 20:08
IP: 104.155.103.---
Елена Величко:
Алина Владимировна Григоренко:
Так що вони зробили? Столярову не читала та не збираюсь, бо не вірю.
А Інтер не дивлюся вже років 5 – НЕ ЦІКАВО. Але цікаво,які там передачі були антиукраїнські, окрім означеної Столярової. До речі Фірташ багато з ким розмовляв...
Черное Зеркало, на котором гостили и Добродомов, и Береза, например))) это уже не говоря о культурной экспансии агрессора в виде всяких голубых огоньков и концертов Кобзона
Елена Величко _ 05.09.2016 20:07
IP: 178.94.181.---
Алина Владимировна Григоренко:
Якщо усіх страхати та вішати своє без доказів -то вже Сталін не далеко.
То що будуємо?
Елена Величко _ 05.09.2016 20:04
IP: 178.94.181.---
Алина Владимировна Григоренко:
Так що вони зробили? Столярову не читала та не збираюсь, бо не вірю.
А Інтер не дивлюся вже років 5 – НЕ ЦІКАВО. Але цікаво,які там передачі були антиукраїнські, окрім означеної Столярової. До речі Фірташ багато з ким розмовляв...
Алина Владимировна Григоренко _ 05.09.2016 20:03
IP: 104.155.106.---
Алексей Петренко:
Алина Владимировна Григоренко:
Зашквар стал очевидным, когда опубликовали письма Столяровой, она там Добродомова называет своим проектом, то есть проектом кремля и интера))
ну видите, есть глупые люди, которые говорят "ну и что, что написала, наших рыцарей в белых халатах ничем не запятнать"))))
Елена Величко:
вы немножко зашкварились, потому что переписка двусторонняя между Березой и Столяровой, где тот предлагает ей винишка попить, не от Столяровой зависела, а от двух сторон переписки, и доказывает, что Береза был в крайне близких отношениях с выдворенной. а вы все как поддерживающие коллаборационистов свой кредит от общества еще получите)))
Алексей Петренко _ 05.09.2016 20:01
IP: 104.155.103.---
Алина Владимировна Григоренко:
Зашквар стал очевидным, когда опубликовали письма Столяровой, она там Добродомова называет своим проектом, то есть проектом кремля и интера))
Алина Владимировна Григоренко _ 05.09.2016 20:01
IP: 104.155.110.---
hrim:
и Березе, и Каплину – а людям хоть **** в глаза, все божья роса, будут доверять Каплину)))) идиоты))))
Елена Величко _ 05.09.2016 19:57
IP: 178.94.181.---
Елена Величко:
"клепки" замість "клерки". Щось з клавіатурою.
так получается вот что – вместо того, чтобы отписаться от Интера, Добродомов пытается завалить хоть кого-то, лишь бы вылезть самому))) зашквар очевиден))))
Елена Величко _ 05.09.2016 19:54
IP: 178.94.181.---
mihaylenco:
ШОб там ця Столярова не писала-то що всьому вірити? Може спеціально написала,то не треба зразу людей у багно. Й взагалі, щоб там не писала та Стлярова,а я довіряю Добродомову, Капліну білш-менш та Бориславу Березі, бо в них клерки є в голові.Й Гордієнко, що у Госфінінспекції перевіряв, то не кожний
здатен перевірки такі робити -ТЕЖ вже підставили. ТО так дуже далеко зайдемо, аж до...
До речі Й Лещенко довіряю більш-менш. А в кого вже ппофесійна паранойя, чи себе вважає "чистішим",
то хай спочатку включе мізки,що та на що робе.
Logic2009 _ 05.09.2016 19:54
IP: 91.196.178.---
Я не знаю, що говорив Бурбак, можливо маячню цього ж рівня,
але автор пише відверту дурню.
Якщо хтось оплачує рекламу на каналі, то він його не фінансує,
hrim _ 05.09.2016 19:49
IP: 193.93.217.---
Почалось.

А Сергій Іванов пише, що Столярова та Муравйов вкупі з низкою російських технологів були авторами передвиборчої кампанії "Народного контролю" Дмитра Добродомова. Судячи з оприлюдненого листування, вони готували для НК концепцію, сюжети, відеоролики...

П.С. Інтер на порядки небезпечніший за "Мотороли". Це легітимний та потужний рупор П'ЯТОЇ КОЛОНИ. Цого потрібно негайно викорінювати з території України, а не розводити "хто, де, коли та з ким" на Інтері.
mihaylenco _ 05.09.2016 19:47
IP: 93.171.74.---
Adam Viter
Дайте чесну відповідь людям, кому належить Інтер, Хто власник, господар, чи генеральний спонсор. Якщо не Путін?

Партнер, та ставленик пітуна – фірташ.
mihaylenco _ 05.09.2016 19:46
IP: 93.171.74.---
Що це за столярова так, що пачками заводить депутатів у парламент? Для цього треба, щоб їй щонайменше корилися ЦВК, голови фракцій у парламенті, суди найвищої інстанції. Я довго ламав голову, хто ж реально керує державою? Тепер, завдяки бурбакові, знаю. Якась Столярова.
Сашко Чорний _ 05.09.2016 19:43
IP: 104.155.127.---
автор від тавра зрадника вже не відмиється. порада збирати валізи бо українці можуть і не читати цей бльог а вчинять по законам військового часу.
ggg555 _ 05.09.2016 19:36
IP: 104.155.106.---
автор ондайн и на 112 канале одновременно)
Adam Viter _ 05.09.2016 19:35
IP: 91.124.207.---
Дайте чесну відповідь людям, кому належить Інтер, Хто власник, господар, чи генеральний спонсор. Якщо не Путін?
Adam Viter _ 05.09.2016 19:28
IP: 91.124.207.---
У Харкові і Криму палили українські книги. Лише в окупованому Донбасі разом із читачами.
sensor+2 _ 05.09.2016 19:23
IP: 94.178.252.---
Это не финансирование.

интер имеет или имел наибольший охват аудитории в Украине, поэтоу размещение полит рекламы на нём было более чем оправданно, тем более тогда не было известно о сотрудничестве интера с террорами.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

12
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

Євген Бистрицький

ПІДВОДНІ КАМЕНІ 7-ГО КОМІТЕТУ

7
Айдер Муждабаєв

"Русский писатель" Захар Прилепин: самый кассовый из убийц

5
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter