Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Виявилося, що одіозний "Інтер" фінансував... "Народний фронт"!

05 вересня 2016, 19:14

На піку російської агресії (після Іловайської трагедії) партія Яценюка, Авакова та Пашинського лише за неповний місяць – із 30 вересня по 24 жовтня 2014 року -заплатила одіозному "Інтеру" понад 12 мільйонів гривень (!) за розміщення півтисячі (!) агітаційних роликів.

Сьогодні під час виступу на Погоджувальній раді ВРУ лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак запропонував зокрема мені скласти депутатський мандат.

Причина – поява в оприлюдненій переписці екс-працівника телеканалу "Інтер" Марії Столярової, котру за антиукраїнську позицію видворили з України, сценарію ролику партії "Народний контроль" під час місцевих виборів 2015 року про запобігання грабунку українських лісів. Ролик ми розміщували на центральних телеканалах, про що ще рік тому публічно відзвітувалися.

В інших своїх листах Столярова стверджує, що "завела у Парламент не одного депутата".

Нагадаю, що вибори до Верховної Ради відбувалися восени 2014 року. Партія "Народний фронт" витратила у той період 70 млн грн. на розміщення агітації, і з цих грошей телеканалу "Інтер" дісталося щонайменше 12 млн гривень.

Звідки такі цифри? За офіційними розцінками каналу на той час, і відповідно до тодішнього курсу гривні, вихід одного ролика коштував "Народному фронту" близько 2 тис у.о. Загалом на "Інтері" в період з 30.09.2014 по 24.10.2014 вийшло 514 (!) агітаційних роликів "Народного фронту (304 ролики по 30 секунд та 210 роликів по 15 секунд) на суму понад 12 млн гривень (!).

Нагадаю, кого саме рекламував "Народний фронт" на одіозному телеканалі. Ось перелік роликів цієї партії, що транслювалися у 2014 році на "Інтері":

- Арсен Аваков розповідає про збереження країни – https://youtu.be/rCyhUxgfr88

- Яценюк "не схибить" – https://youtu.be/CmGTSrTiEuU

- Тетяна Чорновол про недопустимість розкрадання країни – https://youtu.be/IuXS8gFHJU4

- Лідери "Народного фронту" на "Інтері" розповідають, чому треба голосувати за них – https://youtu.be/tiPfsbWjahg

- Андрій Тетерук про об'єднання заради миру – https://youtu.be/qPLoroUzj9w

- Андрій Парубій про перемоги Майдану – https://youtu.be/xe1gCprcIs0

- "За премєра Яценюка" – https://youtu.be/71OUseLT3qQ

- Сам Яценюк про перемоги "Народного фронту" – https://youtu.be/lvvRuBEUGkc

- В'ячеслав Кириленко про люстрацію – https://youtu.be/Meat05c5K6YУсі ці данні є у відкритому доступі, їх можна взяти в ЦВК. Наголошу, що креативним продюсером "Інтера" у той час була саме Марія Столярова, через яку "проходили" всі агітаційні ролики, у тому числі й "Народного фронту".

Тож, за логікою Максима Бурбака, він першим мав би скласти свій мандат! Адже виходить, що саме партія Яценюка, Авакова і Пашинського була по суті спонсорами "Інтеру" та через пряму співпрацю допомагала фінансово розвивати телеканал не на один мільйон гривень.

І це в той час, коли російські війська вдерлися в Україну, відбулася Іловайська трагедія, а волонтери та небайдужі люди зі всієї країни віддавали останні гроші на допомогу армії.

Я тоді балотувався до ВРУ, як самовисуванець, по львівському мажоритарному округу. На відміну від "фронтовиків", я не мав телевізійної реклами, ані на "Інтері", ані інших центральних телеканалах. Разом із Володею Парасюком ми навіть відмовилися від розміщення агітаційних біл-бордів на Львівщині, а зекономлені гроші віддали Центру забезпечення армії.

Тож, коли пан Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук пише про необхідність перевірити джерела фінансування "Інтеру" – нехай не забуде перевірити фінансові звіти своєї ж партії.

Тепер, щодо того, як "агенти Кремля" проводять активну проукраїнську позицію, на відміну від "горе-патріотів"?

Оскільки йдеться про "Інтер", то нагадаю про голосування у січні цьогоріч Львівської обласної ради з вимогою позбавити ліцензії цей телеканал. Тоді фракція "Народного контролю" в облраді активно підтримала це звернення своїми голосами.

Щодо нашої роботи у Парламенті, то пропоную подивитися, як голосують деякі "патріоти" з "Народного фронту", починаючи від ухвалення лобістських законів до голосування за вигідних Росії змін до нашої Конституцію (із наданням "особливого статусу" нині окупованим територіям), і як голосують депутати "Народного контролю"

Також не зайвим у цьому сенс буде проаналізувати "проукраїнську" діяльність Яценюка, коли він займав посаду Прем'єра – від списання мільйонів на його сумнозвісну "стіну" до відкритої торгівлі з агресором та окупованими територіями (не кажучи вже про корупційні схеми, що діяли в його Уряді).

До речі, за дивним збігом обставин свої "10-хвилинки" лідер "Народного фронту" Яценюк чомусь проводив саме на каналі "Інтер". Випускали їх в ефір, ясна річ, не безкоштовно. Саме тому "Опозиційний блок" – структура власників "Інтеру" Льовочкіна-Фірташа – та підконтрольні йому депутати не голосували за відставку Яценюка.

Зазначу, що я, на відміну від депутатів "Народного фронту" на ефіри "Інтера" не з'являюся. Мені заблокували виступи на цьому каналі, адже я систематично виступаю за притягнення Бойка, Фірташа, Бакуліна та інших екс-регіоналів до кримінальної відповідальності.

Не маю сумнівів, що цей брудний інформаційний закид з'явився з подачі Пашинського. Я виграв суд проти нього щодо його причетності до розкрадання нафтопродуктів Курченка, котрі так і не дійшли до української армії. Після цього ж його команда обіцяла знищити нас.

Заява Бурбака – це помста за викривальну діяльність корупційних оборудок Яценюка і Ко. Та ми готові до такого розвитку подій і далі викриватимемо та запобігатимемо їм грабувати Україну!

powered by lun.ua
Коментарі — 175
Kuzmenko Olga _ 06.09.2016 00:05
IP: 46.119.243.---
Сашко Руденко:
Алексей Петренко:
Сашко Руденко:
Для них оно может и проблема, а для нас очень даже хорошо.
Хотим больше вскрытых переписок. Врагов нужно знать поименно.
Ну звичайно, добре, що це все випливло... А то хто зна, скільки ще б такі, як Каплін, людей дурили...
так он сейчас еще больше дурить взялся) то ли суетится и отрабатывает напоследок, то ли просто осеннее обострение)
Андрей Руденко _ 06.09.2016 00:00
IP: 37.229.177.---
Алексей Петренко:
Андрей Руденко:
Конечно Добродомов другого мнения, а где ж он тогда будет выступать?
Да пусть Добродомов идёт на ньюз ван или 112 это каналы из той же обоймы что и Интер, всё как он любит.
Алексей Петренко:
Сашко Руденко:
Для них оно может и проблема, а для нас очень даже хорошо.
Хотим больше вскрытых переписок. Врагов нужно знать поименно.
та там с одной столяровской можно очень много полезной информации почерпнуть, было бы желание сидеть и анализировать, сотрудничество с коллаборантами Березы, Добродомова и Каплина – это только вершина пирамиды)))
Kuzmenko Olga _ 05.09.2016 23:58
IP: 46.119.243.---
Алина Владимировна Григоренко:
и я уверена. и могу на что угодно поспорить – что эти обвинения – только первая ласточка) Дальше будет еще интереснее – поводы будут всё нелепее, лозунги – всё громче) популисты такие популисты)
Gandon Pizdun _ 05.09.2016 23:58
IP: 37.52.168.---
Скоро ВВП введет в вас очень-очень глубоко, аж за Збруч. Насчет Добродомова – это мелкая наша сошка, ниже даже за савченко – та получает лям в месяц, этот 200 косарей. "Внутришня" оккупация перерастает в "зовнишню". Все стает на свои места.
Kuzmenko Olga _ 05.09.2016 23:56
IP: 46.119.243.---
Алина Владимировна Григоренко:
Nnikolay Yegorov:
а Добродомов не вцепился во власть))) ну вы шутник)))
Добродомов, Береза, Каплин и остальные, кто сейчас боится разоблачения своей тесной и плодотворной "дружбы" со Столяровой будут наизнанку выворачиваться, что бы от себя скандал отвести.
Алексей Петренко _ 05.09.2016 23:56
IP: 104.199.15.---
Интересно, а откуда у таких ребят как Добродомов, Береза, Каплин и кто там еще фигурирует в письмах столяровой такие деньги? Ведь из той же переписки ясно, что цена "свободы слова" на Интере – 100тыс$ в месяц.
Сергей Додуляк:
Агония политического трупа – НФ...
Агония политического трупа Добродомова))) как и любого мажоритарщика в принципе через какое-то время с его веером зашкваров)))
Алексей Петренко _ 05.09.2016 23:53
IP: 104.155.103.---
Сашко Руденко:
Так ведь проблема в том, что такие как каплит продолжают дурить людей и продолжают дело свое дело.
Сашко Руденко _ 05.09.2016 23:42
IP: 104.155.127.---
Алексей Петренко:
Сашко Руденко:
Для них оно может и проблема, а для нас очень даже хорошо.
Хотим больше вскрытых переписок. Врагов нужно знать поименно.
Ну звичайно, добре, що це все випливло... А то хто зна, скільки ще б такі, як Каплін, людей дурили...
Алексей Петренко _ 05.09.2016 23:34
IP: 146.148.13.---
Сашко Руденко:
Для них оно может и проблема, а для нас очень даже хорошо.
Хотим больше вскрытых переписок. Врагов нужно знать поименно.
Сашко Руденко _ 05.09.2016 23:25
IP: 104.155.106.---
Алексей Петренко:
Сашко Руденко:
так а что им остается делать? им же хочется остаться на своих тепленьких местечках. вот и пытаются отмыться. но письма Столяровой хранят все))
От в цьому і проблема дівчат, що всю переписку вони зберігають) А потім вилазять компромати)
Алина Владимировна Григоренко _ 05.09.2016 23:21
IP: 104.155.103.---
Семенен:
Та нє, люди,внук НКВДиста неможе бути нормальним. Виховання не те. До речі, на виборах він заявляв, що його дід був романтиком і дуже любив псів, тому і пішов цькувати їх на людей, мабуть, а щоб вже напевно, то і стріляв...
это добродомов?? поехавший какой-то (((да и вообще, действительно, люстрация должна включать критерии отбора людей по взаимодействию с партийной идеологией в СССР в том числе, однозначно.
Алексей Петренко _ 05.09.2016 23:18
IP: 130.211.51.---
Вадим Платонов:
не знаю, на сколько добродомов и каплин друзья, но и тот и другой проекты столяровой. хотя, лучшим проектом она называет Березу.
Кстати и Береза сегодня тоже активничает и переключает внимание на нф.
Хоть бы не палились так откровенно)
Nnikolay Yegorov:
а Добродомов не вцепился во власть))) ну вы шутник)))
Алексей Петренко _ 05.09.2016 23:15
IP: 104.199.15.---
Сашко Руденко:
так а что им остается делать? им же хочется остаться на своих тепленьких местечках. вот и пытаются отмыться. но письма Столяровой хранят все))
Семенен _ 05.09.2016 23:04
IP: 93.178.255.---
Та нє, люди,внук НКВДиста неможе бути нормальним. Виховання не те. До речі, на виборах він заявляв, що його дід був романтиком і дуже любив псів, тому і пішов цькувати їх на людей, мабуть, а щоб вже напевно, то і стріляв...
Олександр Чумаченко _ 05.09.2016 22:59
IP: 95.158.10.---
[
Алексей Петренко:
Марина Новикова:
Ну бить на опережение – это наш национальный спорт. Вот вас обвиняли в том, что вы получали деньги от Интера, так вы решили стрелки перевести? Смешно
У нас многие так делают. Лещенко сейчас тоже от себя пытается на других внимание переключить.
Так, а що там до речі з Лещенком Я так до кінця і не зрозумів, чому він ходив до Сбербанку, який конкретно рахунок оплачував до казначейства і чому провів там цілу годину? Мабуть і не дізнаюся...
Олександр Чумаченко _ 05.09.2016 22:56
IP: 95.158.10.---
А це нормально, що ППЛ Капліна та НК Добродомова також мають джерела фінансування від тих же співробітників Інтеру. Чи себе ми не помічаємо, а?
-Vesna- _ 05.09.2016 22:55
IP: 93.72.142.---
И кстати... не верьте этому.
В інших своїх листах Столярова стверджує, що "завела у Парламент не одного депутата". (с)

Никого она в Парламент не завела. Это у нее крыша уехала.

Ну ничего. Все к лучшему. Шерше ля фам.
Будем надеяться – что этот дыбильный просчет Шувалова будет стоит ему и каналу Интер максимально дорого. Желательно – полного краха.
Сашко Руденко _ 05.09.2016 22:52
IP: 104.155.103.---
Самі співпрацювали з кремлем, а тепер вирішили очистити власну репутацію? Воно й не дивно, адже в постах Капліна інфа подається настільки вузько, що навіть школяр запідозрить щось недобре.
Сашко Руденко _ 05.09.2016 22:49
IP: 104.155.103.---
Я навпаки недавно чув, що партія простих людей та народний контроль фінансуються агресором. І навіть купа доказів тому є. А тепер лідери цих партій заявляють протилежне.
-Vesna- _ 05.09.2016 22:46
IP: 93.72.142.---
Люди, не сходите с ума.

Интер – это канал Левочкина-Фирташа и является трибуной для многих целей.
В том числе и для продвижки разного спектра политиков. Разных электоральных направленностей.

Добродомов и Береза – далеко не худшие люди в Раде и всегда поддерживают антикоррупционные инициативы и проекты еврооптимистов. Это не 5 колонна и не твари с Оппоблока – которые разжигали войну вместе с Кремлем.

ЗІ Шувалов должен быть выдворен из Украины. А лучше – посажен.
Семенен _ 05.09.2016 22:43
IP: 93.178.255.---
В усіх країнах люстрація – це недопуск злочинців до влади, а в нас внук НКВДиста спокійнісінько працює "шісткою" в медведчука...
Вадим Платонов _ 05.09.2016 22:40
IP: 93.73.214.---
Дмитрий Добродомов, расскажите об этом откровении на этой неделе в Черном зеркале?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter