Кирило Куликов

Про НКВД, украинских националистов и прочих "недобитках"

25 вересня 2012, 13:23

21 сентября один из участников программы Шустер-Live позволил себе высказывание, после которого лично мне трудно считать его человеком.

Мой дед, Борис Степанович, офицер Красной Армии, воевал на озере Хасан. Воевал на Халхин-Голе. В 1937 г. как и сотни других командиров КА, был арестован. Во время допросов ему вырвали все ногти на руках. Ни в чем не признался. Освобожден. "От звонка до звонка" прошел Великую Отечественную.

Вопрос: я тоже должен быть благодарен сталинскому НКВД за то, что оно не "додавило", – и именно так выразился тот деятель, - моего деда?

Можно не любить националистов. Можно не любить коммунистов. Можно вообще никого не любить. Но нельзя, недопустимо плевать в могилы миллионов замученных. И не имеет значения, кто их замучил – НКВД, гестапо или иное подобное учреждение.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Павловичу!

21 вересня 2012 року на першому національному телеканалі у прямому ефірі телепрограми "Шустер LIVE" народний депутат України Євген Царьков заявив: (мовою оригіналу) "Неуважаемые националисты, мало НКВД вас в свое время давило, не додавили вас...".

У вказаному вислові народного депутата, який почула необмежена кількість громадян на всій території України, можуть бути ознаки злочину, передбаченого частиною другою статті 161 Кримінального кодексу України (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань), оскільки у вказаних словах Царькова Є.І., як державного діяча, вбачаються умисні дії, спрямовані на розпалювання національної ворожнечі та ненависті, а також на приниження національної честі та гідності окремих громадян.

Як відомо, націоналізм це ідеологія і напрямок політики, базовим принципом яких є теза про цінність нації як вищої форми суспільної єдності і її первинності в державотворчому процесі. Як політичний рух, націоналізм прагне до відстоювання інтересів національної спільноти у відносинах з державною владою.

Відповідно, націоналістом є людина, громадянин, яка є прихильником націоналізму.

В Україні існує ряд громадських об'єднань та окремих громадян, які прихильні до ідей націоналізму та патріотизму, а тому вислови Царькова Є.І. принизили їх національну честь та гідність, а також вплинули на розпалювання національної ворожнечі та ненависті. Зокрема це підтверджується бурхливою реакцією присутніх в студії "Шустер LIVE", а також відгуками під відповідним відео в мережі Інтернет.

Враховуючи зазначене, керуючись статтями 16, 17 Закону України "Про статус народного депутата України" прошу провести компетентну перевірку та вжити заходів щодо відновлення законності та недопущення в подальшому антинаціональних висловів та розпалювання національної ворожнечі з боку державних діячів.

З повагою,

народні депутати України

К.Б. Куликов

І.В. Геращенко

powered by lun.ua
Коментарі — 81
jurenko _ 25.09.2012 14:10
IP: 93.75.123.---
elektorat:
От тому головною передумовою початку позитивних зрушень в Україні є люстраційні процеси.
elektorat _ 25.09.2012 14:09
IP: 195.234.213.---
Куликов іде в парламент від партії УДАР і на сьогодні саме ця партія має всі шанси стати тією третьою силою в парламенті, яка може вирішувати державні завдання і надіюсь уже остаточно иштовхне комуністів з парламенту.
jurenko _ 25.09.2012 14:05
IP: 93.75.123.---
Царьков типовий Шаріков з його "Уж мы их душили-душили..."
А тепер на хвилинку задумаймося, що КПУ, політсила -анахронізм, іде знову на вибори нібито з новими гаслами. але старими намірами – "вернем страну народу", а разом і репресії та методи впливу НКВД.
elektorat _ 25.09.2012 14:01
IP: 195.234.213.---
Цю державу просто роздирають.
З однієї сторони це партія регіонів із своїми покращеннями та "мовним" законом. А з іншого – це комуняки, яких ніяк не вдається викорінити з нашого парламенту. Я просто не можу зрозуміти хто за них голосує і яка каша в голові у тієї людини, яка робить це
volga _ 25.09.2012 13:58
IP: 81.23.16.---
Чи зацікавлені коричневі фашисти, виразником яких у юридичній гільці влади, є Генпрокорур, впливати на своїм молодших побратимів – оновлених червоних фашистів?
iamincognito _ 25.09.2012 13:36
IP: 217.20.174.---
Гражданин Куликов,
ваш поступок с обращением выглядел бы куда более прилично (и быб бы меньше похож на обычный пиар предвыборный), если бы вы дождались, пока об этом обращении написали журналюги. Они бы явно написали, если все правильно делать. Это же азбука...
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter