Сергій Лещенко

Тимошенко на шпагаті

08 лютого 2008, 21:15

Щоб зняти питання у деяких читачів, чому я про одних пишу в блозі більше, а про інших – менше, скажу відразу, що мені подобається писати про Юлію Володимирівну. А якщо когось це не влаштовує – він може забиратися геть з цього блогу.

Отже, минулого літа на моєму блозі гарячу дискусії спричинив запис про ідеологічні уподобання Юлії Тимошенко, яка спочатку інтегрувалася до Соцінтерну, а потім передумала і взяла курс на їх конкурентів з Європейської народної партії.

Під час поїздки до Брюсселю Юлія Володимирівна отримала статус спостерігача для "Батьківщини" в Європейській народній партії, яка, як відомо, об'єднує консервативні та християнські партії континенту.

І ось ми маємо продовження.

Сьогодні, в п'ятницю, у штаб-квартирі Соцінтерну побував її заступник по БЮТ Євген Корнійчук, лідер Української соціал-демократичної партії.

Прес-служба УСДП підготувала оперативний прес-реліз з цього приводу.

"Зустріч, ініційована Євгеном Корнійчуком, була присвячена обговоренню перспектив вступу УСДП до Соцінтерну. За результатами візиту Євген Корнійчук повідомив, що заявка УСДП на вступ до Соцінтерну буде розглянута Комісією з питань етики в березні цього року, а питання щодо можливості вступу до організації буде вирішуватись на Конгресі наприкінці літа".

Отже, політичний абсурд набирає обертів.

Як відомо, Юлія Тимошенко оголосила про намір створити єдину партію на базі свого блоку. І тепер під вивіскою одного політичного об'єднання будуть члени двох протилежних ідеологічних союзів.

Сидіти на такому ідеологічному шпагаті є неможливим для здорового політичного утворення, яке має всередині якийсь ідеологічний стрижень, а не лише яскраву харизму свого лідера.

Бо неможливо одночасно грати за Динамо і Шахтар, або, в ідеологічному європейському вимірі, захищати інтереси найманого працівника чи великого капіталу, суворі християнські постулати чи вільне ставлення до релігійних обмежень.

З таким самим успіхом правобережна Україна могла би інтегруватися до НАТО, а лівобережна – до Ташкентського договору.

Тому або блок Тимошенко раз і назавжди має розпастися на окремі партії, а експеримент з їх об'єднання визнати невдалим, або Євген Корнійчук має отримати догану за відхилення від ідеологічної лінії Тимошенко.

powered by lun.ua
Коментарі — 75
FUTURIST _ 08.02.2008 23:38
IP: 92.113.21.---
AUTO KEY:
(примите как аксиому)

08.02.2008 23:30___ Reader_
"В убогій країні, плануючи розвиток, для будь-якої партії так звані "ліві" гасла неможливо обійти... Про це варто б було розмірковувати патріотам, застиглим на образах історично цінного, але все ж таки феодального, не цілком достатнього сьогодні патріотизму. Висока ідея свободи, патріотизму повинна бути наповнена новим економічним, загальнокультурним змістом. До виконання цього завдання дуже близька, як політична сила, БЮТ. Не може бідне населення стати учасником розвитку сучасного підприємництва. Не може бути довговічним і успішним сучасне підприємництво, яким інтернаціональним воно б не здавалося, якщо за спиною його немає власного народу. Це ази соціально-економічного розвитку"
Kashalot _ 08.02.2008 23:32
IP: 62.80.185.---
и сирожа спать ложаться тоже.=))
Ну не интересно писать про дитятко ахметова.так и голову могут открутить. или дальше лезть к фирташу – кстати любимцу ющенко...того и гляди ющенко опять чтото скажет ласковое на тему ХАМ заказний журналюга и прочее...неприятно? поэтому и пишите про тех кто вас точно не укопает. Тому що как вы говорите – непослидовные.
так что выбираем-с?
Reader_ _ 08.02.2008 23:30
IP: 80.91.186.---
08.02.2008 23:14___ FUTURIST
Читали-с Ермолаева. Попутно вопросик, а предоставить людям свободно распоряжаться ЗАМОРОЖЕННЫМИ вкладами, хотя бы частично, это что? Да – либерализм. А вот попытка навязывать свою мораль и взгляд на общественно-экономическое поведение называется патернализм. А социальные льготы это опека, которая бывает необходимой в отношении определённых категорий и излишней.
FUTURIST _ 08.02.2008 23:27
IP: 92.113.21.---
p.s.
08.02.2008 22:43___ musicradio
Сергей, а вы никогда не задумывались о том, что БЮТ – это театр одного актера?
ПЕРЕЖИВЕТ ЛИ "БЮТ" ТИМОШЕНКО?
Есть в мировой практике многочисленные примеры возьмем наиболее известный – "голлистские и неоголлисткие" партии не только пережили Де Голля но и привели к победе нынешнего президента Франции Л. Саркози как характеризуют его западные политологи умеренный популист рыночник, конечно Британским консерваторам без М.Тэтчер трудно тем не менее они не куда не делись.
Reader_ _ 08.02.2008 23:23
IP: 80.91.186.---
Опять жа, Медвед Олежа пытается применять методы газеты "Правда", то бишь нести полнейшую чушь и всё валить на оппонета. Но, вся внутрення политика в СССР была конспиративной, а правом на мнение в последней инстанции всегда обладал тот, кто затоптал остальных и дорвался к главному рупору. Но ведь сейчас всё на виду, я не исключаю, конечно, конспиративных методов, но ведь ОМ пытается перевернуть с ног на голову гласную политику правительства Януковича. Пройдись, дорогой по её конспиративной составляющей и будет тебе счастье.
FUTURIST _ 08.02.2008 23:14
IP: 92.113.21.---
p.s.
Так что пан Сергей никакого шпагата, а твердое стояние на "земле" с упором на правую ногу, кстати, вполне Европейскую как мне кажется, БЮТ выступают за европейский идеал социального общества с либерально-демократическим государственным устройством и экономическим укладом. Вот что по этому поводу сказал, написал политолог Андрей Ермолаев тесно работающий с ПР. (неоднократно) от"...особливість цієї програми – це спроба поєднати активну патерналістську соціальну політику, патерналістську в тому сенсі, що держава бере на себе відповідальність за громадян... Ознака цього, це політика стосовно виплата зобов'язань по боргам Ощадбанку, і спроба задекларувати ліберальні реформи. Саме ліберальні, тому що головний, як-то кажуть, змістовний меседж, якщо ви передивитеся економічну складову, це згортання активності держави в частині державних програм інвестування, пов'язаних з розвитком національної економіки. І акцент на те, що все має зробити підприємницький клас.".
Elia _ 08.02.2008 23:06
IP: 77.121.231.---
08.02.2008 22:43___ musicradio
И когда Тимошенко (дай Бог ей здоровья конечно) умрет, от Блока ничего не останется,

А якщо помре Янукович, від ПР що залишиться? Невже Азаров?
dima99 _ 08.02.2008 23:04
IP: 77.122.30.---
Сергей, спасибо за интересную и оперативную информацию! Так держать! – и не обращайте внимание на комменты некоторых "мосек", которые в школе-институте в носу или еше где проковырлись!;0)
Reader_ _ 08.02.2008 23:01
IP: 80.91.186.---
Да, кстати, нынешние понимание PR в Украине это жуткая смесь той и другой, причём часто путают местами методы. А нижеизложенное – это из основ PR и не более, но в профессиональном изложении, а не для политтехнологов изучавших это по учебникам купленным на ближайшем книжном базаре.
Reader_ _ 08.02.2008 22:54
IP: 80.91.186.---
P.S. Специалистов по конспиративной политике (интриги) в СССР было дофига и больше, а вот по гласной политике практически очень немного. Впрочем хороших специалистов и по негласной политике во всём мире не так много, а уж владеющих одновременно и той и другой вовсе единицы.
Reader_ _ 08.02.2008 22:46
IP: 80.91.186.---
koba@kmu.gov.ua
"Коба" одна из кличек И.В. Джугашвили

Идеология БЮТ имеет краткое название – "связи", но, что хорошо для конспиративного объединения, то для гласного – политическая смерть. Дело в том, что конспиративная (негласная) и гласная политика коренным образом разнятся. Скажем, иметь негласные связи в полярных идеологических партиях это очень хрошо, но заводить такие же ГЛАСНЫЕ связи, это политическое самоубийство. Удивляет склонность ЮВТ к гласному использованию методов конспиративной политики. Кто вы доктор Зорге?
FUTURIST _ 08.02.2008 22:46
IP: 92.113.21.---
"СЕНО СОЛОМА"
"Хто такі ліві і праві?"
Пан Сергей. Проблема единой партии для БЮТ, как мне кажется, это не проблема сено солома, а проблема "брендирования" БЮТ. Если действительно Ваша информация правильная это хорошее решение в результате получится центристский блок. Хотя возможны варианты. А теперь хочу привести одну цитату из любопытной статьи Олександра КИСЛОГО доктора історичних наук газета ДЕНЬ N11, середа, 23 січня 2008:
"В убогій країні, плануючи розвиток, для будь-якої партії так звані "ліві" гасла неможливо обійти... Про це варто б було розмірковувати патріотам, застиглим на образах історично цінного, але все ж таки феодального, не цілком достатнього сьогодні патріотизму. Висока ідея свободи, патріотизму повинна бути наповнена новим економічним, загальнокультурним змістом. До виконання цього завдання дуже близька, як політична сила, БЮТ. Не може бідне населення стати учасником розвитку сучасного підприємництва. Не може бути довговічним і успішним сучасне підприємництво, яким інтернаціональним воно б не здавалося, якщо за спиною його немає власного народу. Це ази соціально-економічного розвитку"

А теперь пан Сергей определите, где право, где лево? Кстати, о проблемах идеологии еще одна цитата из выше приведенной статьи: "Ідеологія? Я завжди дивувався, наскільки ідеологічно вивірено міркував, наприклад, Микола I, який розстріляв декабристів. Звідси: геть голу ідеологію, діяв більш глибокий механізм: потрібно було еліті не допустити зміну... еліти"
musicradio _ 08.02.2008 22:43
IP: 77.121.185.---
Сергей, а вы никогда не задумывались о том, что БЮТ – это театр одного актера? И когда Тимошенко (дай Бог ей здоровья конечно) умрет, от Блока ничего не останется, настолько разновекторные силы собрались под ее... нет не юбкой, а крышей.
Игрек-минус _ 08.02.2008 22:41
IP: 85.90.193.---
техник_хх2 (08.02.2008 21:37; 08.02.2008 21:40)

Техник_хх2, классный комментарий – лучше не скажешь!

А теперь относительно фразы АВТОРА: "...А якщо когось це не влаштовує – він може забиратися геть з цього блогу..."

Пан Лещенко, Вы считаете, что такое отношение к читателям допустимо для журналиста?!
Вы расчитываете, что Вас поймут?

После такого не удивляюсь, что мне закрыли доступ к комментариям под статьями УП...
ACTIONDIRECT _ 08.02.2008 22:37
IP: 77.123.167.---
koba@kmu.gov.ua
stalin_dzugashvili@kmu.gov.ua надо зарегистрировать в норвежском домене))))
Vlad_iz_Kharkova _ 08.02.2008 22:24
IP: 195.26.93.---
""Ваші пропозиції просимо надсилати на адресу Урядового порталу koba@kmu.gov.ua", – закликає Кабмін." – это замечательно. Ник получателя в КМ говорит больше, чем все вступления куда-то.
Vlad_iz_Kharkova _ 08.02.2008 22:23
IP: 195.26.93.---
Так ведь известно, что нет у ЮВТ никакой идеологии, как нет ее у красных директоров, советской номенклатуры. Т.е.есть и она называется – идеология власти. Колебаться вместе с линией партии, угадать, что сегодня считает правильным начальник, захватить максимум ресурсов, согласований. Это нормальная идеология советской номенклатуры и ЮВТ от них отличается чисто эстетически.
ihord _ 08.02.2008 22:20
IP: 195.137.241.---
Лещенку – справедливую зарплату! Как хроникеру жизни Ю.В.Т.
Петербуржец _ 08.02.2008 22:18
IP: 82.81.138.---
Сергей! Вы хороший журналист. Но все-таки может стоит "докапываться" до Вашей нелюбимой Тимошенко, как-то более серьезно?
Да! Все это очень смешно! Идеологический люфт ЮВТ, как говорят в России от "Эдиты Пьехи до иди ты на..." Можно это обстёбывать, можно глумится с позиции ироничного, грамотного в политологии зануды, как Вы это сейчас делаете... Это будет разнообразно по форме, но однообразно по содержанию.
Нет у Тимошенко никакой идеологии. Не смущают её шатания между Социнтерном и ЕНП. Вряд ли, она толком понимает между ними разницу:)))
Но любят (или не любят) её не за это!
Юлия – краса и гордость Украины. Она уникальна. Она ПРОСТО популистка. Я таких политиков не припоминаю. Она не играет ни за какую команду. Её цель быть "Главной по футболу ":)
Но это уже всем известно.
nempo _ 08.02.2008 22:11
IP: 193.238.111.---
Щоб зняти питання у деяких читачів, чому я про одних пишу в блозі більше, а про інших – менше, скажу відразу, що мені подобається писати про Юлію Володимирівну. А якщо когось це не влаштовує – він може забиратися геть з цього блогу.
Тоді не треба писати "журналіст "Української правди". А "хронолог ЮВТ". Тепер я забираюся геть.
ACTIONDIRECT _ 08.02.2008 21:59
IP: 77.123.167.---
СЛ
Бо неможливо одночасно грати за Динамо і Шахтар, захищати інтереси найманого працівника чи великого капіталу, суворі християнські постулати чи вільне ставлення до релігійних обмежень.
Чому ні?)))) Це не шпагат, це атипична гутаперчивіст)))

З таким самим успіхом правобережна Україна могла би інтегруватися до НАТО, а лівобережна – до Ташкентського договору.
Ага...ти вже підказки-маячкі ЮТ надсилиєш!?))

Ща чергови акцепти прокинуться)))) будуть тебе акцептувати))
техник_хх2 _ 08.02.2008 21:42
IP: 77.122.111.---
Лучше тогда восхищаться Ющенкой или комунякой?
техник_хх2 _ 08.02.2008 21:40
IP: 77.122.111.---
Имей уважение к этому человеку.
Ты посмотри что вокруг творится.
Да если бы не она не было бы Майдана, не было бы СОТ и т.д.
Не время щаз подымать такие вопросы, не время.
техник_хх2 _ 08.02.2008 21:37
IP: 77.122.111.---
Сирож, займись чем-нить полезным.

Почини кран и спать.

П.с. Вроде нормальный человек – иногда такие вещи основательные получаются – что лучшие примеры украинской журналистики. А иногда записи напоминают блог и статьи Филиндаша.

Тимошенчиха не дает заводы разбазаривать, хочет чтобы чиновники и люби друзи Ющенки бабки перестали тырить, а ты об идеологии. Дай сначала с насущими проблемами разобраться, а потом обсуждай хоть отношение Тимошенчихи к свингерам.
zinik _ 08.02.2008 21:21
IP: 99.225.175.---
Шпагаты бывают:
1.на левую ногу
2.на правую
3.поперечный
Какой вы имели ввиду?
Это я по примеру С.Грабовского, просто уточняю.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter