25 січня 2010, 21:32

Брехливі технології від Тимошенко і Януковича

Як це не прикро визнавати, штаб Тимошенко розповсюджує вигадану соціологію.

Протягом останніх днів з'явилися повідомлення з посиланням на псевдо-соціологічні служби, які вже неодноразово були помічені в оприлюдненні проБЮТівської псевдо-соцілогії.

Автор першого повідомленняЦентр економічних і політичних досліджень "Київ – 21 століття".

"Большинство украинцев во втором туре президентских выборов отдают преимущество Юлии Тимошенко. Об этом свидетельствуют данные социологического исследования, проведенного Центром экономических и политических исследований "Киев – 21 век".

На вопрос Центра "Кому из претендентов на должность Президента Украины Вы отдаете преимущество?" 47,8 % респондентов отметили, что Юлии Тимошенко. А за Виктора Януковича высказались 45,9% опрошенных".


Це той самий центр "Київ-21 століття", який на виборах мера Києва 2008 року давав Турчинову аж 28,2%, тоді як у підсумку він набрав 19,1%.

Друге сумнівне повідомлення останніх днів – з посиланням на соціологічне опитування, проведене громадською організацією "Нове покоління України".

Мені цікаво, з яких часів соцопитування проводять громадські організації?

Отже, результати, цього свіжого "дослідження".

"Відповідаючи на запитання "Кого ви бачите Президентом України", 48,1% громадян назвали Тимошенко, 45,2% – Януковича, 6,7% респондентів не змогли відповісти".

Заходимо в інтернет і шукаємо. Так, у травні 2008 року ця ж організація "Нове покоління України" проводила псевдо-опитування щодо виборів мера.

"В соответствии с результатами опроса, за Турчинова готовы проголосовать 27,3% опрошенных, за Леонида Черновецкого – 22,4%; за Виталия Кличко 13,1%".

У підсумку, за Черновецького проголосували 37%, за Турчинова – 19%.

Показово, що викриттям цих псевдо-дослідників, зокрема, з центру "Київ-21 століття", займалася авторитетний соціолог Ірина Бекешкіна.

Та сама Бекешкіна – організатор Національного екзит-полу, єдиного, якому довіряє Тимошенко.

Сказати, що Янукович не займається такими фальсифікаціями – буде неправдою.

Його штаб також розмістив свої цифри з посиланням на якусь Агенцію соціальних досліджень, про яку досі не було жодних згадок.

"Згідно результатів дослідження на тему "Хто стане наступним президентом України?", проведеного Агенцією соціальних досліджень АСД, у другому турі Віктор Янукович переможе Юлію Тимошенко з відривом у 14,2%".

До речі, регіонал Дмитро Табачник не так давно зізнався, що він першим запустив цю технологію брехливої соціології ще не виборах Кучми в 1994 році.

"Усім "чорним піаром" займався я особисто. Він був дуже смішним. Ми через "Інтерфакс" розміщували соцопитування. Типу того, що соціологічний центр "Кульбаба" провів опитування по Херсонській області, і з'ясувалося, що там з величезним відривом лідирує Кучма, – розповів доктор наук Табачник. – Цифри бралися зі стелі, а робилося це для того, щоб вселити в людей впевненість у перемозі".

...Якщо в 2010-му обидва кандидати воюють однаковою зброєю, ім'я якій "брехня", навіщо ж тоді надривати голос на 20-градусному морозі, переконуючи, що ти відрізняєшся від нього як люди "з різних планет, з різних світів, з різних епох"...

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...