Сергій Лещенко

Післямова до розмови в Межигір'ї

29 червня 2011, 00:56

1. "Стоп цензурі" до певної міри домоглось свого – рух зробив неможливим для Віктора Януковича надалі уникати теми Межигір'я та невиконаної обіцянки. Тому, щоб зняти це питання, він запросив у резиденцію журналістів лояльних мас-медіа.

Хоча насправді треба згадати з чого все починалося – обіцянку показати Межигір'я Янукович дав на прес-конференції 4 червня 2010 року у відповідь на питання про корупційні підозри навколо Межигір'я. У підсумку в Межигір'я він взяв людей, які не написали жодного розслідування про відчуження резиденції та навіть не були на тій прес-конференції. В такий спосіб Янукович показав, що він побоюється обговорювати тему відчуження державної резиденції з тими, хто може поставити йому конкретні питання про ту оборудку.

2. Янукович провів екскурсією ділянкою, площа якої складає 1,7 гектари і яка за документами належить йому. Водночас він не пояснив, що знаходиться за межами цієї ділянки, тобто на решті 135 гектарах Межигір'я. Власне, саме там розташовані основні скарби Межигір'я включно з клубним будинком "Хонка". Янукович не сказав, для кого призначені двері з ліванського кедра, люстри за 50 тисяч доларів, ексклюзивна німецька "обналічка", тенісні корти, підземні тири, боулінг, яхт-клуб, гольф-клуб, кінний клуб, палац на воді та безліч інших об'єктів.

3. Будинок, який Янукович показав як свій, справляє враження прибраного готелю в день заїзду. Тобто все тут гарно – тільки немає враження, що тут живуть люди. Це читається у багатьох деталях. В казенній вазі з фруктами на обідньому столі. В підсвічниках, де стоять свічки, які ніколи не запалювали. У сповнених несмаку однакових рамках для фотографій. В ліжку, де тісно спати вдвох людям із габаритами Януковича. Або в сауні, де складно розвернутися.

4. Ще одне спостереження, яке лише підсилює враження від того, що нам показали не будинок Януковича, а якусь меблеву експозицію – це те, що в кадр не потрапила жодна книжна шафа. Тобто Янукович, судячи з його заяв про Чехова-поета, не сильний у літературі. Але книжна шафа у нього має бути хоча би для інтер'єра.

5. Крім того, впадає в око, що на жодній фотографії, які стоять у начебто кабінеті Януковича, немає зображення "першої леді". Діти – є, невістки – є, онуки – є, а дружини – немає. Мовчазна відсутність Людмили Янукович вже виходить за межі пристойного.

6. Виявилося, що Янукович спілкується з підлеглими на "ти" і в хамських інтонаціях. Достатньо подивитися, як він розпорядився подати йому парасольку – "Давай сюда зонтик!".

7. Ну і нарешті, по-суті інтерв'ю. Розмова з Януковичем була повторенням вже виголошених ним тез, за виключенням кількох по-справжньому цікавих моментів.

Перше – критично налаштованих до нього журналістів Янукович вважає персональними ворогами, а заяви про цензуру – "брудною грою". Перечитайте ще раз його відповідь про рух "Стоп цензурі".

Друге. Янукович не знає, що не можна впливати на суди – переслухайте ще раз, як він розповідає про рішення Конституційного суду щодо скасування обов'язкового використання червоного прапора. "Я висловив свою думку главі Конституційного суду: що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято. (...) Я йому сказав, що треба довести до суддів мою точку зору. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".

Те, що зробив Янукович – це називається явкою з повинною в тиску на суд.

Після цього де гарантії, що Янукович так само не переказував свою "точку зору" голові Печерського райсуду Інні Отрош по справі Луценка або Тимошенко. Просто підставте інше прізвище, і ви отримаєте розгадку, чому суд над колишніми урядовцями відбувається саме так: "Я висловив свою думку главі Печерського суду, що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято по справі Луценка/Тимошенко. Я їй (Інні Отрош) сказав, що треба довести до суддів мою точку зору по цим справам. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".

Ну і насамкінець – відповідь Януковича щодо Ахметова. Схоже, президент не проти позбутися конкурента за вплив на Партію регіонів. Інакше Янукович не став би на всю країну переповідати роздуми Ахметова, сказані ним в розмові тет-а-тет, про те, що, можливо, він не буде більше балотуватися. Це навіть ще не сформоване рішення Ахметова, яке озвучив Янукович, фактично закриває Ахметову рух назад. Після анонсованого президентом його рішення не балотуватися, якщо він все-таки піде на вибори, виглядатиме як ляпас.

Таким ось нехитрим способом Янукович зачищає і власне політичне поле.

powered by lun.ua
Коментарі — 199
Юродивий _ 29.06.2011 05:26
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:
ebook:
Юродивий:

А почему вы оранжоидов сразу с мовой связали? Давить надо Юща,Тимошенко и прочих запроданцев. А простые гастарбайтеры причём?
"Я голосовала. Лишь бы мовнячных не было. Свой-чужой.", "Слава Януковичу. Дави оранжевых падлюк." це не я писав... якось не маю бажання когось давити...:)
Против мовнячных голосовала. Всё в рамках закона. Дави оранжоидных=ворам тюрьмы Всё в рамках закона))))))))))))))))))))
Хайль Хам!
Это ти Тягнисраку хайлякай.
Тягнибок, це ваш гебешний оборотень переодягнутий в бандерівця...:)
Хамові ідеологія по барабану, головне забрати голоси поголів'я, він там де не може взяти сам висилає своіх піциків: Тігіпка, Симоненка, Литвина, Тягнибока і навіть опущеного до їх рівня Юща...:)
Херсонець _ 29.06.2011 05:03
IP: 77.239.190.---
Казка про голого короля. Усі знають, що король злодій, але улесливо йому піддакують. Мені соромно за таку людину на чолі держави. Сергію, вам спасибі за післямову, яка каменя на камені не залишає від тверджень свити про чесність її поводиря.
y3k _ 29.06.2011 04:58
IP: 95.132.59.---
ROFL! 5 км це десь треба біля 2-х годин плисти. А в 10-метровому басейні це 500 басейнів. Якщо воно бреше в таких елементарних речах без потреби, як же вірити всьому решта?
Борисович _ 29.06.2011 04:23
IP: 94.248.55.---
Видео "смотрин" просмотрел. Приколов (даже после редактирования, монтажа и согласования) хватает.

Например, беззубый (без вставной челюсти) Шустер. Наверное, о нём и говорил Янукович сравнивая "Стоп цензуру" с зубами.

Или "сизифовы" пеньки, которые должны были до их появления быть деревьями и которые должны быть очень скользкими и иногда приводить к операциям на колене и бегу только по корту...

Или заплывы на 5 км в 10-метровом бассейне.
************************************************************
Хотя приём был радушным, хозяин казался приветливым, а его рассуждения – здравыми.
dieZeit _ 29.06.2011 04:04
IP: 188.163.5.---
ebook
Sera nunquam est ad bonos mores via,
poenam moratur improbus, non praeterit
bird of passage _ 29.06.2011 03:41
IP: 95.215.216.---
ebook:
Слава Януковичу. Дави оранжевых падлюк.
Образованный (ная) Вы наш. Какой прекрасный пример голубого нацизма!
Юродивий _ 29.06.2011 03:06
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:
ebook:
Юродивий:

А почему вы оранжоидов сразу с мовой связали? Давить надо Юща,Тимошенко и прочих запроданцев. А простые гастарбайтеры причём?
"Я голосовала. Лишь бы мовнячных не было. Свой-чужой.", "Слава Януковичу. Дави оранжевых падлюк." це не я писав... якось не маю бажання когось давити...:)
Против мовнячных голосовала. Всё в рамках закона. Дави оранжоидных=ворам тюрьмы Всё в рамках закона))))))))))))))))))))
Хайль Хам!
Юродивий _ 29.06.2011 02:55
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:

А почему вы оранжоидов сразу с мовой связали? Давить надо Юща,Тимошенко и прочих запроданцев. А простые гастарбайтеры причём?
"Я голосовала. Лишь бы мовнячных не было. Свой-чужой.", "Слава Януковичу. Дави оранжевых падлюк." це не я писав... якось не маю бажання когось давити...:)
Alex Vlasenko _ 29.06.2011 02:45
IP: 91.197.17.---
В случае керування государством пенсиями денег там – в пенс фонде – будет пока хватать только на пенсии депутатам, прокурорам, президентам и министрам. И эта пенс пирамида рухнет в любом случае и в любой стране – время жизни этой пирамиды – три поколения – так что нынешней моложежи рекомендую приготовится "пожать плоды" – можете прочесть о Вашем возможном будущем здесь – http://apvlasenko.blogspot.com/
Убегать в другие страны в этом смысле бесполезно, хотя сейчас пару-тройку стран в мире еще можно найти не свихнутых на социальной справедливости и всеобщей борьбе за какие-то права (на соцстрахование, на питание, на учебу, на кока-колу, на природу и всякая подобная хрень типа обама-care...)
Юродивий _ 29.06.2011 02:39
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:

ebook:
СпасительнаяКЛИЗЬМА:
Какая падла выбрала это президентом?
Я голосовала. Лишь бы мовнячных не было. Свой-чужой.
а кажуть у нас немає фашистів...:)
А причём здесь фашисты? Я не люблю мовнячных за их необразoванность и селюковый менталитет. Это моё право.
в вашій "образованій" голові ніколи не промайнула думка, що в кожному народі, етносі, релігії є нормальні люди і всяке дрантя? любити чи ненавидіти по мовному, ентічному, релігійному признаку це тупо... це вже було і відомо як закінчилось... вам воно треба?:)
Вы не поняли. Я имею право любить или не любить. Я же не посягаю на их права и никого к этому не призываю.
на ваше мнєніє ніхто не посягає і "давити як оранжевих падлюк" не збирається...
ласкаво просимо на УП, місце вільного спілкування...:)
Юродивий _ 29.06.2011 02:28
IP: 68.151.227.---
ebook:
crockOdile:
Целый год бедолага мучился, учил наизусть ганькины конспекты "каверзных" вопросов и ответов.Книжки,фотки, мебель переставлял, мучился.С парасольками троха лопухнулся.И токо с "ТЫканьем " прокололся.Ну ниче,ганька на курсы благородных девиц запишет на полгодика, подровняет завгаровский политес.Ну в конце концов пацан "непринужденную" розмову с лояльными журналюгами наконец сымитировал, Сымитирует и рЕХВОРМЫ, и Мадернизацию...))) Одолели политреформу, взуем и остальные Рехвормы.Останется в истории, как ВИКТОР Великий НЕ ПО ЗУБАХ, ап- ПО ПЕЧЕНИ, МОГУЩИЙ любые покращення ВЖЕ СЬОГОДНІ, ИМИТАТОР ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ!
Слава Януковичу. Дави оранжевых падлюк.
ну якщо вже такб то чому їх спочатку не використати до кінця в концтаборах, і вже потім в топку...?:)
Юродивий _ 29.06.2011 02:26
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:

ebook:
СпасительнаяКЛИЗЬМА:
Какая падла выбрала это президентом?
Я голосовала. Лишь бы мовнячных не было. Свой-чужой.
а кажуть у нас немає фашистів...:)
А причём здесь фашисты? Я не люблю мовнячных за их необразoванность и селюковый менталитет. Это моё право.
в вашій "образованій" голові ніколи не промайнула думка, що в кожному народі, етносі, релігії є нормальні люди і всяке дрантя? любити чи ненавидіти по мовному, ентічному, релігійному признаку це тупо... це вже було і відомо як закінчилось... вам воно треба?:)
crockOdile _ 29.06.2011 02:12
IP: 93.74.4.---
Целый год бедолага мучился, учил наизусть ганькины конспекты "каверзных" вопросов и ответов.Книжки,фотки, мебель переставлял, мучился.С парасольками троха лопухнулся.И токо с "ТЫканьем " прокололся.Ну ниче,ганька на курсы благородных девиц запишет на полгодика, подровняет завгаровский политес.Ну в конце концов пацан "непринужденную" розмову с лояльными журналюгами наконец сымитировал, Сымитирует и рЕХВОРМЫ, и Мадернизацию...))) Одолели политреформу, взуем и остальные Рехвормы.Останется в истории, как ВИКТОР Великий НЕ ПО ЗУБАХ, ап- ПО ПЕЧЕНИ, МОГУЩИЙ любые покращення ВЖЕ СЬОГОДНІ, ИМИТАТОР ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ!
Юродивий _ 29.06.2011 02:04
IP: 68.151.227.---
ebook:
СпасительнаяКЛИЗЬМА:
Какая падла выбрала это президентом?
Я голосовала. Лишь бы мовнячных не было. Свой-чужой.
а кажуть у нас немає фашистів...:)
СпасительнаяКЛИЗЬМА _ 29.06.2011 01:49
IP: 95.133.123.---
ebook:
индиго51:
С потемкинским домиком в деревне все понятно. Меня также поразила сама свободная (не написанная речь) беседа. Такое впечатление, что человек по нахватался каких-то слов-лозунгов и совершенно не знает ни политических законов, ни законов общественного развития. Есть слово и что под ним понимает Янукович попробуй догадайся. Реформы проводимые (не знаю кто его надоумил их делать) превращаются в геноцид укр.народа, т.к. после каждой из них уменьшается кол-во людей объекта реформы (После податкового кодекса уменьшилось кол-во бизнесменов; после пенсионной -кол-во пенсионеров и т.д.) Модернизация – это вообще мастурбация власти, т.е. удовольствие направленное ради себя.
МВФ не надоумил а потребовал. У Чехов пенсионный возраст 73. Чем укры лучше?
МВФ потребовал поднять цены на газ для населения и уменьшить дефицит ПенФонда. Про возраст они ничего не говорили.
AntiXam _ 29.06.2011 01:45
IP: 93.74.33.---
ebook:
Если бы не ВОРОВСТВО В СВЕРХБОЛЬШИХ РАЗМЕРАХ, то и нужды в МВФ не было бы никакой! А так, в разгар кризиса – блокирование трибуны с лозунгами "повышение соцстандаров еще вчера", а только дорвались до корыта – как СВИНЬИ хрюкают в несколько хлебал – ЛИВЕЛА, МЕЖИГОРЬЕ, УКРТЕЛЕКОМ – только на этих трех вещах можно было ВСЕХ ПЕНСИОНЕРОВ ДЕРЖАТЬ НА ПЛАВУ ЛЕТ 10!!!
СпасительнаяКЛИЗЬМА _ 29.06.2011 01:41
IP: 95.133.123.---
Какая падла выбрала это президентом?
Opara _ 29.06.2011 01:34
IP: 93.79.13.---
Вот так и пройдет вся наша жизнь в виртуальных обсуждениях богатства Януковича,только он проведет свою жизнь в роскоши,а мы-в хрущевках.Рассчитывать на какие-то изменения в нашей стране не приходится.
индиго51 _ 29.06.2011 01:26
IP: 193.41.62.---
С потемкинским домиком в деревне все понятно. Меня также поразила сама свободная (не написанная речь) беседа. Такое впечатление, что человек по нахватался каких-то слов-лозунгов и совершенно не знает ни политических законов, ни законов общественного развития. Есть слово и что под ним понимает Янукович попробуй догадайся. Реформы проводимые (не знаю кто его надоумил их делать) превращаются в геноцид укр.народа, т.к. после каждой из них уменьшается кол-во людей объекта реформы (После податкового кодекса уменьшилось кол-во бизнесменов; после пенсионной -кол-во пенсионеров и т.д.) Модернизация – это вообще мастурбация власти, т.е. удовольствие направленное ради себя.
poltavs-ka galushka _ 29.06.2011 01:19
IP: 46.202.253.---
"Ти" і хамські інтонації коли-небудь вилізуть і на міжнародному рівні, це ми ще не знали сорому, він поки тримається з усіх сил. Але вічно прикидатися не дано нікому.
Цікаво, які слова про цей запис зможуть підібрати прихильники Януковича?
ontario _ 29.06.2011 01:18
IP: 173.32.51.---
Молодець Сергій! Єдине, що не варто турбуватися, що у ліжку не помістяться двоє. У цьому ліжку спить Дарка або Хервам.
Герман_Адольфович_Гакенкрейц _ 29.06.2011 01:16
IP: 95.69.190.---
Говнюкович из Межижопья
ictomi _ 29.06.2011 01:06
IP: 193.110.115.---
в 10. Молодец
AntiXam _ 29.06.2011 01:06
IP: 93.74.33.---
Все по делу, Сергей. Еще бы пару слов о том, что законной жены ни на одном фото нет и о том, что в декларации этот "домик" у Януковоща нигде, кажется, не значится.
ONLINE
Зеленський76 Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter