Сергій Лещенко

Післямова до розмови в Межигір'ї

29 червня 2011, 00:56

1. "Стоп цензурі" до певної міри домоглось свого – рух зробив неможливим для Віктора Януковича надалі уникати теми Межигір'я та невиконаної обіцянки. Тому, щоб зняти це питання, він запросив у резиденцію журналістів лояльних мас-медіа.

Хоча насправді треба згадати з чого все починалося – обіцянку показати Межигір'я Янукович дав на прес-конференції 4 червня 2010 року у відповідь на питання про корупційні підозри навколо Межигір'я. У підсумку в Межигір'я він взяв людей, які не написали жодного розслідування про відчуження резиденції та навіть не були на тій прес-конференції. В такий спосіб Янукович показав, що він побоюється обговорювати тему відчуження державної резиденції з тими, хто може поставити йому конкретні питання про ту оборудку.

2. Янукович провів екскурсією ділянкою, площа якої складає 1,7 гектари і яка за документами належить йому. Водночас він не пояснив, що знаходиться за межами цієї ділянки, тобто на решті 135 гектарах Межигір'я. Власне, саме там розташовані основні скарби Межигір'я включно з клубним будинком "Хонка". Янукович не сказав, для кого призначені двері з ліванського кедра, люстри за 50 тисяч доларів, ексклюзивна німецька "обналічка", тенісні корти, підземні тири, боулінг, яхт-клуб, гольф-клуб, кінний клуб, палац на воді та безліч інших об'єктів.

3. Будинок, який Янукович показав як свій, справляє враження прибраного готелю в день заїзду. Тобто все тут гарно – тільки немає враження, що тут живуть люди. Це читається у багатьох деталях. В казенній вазі з фруктами на обідньому столі. В підсвічниках, де стоять свічки, які ніколи не запалювали. У сповнених несмаку однакових рамках для фотографій. В ліжку, де тісно спати вдвох людям із габаритами Януковича. Або в сауні, де складно розвернутися.

4. Ще одне спостереження, яке лише підсилює враження від того, що нам показали не будинок Януковича, а якусь меблеву експозицію – це те, що в кадр не потрапила жодна книжна шафа. Тобто Янукович, судячи з його заяв про Чехова-поета, не сильний у літературі. Але книжна шафа у нього має бути хоча би для інтер'єра.

5. Крім того, впадає в око, що на жодній фотографії, які стоять у начебто кабінеті Януковича, немає зображення "першої леді". Діти – є, невістки – є, онуки – є, а дружини – немає. Мовчазна відсутність Людмили Янукович вже виходить за межі пристойного.

6. Виявилося, що Янукович спілкується з підлеглими на "ти" і в хамських інтонаціях. Достатньо подивитися, як він розпорядився подати йому парасольку – "Давай сюда зонтик!".

7. Ну і нарешті, по-суті інтерв'ю. Розмова з Януковичем була повторенням вже виголошених ним тез, за виключенням кількох по-справжньому цікавих моментів.

Перше – критично налаштованих до нього журналістів Янукович вважає персональними ворогами, а заяви про цензуру – "брудною грою". Перечитайте ще раз його відповідь про рух "Стоп цензурі".

Друге. Янукович не знає, що не можна впливати на суди – переслухайте ще раз, як він розповідає про рішення Конституційного суду щодо скасування обов'язкового використання червоного прапора. "Я висловив свою думку главі Конституційного суду: що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято. (...) Я йому сказав, що треба довести до суддів мою точку зору. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".

Те, що зробив Янукович – це називається явкою з повинною в тиску на суд.

Після цього де гарантії, що Янукович так само не переказував свою "точку зору" голові Печерського райсуду Інні Отрош по справі Луценка або Тимошенко. Просто підставте інше прізвище, і ви отримаєте розгадку, чому суд над колишніми урядовцями відбувається саме так: "Я висловив свою думку главі Печерського суду, що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято по справі Луценка/Тимошенко. Я їй (Інні Отрош) сказав, що треба довести до суддів мою точку зору по цим справам. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".

Ну і насамкінець – відповідь Януковича щодо Ахметова. Схоже, президент не проти позбутися конкурента за вплив на Партію регіонів. Інакше Янукович не став би на всю країну переповідати роздуми Ахметова, сказані ним в розмові тет-а-тет, про те, що, можливо, він не буде більше балотуватися. Це навіть ще не сформоване рішення Ахметова, яке озвучив Янукович, фактично закриває Ахметову рух назад. Після анонсованого президентом його рішення не балотуватися, якщо він все-таки піде на вибори, виглядатиме як ляпас.

Таким ось нехитрим способом Янукович зачищає і власне політичне поле.

powered by lun.ua
Коментарі — 199
Тетяна Куц _ 06.07.2011 15:01
IP: 94.179.210.---
Лариса Ориана:
___ Янек на колінах повзав перед майданом, так хотів бути президентом. Невже Лещенко думає, що його зачіпають банальні укуси на манер цього блогу: фото дружини нема, книжкової шафи...- туфта.
Все, шановні, треба братися за серйозну роботу, а не у войнушки ганяти з бандою. Інакше, перетворитеся на невдах, стікаючих жовчю перед більш "успішними" дарками.
Так,треба братись за вила та сокири,бо мирно ця наволоч сама не піде!А журналістів з великої літери у нас,як подивитись і нема зовсім!Джинсовики одні,та ще з комплексами власної неповноцінності (це про завидки до дарок).Якби їх самих запросили,то побігли б,та ще й підтюпцем!
magomaev _ 30.06.2011 17:33
IP: 46.151.71.---
Michael Mayevsky:
Власна післямова до чужих розмов – улюблений жанр невдах...
Michael
Тогда покакой причине Вы постоянно оставляете на блогах свои глупые коменты?
Ох, болтунишка...)))
Natashaaa _ 30.06.2011 12:00
IP: 91.124.188.---
Який же суддя в сучасній Україні здатен прийняти рішення, що буде "важко сприйняте" Януковичем? Хіба той, що не має дітей і родичів, не хоче жити взагалі, а перед смертю ще й бажає пройти тортури...
Natashaaa _ 30.06.2011 12:00
IP: 91.124.188.---
Те, що зробив Янукович – це називається явкою з повинною в тиску на суд. Після цього де гарантії, що Янукович так само не переказував свою "точку зору" голові Печерського райсуду по справі Тимошенко. Просто підставте інше прізвище, і ви отримаєте розгадку, чому суд над Тимошенко чи Луценком урядовцями відбувається саме так: "Я висловив свою думку главі Печерського суду, що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято по справі Тимошенко. Я сказав, що треба довести до суддів мою точку зору по цим справам. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".
Natashaaa _ 30.06.2011 11:59
IP: 91.124.188.---
"Я висловив свою думку главі Конституційного суду: що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято. (...) Я йому сказав, що треба довести до суддів мою точку зору. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".
Michael Mayevsky _ 30.06.2011 01:32
IP: 91.201.244.---
Власна післямова до чужих розмов – улюблений жанр невдах...
viktorious _ 30.06.2011 01:14
IP: 161.111.24.---
Молодець Сергію! Так тримати! Дякую!
Action22 _ 29.06.2011 23:13
IP: 95.133.83.---
Он (Янукович) что нас за лохов держит???
dankof _ 29.06.2011 21:18
IP: 194.242.103.---
Мартин Барило:
Мартин, а ти спиш нормально? В тебе стільки зла, та ненависті,що дай тобі владу, то
половину людей повбивав би.
Vladimir Petrov _ 29.06.2011 20:37
IP: 92.112.88.---
Если на ролик о встрече в Межигір'я вставить текст шарикова из собачьего сердца-вот смеху будет)
Мартин Барило _ 29.06.2011 19:02
IP: 217.115.137.---
Молодца, здорово холуи обосрали овоща. Оно ж думало по примеру пуккина на кацапской переписи подсунуть фальшивую квартирку журналюгам-холуям и те так же радостно, как кацапы, проглотят не сплевывая. Так и вышло – глотнули. Спешили овощу удовольствие доставить, да вышел обычный овощной яйцом трахнутый обсырон. Мозгов-то у холуйни нету, а Ганьку выперли Одаркой. И пердаунской мрази остается теперь только бесплатно выть. Но... сами ж снимали, сами ж публиковали. Хрен скажешь, шо опазиция схвальшувала.
abab _ 29.06.2011 18:46
IP: 93.79.80.---
Femij:
По этой записи можно судить и о самом Сергее: в его понимании человек без книжного шкафа книг не читает, человек, у которого на обеденном столе порядок – не ест, человек, у которого нет фотографии его жены на столе – не женат.
Ранее Сергей предполагал, что человек, у которого на рабочем столе не видно компьютера, не умеет им пользоваться.
Но предположения Сергея оказались ложными.

Сергей предстает в этой записи в образе сноба – высокомерного и самоуверенного, раздающего резкие оценки, не опускаясь до аргументов и доводов
Возможно, у него просто вместо квартиры книжный шкаф, а по периметру одни компьютеры.
abab _ 29.06.2011 18:41
IP: 93.79.80.---
dankof:
Ну це Серьожку просто жаба задавила, так хотів побувати у Межигір"ї, так "просився "
а його не запросили.
Точно-точно) бедняга, наверное ночами не спить, только об экскурсии мечтает)
abab _ 29.06.2011 18:40
IP: 93.79.80.---
Потомок:
Найем и Лещенко весь год поливали президента грязью в своих статьях, с чего бы это ему приглашать их к себе в гости? Да и к чему бы это каких-то рядовых журналистов, которые к тому же работают в неофицальном интернет издании, быть приглашёнными. Это получается президенту нужно тратить время не на решение государственных проблем, а уделять внимание мелким журналистишкам.
dankof _ 29.06.2011 18:26
IP: 194.242.103.---
Ну це Серьожку просто жаба задавила, так хотів побувати у Межигір"ї, так "просився "
а його не запросили.
tamtut _ 29.06.2011 15:27
IP: 92.249.72.---
Велика кухня (їсти), велике ліжко (спати), великий басейн (плавати), велика альтанка (відпочивати на свяжому повітрі) = все для задоволення, і нарешті народу показали м-а-а-аленький кабінетик де немає навідь книжкової полиці.
Все для задоволення і нічого для того щоб ПРАЦЮВАТИ, ДУМАТИ
====
Нащадків теж не заморочують книжками, головне великий "телік" на стіні.
===
А в дитячій навідь немає шафи для речей. Ну приїхали до діда онуки і без одежі? чи переодягаються у діда в спальні?
===
Що можна сказати.? Звільняйте пане Президент своїх іміджмейкерів – сором на весь світ, не тільки на Україну.
Лариса Ориана _ 29.06.2011 14:42
IP: 178.137.162.---
___ Янек на колінах повзав перед майданом, так хотів бути президентом. Невже Лещенко думає, що його зачіпають банальні укуси на манер цього блогу: фото дружини нема, книжкової шафи...- туфта.
Все, шановні, треба братися за серйозну роботу, а не у войнушки ганяти з бандою. Інакше, перетворитеся на невдах, стікаючих жовчю перед більш "успішними" дарками.
Флинт _ 29.06.2011 13:44
IP: 79.236.254.---
Зрелище, конечно, убогое. Сергей и Мустафа, очень хорошо, что они не пустили Вас, это доказательство страха, даже просто перед неудобными вопросами. И отеческий тон его наставительной беседы с зубрами журналистики, потерявшими зубы, он говорит сам за себя. Но, "к чему теперь рыданья..."? Каков приход, таков и поп. Остается надеяться на мудрость царя Соломона – и это пройдет.
Потомок _ 29.06.2011 13:20
IP: 93.72.29.---
Стрелец 1960:
adv1972:
Стрелец 1960:
цитата не в тему... процитирован пусть и человек, но не ему судить о генофонде. Хай сидить собі у лондонах і трясеться, щоб свр отруту не підсипала...
Никто не спорит, что янык не президент, и даже не пахан... но маємо, шо маємо... Во всяком случае лучше, чем Вова-чекист с точки зрения свобод. ИМХО
Детка, у тебя проблема с глазами или мозгами?... Читай и думай...
Та это одни и теже под разными никами,

дают стране дерьма, изображая численность лохтората.

Вот оно и бегает с одной ржавой клавиатурой по блогам с разными никами, но одной тупой извилиной.

Обратите внимание Ганка сдулась, осталась одна богохульская но и та без пургена на пургене только мыслит.
Стрелец 1960 _ 29.06.2011 13:08
IP: 109.72.119.---
adv1972:
Стрелец 1960:
цитата не в тему... процитирован пусть и человек, но не ему судить о генофонде. Хай сидить собі у лондонах і трясеться, щоб свр отруту не підсипала...
Никто не спорит, что янык не президент, и даже не пахан... но маємо, шо маємо... Во всяком случае лучше, чем Вова-чекист с точки зрения свобод. ИМХО
Детка, у тебя проблема с глазами или мозгами?... Читай и думай...
anderes _ 29.06.2011 13:04
IP: 93.74.124.---
Femij:
Судя по всему, во втором акте цинично-показательного спектакля книжный шкаф для декорации в царстве Януковича будет в срочном порядке установлен. Если бы в свое время господин Лещенко публично не обратил внимания на то, что в кабинете президента страны нет даже компьютера, то и во время нынешнего спектакля на постановочном компьютере не делался бы такой акцент. Было бы еще интересно посмотреть не только "мёртвый" компьютер Януковича, а и то, как он за ним работает.
Не всё же ему по пенькам скакать!
Ложь циничная, наглая, безграничная исходит от самого Януковича и его окружения.
И ничем эту ложь и грязь – не прикрыть.
А господин Лещенко хорошо делает свою работу. Спасибо ему за это.
Критикан-2 _ 29.06.2011 12:56
IP: 46.30.167.---
Согласен с Лещенко в оценке этого пародийного действа. А что другого можно было ожидать от типичного совка и жлоба в обличьи президента?
Другое дело – отобранные журналисты. Они, как ни пыжились, но журналистами настоящими не предстали, а предстали обычными холуями у корыта. С Шустером давно всё ясно, как и с Киселёвым, которому уже вообще некуда податься, а кушать икру хочется. Вконец разочаровал Ткаченко, который когда-то подавал надежды, но забурел до неузнаваемой степени в своём неуёмном жополижестве. Кое-как спасал положение Куликов, но выглядел даже он белой вороной. Короче, показуха для лохов и жлобов, которым Украина до лампочки.
grafo _ 29.06.2011 12:43
IP: 194.44.153.---
Nick_M:
grafo:

Ага, наприкінці блогу Тимошенко погладив
- В чом сіла, брат?
- У погладжуванні

Забув сказати, що блоги Лещенка на загал стабільні
Це ви його сприймаєте залежно від того, про кого і в якому ракурсі він пише
Суб'єктивні бюти, зело суб'єктивні

Nick_M:
Що то ви, пане графо, якийсь ідентиферентний. Краще підскажіть, куди лисиче подівали – не показується. Скучновато без нього.
===

Слово таке завумне – ідентиферентний
Лолка не зрозуміє
Простішим треба бути, писати – пофігіст
:)
grafo _ 29.06.2011 12:41
IP: 194.44.153.---
zxcv1234:
grafo:

усохни брат. твой лещ просто вобла патаскух каких то тасkаeт в эфиры. Позорище какое то.
===

Не загаджуй порядний блог, пішли до Кастрюльки
Богословської
Femij _ 29.06.2011 12:36
IP: 93.72.180.---
По этой записи можно судить и о самом Сергее: в его понимании человек без книжного шкафа книг не читает, человек, у которого на обеденном столе порядок – не ест, человек, у которого нет фотографии его жены на столе – не женат.
Ранее Сергей предполагал, что человек, у которого на рабочем столе не видно компьютера, не умеет им пользоваться.
Но предположения Сергея оказались ложными.

Сергей предстает в этой записи в образе сноба – высокомерного и самоуверенного, раздающего резкие оценки, не опускаясь до аргументов и доводов
Aтака Путіна1292 Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter