Сергій Лещенко

Післямова до розмови в Межигір'ї

29 червня 2011, 00:56

1. "Стоп цензурі" до певної міри домоглось свого – рух зробив неможливим для Віктора Януковича надалі уникати теми Межигір'я та невиконаної обіцянки. Тому, щоб зняти це питання, він запросив у резиденцію журналістів лояльних мас-медіа.

Хоча насправді треба згадати з чого все починалося – обіцянку показати Межигір'я Янукович дав на прес-конференції 4 червня 2010 року у відповідь на питання про корупційні підозри навколо Межигір'я. У підсумку в Межигір'я він взяв людей, які не написали жодного розслідування про відчуження резиденції та навіть не були на тій прес-конференції. В такий спосіб Янукович показав, що він побоюється обговорювати тему відчуження державної резиденції з тими, хто може поставити йому конкретні питання про ту оборудку.

2. Янукович провів екскурсією ділянкою, площа якої складає 1,7 гектари і яка за документами належить йому. Водночас він не пояснив, що знаходиться за межами цієї ділянки, тобто на решті 135 гектарах Межигір'я. Власне, саме там розташовані основні скарби Межигір'я включно з клубним будинком "Хонка". Янукович не сказав, для кого призначені двері з ліванського кедра, люстри за 50 тисяч доларів, ексклюзивна німецька "обналічка", тенісні корти, підземні тири, боулінг, яхт-клуб, гольф-клуб, кінний клуб, палац на воді та безліч інших об'єктів.

3. Будинок, який Янукович показав як свій, справляє враження прибраного готелю в день заїзду. Тобто все тут гарно – тільки немає враження, що тут живуть люди. Це читається у багатьох деталях. В казенній вазі з фруктами на обідньому столі. В підсвічниках, де стоять свічки, які ніколи не запалювали. У сповнених несмаку однакових рамках для фотографій. В ліжку, де тісно спати вдвох людям із габаритами Януковича. Або в сауні, де складно розвернутися.

4. Ще одне спостереження, яке лише підсилює враження від того, що нам показали не будинок Януковича, а якусь меблеву експозицію – це те, що в кадр не потрапила жодна книжна шафа. Тобто Янукович, судячи з його заяв про Чехова-поета, не сильний у літературі. Але книжна шафа у нього має бути хоча би для інтер'єра.

5. Крім того, впадає в око, що на жодній фотографії, які стоять у начебто кабінеті Януковича, немає зображення "першої леді". Діти – є, невістки – є, онуки – є, а дружини – немає. Мовчазна відсутність Людмили Янукович вже виходить за межі пристойного.

6. Виявилося, що Янукович спілкується з підлеглими на "ти" і в хамських інтонаціях. Достатньо подивитися, як він розпорядився подати йому парасольку – "Давай сюда зонтик!".

7. Ну і нарешті, по-суті інтерв'ю. Розмова з Януковичем була повторенням вже виголошених ним тез, за виключенням кількох по-справжньому цікавих моментів.

Перше – критично налаштованих до нього журналістів Янукович вважає персональними ворогами, а заяви про цензуру – "брудною грою". Перечитайте ще раз його відповідь про рух "Стоп цензурі".

Друге. Янукович не знає, що не можна впливати на суди – переслухайте ще раз, як він розповідає про рішення Конституційного суду щодо скасування обов'язкового використання червоного прапора. "Я висловив свою думку главі Конституційного суду: що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято. (...) Я йому сказав, що треба довести до суддів мою точку зору. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".

Те, що зробив Янукович – це називається явкою з повинною в тиску на суд.

Після цього де гарантії, що Янукович так само не переказував свою "точку зору" голові Печерського райсуду Інні Отрош по справі Луценка або Тимошенко. Просто підставте інше прізвище, і ви отримаєте розгадку, чому суд над колишніми урядовцями відбувається саме так: "Я висловив свою думку главі Печерського суду, що мені важко буде сприйняти, якщо таке рішення буде прийнято по справі Луценка/Тимошенко. Я їй (Інні Отрош) сказав, що треба довести до суддів мою точку зору по цим справам. Але, безумовно, ви яке рішення приймете – так і буде".

Ну і насамкінець – відповідь Януковича щодо Ахметова. Схоже, президент не проти позбутися конкурента за вплив на Партію регіонів. Інакше Янукович не став би на всю країну переповідати роздуми Ахметова, сказані ним в розмові тет-а-тет, про те, що, можливо, він не буде більше балотуватися. Це навіть ще не сформоване рішення Ахметова, яке озвучив Янукович, фактично закриває Ахметову рух назад. Після анонсованого президентом його рішення не балотуватися, якщо він все-таки піде на вибори, виглядатиме як ляпас.

Таким ось нехитрим способом Янукович зачищає і власне політичне поле.

powered by lun.ua
Коментарі — 199
cafa _ 29.06.2011 07:46
IP: 195.189.16.---
ebook:
Это у Вас только Россия на уме.а у нас все страны мира.Вы признаёте страны только сильные. а я считаю.что сила и размеры страны ничего не говорят. ну и кто любит вашу наглую,Брехливую Россию в мире?Нельзя так себя вести.как Россия. Колоний в мире уже нет. Все страны независимые,и только наш хам всё ползает перед карликами.
Mibrag _ 29.06.2011 07:46
IP: 46.150.77.---
ebook:
А как вы жеребца зовёте? Жебрак?
.///
"йебок" – "ebook" – его все йебут:))
Tsiundr _ 29.06.2011 07:45
IP: 193.41.187.---
Смотрю, юдомассон с пробелами в русском языке всю ветку загадил копипастом... Там что, в твоём Гондурасе, не спится?... Читаем заголовок и по теме... А что вы ожидали от этого хитрожопого донецкого парня?... 5 км в бассейне, 10 раз в горку... На каких лохов это рассчитано?... А, ебук ебукович?...
cafa _ 29.06.2011 07:43
IP: 195.189.16.---
ebook =Что вы говорите.это всё про Россию. Украине никогда не нужны были победы.как Вы говорите. украина никогда не вела войны на чужих территориях. Нас не интересует.что творится в России,но не трогайте нас.не учите нас жить. поэтому когда Путин или Медведев начинают давить на нас.то им говорят.посмотрите что у Вас делается.а потом лезьте к нам. я русская.но мне до лампочки.что в России. я даже туда не хочу ехать в гости. так как там все зазомбированные. у нас постоянные политические баталии. они всё нас считают своими. Не трогайте нас.не ведите информационную войну.не шантажируйте. Мы сами знаем.кто у нас герой,не указывайте нам. Чего Вы в Германии не требуете второго государственного русского,хотя там русских очень много,а у нас требуете? А то,что у нас антиукраинская власть это видно сразу. Уничтожают всё украинское.всё сдают России.ползают на карачках перед Москвой. Смешно.
Юродивий _ 29.06.2011 07:41
IP: 68.151.227.---
ebook:
Галичане а почему ви такие недолугие?
хамство вам не личить...:)
В-12 _ 29.06.2011 07:38
IP: 91.124.7.---
ebook:
А как вы жеребца зовёте? Жебрак?
=================
Зайдите в "словарь" і не приставайте з дурними питаннями.
Fist _ 29.06.2011 07:36
IP: 77.52.230.---
soc:
Как сказал бы Ильич – "Вы -пГовокатоГ, батенька..."
По-настоящему хотите поссорить нас с соседями или просто стремитесь свести обсуждение в сторону?

Не хотите признать, что Лещенко прав?
В-12 _ 29.06.2011 07:36
IP: 91.124.7.---
ebook:
Ці самі коментарі, що у Вас є на сусідньому блозі.
Щось своє можете сказати?
Чи тільки переписувати по-вказівці?
soc _ 29.06.2011 07:28
IP: 217.66.98.---
ebook:
Не понимаю укро матюков. Жебрак это наволочь?
Наволоч – это суржик обрасеившихся недохохлов.
Питерский или московский меря спросил бы: жебрак это нищий? а наволоч это сволоч?
Fist _ 29.06.2011 07:15
IP: 77.52.230.---
ebook:
"Географический кретинизм" или все же банальное "недержание речИ"?
С трудом, но лечится;)))
Рецепты советую искать в тех НЕМНОГИХ (очевидно – РЕДКИХ) книгах, которые находятся на столе в межигорском кабинете;))
Юродивий _ 29.06.2011 07:14
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:
ebook:
безплатний тільки сир в мишоловці...:)
Жлоб?
все ішло на гонку озброєнь, ця гонка знищила совок,
на гонку озброєнь я точно жлоб...:)
Юродивий _ 29.06.2011 07:05
IP: 68.151.227.---
ebook:
Не понимаю укро матюков. Жебрак это наволочь?
http://translate.google.com/#uk|ru|
це повинно допомогти...:)
Юродивий _ 29.06.2011 07:01
IP: 68.151.227.---
ebook:
безплатний тільки сир в мишоловці...:)
100% _ 29.06.2011 06:55
IP: 92.113.48.---
ebook:
benya1:
патрокл:
Як модеатори хвилюються за свору, яка керує країною, яка зробила країну жебраком, щоб їх не ображали.
Це так. Моденатори особливо приязно відносяться до донецьких. От напишуть у повідомленні "Daunbass" українською мовою – відразу заблокують.
Так кто такой жебрак? Это жеребец?
Жеребець – це те чмо, що гарцює в Межигір"ї. А обуздає його народ, який доведений до жебратського стану отим чмом ті його поплічниками.
Юродивий _ 29.06.2011 06:51
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:
ebook:
нажаль немає такого сьогодні, тому напевно так лихорадить
Путина надо звать на царство В колени падать. И не факт что согласиться.
там трясовина:)
ну тогда ково го нибудь другого из стран БРИК. Иначе капец. Штаты и Европа друг друга сожрут.
мені особисто імпонує Скандинавія, кажуть Рюрики були звідти...
Времена поменялись. Теперь Ху Цзинтяо.
так, але їх рівень життя нижче плінтуса
Вы забываете их точку старта. В 1990 Украина была 10 страна в мире а Китай 160. Сейчас роли поменялись.
на десятому місці по чому? наскільки пам'ятаю в магазинах навіть не було сірників
benya1 _ 29.06.2011 06:43
IP: 92.113.27.---
патрокл:
Як модеатори хвилюються за свору, яка керує країною, яка зробила країну жебраком, щоб їх не ображали.
Це так. Моденатори особливо приязно відносяться до донецьких. От напишуть у повідомленні "Daunbass" українською мовою – відразу заблокують.
Fist _ 29.06.2011 06:42
IP: 77.52.230.---
Підтримую Сергія в його сумнівах щодо "щирості".
Як завжди – "дьявол кроется в деталях";))
Ніхто не звернув увагу на ту обставину, що в кабінеті людини, яка керує великою європейською країною в 21 столітті, стоїть лише ноутбук, на якому працювати тривалий час дещо незручно і відсутній жодний натяк хоч би на принтер як конче необхідний пристрій для перенесення інформації на паперові носії.
Взагалі склалося враження, що нам показано якийсь "шалаш в Разліве".
Звичайно, Президент там буває, але більше схоже на те, що нам показане місце, де зазвичай зупиняються його сини з сім'ями, коли приїздять у гості, або найближчі друзі.
Юродивий _ 29.06.2011 06:33
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:
ebook:
нажаль немає такого сьогодні, тому напевно так лихорадить
Путина надо звать на царство В колени падать. И не факт что согласиться.
там трясовина:)
ну тогда ково го нибудь другого из стран БРИК. Иначе капец. Штаты и Европа друг друга сожрут.
мені особисто імпонує Скандинавія, кажуть Рюрики були звідти...
Времена поменялись. Теперь Ху Цзинтяо.
так, але їх рівень життя нижче плінтуса
It does not matter. They have the power to destroy the american financial system right now. It is a huge jack pot.
ломати не будувати... сьогодні є декілька країн які можуть самостійно знищити планету, вважаю портібно орієнтуватись не на тих хто може нищити, а скоріше на тих з достойним рівнем життя
Юродивий _ 29.06.2011 06:25
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:
ebook:
нажаль немає такого сьогодні, тому напевно так лихорадить
Путина надо звать на царство В колени падать. И не факт что согласиться.
там трясовина:)
ну тогда ково го нибудь другого из стран БРИК. Иначе капец. Штаты и Европа друг друга сожрут.
мені особисто імпонує Скандинавія, кажуть Рюрики були звідти...
Времена поменялись. Теперь Ху Цзинтяо.
так, але їх рівень життя нижче плінтуса
Юродивий _ 29.06.2011 06:21
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:

ebook:
Юродивий:
ebook:
нажаль немає такого сьогодні, тому напевно так лихорадить
Путина надо звать на царство В колени падать. И не факт что согласиться.
там трясовина:)
ну тогда ково го нибудь другого из стран БРИК. Иначе капец. Штаты и Европа друг друга сожрут.
мені особисто імпонує Скандинавія, кажуть Рюрики були звідти...
Ninei _ 29.06.2011 06:20
IP: 95.135.217.---
если бы все в действительности так скромненько было то гарантирую,ЧТО В ТОТ ЖЕ ДЕНЬ КОГДА ЖУРНАЛИСТАМ ПРИСПИЧИЛО ПОСМОТРЕТЬ Межигорье-они бы его посмотрели...а так-инсценировка,бутафория...
патрокл _ 29.06.2011 06:17
IP: 80.239.242.---
Як модеатори хвилюються за свору, яка керує країною, яка зробила країну жебраком, щоб їх не ображали.
Юродивий _ 29.06.2011 05:48
IP: 68.151.227.---
ebook:
Юродивий:
ebook:
нажаль немає такого сьогодні, тому напевно так лихорадить
Путина надо звать на царство В колени падать. И не факт что согласиться.
там трясовина:)
Юродивий _ 29.06.2011 05:40
IP: 68.151.227.---
ebook:
нажаль немає такого сьогодні, тому напевно так лихорадить
bazyla _ 29.06.2011 05:34
IP: 46.173.164.---
Ой! Серйожа образився,що його не запросили на зустріч...
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter