Сергій Лещенко

Президент Янкелович. Історичне неподобство на чолі України

11 березня 2014, 20:08

Українці та весь світ сьогодні спостерігали другу появу "межигірського м'ясника" після втечі.

Це історичне непорозуміння чотири роки правило найбільшою державою в Європі. Ще місяць тому його прізвище боялися називати вголос, він переслідував опозицію, давав команди шпигувати за журналістами "Української правди", а в приймальні вишукувалися черги з олігархів, що прагнули висловити свою повагу.

Сьогодні Янукович – це трагікомічний персонаж з минулого, який знищив понад сто українців, але виявився банальним боягузом, який втік разом зі співмешканкою, собачкою, кортежем вантажівок і двома гелікоптерами, щойно відчув небезпеку після виступу сотника Володі та зречення міліції.

Міф про всесильного Януковича рухнув за кілька годин. Навіть Каддафі на фоні Януковича виглядає героєм, який відстрілювався до кінця та загинув з пістолетом в руках.

У тому, що Янукович не підписав Угоду про асоціацію з Євросоюзом, є певна історична справедливість.

Якби він повернувся з Вільнюса із договором, то увійшов би в підручники як позитивний, хоч і "суперечливий" персонаж – замість того, щоб бути звідти витравленим назавжди та проклятим на покоління вперед.

Якби Янукович підписав угоду, він мав би високі шанси переобратися на другий термін та ще п'ять років грабувати цю територію – а про повернення вкраденого ніколи би не йшлося.

Якби Янукович підписав асоціацію, ми би ніколи не дізналися про неймовірні багатства вчорашнього "зека" та корумповане нутро подільників.

Сьогодні я опублікую відео виступу віце-президента США Джо Байдена перед U.S. Global Leadership Coalition. Ця промова датована ще серединою грудня 2013 року, коли Америка вмовляннями намагалася привести Януковича до тями.

Всередині – курйоз, що стався через неуважність Байдена. Але це лише зайвий раз підтверджує, що прізвище Януковича має бути назавжди викреслене з нашої історії. Байден назвав його "Янкеловичем"."Я добре знаю президента України. Час, який я провів з ним на телефоні протягом двох місяців, вимірюється кількома годинами. Протягом моїх розмов з президентом Янкеловичем я був дуже зрозумілий, що він має вибір – іти шляхом ізоляції або повернути Україну до європейського майбутнього...".

Янкелович. Він навіть не заслужив того, щоб його прізвище правильно вимовляли. А Байден не потурбувався про те, щоб запам'ятати його. Так він і залишиться в історії – дрібнотою, яка пустила власну країну під укіс через бажання вічно обкрадати очолюваний ним народ.

powered by lun.ua
Коментарі — 116
Ihor Sokhan _ 12.03.2014 10:19
IP: 74.125.181.---
Жрица:
що позитивне яник зробив для країни щоб його захищати.напишіть конкретно і без сентиментів
Victor Zion _ 12.03.2014 10:05
IP: 93.72.152.---
Та найсумніше те, що нікуди не зникнуть ті мільйони співвітчизників, які із затятою впертістю голосували за Янкеловича як 2004-го, так і 2010-го року. З ними що робити? Який спільний проект майбутнього з ними можна реалізувати?
Sage _ 12.03.2014 09:47
IP: 91.196.88.---
Янкелович -царь и его (с простого советского зека) сделала свита, такая же воровитая. И в этой свите Ю.Т. – не менее во... И у президента ВФЯ так бы министр обороны не мямлил с трибуны ВР – "не аккупации Крыма, нет войны, нет чужих войск и нечем в войну играть". К чему вся эта высокопарность при сговоре по сдаче Крыма, в т. ч. и с молчаливого согласия Обамы. Слава Батькивщине!
Жрица _ 12.03.2014 09:33
IP: 74.125.17.---
Від Януковича всі відвернулися, всі його клянуть, він бранець жорстокого Путіна, його життя дійсно під загрозою. Але він не зламався і не робить те, що чекає від нього Росія.
Жрица _ 12.03.2014 09:24
IP: 74.125.181.---
На Януковича Росія покладала великі надії. Як було би гарно для Путіна, якби легітимний президент Янукович призначив альтернативний уряд, керував Україною з Криму або Донецька. Але він нічого такого не робить, ніяких активних дій проти України.
Branigan _ 12.03.2014 09:10
IP: 74.125.18.---
Західні медіа навтіь не написали про його вчорашній виступ. Напевне, на наступну прес-конференцію прийде лише Роіся1 та НТВ))
Микола Думич _ 12.03.2014 09:04
IP: 213.5.193.---
Цинізм вишиванкових чекістів мегафантастичний.
Мало вам крові Майданівців – не напилися ще?
Противсіхануті, миздобули і петеушники Тягнибока – переможці 2010-го – категорично не визнають кров Майданівців на своїх руках, але.
Хіба не вашу перемогу захищали російські снайпери?
Чотири роки грабували разом із Януковичем – і тепер волають заполошно:
- Слава Україні!!!, – маючи на увазі те, що від неї залишилося.
Натовкли сто людей на Майдані – і тепер волають заполошно:
- Героям слава!!!
Хіба не ваш "Сталінград для Тимошенко" відхаркала Україна в 2014-му???
Ваші співчуття родинам загиблих на Майдані не зовсім щирі: кров майданівців на ваших руках і на вашій совісті.
Не буде прощення ніколи вам тепер.
Ні за життя, ні після смерті...
Жрица _ 12.03.2014 08:49
IP: 74.125.181.---
Бути захисником Януковича зараз важко, коли навіть самі віддані від нього відвернулися, коли він – загальновизнаний світом цап-відбувайло.
Але Янукович три місяці терпів Майдан, не вводив війська, НП. Те, що це саме він дав наказ розганяти студентів 30 і стріляти в людей, не доведено, крім того, він прекрасно домовлявся з опозицією, навіщо йому були ускладнення, кров, тим більше десятки загиблих?
Justme _ 12.03.2014 08:05
IP: 80.90.236.---
Бог шельму метит. Ведь если бы оно подписало договор, то те, кто ранее голосовал за него потому что "красивый мужчина" (в чем я лично сильно сомневаюсь) заново дружно бы за него голосовали и страна была бы обречена на его вечное царствование, ну а там и династия бы образовалась...Так что Бог не допустил этого.
Распутин _ 12.03.2014 06:45
IP: 37.73.198.---
Бог все видит,поэтому случилось так,как случилось.Трудно представить, что было бы со страной,если бы Хрянукович остался у власти.Надо,чтобы подобное не повторилось и это зависит уже от всех нас.
Владимир Беспалов _ 12.03.2014 06:31
IP: 86.111.82.---
PS: Еще один вариант очистки информационного простора – во время показа российских новостей перекрывать их нашими – такой вариант даст и нужный результат и бабушки не будут чувствовать себя обделенными.
Но не знаю насколько это реализуемо законодательно,
Если сейчас не реализуемо, то надо срочно принимать законы, позволяющие это сделать.
Владимир Беспалов _ 12.03.2014 04:56
IP: 86.111.82.---
Richmond:
Еще раз повторю – надо смотреть что то или иное действие даст в итоге.
Отключение каналов в Крыму дает сепаратистам нужный им результат, а отключение каналов у нас может дать абсолютно противоположный результат, не тот, которого мы хотели добиться отключением.
Вот и ОБСЕ меня поддерживает – последняя новость, что они не поддерживают этот шаг:-)
Richmond _ 12.03.2014 04:45
IP: 74.125.182.---
Владимир Беспалов:
Во-вторых, по поводу Колесниченко и отключения российского ТВ, то здесь не такой однозначный вопрос – надо смотреть на конечный результат.
Абсолютно ОДНОЗНАЧНЫЙ – ОТКЛЮЧАТЬ нахер весь этот кацапский гной! За 23 года не наслушались? Да, кстати Гадик КАЛиснеченка не церемонится в Севастополе – все украинские каналы поотключал, а тут видите-ли пользуется плодами демократии, ведёт блог на УП, при этом, отключил комментарии. В топку Гадика, ему подобных и кацапские каналы! Война есть война, или вы ещё этого не поняли? Всё в розовых очках ходите???
Владимир Беспалов _ 12.03.2014 04:26
IP: 86.111.82.---
В-третьих очень наивно полагать что Янукович испугался Вову Парасюка – как бы там ни было, но Янык получил выигрышное для себя соглашение, по которому он бы мог досидеть до конца года и еще 10 раз все переиграть. Даже Аваков спокойно положил на Вовино "я не позволю", а у Януковича была вся силовая система, включая еще не задействованную армию (не забыли?), в крайнем случае он мог бы где-то спрятаться (напомню что и в Межигорье никто никогда в посл.месяцы не проникал) и обратиться к подписантам-европейцам "угомоните своих", что обязательно было бы сделано.
Т.е. на мой взгляд вариант что Янукович, практически выиграв, вдруг испугался, несостоятелен.
Ответа, почему он смылся, пока нет.
Но в первую очередь надо выяснить все про снайперов и понять какую роль здесь сыграл Ярош, который скрывал факт своего посещения администрации президента и о котором никто из авторитетных националистов ничего не может сказать.
Конечно тут попахивает конспирологией, но слишком много вопросов осталось.
Владимир Беспалов _ 12.03.2014 04:18
IP: 86.111.82.---
В-третьих очень наивно полагать что Янукович испугался Вову Парасюка – как бы там ни было, но Янык получил выигрышное для себя соглашение, по которому он бы мог досидеть до конца года и еще 10 раз все переиграть. Даже Аваков спокойно положил на Вовино "я не позволю", а у Януковича была вся силовая система, включая еще не задействованную армию (не забыли?), в крайнем случае он мог бы где-то спрятаться (напомню что и в Межигорье никто никогда в посл.месяцы не проникал) и обратиться к подписантам-европейцам "угомоните своих", что обязательно было бы сделано.
Т.е. на мой взгляд вариант что Янукович, практически выиграв, вдруг испугался, несостоятелен.
Ответа, почему он смылся, пока нет.
Но в первую очередь надо выяснить все про снайперов и поять какую роль здесь сыграл Ярош, который скрывал факт своего посещения администрации президента и о котором никто из авторитетных националистах нисего не может сказать.
Конечно тут попахивает конспирологией, но слишком много вопросов осталось.
Владимир Беспалов _ 12.03.2014 04:14
IP: 86.111.82.---
В-третьих очень наивно полагать что Янукович испугался Вову Парасюка – как бы там ни было, но Янык получил выигрышное для себя соглашение, по которому он бы мог досидеть до конца года и еще 10 раз все переиграть. Даже Аваков спокойно положил на Вовино "я не позволю", а у Януковича была вся силовая система, включая еще не задействованную армию (не забыли?), в крайнем случае он мог бы где-то спрятаться (напомню что и в Межигорье никто никогда в посл.месяцы не проникал) и обратиться к подписантам-европейцам "угомоните своих", что обязательно было бы сделано.
Т.е. на мой взгляд вариант что Янукович, практически выиграв, вдруг испугался, несостоятелен.
Ответа, почему он смылся, пока нет.
Но в первую очередь надо выяснить все про снайперов и поять какую роль здесь сыграл Ярош, который скрывал факт своего посещения администрации президента и о котором никто из авторитетных националистах нисего не может сказать.
Конечно тут попахивает конспирологией, но слишком много вопросов осталось.
Владимир Беспалов _ 12.03.2014 04:11
IP: 86.111.82.---
В-третьих очень наивно полагать что Янукович испугался Вову Парасюка – как бы там ни было, но Янык получил выигрышное для себя соглашение, по которому он бы мог досидеть до конца года и еще 10 раз все переиграть. Даже Аваков спокойно положил на Вовино "я не позволю", а у Януковича была вся силовая система, включая еще не задействованную армию (не забыли?), в крайнем случае он мог бы где-то спрятаться (напомню что и в Межигорье никто никогда в посл.месяцы не проникал) и обратиться к подписантам-европейцам "угомоните своих", что обязательно было бы сделано.
Т.е. на мой взгляд вариант что Янукович, практически выиграв, вдруг испугался, несостоятелен.
Ответа, почему он смылся, пока нет.
Но в первую очередь надо выяснить все про снайперов и поять какую роль здесь сыграл Ярош, который скрывал факт своего посещения администрации президента и о котором никто из авторитетных националистах нисего не может сказать.
Конечно тут попахивает конспирологией, но слишком много вопросов осталось.
Владимир Беспалов _ 12.03.2014 04:00
IP: 86.111.82.---
И мои 5 копеек:
Во-первых, с учетом того, что у нас идет и информационная война, предлагаю побольше материала давать на русском.
Во-вторых, по поводу Колесниченко и отключения российского ТВ, то здесь не такой однозначный вопрос – надо смотреть на конечный результат, а не давать оценку моральности или ущербности того или другого. Сейчас очень эмоциональная обстановка и бабушка, которую лишили любимой передачи, скажет "от кляти бандеровци, даже телевизер посмотреть не дают" – можно быть уверенным, что такая бабушка захочет присоединиться к России, где "и пенсии высче и тиливизер смотреть дают".
Поэтому считаю что надо не запрещать кого-то, а давать побольше качественного материала и обязательно дублировать его на русском.
Glory _ 12.03.2014 01:35
IP: 62.64.124.---
Присоединяюсь к протесту других комментаторов:
отвратитетельно видеть В. Колесниченко на страницах УП.
Не оправдывает этого даже свобода слова.
Oleg Khomiak _ 12.03.2014 01:24
IP: 74.125.17.---
Круто! Я згідний Янукович просто вляпався в історію.
Олег Хакназаров _ 12.03.2014 01:16
IP: 74.125.17.---
Сергей, а это правда, что в госдума России решила переименовать Ростов-на-Дону в честь януковича, и теперь он будет называться Гондон-на-Дону?
Richmond _ 12.03.2014 01:05
IP: 74.125.182.---
Сергiю, невже Вам приємно на сторiнцi "Блоги" бути поруч з Гадiком Калєснiчєнкай??? Вам не смердить???
Віра Сила _ 12.03.2014 00:40
IP: 46.200.17.---
На десять мільйонів українців Росії не має ні однієї української школи, дитячого садочку, вищого навчального закладу.
Федеральне товариство українців Росії заборонив суд.
Із Єдиної україномовної бібліотеки в Москві вилучили формуляри, оргтехніку, періодику і більшість книг.
Це Вам не судове рішення виконувати.
У Криму бандформування викрадає людей по політичним, расовим, релігійним, професійним мотивам.
Хто їм дав право не пропускати, затримувати, обшукувати, викрадати, відпускати, або не відпускати людей у Криму.?
Спочатку – кінднепінг, а потім?
Куди у Криму дивиться міліція, прокуратура, СБУ.
SurferUa _ 12.03.2014 00:04
IP: 176.36.125.---
Сергей, объясните, почему Гадик Калесниченков до сих пор использует УП как трибуну? Может и Янкеловичу открыть блог на УП?
Mykola Hendgehog _ 11.03.2014 23:19
IP: 109.251.20.---
Виктор Шелупович:
Свобода слова. Але психіатрів підключати потрібно. Діагноз – на дошку Здоровя ВР (пропоную таку встановити)
Корупція1350 Уряд реформ406 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter