Сергій Лещенко

Президент Янкелович. Історичне неподобство на чолі України

11 березня 2014, 20:08

Українці та весь світ сьогодні спостерігали другу появу "межигірського м'ясника" після втечі.

Це історичне непорозуміння чотири роки правило найбільшою державою в Європі. Ще місяць тому його прізвище боялися називати вголос, він переслідував опозицію, давав команди шпигувати за журналістами "Української правди", а в приймальні вишукувалися черги з олігархів, що прагнули висловити свою повагу.

Сьогодні Янукович – це трагікомічний персонаж з минулого, який знищив понад сто українців, але виявився банальним боягузом, який втік разом зі співмешканкою, собачкою, кортежем вантажівок і двома гелікоптерами, щойно відчув небезпеку після виступу сотника Володі та зречення міліції.

Міф про всесильного Януковича рухнув за кілька годин. Навіть Каддафі на фоні Януковича виглядає героєм, який відстрілювався до кінця та загинув з пістолетом в руках.

У тому, що Янукович не підписав Угоду про асоціацію з Євросоюзом, є певна історична справедливість.

Якби він повернувся з Вільнюса із договором, то увійшов би в підручники як позитивний, хоч і "суперечливий" персонаж – замість того, щоб бути звідти витравленим назавжди та проклятим на покоління вперед.

Якби Янукович підписав угоду, він мав би високі шанси переобратися на другий термін та ще п'ять років грабувати цю територію – а про повернення вкраденого ніколи би не йшлося.

Якби Янукович підписав асоціацію, ми би ніколи не дізналися про неймовірні багатства вчорашнього "зека" та корумповане нутро подільників.

Сьогодні я опублікую відео виступу віце-президента США Джо Байдена перед U.S. Global Leadership Coalition. Ця промова датована ще серединою грудня 2013 року, коли Америка вмовляннями намагалася привести Януковича до тями.

Всередині – курйоз, що стався через неуважність Байдена. Але це лише зайвий раз підтверджує, що прізвище Януковича має бути назавжди викреслене з нашої історії. Байден назвав його "Янкеловичем"."Я добре знаю президента України. Час, який я провів з ним на телефоні протягом двох місяців, вимірюється кількома годинами. Протягом моїх розмов з президентом Янкеловичем я був дуже зрозумілий, що він має вибір – іти шляхом ізоляції або повернути Україну до європейського майбутнього...".

Янкелович. Він навіть не заслужив того, щоб його прізвище правильно вимовляли. А Байден не потурбувався про те, щоб запам'ятати його. Так він і залишиться в історії – дрібнотою, яка пустила власну країну під укіс через бажання вічно обкрадати очолюваний ним народ.

powered by lun.ua
Коментарі — 116
Mykola Hendgehog _ 11.03.2014 23:13
IP: 109.251.20.---
orelchan:
Повернеться додому – Майдан долікує (а за ще одну істерику – "Оскара" дати у вигляді кобіти на мітлі)
orelchan _ 11.03.2014 23:06
IP: 74.125.181.---
Mykola Hendgehog
orelchan
Ну, ВОНУ вже лікують (може, як на Кульпаркові в нас)

Як би ж.Та занадто потужна агресивна частина міжнародного сіонізму. Вони ж і Путіним керують.
orelchan _ 11.03.2014 23:01
IP: 74.125.181.---
Тож не будемо такої ж дрібноти (Юльки-бізнес-шулерші),яка завжди йшла "паралельно", по її ж підкресленням, іншим справжнім патріотичним силам України (чим і привела до влади свого дружбана-змагальника), а зараз паскудниця радіє з того,що таки створила мегафракцію с ПР, і хіхікає у віп-палаті кліники "Шаріте" (ну як вам?), надавати будь-якої уваги крім несприйняття та зневаги.
Richmond _ 11.03.2014 23:01
IP: 74.125.182.---
Сергiю, будь ласка, поговорiть з керiвництвом УП про закриття блогу затятого росiйського шовiнiста, ворога українського народу, одного з винуватцiв усiх тих кривавих i деструктивних подiй, що маємо зараз – Калєснiчєнка! Чекаю на негайну реакцiю!!!
Mykola Hendgehog _ 11.03.2014 22:57
IP: 109.251.20.---
orelchan:
Ну, ВОНУ вже лікують (може, як на Кульпаркові в нас)
Зара Курица _ 11.03.2014 22:51
IP: 74.125.17.---
Richmond:Абсолютно згоджуюсь!
Не давати слова цьому покидьку, по ньому мотузка плаче.
orelchan _ 11.03.2014 22:49
IP: 74.125.17.---
Шановний Сергію,з Януковичом, все ж таки, для багатьох з початку було свідомо,що то за манкурт. Важливо пояснювати людям роль набагато потужнішого злочинця з облудною філософією,розкрадача духовністі українського народу,державного майна,народного здобутку – бізнес-шулершу Юлю Капітельман-Грігян,яка своїм "паралельним",як вона завжди підкреслювала курсом щодо "нашоукраїнців"йшла разом (?) з ними,та чомусь привела до влади Януковича.Що Юля,що Янукович- краплені карти з кремлівської колоди.Всім відомо,що зараз Юля-аферистка з-за куліс керує своїми альфонсами Турчиновим,Соболевим і іншою гопотою боягузів-бютівців. Ви ж розумієте, що ні яким годуванцям-шакалам Юлі-Валерію Магалі,zrywkoren,Twelen van (запозиченими хвойдою у паскудників-зрадників українського народу симоненківців) і іншому тимошенківському брехливому агітпрому не вдасться нас і, ми впевнені, і Вас переконати у протилежному шодо злодійкуватої Юлі.
Виктор Шелупович _ 11.03.2014 22:43
IP: 93.72.34.---
Я не понимаю того почему УП позволяет Колесниченко безнаказанно с рать в блоге?
Mykola Hendgehog _ 11.03.2014 22:42
IP: 109.251.20.---
Також впродовж 10 годин США і ПАРФ повинні провести ядерне розброєння, а всі наявні танки і автомати,які на даний час перебувають на озброєнні їх армій, замінити іграшковими. У разі невиконання умов ультиматиму ВНР обіцяє розпочати світову війну з застосуванням всього наявного запасу заспокіюючих ліків. Дотатково телеведучому російського телебачення пану Кисельову запропоновано підписати особистий і надзвичайний "Пакт про ненапад" терміном дії 142 роки.
Персонал лікарні терміново вводить в дію наступний план заходів:
1) Відключити телетрансляцію по всій лікарні;
2) Локалізувати заколот в межах палати #3 і розблокувати вхід в палату.
СБУ і МВС до проведення антизаколотної операції вирішено не підключати, оскільки є сумнів в ефективності їх дій.
Станом на 22.40 ситуація залишається дуже напруженою. Потрібен максимальний пере пост даної інформації, поки я буду шукати заспокійливе...
Mykola Hendgehog _ 11.03.2014 22:41
IP: 109.251.20.---
Після активних дій санітарів бунт було локалізовано і припинено в 14.00. Але після повторного перегляду теленовин в 18.00 сепаратисти знову активізувались і забарикадувались в палаті. Республіка перейменована у Всеєвропейську Наддемократичну Республіку (ВНР), до якої терміново приєднано Україну (з Кримом включно, з наданням автономії кримським прихильникам сепаратизму). Указом президента ВНР пп. Турчинов і Яценюк відправлені у відставку. Константинову запропоновано очолити ппарламент ВНР, Аксьонову – посаду віце-премєра. Наступним указом Європейський Союз приєднаний асоційованим членом до ВНР. Росії виставлено ультиматум – до 19.00 вивести війська за межі ВНР, чорноморський флот РФ – впопити в Чорному морі. До 19.30 пану Путіну запропоновано віддати РФ під протекторат Пінгвінів Арктики з перейменуванням країни в ПАРФ.
Mykola Hendgehog _ 11.03.2014 22:41
IP: 109.251.20.---
Увага! Цивілізаційний вибір демократії – в небезпеці!
Вірус сепаратизму докотився до Львова!!!
Сьогодні, в 13.00, після перегляду теленовин, четверо пацієнтів психіатричної лікарні на вул... Кульпарківській проголосили незалежність палати #3. До 13.10 було обрано президента, премєр-міністра, верховного суддю і генерального прокурора (прізвища не розголошуються). Також була захоплена як заручник чергова медсестра. До 13.20 на бланку для рецепта написана Конституція Республики Найздоровіших, яка складається з одного речення: "Ні – сильнодіючим лікам!". Також відбулося засідання суду і кабінету міністрів. Весь медперсонал першого поверху оголошено Національною Гвардією. Суд постановив: "Зрадника України Віктора Януковича вважати незаконно вибраним президентом у вигнанні, заочно засудити до місячного терміну перебування в неволі, і до 250 років взяття під варту посмертно, без права повторного воскресіння."
zecha _ 11.03.2014 22:33
IP: 81.162.57.---
Все на майдан!!!

Банда Турчинова договорилась с бандой регионалов о переносе выборов.
Gerda Kornet _ 11.03.2014 22:31
IP: 46.8.81.---
Так, багато питань у нас всіх, в тому числі і в мене до нової влади, але будьмо реалістами, скільки часу пройшло від перемоги? Хоча це ще не перемога, вона буде набагато пізніше, якщо зможемо змінитися найперше самі. А доти Майдану не розходитись! І в терміновому порядку заборонити комригпартії та відправити їх до матушки-Расєї, а то не давали і не дадуть нам збудувати нормальну державу Україна.
Gerda Kornet _ 11.03.2014 22:31
IP: 46.8.81.---
Там ще досить сибірських просторів, будете жити, як в раю, з кляпами в роті.
Якщо чесно, якби в Криму жили тільки заїжджі москалі, хай би відділялись, навіщо нам цей геморой, а так скільки би наша держава зекономила бюджетних коштів, та ще й би заробила за воду, електроенергію тощо. Але ж там споконвіку живуть кримські татари, а це їхня материнська земля, та україномовні чи російськомовні українці. Їх залишати в рабстві не по-божому.
Gerda Kornet _ 11.03.2014 22:30
IP: 46.8.81.---
Звернення таваріща Коліснічєнко підтвердило, що він і є найсправжнісіньким русіш кукловодом. Смердюх! А сьогоднішній виступ Яника ще раз довів, яке то брехло і бидло. Його "я ще живий" незабаром може стати "амінь", як тільки стане у нациста Путлера відпрацьованим матеріалом. Роками проведена КГБешнонацистська пропаганда так зазомбувала росіян, що, уявляєте, ми Малоросія, де розгулялась така собі бандерівська сіро коричнева маса, яку треба знищити, а росіян, які живуть тут, визволити. Це я не вигадала, так мені по-телефону сказала дочка моєї подруги з Оренбургської області. Вам слабо?
Путлер Капут _ 11.03.2014 22:30
IP: 178.136.185.---
Zlochxuy Xuy:
понимают ли стоящие на Майдане, что сейчас Украина фактически возвращается к крепостному праву, когда помещиков и лиц "высокого происхождения" "за заслуги" жаловали деревнями, уездами и губерниями вместе с людьми?
Что мы и видим сейчас, наблюдая на раздачей "земельных наделов" и хлебных должностей в госструктурах в пользование миллиардерам.
Думаю, если проанализировать, окажется, что "хлебность" мест напрямую зависит от финансового каждого вклада в "рэволюцию". Вложенные средства надо возвращать, это один из законов рынка...
Какой редкий балбес! Какая "хлебность" мест, что ты несешь? Нафиг нужна "деревня" Днепропетровск Коломойскому, владеющему виртуальной половиной Украины, частью Росии и кусочком Швейцарии?)))
Если бы ты, дурак, выковырял из носа историческую аналогию, что князей временно отправили в отсталые деревни-губернии хозяйство поднимать...
zecha _ 11.03.2014 22:24
IP: 81.162.57.---
Рано радуешься, Сирожа.

Где ты был во время последнего штурма?
Регионалы уже внесли постанову про перенос выборов на 7 декабря.

Посмотрим где ты Сирожа будешь, когда Путин высадит десант в Киеве.
Richmond _ 11.03.2014 22:22
IP: 74.125.182.---
Перепрошую, що лишаю тут запис, що стосується iншого блогу, але терпiти неможна – Українська Правда мусуть НЕГАЙНО вiдреагувати i закрити блог зрадника Калєснiчєнкi, а не давати йому трибуну з Севастополя (!) брехати на Україну. Прошу взяти до уваги. Чекаю на негайну реакцiю!!!
Натуша Ягуша _ 11.03.2014 22:18
IP: 94.248.94.---
...знаєте, подумалося, так дивно – багато місяців мільйони людей мільярди разів вимовляли його фамілію, з такими сильними емоціями, зі сльозами, ненавистю, а хтось, може з іншими відчуттями, не так важливо... і тут в кілька днів він просто щез із думок. Навіть беручи до уваги нагальність інших подій – це ефект мильної бульбашки.
Простий художник,, письменник, лікар, науковець – залишає після себе довгу пам"ять, великі та геніальні на століття.
Оце "політично-історичне морально уродливе непорозуміння" що було при владі – існувало після політичної смерті рівно стільки – скільки важило в реалії – НІСКІЛЬКИ. Це нуль, пустота, роздуте щось – нічим не наповнене – в нікуди й зникло.
Зло, що в ньому живилося – залишило страшний слід, а ніщо – ні чим й стало.
Ярослава Коробейникова _ 11.03.2014 22:15
IP: 188.130.205.---
от напасть, зараз всі прокремлівські "друзі" страхають нас непоправними втратами від очікуваних змін у країні. А де ви були, коли країну грабували та розкрадали януковичі?Це вас все влаштовувало, адже злодійська кліка твердо крокувала разом з Путіним. А тепер лиєте крокодилячі сльзи, може лишите нас у спокої?
Гоцка _ 11.03.2014 22:12
IP: 46.149.89.---
Один мій знайомий сказав, що ніколи і не при яких обставинах на голосував би за цього зека янука, а якби був якийсь надзвичайний примус, то дав би на відсіч два пальці на руці, аби не голосувати за таку гидоту – було це сказано зразу, коли українці обрали цього проффесора, академіка, знавця поезії Чехова, знавця прози Ахметової, недорікуватого неука, а просто єнакієвського грязного жлоба і бандита.
Олег Рязанов _ 11.03.2014 22:07
IP: 109.86.81.---
Доктор Хлус:
Как в том анекдоте: Выпив пляшечку коньчка, Янукович пишет заявление "Прошу звільнити мене за власним бажанням". Выпив вторую, сам же и накладывает резолюцию – "Відмовити!"
grafit _ 11.03.2014 22:06
IP: 93.73.197.---
Звідси міф про прогнозованість, керованість... Та притомність.
Zlochxuy Xuy _ 11.03.2014 22:04
IP: 74.125.181.---
понимают ли стоящие на Майдане, что сейчас Украина фактически возвращается к крепостному праву, когда помещиков и лиц "высокого происхождения" "за заслуги" жаловали деревнями, уездами и губерниями вместе с людьми?
Что мы и видим сейчас, наблюдая на раздачей "земельных наделов" и хлебных должностей в госструктурах в пользование миллиардерам.
Думаю, если проанализировать, окажется, что "хлебность" мест напрямую зависит от финансового каждого вклада в "рэволюцию". Вложенные средства надо возвращать, это один из законов рынка...
Oleg Bogdanovich _ 11.03.2014 22:00
IP: 74.125.17.---
знайшли ж 225 печаток окружних комісій цього хряка в хонці-ця нечисть не є вибраним президентом досить теліпать про легітимного президента-його вибирали тітушки в скотовозках і банди кацапських гопніків +шахтарі і бюджетники+божевільні в лікарнях +++всі підневольні раби всих рангів і мастей
ONLINE
Корупція1350 Уряд реформ406 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter