Сергій Лещенко

Повзучий переворот у Генпрокуратурі. Атака на слідчих у справі Майдану

20 квітня 2016, 17:13

Повзучий переворот у Генеральній прокуратурі триває. За моєю інформацією, команда Шокіна пішла в атаку на внутрішню опозицію – керівника Управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка, який розслідує справу Майдану та колишніх чиновників Януковича.

Штаб спротиву Управлінню спеціальних розслідувань очолює заступник генпрокурора Юрій Столярчук. Саме він місяць тому, 22 березня намагався зняти Горбатюка, відправивши його в почесне заслання на посаду прокурора Львівської області. При цьому Столярчук порадив Горбатюку піти добровільно, оскільки новий генпрокурор все одно його позбудеться. Столярчук так і не пояснив, у чому полягають його претензії.

Ще за декілька тижнів, 7 квітня Столярчук зібрав нараду за участі керівництва Управління спеціальних розслідувань, де знову обрушився на них із голослівною критикою. Окремі випади стосувалися розслідування злочинів проти "Автомайдану", але періоду, коли провадження перебували не в Генпрокуратурі в Горбатюка, а у прокуратурі Києва та Київської області.

Паралельно в структурі підпорядкованого Столярчуку Головного слідчого управління було відкрито провадження щодо Горбатюка та його команди за начебто зволікання з розслідуванням справ за подіями в Одесі 2 травня Майдану та за іншими фактами з постійними допитами та погрозами.

У наслідок тиску, рапорт про відставку подав керівник одного з відділів Управління спецрозслідувань. А відносно Горбатюка активізували розслідування з метою повідомлення про підозру за статтею "Службова недбалість". При чому у справі, яка не має жодного стосунку до предмету відання його управління – не Майдан, не оточення Януковича, а пожежа в будинку профспілок Одеси. Це провадження з незрозумілих мотивів (не дивлячись на завантаження і відсутність достатнього штату для справ Майдану) все ж передали в управління Горбатюка.

Загалом відомо про чотири зареєстровані провадження відносно слідчих, які працюють в управлінні Горбатюка. Хоча можливо їх і більше.

Окрім цього, Столярчуком здійснювався тиск для уповільнення розслідування окремих проваджень проти оточення Януковича, яке входить до санкційного списку Євросоюзу. Зокрема, він намагався блокувати розслідування справи Клименка та посібників Януковича, які організували в його інтересах присвоєння земель мисливського господарства "Сухолуччя".

При цьому без реагування залишилися багаторазові звернення, аби управлінню Горбатюка, яке розслідує одночасно сотні проваджень по Майдану та оточенню Януковича, збільшили штат чи надали додаткові приміщення або обладнання. Це не жарт – управління досі не має потужного серверу і змушене на флешках (!) зберігати багатогігабайтні відеодокази розстрілів на Майдані.

За фактом тиску на нього, спроб звільнити з посади та провести чистки Горбатюк написав рапорт на ім'я в.о. генпрокурора Севрука.

Сам Горбатюк користується повною підтримкою адвокатів потерпілих від злочинів на Майдані – родин Небесної сотні, він також був висунутий депутатами-єврооптимістами на посаду Генпрокурора.

Війна з Горбатюком – не єдине "досягнення", яким прославився Столярчук. У підпорядкованому йому Головному слідчому управлінні два місяці тому було створено кишеньковий підрозділ з виконання делікатних доручень Банкової – відомий як "департамент Кононенка-Грановського".

Саме вони останніми тижнями відкрили низку скандальних справи – проти Каська з нічним чатуванням під театром, щодо слідчих Сакварелідзе, які займалися "діамантовими прокурорами", а також Центру протидії корупції Шабуніна, в рамках якого Столярчук навіть погрожував допитати посла США Джеффрі Пайєтта.

Щоправда, цими діями він лише знизив свої шанси посісти посаду генпрокурора – за інформацією джерел, на його неприйнятності наголосили під час поїздки президента до США. Щоб якось виправити ситуацію, Столярчук за посередництва Банкової надіслав Пайєтту листа з вибаченнями, але їх не було сприйнято як спробу щирого каяття.

Тим часом "департамент Кононенка-Грановського" стає головним чинником, що дознищує репутацію Генпрокуратури. А Олександр Грановський, який останніми тижнями набуває на Банковій політичної ваги та навіть отримав охорону "Альфа" СБУ, став "смотрящим" як за прокурорами, так і судами в справах, де міститься політичний інтерес президента Порошенка.

powered by lun.ua
Коментарі — 97
-vts-m- _ 21.04.2016 12:37
IP: 130.211.79.---
Юрок,
а сколько теебя платят за чістосердечнє ізліванія собственних мислей?
LYCIV_OLGA _ 21.04.2016 12:31
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
А от постійно (!) "сpeтеся" на форумі, засмічуєте теми флудом та флеймом – майже Ви один! Наприклад – "тулите" цитати інших дописувачів з якоїсь однієї теми – до будь якої іншої за власним бажанням (Щоб дарма не сперечатися – якщо значення інтнрнет-термінів "срач"/"флуд"/"флейм" Вам невідомі – скористайтеся пошуковиком)
Отже – дуже смішно (хоча й досить непорядно) приписувати (!) іншим те, чи звинувачувати (!) їх в тому, чим перший (!) Ви й займаєтесь!... ("Про всяк випадок підкажу": більше "не смішить нічиї капці", не "працюйте" сайтівським клоуном!)
А мені – підтримувати Вас у Вашому цілеспрямованому "засеранні"-засміччувані теми – зовсім (!) не цікаво і робити цього я не збираюся!!! (Будь ласка, пробачте мені цю маленьку жіночу "слабкість") Тож – шукайте собі для цього – "не втікаючих" від Вас компаньйонів з "гарними манерами" – де інде, а я Вам – нічим "допомогти" не можу!
Шануймося!
Ще раз (і на цей раз – остаточно (!)) – до побачення!
LYCIV_OLGA _ 21.04.2016 12:30
IP: 109.251.42.---
Pixel:
LYCIV_OLGA:
(закінчення)
Типовий приклад недоречного/неадекватного "срання" та демонстрування власного апломбу – Ваш вишеприведенний постз з моєю цитатою з зовсім другої теми!
На мій превеликий жаль підтримувати Вас у Вашому цілеспрямованому "засеранні"-засміччувані теми не можу! Тому – пощукайте собі співрозмовників де інде...
До побачення!
- – - – -
"Пукнула" і втікла:)))
Манери.
Яка дивовижна, Ви людина, Pixel-ю! Спочатку звинувачуєте мене в тому що я "сруся на форумі майже одна" (?), а потім "докоряєте", що я Вас в цьому не підтримала, а "втікла" (???)
Хоч з Вами я вже й простилася, але – виключно з поваги до Вашого "видатного нерозуміння" – зроблю для Вас виняток (тільки один (!) раз і саме тут (!) саме цим постом)
"Пояснюю на пальцях"! Я ні з ким не сперечаюся (!), навіть "за темою" – ні з ким "діалогів" не влаштовую, тож і – "сратися" ні з ким (!!!) фізично не в змозі!
(див.закінчення)
-vts-m- _ 21.04.2016 12:29
IP: 130.211.84.---
господін Татіщев, не томіте меня: ілі разрожайтеесь, ілі дайте знать, что у вас застряло.
-vts-m- _ 21.04.2016 12:25
IP: 130.211.75.---
тогда еще одін вопрос, господін Татіщев: ви сюда пришкандибали поделіться своімі іскрееннімі мислямі, ілі немного подзаработать?
-vts-m- _ 21.04.2016 12:18
IP: 130.211.79.---
Господін Татіщев,
шоб у меня не складивалось впечатленіе, что ви глухой,, ответьте, пожалуйста, на мой вопрос, заданнин вам ніже...
Takozh _ 21.04.2016 12:15
IP: 176.8.134.---
Юрий Татищев:
Якщо Ви визнаєте право сили, це прямий шлях до насилля. Касетні бомби на сирійців від самої миролюбної росії. Зброя "шахтарям" і розповіді, що Майдан їх образив, бо націоналісти всі фОшисти.
Гріх глумитися над розумовими вадами тих, хто ще вірить російській логіці.
Демократія поширюється внаслідок прогресу. Американці мають до цьго своє ставлення. Демократичні зміни в росії вони теж вітали і гроші під це виділяли.
-vts-m- _ 21.04.2016 12:10
IP: 130.211.84.---
Майдановцев здорово предали. К ним отнеслись по свински, когда были силы и желание, понимание! необходимости полной люстрации. И кто это понимал – обыкновенные люди, без семи пядей во лбу.
Очень на то похоже.
Ну, что же делать: еще Бисмарк заметил, что подонки более проворны в такого рода событиях...
И потом, что Вы хотите, если поточна правящая элита Украины состоитнаполовину из бандюков, наполовину – из комсомольских активистов времен Брежнева-Андропова?
Надо, выходит, отходить свое по пустыне за Моисеем...
-vts-m- _ 21.04.2016 12:05
IP: 130.211.79.---
Господін Татіщевко,
а шо ви вкладиваете в понятіе фашізм?
Кирилл Корженко _ 21.04.2016 11:45
IP: 92.113.105.---
Юрий Татищев:
Скорее всего, дело в презрительном великоросском отношении к хохлам. Это унижает и люди ломаются.
Кирилл Корженко _ 21.04.2016 11:39
IP: 92.113.105.---
-vts-m-:
Кирилл Корженко:
-vts-m-:
Радует только то, что еще совсем недавно нікто даже і не заікался об авдеевих конюшнях Суда і Прокуратури...
У Сергея,кажется, такое же настроение. Он словно посторонний наблюдатель. Карта Майдана – это козырной туз в колоде.
Он просто делает свое дело, как мне кажетсся...
Скорее всего, понимает, что написанное им, скорее всего, спустится в унитаз, но дорога ведь начинается с первого шага, правда ведь?
Майдановцев здорово предали. К ним отнеслись по свински, когда были силы и желание, понимание! необходимости полной люстрации. И кто это понимал – обыкновенные люди, без семи пядей во лбу.
Шлакоблок _ 21.04.2016 11:37
IP: 46.200.215.---
Basta13:
-* Украину спасёт партия снайперов.
Кирилл Корженко _ 21.04.2016 11:36
IP: 92.113.105.---
Pixel:
Кирилл Корженко:
Pixel:

Я не думаю, что сегодня возможно создать объективную методологию происхождения фамилий в той же РФ. Только приблизительную. Один мой знакомый Плутенко ещё в нач 90 ых отбыл в РФ. Он теперь Плутенков. Шо его подвигло на ентот подвиг понятия не имею, но подозреваю, таких как он не мало.
Базь _ 21.04.2016 11:10
IP: 130.211.95.---
Не той тепер Миргород, Хорол річка не та. В злодійсько- бандитській прокуратурі і судах відсутнє адекватне сприйняття реальності- Український народ їх розчавить!!!
Takozh _ 21.04.2016 10:04
IP: 176.8.134.---
Нема в Раю демократії, а в Гондурасі – є.
Takozh _ 21.04.2016 09:55
IP: 176.8.134.---
Степан Воротынский:
Со слов украинца – "...1000 проплаченных, вывели 10000 упоротых, за ними 50000 дебилов которые им поверили, все это полили соусом международной поддержки, а кто не согласен, того мочить."
-*Локальной цели – устранения Януковича – мы добились*...
- А могли бы подождать месяцев 6, и Янукович ушел бы цивилизованно и демократично, когда бы не 0,5% населения..., а весь НАРОД принял бы участие в процессе...И войны бы не было, и Крым бы не ушел...И банды бы по стране не шатались...Но МАЙДАН-это не РЕВОЛЮЦИЯ, а ГОС,ПЕРЕВОРОТ на иностранные деньги, в иностранных интересах...А движущей силой этого переворота были заранее подготовленные националисты. И цель была-разорвать страну на части, столкнуть лбами брата с братом, пролить кровь...
- И это американцам удалось!

Чудова логіка, але на хибних аксіомах. Вже визначтесь, або Обама ч м о, або американці всесильні.
-vts-m- _ 21.04.2016 09:38
IP: 130.211.84.---
Валерий Николаев:
-vts-m-:
Валерий Николаев:
Так штука-то в том, что до етого тоже было кодло упырей (с), которое пытались сбросить...
Ну нельзя же так, матьтвою, пользоваться свойством фрагментарности нашего мышления...
Штука совершенно в другом: в том, что по сравнению с этими упырями те упыри были и не упыри вовсе, а кудрявыми мальчонками в коротеньких розовых штанишках.
Вот логіка у человека, прості господі...
Ведь на Майдане же не ставілі, а скідалі...
-vts-m- _ 21.04.2016 09:35
IP: 130.211.79.---
Кирилл Корженко:
-vts-m-:
Радует только то, что еще совсем недавно нікто даже і не заікался об авдеевих конюшнях Суда і Прокуратури...
У Сергея,кажется, такое же настроение. Он словно посторонний наблюдатель. Карта Майдана – это козырной туз в колоде.
Он просто делает свое дело, как мне кажетсся...
Скорее всего, понимает, что написанное им, скорее всего, спустится в унитаз, но дорога ведь начинается с первого шага, правда ведь?
Pixel _ 21.04.2016 09:33
IP: 94.178.192.---
Степан Воротынский:
Пирова победа!Или в чем прав простой украинец!

Со слов украинца – "Так же и муйдан замутили, 1000 проплаченных, вывели 10000 упоротых, за ними 50000 дебилов которые им поверили, все это полили соусом международной поддержки, а кто не согласен, того мочить."
Всё больше голосов и здравых мыслей будоражат головы украинцев. Но они ещё не верят никому, по моему даже себе!
-*Локальной цели – устранения Януковича – мы добились*...
- А могли бы подождать месяцев 6, и Янукович ушел бы цивилизованно и демократично, когда бы не 0,5% населения (а именно столько было на Майдане), а весь НАРОД принял бы участие в процессе...
- – - – - -
Да-да, Вован!
Запердоллер, у тебя же ещё поле непаханное среди фамилий москальского дворянства:
Оболенские, Горчаковы, Вронские, и даже Фредериксы!

...А то "Петреску", "Попеску"... Несерьёзно как-то!
mihaylenco _ 21.04.2016 09:25
IP: 37.55.146.---
Татьяна Боброва
mihaylenco: А чому ви дивуєтесь...Адже голова комітету-кегебеее-нник ще совдепівський...А там бувших не буває...І досьє його.як і всіх інших служивих знаходиться в центральному архіві у вована путлера...Ось і смикає за мотузки як хоче...А ця шістьорочна рвань-срань-тільки й може,що під "козирек"...
Більшість з них-з 20 століття...рідко у кого взагалі присутня сіра мозкова речовина...Прогресуюча клептоманія...від якоі.як відомо сучасна медицина ліків не має...

Тетяно, я дивувався два роки тому. Дивувався навіть рік тому. Зараз не дивуюся. Вони переконані, що братела вован прикриє. Прийде, й "порядок наведе". Тільки й тут сподівання марні. Вован їх просто ліквідує. Приклад тому – кримські зрадники.
Шамиль Абдулахман _ 21.04.2016 07:31
IP: 93.188.35.---
Майдан без політиків не міг закінчитися інакше... Свист під час виступу тимошенко, дає відлуння... А говорили дурням, кретинам та іншим юлькаворовкам: "не свистіть – грошей не буде..."
Yaroslav Luk _ 21.04.2016 05:18
IP: 104.197.143.---
вони скоро януковича амністують пі...да...раси
Pixel _ 20.04.2016 23:55
IP: 109.87.178.---
Miki2:
Pixel:
Мікі, не будьте провокатором.
Для Злочевського зараз буде краще відпочити... Відлік 1-го з 30-ти афоризмів почнеться тільки з першого поста, де я вже не буду "пан Гнида, що народився від cyчки". Він намагався "здійняти лемент" і налякати мене зойками. Але так не буде.
Тут може бути ось в чьом дєло. Він тут місяцями проклинав цими "гнидами" jut-а, тобто він випускав собі пар, а тепер jut в постійних банах, ...
Так може цю сучару українофобську якось трансформіровать/адаптіровать, шоб Злочєвський знову у нього кончав, як каррот в ішака?
- – - -
:)

На Йута відростив свій персональний зуб адмін форуму. Він сердиться на його дуркування навіть більше аніж я... Востаннє коли Йут "поплив" по питанню збройних захопалень Польщею українських земель (яких не було зовсім), він у режимі дуркування почав "чомусь" довго і нудно перелічувати мені титулатуру царя Олексія Михайловича Романова. Не встиг я дочитати... а допис зник! Овва!
Ганна Музика _ 20.04.2016 23:47
IP: 37.115.104.---
петя и компания рулят... теперь они свой бизнес видят так...
Татьяна Боброва _ 20.04.2016 23:47
IP: 93.75.244.---
Beemon: Вы хотите сказать,что в батончики шоколад не докладывал по норме...Или пальмовым маслом промышлял вместо сливочного...Или сахарные хаводы на металлолом сдавал...Или Зинченко покойный что-то выдумал? Вопрос...-Мог ли в Украине сформироваться независимый олигарх без ведома и согласия вована путлера?.если даже не всегда продажные немецкие шредеры кушали с его кровавых кегебистских лапищ?
ONLINE
Корупція1443 Зеленський75 Україна та Європа1132 Aтака Путіна1289 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter