Олександр Михельсон Журналіст "Українського тижня"

Для чого брехати про ''Янека''?

28 лютого 2012, 23:40

Політолог Олексій Краснопьоров (він сам себе називає "політологом", і чого б я мав йому не вірити?), так ось, політолог Олексій Краснопьоров пише так:

"У минулу п'ятницю, даючи інтерв'ю з нагоди другої річниці інаугурації, Віктор Янукович перевершив сам себе. Коментуючи для преси нинішню ситуацію в країні, президент відповів на питання, чи задоволений він тим, що йому вдалося зробити за два роки правління, словами: "Якщо мені хтось заздрить, я скажу – правильно роблять, нехай спробують так жити""

Політолог Краснопьоров, на жаль, трішки заплутався в непростій реальності вітчизняної політики. Адже Янукович радив "заздрити" йому зовсім не як політику. Янукович усього лише по-пацанськи вихвалявся своїми (нібито) атлетичними досягненнями.

Прекрасний коментар на цю тему зробив публіцист Юрко Космина, давньою дружбою з котрим я пишаюся. А от з Олексієм Краснопьоровим я, на жаль, не знайомий. Був би знайомий – не довелось би писати про очевидне. Сказав би й так.

А саме, про те, що відверто висмоктаний з пальця негатив про Януковича працює лише на користь останньому. "Гаранта" й так є за що ганити. А в світлі вироків Тимошенко та Луценку – просто судити. Проте замість серйозних тем, на кшталт всепереможної корупції, нам чомусь пропонують обговорити його ("гаранта") малозначущі фрази. І головне – зовсім не в тому контексті, в якому вони були сказані.

Тобто інтернет-посіпаки Регіонів заіграшки доведуть, що це неправда, після чого гучно скажуть: ось вона, ця брехлива опозиція! – не проводячи, звісно, межі між Краснопьоровим та, умовно кажучи, Сергієм Лещенком.

Керівництву УП, безумовно, видніше, які матеріали ставити на свій сайт. Але якби я керував популярним політичним виданням, я б цього Краснопьорова більше не ставив.

powered by lun.ua
Коментарі —
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте