Мустафа Найем народний депутат України

Несостоявшийся визит Юлии Тимошенко в Вашингтон

22 квітня 2014, 13:47

В минувшую субботу в эфире Hromadske. Off-the-record мной была озвучена информация о несостоявшемся визите Юлии Тимошенко в США.

Дословно в эфире это звучало так: "Юлія Тимошенко минулого тижня...на цьому тижні в середу мала бути у Вашингтоні, але вона скасувала цю зустріч, адже жоден з високопоставлених осіб не підтвердили їй зустріч".

На следующий день на сайте Батькывщины появился пресс-релиз следующего содержания:

"20 квітня в ефірі Громадського телебачення журналіст Мустафа Найєм оприлюднив інформацію про візит Юлії Тимошенко до Вашингтона, який нібито планувався на середу і нібито був скасований. Прес-служба "Батьківщини" уповноважена заявити про те, що ця інформація не відповідає дійсності. Візит лідера партії до США ніколи не планувався на зазначені дати, а тому і не міг бути скасований".

В штабе Юлии Тимошенко потребовали опровергнуть озвученную мной информацию

Я еще раз проверил записи в своем блокноте и дополнительно связался с сотрудниками двух thin-tank в Вашингтоне и в Нью-Йорке. И поскольку штаб Батькивщины публично поставил под сомнение озвученную информацию, хотел бы уточнить некоторые детали.

Я с полной ответственностью утверждаю, что штаб Юлии Тимошенко планировали ее визит в Вашингтон на 9-11 апреля. По моей информации, с начала апреля ее представители провели как минимум три встречи с сенаторами и конгрессменами в Вашингтоне. Официально заявленная цель этих контактов – выразить благодарность от имени госпожи Тимошенко за работу в период ее заключения в тюрьме. Но помимо официальной цели, во время переговоров обсуждалась также возможность приезда лидера Батькивщины в Вашингтон.

Организацией приезда Юлии Тимошенко в Вашингтон занимался партнер компании Wiley Rein LLP, бывший конгрессмен Джим Слэттери. В конце первой недели апреля господин Слэттери звонил сразу нескольким людям, сообщив, что визит отменяется.Как уже сообщала "Украинская правда" ранее, компания Wiley Rein LLP была нанята штабом Юлии Тимошенко еще в 2012 году. Официально контракт с лоббистами заключал супруг лидера Батькивщины АлександрТимошенко. В первоначальном соглашении указано, что целью сотрудничества является "поощрить правительства США, чтобы добиться освобождения Юлии Тимошенко".Тот факт, что компания Wiley Rein LLP и Александр Тимошенко продолжают сотрудничество уже после освобождения Юлии Тимошенко подтверждаются официальными отчетами. В документе, который был опубликован в официальной базе данных Конгресса США, указано, что теперь предметом сотрудничества между сторонами является также "Поддержка суверенитета, целостности, демократии и экономической стабильности Украины".При этом, согласно сведенному отчету о сотрудничестве Александра Тимошенко и компании Wiley Rein LLP, общая сумма всех выплат лоббистам с января 2012 года составила 1.050.000 долл. США.

Из них 130 тысяч долл. США были перечислены компании вчера 21 апреля.К счастью для журналистов, подробные отчеты лоббистских компаний в США публикуются ежеквартально. И уже в следующем документе, который появится в базе данных Конгресса, будет видно, с кем именно встречался господин Слэттери, готовя несостоявшийся визит Юлии Тимошенко в США.

powered by lun.ua
Коментарі — 342
Віктор Ковальов _ 23.04.2014 00:01
IP: 89.252.61.---
Артём Дорофеев:
Артём Дорофеев:
Скінчився цирк, Юля вийшла! Настала нова епоха української політики і хай Порошенко зі штанів вискакує, але ім'я світового політика Тимошенко цьому ласунчику не вдасться, адже він "харчується шоколадками, а Тимошенко українською кашею" в кого більше сили і здоров'я?
Іще одне, думайте, що пишете, коли,як і для кого. Половину людей не знають хто такі лобісти, а бабусі УкрПравду не читають! На що ви сподіважтесь, "правдиві"?

З виходом ЮТ цирк тільки почався. Беручи до уваги ваші думки, прослідковується надія Тимошенко "виїхати" на виборах, за рахунок не освіченої та затурканої частини виборців. Ну це єдине на що ВОНА може розраховувати.
Дамблдор _ 22.04.2014 23:20
IP: 77.121.146.---
Ludmyla Zagoruyko:
Мустафа молодець. Платіжки і гроші все рівно реальні. Навіщо купувати прихильність за мільйони у США, чому не робити добрі справи в Україні на ці гроші?
+1000000
Мустафа респект!
Семен Фініш _ 22.04.2014 23:13
IP: 5.248.81.---
Мустафа перевірте на надійність і щирість людей, які підкидають вам подібну тематику для висвтлення. ви ж не дурак. таке враження, що вас використовують втемну. Або спочатку ти працюєш на імідж, а пізніше імідж заробляє гроші. тоді виходить втрачений журналіст.
Артём Дорофеев _ 22.04.2014 23:05
IP: 109.87.191.---
О, пане Мустафа, ну ви же інженер інформаційної техніки, який з вас до біса журналіст? Якщо б ви були і інженером нормальним, то мабуть би і скріш-шоти підробили по-красивіше, а то ні штампів, ні голограм нічого немає. Якщо вам дали гроші і сказали напишіть, то це вже ваші проблеми... Офіційно заявляю, що Юлія Тимошенко лобістами не користується! (Я політтехнолог і не бачу тут жодних лобістичних проявів) Та всі знають, що вона сама кого схочеш повалить, нащо вони їй? Тим паче її чоловіку, який далекий від політики?
Скінчився цирк, Юля вийшла! Настала нова епоха української політики і хай Порошенко зі штанів вискакує, але ім'я світового політика Тимошенко цьому ласунчику не вдасться, адже він "харчується шоколадками, а Тимошенко українською кашею" в кого більше сили і здоров'я?
Іще одне, думайте, що пишете, коли,як і для кого. Половину людей не знають хто такі лобісти, а бабусі УкрПравду не іитають!!! На що ви сподіважтесь, "правдиві"?
Ludmyla Zagoruyko _ 22.04.2014 22:56
IP: 77.90.251.---
Мустафа молодець. Платіжки і гроші все рівно реальні. Навіщо купувати прихильність за мільйони у США, чому не робити добрі справи в Україні на ці гроші?
sidor _ 22.04.2014 22:53
IP: 74.125.181.---
Наем,с каждым своим "опусом" ты все более становишься похож на Бродского.Тот стибрил 5 лимоном у "Батькивщины" и не получил "хлебное место" и за энто стал главным "обличителем" ЮВТ.Чем "обидели" тебя?
АЛЕКСЕЙ БУДНИКОВ _ 22.04.2014 22:46
IP: 74.125.17.---
enter:
его тоже бортанет народ он непроходной
sidor _ 22.04.2014 22:45
IP: 74.125.181.---
rujena:
uzol:
раньше я желал Тимохе освобождения... А теперя она меня РАЗДРАЖАЕТ!
щоб зняти роздратування – глибокий вдох... видох... вдох... видох...
...вдох...вдох...вдох...Мы его потеряли.
Петр Иванофф _ 22.04.2014 22:44
IP: 46.211.142.---
Олигархи понимали, что нельзя класть яйца в одну корзину.
С Януковичем всякое могло случится, инфаркт, например, или съел бы чего-нибудь несвежего.
Для этого случая должна иметься подстраховка.
Такой подстраховкой служила реестровая оппозиция, которая вскармливалась на деньги олигархов. Януковича должен был заменить какой-нибудь респектабельный "европеец", который бы гарантировал спокойное существование олигархату, скажем Яценюк или тот же Кличко.

Но не все так "сталося як гадалося". Случился Майдан, и на волю вышла Тимошенко.
Это обеспокоило украинский олигархат. И хотя пока и.о. свой Яценюк и переметнувшийся к нему Турчинов, но опасность прихода Тимошенко к власти олигархов сильно тревожит.

Cтавка сделана на "шоколадного Петю". Его задача – остановить Тимошенко.
Начинается борьба с Тимошенко и ее травля похлеще чем при Януковиче. На нее вешают всех собак.
Задействованы, как видим, все "противсихи", а также наши "объективные" социологи.
orelchan _ 22.04.2014 22:41
IP: 74.125.18.---
Це щось імбецільне-"С открытым забралом "...Хіба брехня буває з "відкритим забралом"? Хоча,коли вона нахабніє (божевільнює), то може машкару і відкинути. Що ми зараз і бачимо. І,навіть,оком не підморгне.
Olexandr Oryshchak _ 22.04.2014 22:40
IP: 74.125.183.---
Лещенко і Наєм розумні хлопці! на перший погляд?
Valentines Valla _ 22.04.2014 22:24
IP: 74.125.181.---
Bolt Alexs:
С ОТКРЫТЫМ ЗАБРАЛОМ

Не бьют того, кто не опасен.
Его не трогают почти.
В сторонке он со всем согласен,
Но сдать тебя готов, учти!

А тут, одев плащи и маски,
Сменяя тон и цвет речей,
Но не жалея черной краски,
К ней рвется куча палачей.

Их кукловоды и кассиры
Валюту льют на то рекой.
Им страшен свист ее секиры
Над их развратною судьбой.
+1000
Valentines Valla _ 22.04.2014 22:23
IP: 74.125.17.---
Несостоявшийся визит Юлии Тимошенко в Вашингтон

И что Мустафа? Что ты хотел сказать? Мустафа и Лещенко то не журналисты а Гавнометатели. Вся информация сплошной ГАВНОСРАЧ на правленый как правило на одну особу.
orelchan _ 22.04.2014 22:13
IP: 77.93.60.---
Микола Бандерський
orelchan Ви явний "противсіх"... Офіційний союз ПРдаНУ був...Тому Ющенко жив на держдачі...Мегафракції ПРіБЮТ не пам*ятаю...Хіба своїх союзників ПР-дони тримали би в Качанівці у тюрмі?...
...Та не треба знову брехати. Союзників-тандемістів Тимошенко-Януковича держить під налигачем їхній бос Путін. І засадив Юлю у буцегарню Путін (не пересмикуйте). Прийшов час,заміст форпоста рашизму Януковича, Путін запропонував Юлі очолити форпост рашизму в Україні за безопірну здачу Криму і путінсько-донецьки приколи на Сході-Півдні України заради просування рашистського форпоста Юлі до президентства.
Семен Фініш _ 22.04.2014 22:11
IP: 5.248.81.---
різниця між тимошенко і порошенко. 2010 рік підтримка ювт – 46% + вкрадені голоси, порошенко – 3%. 2014 ювт – 30%, порошенко 35%. Що змінилося? з 2010 порошенко став багатший вдвічі. юлька в тюрьмі. Рейтинг порошенко – це рейтинг 5 каналу за висвітлювання майдану і революції.До 2013 року 5 канал тримався нейтрально до влади. За що підтримують порошенка?що він зробив?чому його підтримують олігархи януковича? яка його позиція по росії, олігархах, хто його підтримує в європі і сша.порошенко – уникає відкритих дискусій, людей, просто береже свій незаслужений рейтинг. В європу він їздив переважно в Давос на сльот олігархів. За звільнення тимошенко боровся весь світ.Зараз україні потрібна підтримка світової спільноти.
enter _ 22.04.2014 22:04
IP: 46.211.135.---
Продажные журналисты и продажные тролли опять пытаются провернуть афёру которую они провернули в 2010году за деньги олигархической мафии. Тогда они впарили украинцам президента януковича.Через. 4 года янукович разграбил Украину и залил её кровью,сам сбежал к путину и умоляет его оккупировать не только Крым но и всю Украину.
Те же самые фирташи ахметовы и парашенки у которых руки в крови опять навязывают нам сегодня очередного януковича.Мафия подыскала преемника януковича,и имя ему петька парашенко олигарх,недавно работавший министром экономики у азарова.Посмотрите на состояние экономики Украины и на состояние ПРшенко и вы поймёте причину коллапса экономики.
Рыгоанал парашенко,преемник януковича протеже фирташа опять лезет во власть по трупам героев Майдана.Его выгнали в дверь,а он в окно.
Нас опять хотят развести как котят.Но мы не хотим больше чтобы нас убивали по прихоти олигархов.
Роман Космополит _ 22.04.2014 22:04
IP: 74.125.17.---
Микола Бандерський:
На Сході влада польових командирів і сепаратистів та перетворення регіону в Придністров*я...Йде захват відділів міліції...Україні грозить розкол...Це головна проблема...Треба починати опір цьому...І Тимошенко очолила і рішуче почала це робити, а не говорити в студіях...Вона зараз на Сході...То чому її тут очорнюють?...
Может быть ей надо порисоваться и показать себя перед простым и доверчивым народом что она что то может. А на самом деле она такая же пешка как и Янык. Она тоже из колекционеров золотых батонов или я ошибаюсь???
rujena _ 22.04.2014 21:59
IP: 74.125.182.---
uzol:
раньше я желал Тимохе освобождения... А теперя она меня РАЗДРАЖАЕТ!
щоб зняти роздратування – глибокий вдох... видох... вдох... видох...
orelchan _ 22.04.2014 21:58
IP: 74.125.17.---
Микола Бандерський
steev
Оказывается, что ВОНА ни только воровка, но и несусветная лгунья. Не исключаю, что подручныуе газовой дамы активно ищут пути ЕЕ встречи с кремлевскими лилипутами. Те уж точно сореентируются в обстановке, гарантируя ввод войск в Украину. Зачем нам такой президент?...
... Пора в палату!...На вечерний укол...
...Саме тобі, постійному пацієнту тимошенківської брехливої палати, потрібні уколи щоб ти зорієнтуювався у тій діареї брехні,що ти і подібні тобі,виливають на сайт УП. Ви вже по вуха залили нею свою годувальницю Юлю.Ніяк,імбеціли,те не усвідомите.
orelchan _ 22.04.2014 21:58
IP: 74.125.17.---
Микола Бандерський
steev
Оказывается, что ВОНА ни только воровка, но и несусветная лгунья. Не исключаю, что подручныуе газовой дамы активно ищут пути ЕЕ встречи с кремлевскими лилипутами. Те уж точно сореентируются в обстановке, гарантируя ввод войск в Украину. Зачем нам такой президент?...
... Пора в палату!...На вечерний укол...
...Саме тобі, постійному пацієнту тимошенківської брехливої палати, потрібні уколи щоб ти зорієнтуювався у тій діареї брехні,що ти і подібні тобі,виливають на сайт УП. Ви вже по вуха залили нею свою годувальницю Юлю.Ніяк,імбеціли,те не усвідомите.
Семен Фініш _ 22.04.2014 21:56
IP: 5.248.81.---
40% виборців ще не визначились. Це розумний середній клас, який знає, що порошенко – це олігархи-ворюгі януковича (фірташ, ахмєтов, бойко, клюєв, колесніков та їх команди, та інші), вони з ним вже домовились, а юлька їм просто не подобається, бо вона згідно калхозної пропаганди в змі попередньо вказаних олігархів – воровка, афєрістка і тому подібне. Хоча в 2010 р. мала 46% за свої дії, без адмінресурсу ющенка, без збільшення явки і фальсифікацій на сході і в криму (на користь яника) Середній клас повинен розуміти для кого і для чого великий бізнес домовляється з пєтєю, для вас чи для себе.
Jeka _ 22.04.2014 21:51
IP: 91.124.218.---
На совісті таких журнашлюх як Мустафи, Лєщенко, Кошкіної, Скрипіна, які закликали у 2010 році голосувати "противсих", кров загиблої Небесної сотні ти тисячі поранених, анексія Криму, загроза незалежності всієї нашої держави. Мільйони розумних українців покинули країну, бо вони до влади привели зека. Їм начхати і на країну і на людей. Вони упиваються своєю вседозволенністю у викладі інформацій, вони нічим не відрізніяться від того ж Кисельова. Виклали інформацію і чи вона правдива чи ні, їх це не обходить. Їх діло замарати, а ви собі витирайтесь скільки хочете. І цеж треба, то ось воно в чому заключается "щастя" журналіста Мустафи.
uzol _ 22.04.2014 21:44
IP: 178.165.60.---
раньше я желал Тимохе освобождения... А теперя она меня РАЗДРАЖАЕТ!
Микола Бандерський _ 22.04.2014 21:41
IP: 93.77.253.---
На Сході влада польових командирів і сепаратистів та перетворення регіону в Придністров*я...Йде захват відділів міліції...Україні грозить розкол...Це головна проблема...Треба починати опір цьому...І Тимошенко очолила і рішуче почала це робити, а не говорити в студіях...Вона зараз на Сході...То чому її тут очорнюють?...
Семен Фініш _ 22.04.2014 21:41
IP: 5.248.81.---
Згодом, близько 17:30, Порошенко повідомив у Facebook: "Щойно отримав по електронці запрошення від Зураба Аласанії (НТКУ) взяти участь у "Національних дебатах". Звісно піду. Адже вважаю це правильним демократичним інструментом виборів. Громадяни мають права почути позицію кандидатів безпосередньо".

Мустафа перевірте щирість порошенка. Як не як найрейтинговіший (незаслужено, і не відомо чому) кандидат
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter