Тетяна Попова эксперт по страткому ГО "Информационная безопасность", екс-зам министра инфорполитики (2015-2016), советник министра обороны (2014-2015)

Як вбивство Шеремета вплинуло на відношення до української влади?

14 грудня 2019, 00:33

Я вчора та сьогодні декілька разів обіцяла пояснити чому і як вбивство Шеремета серйозно вплинуло на відношення до української влади у світі, так і збільшило відчуття небезпеки і відповідно змінило відношення до влади українських журналістів.

Думаю не є таємницею, що після першої публікації "Панамських офшорів" тодішній український президент та його оточення почало інфокампанію проти журналістів. Були створені групи в ФБ проти Гнапа, почалися регулярні булінг кампанії проти Громадського, їх журналістів та інших ЗМІ, які критикували дії влади. Навіть проти колишніх і діючих держслужбовців.

Потім прямо під час відкриття другої хвилі "Панамських офшорів" зявилися на одіозному сайті списки журналістів, які їздили в 2014-2015 знімати на окуповані території (до речі на прохання тієї ж самої влади після збиття МН17). І тут, я підозрюю, росіяни помітили цю недолугу кампанію проти журналістів.

Це яскраво було помітно по іноземних журналістам. Зранку на їх особисті контакти їм надходили погрози за те, що вони їздили в АТО, а після обіду їм вже писали офіційні листи російські ЗМІ, які просили дати коментар "як їм погрожують жахливі націоналісти-бендерівці".

Іноземні посли, журналісти, міжнародні та журналістські організації неодноразово вказували на небезпеку такого булінгу журналістів, але нажаль тодішня влада недослухалася до нас.

Тому вбивство Павла Шеремета справило на мене дуже гірке враження. Відносно нього мав право (через його громадянство) робити гучні заяви російській МЗС, що вони і почали активно робити зразу після вбивства. Це також сильно вплинуло і на українське медіа-середовище. Багато журналістів, хто підтримував до цього дії тодішньої влади чи ставився нейтрально, перестали їй довіряти чи навіть перейшли у відкриту опозицію. Багато хто звільнився тоді і з уряду (Порохоботи це пояснювали ніби то небажанням подавати електронну декларацію, але ми знали, що все одно будемо подавати її того ж чи наступного року в залежності від дати звільнення).

Крім того Павло мав відношення до Радіо "Весті" та "Украінскоі Правди", які також за різними обставинами на той момент регулярно піддавалися булінгу. Так що він став сакральною жертвою. На превеликий жаль...

Ще раз мої співчуття його рідним на близьким

PS: Що мене дійсно сильно вразило під час вчорашнього докладу МВС, це фраза від ніби то звичайного кардіолога: "нам нужен хороший психиатр (чтобы понял как на них влиять), хороший режиссёр (чтобы смог создать такую картинку от которой ох...т весь телевизор, потому что у нас люди живут телевизором) и герой – сакральная жертва или ее дети (чтоб ее хотела спасти вся Украина и за нее встали) ". Як вважаєте є багато датячих кардиологів, які розуміються на тому, як організовувати інформаційно-психологічні спецоперації?

PPS: Я не знаю, хто точна вбив, хто замовник. Це має довести слідство в суді. Але правильно, що є хоч якісь кроки в цьому напрямку

powered by lun.ua
Коментарі — 114
Елена Величко _ 15.12.2019 11:07
IP: 35.235.227.---
Щодо коментарів стосовно слідства та таке інше...
Згадую Коломбо, що ходив в одному старезному плащі.
Згадує моя мати про дільничого на татарці, що усі до нього звертались.
Спра у загальній філософії, й тому й не можуть працювати й владні силові структури.
Якщо риються у смітниках, й молоді, й каліки, а бидлота ставить собі мільйонні ЗП та кричить,
УПРОДОВЖ майже 30 років, (що можна город вистроїти в пустелі та корабель на Луну запустити за цей час) - "вони хочуть усього та зразу"...руйнують все та таке...- ЩО МОЖУТЬ такі структури, які підлеглі загальній картинці? А те, що заявила стаття на одному нашому сайті, що Приватбанк подав іск у США на 470 МІЛЬЯРДІВ дол., що відмили??? – от у чому справа. Чи можуть це в нас розслідувати, щоб НЕ ВБИВАТИ ЕКОНОМІЧНО ГРОМАДЯН, бо це масове...? Справа в ЕКОНОМІЦІ, в тих, хто причетний до масового пограбунку та руйнації...
Елена Величко _ 15.12.2019 10:58
IP: 35.235.227.---
Скажу тепер без емоцій.
Не міг Шерет бути сакральною жертвою, бо його люди не так гарно й знали.
Й займався він злочинами економічними, й як кажуть саме у банківській сфері.
Тому треба шукати замовника.
Виконавцям же, якщо це дійсні персонажі, тоді було достатньо сказати що завгодно, бо
патріотичні хвилі зашкалювали, а на фронті гинули...
Щодо того, що, можливо цілили в Притулу???...не знаю.
Очевидно, що вся інформація закрита, тому нема про що й говорити.
Одне можна сказати – не можна допускати трактування як ЗАМАНЕТЬСЯ СПРАВИ – бо не було сенсу вбивати Шеремета патріотами та людьми просто на хвилі патріотизму – тут треба розкрити ЗАМОВНИКА.
Александр 1 _ 15.12.2019 10:53
IP: 35.235.227.---
Багато коментарів, та практично немає по темі блога (в основному з'ясування стосунків між дописувачами), тому що не чітко виражена думка авторки. Схоже на те, що вона засуджує дії влади по відношенню до журналістів, які активізувались після публікації про панамський офшор Порошенка. І це в той час, коли сама пані Тетяна була заступником міністра по інформаційної політиці, тобто, як раз відповідала за такі речі. Це досить дивно.
Не зрозуміло, від кого надходили погрози іноземним журналістам. Від влади? Від провокаторів з РФ? Наприкінці взагалі якесь мутне ствердження про сакральну жертву (Павла Шеремета) чи то з натяком на владу, чи то на Московію, чи ще на якихось провокаторів. Коротше стаття ні про що: нічого не знаю і не вірю тієї владі, в якої я була; добре, що хоч щось робиться.
Нашихбють _ 15.12.2019 10:41
IP: 35.235.227.---
Спостерігаючи із нутрі, а не зовні фактичне становище справ та роботу слідства, зокрема в Деснянському, Оболонському, Шевченківському, Дарницькому УП м. Києва, яке з різних причин фактично мертве чим живе в основному завдяки аваковським "рехформам", роблю висновок, що цей брифінг голови МВС та прокурорів піар чистої води та імітація роботи, і розрахований на лохів. Раніше розвели як котят ненависних мені порошленківців, тепер так само розводять зеленських, та втюхуют локшину "Українські Правді". Самих вбивць не виправдовую, припускаю, що серед підозрюваних можливо є ймовірні злочинці, чекаємо роботи а не імітації та справжніх доказів.
Igor Sidorov _ 15.12.2019 10:34
IP: 35.235.227.---
так це треба не збиратися та радитися, а арештовувати як Коломойського так і Порошенко! Перший зацікавлений в дестабілізації ситуації в Україні, навіть може організувати путч! А ось саме Порошенко в часи президенства зі своїм давнім партнером Медведчуком організували вбивство Шеремета! В той час Азов який не давав цим прокремлівським баригам торгувати з окупаційними територіями і коли Азов почав співпрацювати з Шереметом, на другий день їхній зустрічі – Шеремета вбили! При чому ніяк не розслідувалося причетність порошенківсько-медведчуковське СБУ до вбивства Шеремета – хоча було журналістами доведено їх участь! Саме СБУ за командою Порошенко організувала зачистку ринку автогазу для Медведчука, через лівий суд надоло можливість майже монопольно поставляти Медведчуку дизельне пальне в Україну, саме Порошенко через мутні схеми, надав три телевізійні канали Медведчуку!
Log Log _ 15.12.2019 10:02
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Чмо маразматическое.
Будем знакомы – Логик.
Как "истопник" возомнил, что умеет читать, так местечковый ПОЦ, выпускник провинциального меда,
который никогда не жил за пределами юга Украины, возомнил себя филологом.
Я не считаю себя филологом, но прекрасно знаю историю современного появления слова "русскоязычный". Возник в среде российских шовинистов в термине "русскоязычный писатель".
Они заявили, что русским писателем может быть только этнический русский.
В русском языке этого термина нет. Соответственно нет в словарях русского языка.
Ожегов умер в 1964.
У Вас русский язык возник в 1992, и словарь Ожегова тоже.
Уролог-Анабиозный, в филологии Вы разбираетесь даже меньше, чем в биографии
одного из кумиров Шуфрича. А он 100% голосовал за НАТО.
iip _ 15.12.2019 09:50
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
...участь у брифінгу голови МВС, Генпрокурора і Президента, дуже красномовна. Це означає, що люди, усвідомлюючи суспільний резонанс, і очікувану реакцію – поставили на кін своє політичне майбутнє, або навіть, враховуючи бажання "попередників" відігратись, свою свободу.
Або вони повні дурні (Зеленський, Рябошапка, Аваков), яких розвели – і тоді нехай відгрібають по повній (якщо справа розсипається у судах). Або доводять до логічного завершення розслідування, і щоб комар носа не підточив. Та садять виконавців і замовників. От і побачимо згодом, що з цього вийде.
+++++++!
Grenader45 _ 15.12.2019 09:41
IP: 35.235.227.---
iip:
Якщо звинувачення буде базуватися виключно на дотичних доказах – усе це спрацює у протилежному напрямку і ще більше вдарить по владі. Найменші сумніви щодо доказів у даному випадку недопустимі.
А подяка Президента за розкриття злочину ДО вироку суду – це кричуще порушення закону.
...участь у брифінгу голови МВС, Генпрокурора і Президента, дуже красномовна. Це означає, що люди, усвідомлюючи суспільний резонанс, і очікувану реакцію – поставили на кін своє політичне майбутнє, або навіть, враховуючи бажання "попередників" відігратись, свою свободу.
Або вони повні дурні (Зеленський, Рябошапка, Аваков), яких розвели – і тоді нехай відгрібають по повній (якщо справа розсипається у судах). Або доводять до логічного завершення розслідування, і щоб комар носа не підточив. Та садять виконавців і замовників. От і побачимо згодом, що з цього вийде.
Володимир Корецький _ 15.12.2019 09:29
IP: 35.235.227.---
А авторка-то, лизоблюдна антиукраїнська ЗЕленка. Ось такі істоти ганьблять патріотів України. Гань блять політична.
Володимир Корецький _ 15.12.2019 09:28
IP: 35.235.227.---
А авторка-то, лизоблюдна антиукраїнська ЗЕленка. Ось такі істоти ганьблять патріотів України. Гань блять політична.
iip _ 15.12.2019 09:08
IP: 35.235.227.---
Ключовою фразою матеріалу є: "Я не знаю, хто точно вбив, хто замовник". Державні діячі мають чітко прораховувати усі наслідки своїх вчинків. Якщо на Авторку "вбивство Павла Шеремета справило... дуже гірке враження", то це розслідування може справити ще гірше враження. У таких випадках "хоч якісь кроки в цьому напрямку" абсолютно не допустимі, якщо вони не призводять до однозначних висновків.
Враховуючи величезний політичний та суспільний резонанс, правоохоронці повинні мати неспростовні прямі докази вини. З тих телефонних розмов, нажаль, прямо не зрозуміло, що це саме вони винуватці. Спецслужби майстерно навчилися камуфлювати злочини під групу дурників.
Якщо звинувачення буде базуватися виключно на дотичних доказах – усе це спрацює у протилежному напрямку і ще більше вдарить по владі. Найменші сумніви щодо доказів у даному випадку недопустимі.
А подяка Президента за розкриття злочину ДО вироку суду – це кричуще порушення закону.
Grenader45 _ 15.12.2019 00:02
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Поекспериментувати не вдалось. Шкода. Що до перекладача. Українська тобі бачу не до шмиги, спілкуватись нею тобі важко. А хоч розумієш, чи перекладаєш?
По-моему, я уже доказал, что неплохо владею мовой, написав здесь несколько стишков-экспромтов на ней, в том числе и с использованием заданных слов (Кириллом05 – есть тут такой кадр, вы должны знать). А стих ведь в переводчик не запихнешь. Так что вопрос ваш – глупый.
...ну, скажем так, питання не дурніше за пропозицію писати рідною російською. Я би навіть сказав, є прикладом причинно-наслідкових зв'язків (зрозуміло в межах "ліній")...)) А от вірш, який я якось накрапав, до якогось нашого діалогу (ох ця скромність) – навмисне ввіткнув у Укр.-Рос. перекладач, і що ти думаєш? Переклав. Вийшло забавно, із зрозумілим змістом хоч і позбивалось з ритму і закінчень. Можна впихнуть, можна. Спробуй якось...
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 23:32
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Поекспериментувати не вдалось. Шкода. Що до перекладача. Українська тобі бачу не до шмиги, спілкуватись нею тобі важко. А хоч розумієш, чи перекладаєш?
По-моему, я уже доказал, что неплохо владею мовой, написав здесь несколько стишков-экспромтов на ней, в том числе и с использованием заданных слов (Кириллом05 – есть тут такой кадр, вы должны знать). А стих ведь в переводчик не запихнешь. Так что вопрос ваш – глупый.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 23:25
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Слово "русскоязычный" отсутствует во всех словарях РУССКОГО языка.
Опять это чучело доколупалось до слова "русскоязычный", снова настаивая на том, что это слово "отсутствует во всех словарях РУССКОГО языка". И это при том, что мы уже спорили на эту тему и тогда ему, этому чучелу, в качестве доказательства того, что слово "русскоязычный" в словарях есть, были даны:
- ссылка на электронную версию словаря Ожегова: slovarozhegova.ru
- ссылку на версию словаря на бумажном носителе: С. И. Ожегов, Н. Ю. Шведова, "Толковый словарь русского языка", М. Азъ, 1992 г.
Но чучело продолжает мычать: "Нет этого слова и все тут".
Чмо маразматическое.
Grenader45 _ 14.12.2019 23:15
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
2.Т.е. вы под благовидным предлогом хотите прекратить пользоваться переводчиком (помню я ваши "борошна творчости") и начать писать на своем родном русском языке? Давно пора. (Только попрошу без истерик – это я прощупываю "красные линии"). А я как писал на нем, так и буду писать.
...ну "борошна творчості", то я запозичив на Цензорі у такого собі UA Welt Schmerz на ibigdan.livejournal.com/23549073.html (почитай), він пробував мене "на зуб" цим тестом (забавний такий, "пихатий")). Там я "косив" під недалекого москалика.
На рахунок "прощупування" – то це процес взаємний.
Якщо моя російська видалась тобі моєю рідною, то помилка. Просто вільно володію, в силу обставин.
А на нерви поки не жаліюсь. Хоча розізлитись можу.
Поекспериментувати не вдалось. Шкода. Що до перекладача. Українська тобі бачу не до шмиги, спілкуватись нею тобі важко. А хоч розумієш, чи перекладаєш?
Log Log _ 14.12.2019 23:12
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Нет, духовность тоже языковая категория. Потому что духовность человека формируется за счет приобщения к культурному наследию народа, к его традициям, за счет общения с другими людьми и т.д. А в основе всего перечисленного лежит язык.
Слово "русскоязычный" отсутствует во всех словарях РУССКОГО языка.
"Товарищ Сталин..."
Уролог-Анабиозный, Вы такой же филолог как и уролог – ПОЦ местечковый.
iip _ 14.12.2019 22:58
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
...духовность тоже языковая категория...
Андрюха – ты домололся до полного горячечного бреда.
Всемирная духовность великих гуманистов и философов самых разных национальностей ты поделил на русскую духовность, немецкую духовность, французскую духовность и так далее.

Как говорила Дарья Петровна – оооо дурак...:)
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 22:53
IP: 35.235.227.---
Нет, духовность тоже языковая категория. Потому что духовность человека формируется за счет приобщения к культурному наследию народа, к его традициям, за счет общения с другими людьми и т.д. А в основе всего перечисленного лежит язык.
iip _ 14.12.2019 22:53
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:

...Мировоззрение – это результат осмысления разнообразных сторон человеческой жизни, а любое осмысление происходит на уровне слов, Поэтому мировоззрение – категория все-таки языковая...
Дааа, Андрюха, у таких дурней, как ты, та у придурковатого Пу, мировоззрение таки категория ЯЗЫКОВАЯ. Потому ты и мыслиш языком, а люди – таки мозгом.

Мировоззре́ние – система взглядов, оценок и образных представлений о мире и месте в нём человека, общее отношение человека к окружающей действительности и самому себе, а также обусловленные этими взглядами основные жизненные позиции людей, их убеждения, идеалы, принципы познания и деятельности, ценностные ориентации...

И де тут язык? Чем понятие "честь и совесть" отличается от понятия "честь і совість", или от "honor and conscience", или от "Ehre und Gewissen"...

Когда ни того, ни другого нету – это ты, Андрюха...свистулька дешовая.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 22:28
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
1.Мировоззрение и духовность, суть категории вне языковые.
2.Для эксперимента, можно попробовать пообщаться на "противоположных" языках. Ты же осилишь? И поглядим как поменяется мировоззрение и духовность от "слышимого проявления".)
1.Мировоззрение – это результат осмысления разнообразных сторон человеческой жизни, а любое осмысление происходит на уровне слов, Поэтому мировоззрение – категория все-таки языковая. Насчет духовности нужно подумать – может вы и правы.
2.Т.е. вы под благовидным предлогом хотите прекратить пользоваться переводчиком (помню я ваши "борошна творчости") и начать писать на своем родном русском языке? Давно пора. (Только попрошу без истерик – это я прощупываю "красные линии"). А я как писал на нем, так и буду писать.
Oleh Hell OO _ 14.12.2019 22:08
IP: 35.235.227.---
Сакральная жертва это козел отпущения, на которого общество разряжает накопившуюся агрессию изза неурожая, непредсказуемости и тп, чтобы не сойти с ума, а тут было привнесение агрессии с фронта спецслужбами Украины и добробатами как исполнителями, чтобы безмятежно гуляющий Киев почувствовал реальность угрозы и сбавил обороты в критике. В воюющей стране это достигается просто введением военного положения, у нас же страна непуганных соросят – Лещенко, Наем и тп. Завтра им скажут "Земля гиперболическая" и они будут с пеной у рта это доказывать) Сейчас Аваков решил сдать все эти сбу-ные расклады, тк власть поменялась и те люди уже не в фаворе, а кресло это главное в жизни чиновника, но сам же в те времена уверял, что это рука-кремля)
Это ценностный уровень нашей власти в целом – творят что-угодно, жизнь человеческая ничто, потоки – все.
Как теперь жить то с этим знанием?!
Log Log _ 14.12.2019 21:53
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
А вот в Киеве большинство людей стало перевертышами – говоря по-русски, находясь в русском ментальном поле и будучи воспитанными на русской культурной традиции, они возненавидели и отвергли это русское в себе, возжелав стать "щырымы украйинцямы", т.е., по существу, возжелав ходить вверх ногами.
ПОЦ оказывается специалистом по "русскоязычным".
Срочно нужно сообщить Авакову.
Бредовыми идеями заражен никак не Антоненко, а Николаевский Уролог-Анабиозный.
Местечковій невежда, срочно к психотерапевту, комплекс неполноценности сведёт Вас в могилу.
Grenader45 _ 14.12.2019 21:49
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Потому что язык – слышимое проявления и выражение национальных традиций, мировоззрения, духовности.
Если ограничиться национальными традициями (особенностями), то вполне можно согласится. Мировоззрение и духовность, суть категории вне языковые. Русскоговорящий может быть "нацистом", "космополитом", "агностиком", "религиозным фанатиком", "чистокровным образованным украинцем". Как и носитель любого другого языка. То что русские кичатся наличием особой "русской духовности" – бред сивой кобылы.
Для эксперимента, можно попробовать пообщаться на "противоположных" языках. Ты же осилишь? И поглядим как поменяется мировоззрение и духовность от "слышимого проявления".)
iip _ 14.12.2019 21:41
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:

...вы уже... выиграли...
Пукан-кирдык. 21-41. Раньше графика:) Гуд.
iip _ 14.12.2019 21:35
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:

... Через язык...ментальностью той нации или национальности... "пропитывается". Потому что язык – слышимое проявления и выражение национальных традиций, мировоззрения, духовности...
Андрюха – ото тебе в хвост дунули сильно – свистиш, аж уши глохнут.
У тебя язык – слишимое проявление тупого свиста.

Во-первых, Киев совсем не преимущественно мокшано-ботающий, как тебе приснилося, а только около 60% и то – большинство из них в детстве говорили на украинском, и сейчас возвращаются, так сказать, к корням. Потомственных мокшано-ботающих вил – мокшанскую феню отовсюду гонят вместе с носителяв Киеве чи 17 чи 14 % – не помню щас. Важно, что – аж никак не преимущественно.

Даже ботоксный Пу намеднись сказал – гонютото всюду мокшанскую феню.

А во-вторых один засранец тут намеднись сильно спорил с тезисом, что "чей язык – того и власть".
Не ты ли это был, Андрюха
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter