Тетяна Попова эксперт по страткому ГО "Информационная безопасность", екс-зам министра инфорполитики (2015-2016), советник министра обороны (2014-2015)

Як вбивство Шеремета вплинуло на відношення до української влади?

14 грудня 2019, 00:33

Я вчора та сьогодні декілька разів обіцяла пояснити чому і як вбивство Шеремета серйозно вплинуло на відношення до української влади у світі, так і збільшило відчуття небезпеки і відповідно змінило відношення до влади українських журналістів.

Думаю не є таємницею, що після першої публікації "Панамських офшорів" тодішній український президент та його оточення почало інфокампанію проти журналістів. Були створені групи в ФБ проти Гнапа, почалися регулярні булінг кампанії проти Громадського, їх журналістів та інших ЗМІ, які критикували дії влади. Навіть проти колишніх і діючих держслужбовців.

Потім прямо під час відкриття другої хвилі "Панамських офшорів" зявилися на одіозному сайті списки журналістів, які їздили в 2014-2015 знімати на окуповані території (до речі на прохання тієї ж самої влади після збиття МН17). І тут, я підозрюю, росіяни помітили цю недолугу кампанію проти журналістів.

Це яскраво було помітно по іноземних журналістам. Зранку на їх особисті контакти їм надходили погрози за те, що вони їздили в АТО, а після обіду їм вже писали офіційні листи російські ЗМІ, які просили дати коментар "як їм погрожують жахливі націоналісти-бендерівці".

Іноземні посли, журналісти, міжнародні та журналістські організації неодноразово вказували на небезпеку такого булінгу журналістів, але нажаль тодішня влада недослухалася до нас.

Тому вбивство Павла Шеремета справило на мене дуже гірке враження. Відносно нього мав право (через його громадянство) робити гучні заяви російській МЗС, що вони і почали активно робити зразу після вбивства. Це також сильно вплинуло і на українське медіа-середовище. Багато журналістів, хто підтримував до цього дії тодішньої влади чи ставився нейтрально, перестали їй довіряти чи навіть перейшли у відкриту опозицію. Багато хто звільнився тоді і з уряду (Порохоботи це пояснювали ніби то небажанням подавати електронну декларацію, але ми знали, що все одно будемо подавати її того ж чи наступного року в залежності від дати звільнення).

Крім того Павло мав відношення до Радіо "Весті" та "Украінскоі Правди", які також за різними обставинами на той момент регулярно піддавалися булінгу. Так що він став сакральною жертвою. На превеликий жаль...

Ще раз мої співчуття його рідним на близьким

PS: Що мене дійсно сильно вразило під час вчорашнього докладу МВС, це фраза від ніби то звичайного кардіолога: "нам нужен хороший психиатр (чтобы понял как на них влиять), хороший режиссёр (чтобы смог создать такую картинку от которой ох...т весь телевизор, потому что у нас люди живут телевизором) и герой – сакральная жертва или ее дети (чтоб ее хотела спасти вся Украина и за нее встали) ". Як вважаєте є багато датячих кардиологів, які розуміються на тому, як організовувати інформаційно-психологічні спецоперації?

PPS: Я не знаю, хто точна вбив, хто замовник. Це має довести слідство в суді. Але правильно, що є хоч якісь кроки в цьому напрямку

powered by lun.ua
Коментарі — 114
Grenader45 _ 14.12.2019 21:25
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Тут случай прямо противоположный – тетка, судя по всему, с прогрессирующей акцентуацией личности по истероидному типу во вполне зрелом возрасте становится оторвой, кайфующей от своей отвязности. Таких вообще надо гнать из медицины, не говоря уже о руководящих должностях.
...а у нас при затвердженні на лікарську, та і будь-яку іншу посаду, ніхто не проходить ґрунтовне психіатричне обстеження. І поліграф, на предмет: "а ви с какой целью стрємитєсь занять должность" – не проходять. Так що це проблема не однієї конкретної заввідділом, а тотальна деградація системи "призначення на відповідальну посаду". Що лікарську, що педагогічну, що чиновницьку. І живемо ми так як живемо, у значній мірі, завдяки такій "системі". Ех, розігнати б усіх бовдурів і неадекватів... Но ніззя...
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 21:23
IP: 35.235.227.---
iip:
Иипушко, вы уже свои 5 из 36 в виде моего ответа выиграли, больше на ваши скудоумно-жлобярские выс.еры сегодня отвечать не буду.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 21:20
IP: 35.235.227.---
iip:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Только такая пустая мокшанская свистулька, как ты, может сказать, что Киев "воспитан... на русской культурной традиции". Киев, который до Мокши тысячу лет стоял, и после Мокши тысячи лет будет стоять.
Кто там сколько стоял до и будет стоять после – это лирика. Факты таковы: Киев – преимущественно русскоязычный город (это предмет постоянного негодования истинных – украиноговорящих – националистов), а язык – это не только инструмент коммуникации (хоть и это немало), язык – это инструмент познания мира и создания своей идентичности. Через язык какой нации или национальности человек в детстве познает мир, ментальностью той нации или национальности в подавляющем большинстве случаев он "пропитывается". Потому что язык – слышимое проявления и выражение национальных традиций, мировоззрения, духовности.
iip _ 14.12.2019 21:16
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
...Янукович (и вообще донецкие)... по крайней мере, внешне, вести себя как можно более респектабельно...
Андрюха, вот ты – дурак, но "по крайней мере, внешне" изо всех сил пытаешся выдать себя за умного.

Кому от этого польза, окромя вреда?
Тут говорят,что ты проктолог чи уролог, чи юрист недоделанный, то таких вообще надо гнать из медицины:) – это точно.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 21:08
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
А на рахунок бекграунду, то навіть найвищу посаду у державі – обіймали "діячі" з таким послужним списком, що куди там до нього якомусь керівнику відділення лікарні.
Янукович (и вообще донецкие) хотя бы понимали, что свое темное прошлое нужно оставить в темном прошлом, поэтому, придя к власти, они изо всех сил старались, по крайней мере, внешне, вести себя как можно более респектабельно, осознавая, что, так сказать, статус обязывает. Тут случай прямо противоположный – тетка, судя по всему, с прогрессирующей акцентуацией личности по истероидному типу во вполне зрелом возрасте становится оторвой, кайфующей от своей отвязности. Таких вообще надо гнать из медицины, не говоря уже о руководящих должностях.
iip _ 14.12.2019 20:51
IP: 35.235.227.---
Ростов Илья:
iip:
...Вместо...
Илюха – ты вонючий фсб-шный мокшанский зомбячок.
У тебя вместо головы всегда была фсб-шная плевательница:::::)))))))

ФСБ – отстой. Методички от Пу – г*вно.
Василий Васин _ 14.12.2019 20:39
IP: 35.235.227.---
Anatol Zubenko:
Grenader45:
Я от вже кілька разів, безрезультатно, пробував добитись від адептів сивочолого відповіді на питання – чому досі Порошенко не висловився з приводу надзвичайно гострої і суспільно – значущої події, ситуації зі справою Шеремета? Ні закликів на Майдан, ні висловлення підтримки силовикам, які і під його керівництвом, розслідували цей злочин.
Можливо у кого є які міркування з цього приводу?...
Тому, що він така сама гнида, як і ти...
...чекав щось більш ґрунтовне. Від адекватних. А тобі бачу дісталось від життя.
Але якщо ти скористався нагодою аби виплеснути крик душі: "Порошенко – гнида".) Тоді я вибачаю.))
Але за тебе тепер "візьмуться" жорсткі хлопці армії сивочолого головнокомандувача. А то ще ті хижаки.
Можеш уже обводитись крейдою)...
iip _ 14.12.2019 20:36
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
...стало перевертышами...
Андрюха – мокшанский перевёртыш-сортироцефал – это, как раз, ты.
Вырос в Украине (возможно) или припёрся сюда и живёш тут, и ср*ш себе на ботинки ибо ходиш всё время под себя. Только такая пустая мокшанская свистулька, как ты, может сказать, что Киев "воспитан... на русской культурной традиции". Киев, который до Мокши тысячу лет стоял, и после Мокши тысячи лет будет стоять. Киев создавал культурные традиции, когда в Мокше ещё людоеды жили, та и щас там правит бал людоедская верхушка упырей плешивого Пу:)
И после такой хрени ты претендуеш на конструктивную дискуссию?

Свистулька мокшанская и только:)
Grenader45 _ 14.12.2019 20:24
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Да это понятно, что если припечет, то и Логика попросишь подержать хирургический зажим.
Ладно, зайдем с другой стороны: считаете ли вы правильным, что особа с таким всем известным и, мягко говоря, неоднозначным бэкграундом руководит отделением Охматдета?
...тут думаю, питання політичне. Чиновникам і керівникам різного рівня, стрьомно відмовляти людям які демонструють статус і документи, чи то волонтера, чи то добровольця учасника АТО\ООС. "Как би чєго нє вишло". А серед них трапляються всякі особи. І аферисти в тому числі. А на рахунок бекграунду, то навіть найвищу посаду у державі – обіймали "діячі" з таким послужним списком, що куди там до нього якомусь керівнику відділення лікарні. Українські реалії, так би мовити.
Не можу, до речі, відкараскатись від шебутної думки про "справу Бабченка". Щось муляє. Може вікове)
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 20:05
IP: 35.235.227.---
Несмотря на то, что Кузьменко для меня, как я уже писал, дно днищ, есть одна вещь, в которой я с ней согласен. Это когда она сказала, что ей Киева не жалко. Мне – тоже. Потому что проблема Украины – это не проблема того, что в ней существуют два мировоззренческих полюса – Донецк (будем считать его все еще Украиной) и Львов. И в Донецке, и во Львове люди такие, какие они есть. А вот в Киеве большинство людей стало перевертышами – говоря по-русски, находясь в русском ментальном поле и будучи воспитанными на русской культурной традиции, они возненавидели и отвергли это русское в себе, возжелав стать "щырымы украйинцямы", т.е., по существу, возжелав ходить вверх ногами. А поскольку Киев – это столица, то, помимо своей воли, с ним стала вынуждена ходить вверх ногами и вся страна.
Anatol Zubenko _ 14.12.2019 19:56
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Я от вже кілька разів, безрезультатно, пробував добитись від адептів сивочолого відповіді на питання – чому досі Порошенко не висловився з приводу надзвичайно гострої і суспільно – значущої події, ситуації зі справою Шеремета? Ні закликів на Майдан, ні висловлення підтримки силовикам, які і під його керівництвом, розслідували цей злочин.
Можливо у кого є які міркування з цього приводу?...
Тому, що він така сама гнида, як і ти...
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 19:43
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Так що відповідь "Так". Зрозуміло виключно у безвиході. Але, якщо по суті, питання то було риторичним, і в деякій мірі маніпулятивним.)
Да это понятно, что если припечет, то и Логика попросишь подержать хирургический зажим.
Ладно, зайдем с другой стороны: считаете ли вы правильным, что особа с таким всем известным и, мягко говоря, неоднозначным бэкграундом руководит отделением Охматдета?
Log Log _ 14.12.2019 19:19
IP: 35.235.227.---
Ростов Илья – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
пользовалься рейдеские
Безграмотный недоумок, научись читать
За полсотни лет не научился читать на родном языке, а лезешь со своими
советами в другое государство.
Нормальный человек сгорел бы со стыда, а не вонял бы своим бредом.
Ты не человек, а двуногое существо с унитазом на плечах.
Юрій Дрозд _ 14.12.2019 19:03
IP: 35.235.227.---
Ростов Илья:

И Илюша Ростов это может авторитетно подтвердить, т.к. сам неоднократно услугами этих шаек пользовался.
Юрій Дрозд _ 14.12.2019 19:01
IP: 35.235.227.---
Ростов Илья:

И Илюша Ростов это может авторитетно подтвердить, т.к. сам неоднократно услугами этих шаек пользовался.
Grenader45 _ 14.12.2019 18:55
IP: 35.235.227.---
Я от вже кілька разів, безрезультатно, пробував добитись від адептів сивочолого відповіді на питання – чому досі Порошенко не висловився з приводу надзвичайно гострої і суспільно – значущої події, ситуації зі справою Шеремета? Ні закликів на Майдан, ні висловлення підтримки силовикам, які і під його керівництвом, розслідували цей злочин.
Можливо у кого є які міркування з цього приводу?...
Grenader45 _ 14.12.2019 18:40
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Grenader45:
Гренадер, вот скажите: вы бы хотели, чтобы вашего сына/дочь или внука/внучку оперировала такая вот радикальных взглядов дама с позывным?...
...Були два випадки, коли мені лікарі, відкритим текстом, називали чималу суму за послуги, які вони мали надавати безоплатно. І розуміючи усю їхню паскудність і ницість, я діставав з кишені гроші і дивлячись у підлогу давав. Більше того, дякував що взяли. Питання стосувалось лічених годин і дорогої людини. Ні рівень кваліфікації, ні політичні погляди, ні їх особисті риси – мене не цікавили. Я чітко розумів, що мною зманіпулювали, і що я повністю залежний, і нікуди не "смикнусь"...
Так що відповідь "Так". Зрозуміло виключно у безвиході. Але, якщо по суті, питання то було риторичним, і в деякій мірі маніпулятивним.)
До речі, як на мене, означена жінка, вчора у суді, не виглядала невинуватою. Вона захищалась доступними способами, і тільки.
Log Log _ 14.12.2019 18:32
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Бедные жители Николаева, им приходится обращаться к невежественному совку,
раз за разом голосующему за кандидата, которого сам же через короткое
время поносит последними словами.
Такой же он "специалист" в своей профессии.
Долбо*б, ой простите, балагур, который не учился, а КВНил,
а сейчас раздувает щёки, изображая знатока.
ПОЦ (сам себя так назвал), и это очевидно.
Петр Харченко _ 14.12.2019 18:23
IP: 35.235.227.---
Дима Гордон: меня хотели убить, "охраняли около 20 человек с собаками, снайперами, бронированными машинами". Соотечественники, что же происходит в стране? Собак то не хватит для всех?!
iip _ 14.12.2019 18:17
IP: 35.235.227.---
Ростов Илья:
...собрал всех бомжей...вручил им оружие, что бы убивать...Шайки этих банд, способны на любой разбой...
Красиво описана ситуация у мокшанских бандюг – шо сортироцефалы путинские творят, и не только в Украине, а в Грузии, в Сирии и где там ещё...

ФСБ – убийцы.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 17:52
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Гренадер, вот скажите: вы бы хотели, чтобы вашего сына/дочь или внука/внучку оперировала такая вот радикальных взглядов дама с позывным? Не спешите писать первое, что приходит на ум: мол, если она хороший специалист, то и пусть бы оперировала. Подумайте: а вдруг ей до операции каким-то образом станет известно о вашей симпатии к Зе, которого она люто ненавидит (судя по всему)?
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 17:38
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Фу таким бути. А як же "клятва Гіпократа"? А як же "мінус в карму"?
Тут, в акурат Філатов підходить (чуть підрихтовано):
Ну, случайно, ну, шутя,
Сбилась с верного путя!
Дак оно ж – дитя природы,
Пусть дурное, но – дитя!
Гуманнішим треба бути. Поблажливим навіть...
Вот сейчас отвечу вам, а это дитя природы скомпонует два наши ника один под другим и напишет "Два дебила – это сила" или "За что же, не боясь греха, кукушка хвалит петуха...".
А вы говорите "поблажливишым".
Андрій Маковецький-Левенгук _ 14.12.2019 17:35
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Если мне понадобится уролог, то я точно
обращусь не к такому как Вы ПОЦу.
Ясное дело. Вы обратитесь в медучреждение по месту жительства, т.е. в фельдшерский пункт вашего пгт Малин Житомирской губернии.
Grenader45 _ 14.12.2019 17:32
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Log Log:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Старичок, я искренне желаю, чтобы плановую замену вашего кардиостимулятора осуществлял хирург-волонтер, только утром вернувшийся с линии разграничения и еще не пришедший в норму от обильных ночных возлияний с фронтовыми побратымамы.
Фу таким бути. А як же "клятва Гіпократа"? А як же "мінус в карму"?
Тут, в акурат Філатов підходить (чуть підрихтовано):
Ну, случайно, ну, шутя,
Сбилась с верного путя!
Дак оно ж – дитя природы,
Пусть дурное, но – дитя!
Гуманнішим треба бути. Поблажливим навіть...
Log Log _ 14.12.2019 17:30
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Если мне понадобится уролог, то я точно
обращусь не к такому как Вы ПОЦу.
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter