Тетяна Попова эксперт по страткому ГО "Информационная безопасность", екс-зам министра инфорполитики (2015-2016), советник министра обороны (2014-2015)

Як вбивство Шеремета вплинуло на відношення до української влади?

14 грудня 2019, 00:33

Я вчора та сьогодні декілька разів обіцяла пояснити чому і як вбивство Шеремета серйозно вплинуло на відношення до української влади у світі, так і збільшило відчуття небезпеки і відповідно змінило відношення до влади українських журналістів.

Думаю не є таємницею, що після першої публікації "Панамських офшорів" тодішній український президент та його оточення почало інфокампанію проти журналістів. Були створені групи в ФБ проти Гнапа, почалися регулярні булінг кампанії проти Громадського, їх журналістів та інших ЗМІ, які критикували дії влади. Навіть проти колишніх і діючих держслужбовців.

Потім прямо під час відкриття другої хвилі "Панамських офшорів" зявилися на одіозному сайті списки журналістів, які їздили в 2014-2015 знімати на окуповані території (до речі на прохання тієї ж самої влади після збиття МН17). І тут, я підозрюю, росіяни помітили цю недолугу кампанію проти журналістів.

Це яскраво було помітно по іноземних журналістам. Зранку на їх особисті контакти їм надходили погрози за те, що вони їздили в АТО, а після обіду їм вже писали офіційні листи російські ЗМІ, які просили дати коментар "як їм погрожують жахливі націоналісти-бендерівці".

Іноземні посли, журналісти, міжнародні та журналістські організації неодноразово вказували на небезпеку такого булінгу журналістів, але нажаль тодішня влада недослухалася до нас.

Тому вбивство Павла Шеремета справило на мене дуже гірке враження. Відносно нього мав право (через його громадянство) робити гучні заяви російській МЗС, що вони і почали активно робити зразу після вбивства. Це також сильно вплинуло і на українське медіа-середовище. Багато журналістів, хто підтримував до цього дії тодішньої влади чи ставився нейтрально, перестали їй довіряти чи навіть перейшли у відкриту опозицію. Багато хто звільнився тоді і з уряду (Порохоботи це пояснювали ніби то небажанням подавати електронну декларацію, але ми знали, що все одно будемо подавати її того ж чи наступного року в залежності від дати звільнення).

Крім того Павло мав відношення до Радіо "Весті" та "Украінскоі Правди", які також за різними обставинами на той момент регулярно піддавалися булінгу. Так що він став сакральною жертвою. На превеликий жаль...

Ще раз мої співчуття його рідним на близьким

PS: Що мене дійсно сильно вразило під час вчорашнього докладу МВС, це фраза від ніби то звичайного кардіолога: "нам нужен хороший психиатр (чтобы понял как на них влиять), хороший режиссёр (чтобы смог создать такую картинку от которой ох...т весь телевизор, потому что у нас люди живут телевизором) и герой – сакральная жертва или ее дети (чтоб ее хотела спасти вся Украина и за нее встали) ". Як вважаєте є багато датячих кардиологів, які розуміються на тому, як організовувати інформаційно-психологічні спецоперації?

PPS: Я не знаю, хто точна вбив, хто замовник. Це має довести слідство в суді. Але правильно, що є хоч якісь кроки в цьому напрямку

powered by lun.ua
Коментарі — 114
Grenader45 _ 14.12.2019 11:34
IP: 35.235.227.---
hrim:
"Але правильно, що є хоч якісь кроки в цьому напрямку"
Хоч якісь кроки:
1. Проігнорована презумпція невинуватості. Уже є винуватий без завершеного слідства та суду.
2. Майбутньому суду чітко надано "статус" політичного процесу, оскільки Президент (політична особа) "назначив" винного. Окрім того, майбутнім суддям надано "сигнал" на необхідний результат.
3. "Волонтери" було ключовим словом.
4. Терористичний акт чомусь розслідує поліція, а не СБУ.
...щось я не чув, щоб Порошенко якось зреагував на "справу Шеремета". Не в курсі? Це ж "непересічна подія". Де тверда позиція П'ятого Президента?
Складається враження, що сивочолий тестує реакцію суспільства, через інфобійців-порохоботів. Прямо якесь нервове, масове збудження у стані "дякул"...
Ти не з таких, сподіваюсь?)) Бо твої пункти – в акурат лягають у цю порохострату...
От наприклад – образчик, трохи нижче:
Николай Хомяков _ 14.12.2019 10:08
Підтримую Петра:" Боже, спаси Україну!"...
Ivan Slobodyan _ 14.12.2019 11:27
IP: 35.235.227.---
Тетяна Попова справляє на мене гнітюче враження
Halyna Shpak _ 14.12.2019 10:26
IP: 35.235.227.---
Що і як вплинуло на відношення до української влади?
Вадим Пристайко. – 18 грудня 2019 на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську знов в чергове узгодять дату припинення вогню на Донбасі.
А на Норманському саміті Зеленському слабо було наполягти і уточнити конкретну дату припинення вогню, як це принципово робив Гарант Порошенко? Через порушення припинення вогню згідно встановленої дати і були накладені санкції проти РФ Путіна. Інакше навіщо було взагалі літати в Париж і про щось там домовлятися, затримуючись на три дні і безпечно гуляючи з дружиною за рахунок платників податків?
Колись так робив міністр транспорту Рудьковський, що літав літаком за державний кошт із коханкою в Паризьку оперу.
Николай Хомяков _ 14.12.2019 10:08
IP: 35.235.227.---
Підтримую Петра:" Боже, спаси Україну!" Від цієї влади і від призначених злодіїв.
Петр Харченко _ 14.12.2019 09:37
IP: 35.235.227.---
Сталося! Народ із нетерпінням чекав виконання обіцянки-пояснення поважної Попової. Тонкий інформаційний маразм з прицілом негативно подати образ України цим екс-ом. Таке враження, що Україна перетворилася в зборище одних експертів, політологів, адвокатів, депутатів, аналітиків, поліцаїв, замовників, виконавців... Боже, спаси Україну.
hrim _ 14.12.2019 09:26
IP: 35.235.227.---
"Але правильно, що є хоч якісь кроки в цьому напрямку"

Хоч якісь кроки:
1. Проігнорована презумпція невинуватості. Уже є винуватий без завершеного слідства та суду.
2. Майбутньому суду чітко надано "статус" політичного процесу, оскільки Президент (політична особа) "назначив" винного. Окрім того, майбутнім суддям надано "сигнал" на необхідний результат.
3. "Волонтери" було ключовим словом.
4. Терористичний акт чомусь розслідує поліція, а не СБУ.
Halyna Shpak _ 14.12.2019 09:20
IP: 35.235.227.---
Сьогодні народу України конче потрібен союз усіх опозиційних сил (об'єднаний, європейський, солідарний), щоб вберегти не тільки свободу і демократію, а в першу чергу саму державу від подальшого дерибану.
Halyna Shpak _ 14.12.2019 09:10
IP: 35.235.227.---
Про аналогію відношення до української влади? Партія Джонсона отримала монобільшість: у Британії порахували голоси на виборах. Чого чекати від виборів в Англії після цих виборів? Brexit. Кордон з ЄС закриють на замок. Для всіх введуть візовий режим. Етнічним росіянам не продовжать візи і повернуть в Росію, ... і т. д.
Нам би подібним чином так давно належало зробити з росіянами РФ під час їх шестирічної війни і окупації в Криму і Донбасі. – І був би мир. Ви тільки уявіть, що московський піп не зможе попасти на багаті села своєї парафії десь коло якоїсь лаври в Україні. Мир настав би в моменті. А якби Путін ставав би далі, так би мовити у позу війни, то московські попи, весь дохід яких в Україні, скоренько б поставили його раком повзти до миру із своїми парафіянами.
Serr _ 14.12.2019 08:58
IP: 35.235.227.---
Персона, яка вживає слівце "порохобот" – поза журналістикою та пристойністю. Давно відома метода: "троцкистско-бухаринские изверги" замість аргументації. Причому персона з числа високопоставлених чиновників доби Порошенка...
ViHo _ 14.12.2019 08:57
IP: 35.235.227.---
Українською буде "ставлення", а не "відношення".
Halyna Shpak _ 14.12.2019 08:53
IP: 35.235.227.---
12.12.2019 – 15:18 – Суд Панами остаточно закрив справу, розпочату за заявою Портнова проти Порошенка, – Новіков
Суд Панами остаточно закрив справу, яку ініціював ексзаступник глави АП Віктора Януковича Андрій Портнов проти п'ятого Президента України Петра Порошенка.
Про це написав на своїй сторінці у Facebook адвокат експрезидента Петра Порошенка Ілля Новіков.
Що потрібно ще зробити для того, щоб можна було вільно і безпечно кататися на велосипеді Зеленському, як було при Гарантові Порошенко, без броньованого кортежу з мигалками?
Bohdan Kupovych _ 14.12.2019 08:42
IP: 35.235.227.---
wed:
Погоджуюся!
Halyna Shpak _ 14.12.2019 07:40
IP: 35.235.227.---
Всі культові вбивства організовані грошовитими владними тиранами пост радянського простору почалися в Україні на Євромайдані у Києві 22 січня 2014 із убивства громадянина Білорусії Михайла Жизневського.
Тоді у посольстві Білорусі в Києві відмовлялися говорити на цю тему, а зараз?.
Як закінчилось розслідування вбивств Михайла Жизневського та Сергія Нігояна? – Адже це перші культові вбивства організовані на гроші грошовитих тиранів пострадянського простору на теренах України. Кого за це посадили? Хто пригадає і напише тут в "УП"?
Обов'язково потрібно згадати у що занурили Україну її вороги? Тоді можна йти далі, по хронології і не перескакувати.
Дата тих вбивств, 22 січня 2014. Дати що наближає нас до споминів про Героїв Крут, які перші приклалися, щоб врятували Україну 29 січня ‎1918.
wed _ 14.12.2019 02:55
IP: 35.235.227.---
Здивувало:
"Як вважаєте є багато датячих кардиологів, які розуміються на тому, як організовувати інформаційно-психологічні спецоперації?"

що тих кілька загальних слів від людини, що живе в країні, проти котрої чиниться прихована агресія – це вже "розуміється на тому, як організовувати інформаційно-психологічні спецоперації?"

аж поки не глянув останню статтю Тетяни Попової, де майже зразу наткнувся на фразу:
"ця фраза, яка зветься "формулою Штайнмаєра", не має жодних юридичних ні наслідків, ні ефекту."

____
і все стало зрозуміло... можна спостерігати, хто ще згодиться, крім Бистрицього та Попової, трішки заробити, покрививши душею
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter