Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Добрий дядько не прийде або який зв'язок між прибиранням сміття і виборами?

15 квітня 2009, 15:02

Є в нас така традиція – присісти на дорогу, але немає такої традиції – прибрати за собою. Цей каламбур для Києва особливо актуальний. Після того як зійшов останній сніг, весна в черговий раз показала рівень нашої чистоплотності.

Скарги на неприбрані двори, парки, сквери, вулиці перетворились на звичайне явище. Звісно район від району різниться, але проблема існує і це потрібно визнати. Комунальники не встигають прибирати гори сміття, які з'являються після масового "виходу на природу". А зарплата цих людей не робить їх професію привабливою, у зв'язку з чим дефіцит двірників можна порівняти хіба що з дефіцитом вчителів та лікарів. У себе в районі, відклавши питання "хто винен?", ми відразу перейшли до питання "що робити?". Тому на численні прохання трудящих 11 квітня організували ряд суботників на правому та лівому березі. Я встиг попрацювати одразу в чотирьох місцях (Сирецький гай, парк Перемоги, Татарка, Куренівський парк) і всюди спостерігав одну й ту ж картину – працюють на суботнику в основному комунальники та кілька мешканців найближчих будинків. А куди ж поділася решта людей, особливо молодь? Де ті браві голоси, які активно і старанно "забруднюють" форуми, в тому числі й цей блог? Де ж ті люди, які постійно скаржаться на владу і чекають від неї манну небесну? Чи вони вважають нижчим своєї гідності раз в рік вийти на вулицю та помахати граблями?

У нас чомусь люблять будувати глобальні проекти космічного масштабу і такої ж космічної дурості, як казав професор Преображенський, але не люблять конкретних дій. Ця характеристика притаманна як політикам, так і простим громадянам. Так що принцип "наслідив – прибери" багатьом співвітчизникам невідомий. Тому за 18 років і в Києві і в країні наслідили немало. А добрий дядько, який принесе усім щастя, чомусь не з'являється. Може тому, що його просто не існує і наше майбутнє залежить лише від нас самих і від наших дій? Починаючи з прибирання сміття та закінчуючи голосуванням на виборах.

P.S.

Образити нікого не хотів. Розумію, що не можуть усі кияни, як один, стати на розчистку смітників. Але проблема пасивності та апатії мешканців дійсно існує і її потрібно якось вирішувати. Частково вона дісталась нам у спадок від радянських часів, а частково її виплекали політики-популісти. Але сьогодні є шанс все змінити. Треба тільки зрозуміти, що кожен відповідає сам за себе, а за Київ ми відповідаємо усі разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 65
Левенятко _ 30.04.2009 23:57
IP: 77.123.206.---
На Віктор Пилипишин _ 29.04.2009 14:09
Я звісно не буду шукати уставні документи "Дитячих мрій", піднімати рішення про передачу КП на баланс майна та примішень дитячих клубів та займатись вивчення інших юридичних тонкощів. Але цікаво було б дізнатись Вашу думку щодо доцільності об"єднання всіх клубів (а головним чином їх приміщень) в єдину структуру. Щодо 1) "Можу з повною відповідальністю пообіцяти, що жоден дитячий клуб у Шевченківському районі закритий не буде" та 2) "Вже в найближчі тижні район прозвітує про результати розслідування" – ну подивимось... ЧИ справді "Діти передусім", чи щось інше передусім. Вірити політикам – себе не поважати. Особливо після відсутності коментарів на пости Учителя, де він наводив чіткі факти.

Моя цікавість продиктована двома моментами. Перший – я батько. Мені не все одно, якою буде інфраструктура дитячих закладів, і наскільки сильно відчуватиметься їх присутність в житті дітей. Другий – не так багато адекватних претендентів на мерське крісло...
Kibagami _ 30.04.2009 10:06
IP: 80.91.186.---
Уважаемый Виктор Петрович! Вы это, конечно, не читаете, но все равно напишу – вдруг кто-то из комментаторов ваших платных перескажет: Многие Киевляне пашут всю неделю и платят налоги ВОВСЕ не для того, чтобы делать за дворников или кого-то там еще, кого у вас не хватает их работу. Все сегодня выполняют на работе в три-четыре раза больше, потому что ОПТИМИЗАЦИЯ. А оптимизируют людей кто?Ваши нанятые менеджеры, на фирмах, которыми владеете все вы – властьимущие. Имейте совесть после этого хотя бы не ерничать по поводу того, что кто-то не вышел на субботник. А если я не гажу?А только выбрасываю мусор в мусоропровод, а отдыхат ьезжу за город – на кой мне сдались эти ваши субботники?А?Комментаторы-жду реакцию)))

Разница в постах различных специательных комментаоров автора блога совершенно очевидна))
ostap_p _ 29.04.2009 17:42
IP: 80.78.32.---
Звертаюсь до "патріота" – може ви поїдете до Росії за зарплатою, якщо ви віддаєте вже збудовані Храми російському патріархату? А то в україні ви отримуєте її за наші податки?
Ви ж сидячи в комфортному кабінеті отримали калим від Росії, та ще і в Мери ідете? Після розпалюваного вами міжконфесійного конфлікту ви розмістилися на біг-борда?
Цікаво, за які гроші??? Знову ж таки за наші!
Віктор Пилипишин _ 29.04.2009 14:09
IP: 195.64.226.---
Левенятко _ 27.04.2009 16:29
Щодо клубу "Юний мушкетер". Можу з повною відповідальністю пообіцяти, що жоден дитячий клуб у Шевченківському районі закритий не буде. Сьогодні всі ці гуртки і клуби працюють в нормальному режимі. Але є тривожний сигнал і ми будемо реагувати. Тому в районі створена спеціальна комісія за участю районного юридичного управління, управління освіти та служби внутрішнього аудиту. Вона проведе внутрішнє розслідування, опитає батьків, дітей, працівників КП "Дитячі мрії". Якщо інформація про зловживання підтвердиться всі матеріали передамо до прокуратури. І винні особи нестимуть не тільки адміністративну, але й кримінальну відповідальність. Вже в найближчі тижні район прозвітує про результати розслідування.
Левенятко _ 27.04.2009 16:29
IP: 77.123.206.---
Шановний пане Вікторе, як Ви прокоментуєте це повідомлення? "Столичні жителі заявляють про загрозу закриття дитячого спортивного клубу "Юний мушкетер", що на вул. Щусева, 7 у Шевченківському районі Києва." http://kiev.pravda.com.ua/news/49f599ed01dd1/

Особисто мене воно байдужим таки не залишило, як батька, хоч і не з Шевченківського району.

Сподіваюсь, небайдужі мешканці КИєва Вас цікавлять не тільки для прибирання територій.
Дмитро Ларін _ 27.04.2009 16:06
IP: 91.193.33.---
2 Євген Іхельзон: На счет экологической милиции поддерживаю, с нашим людом по-хорошему никак, а высокие штрафы за замусоривание – практика нормальных государств, а ситуация очень плачевная, ладно в городской зоне мусор постоянно будет что не делай, но у нас все зеленые зоны и берега Днепра и озер просто в ужасном состоянии.: (
Лавлайс _ 24.04.2009 18:31
IP: 77.122.61.---
Автору: Приятно радует избирательность ответов

НБ _ 23.04.2009 21:41
Киевляне по стилю текста жлобика узнают мгновенно.

Это точно!
MAX103 _ 24.04.2009 12:25
IP: 195.64.226.---
23.04.2009 21:41___ НБ
Что, больно к Пилипишину на работу хочеться? Кризис не радость!
НБ _ 23.04.2009 21:41
IP: 195.80.231.---
Виктор, почитал Вашу статью. Почитал коментарии. Мой Вам совет. Гоните на -- Ваших спичрайтеров. Ни ума, ни фантазии. Для начала хотя бы селюков увольте. Киевляне по стилю текста жлобика узнают мгновенно. Иначе не видать Вам мерского кресла да и выше не дотянуться.
Віктор Пилипишин _ 22.04.2009 14:01
IP: 195.64.226.---
20.04.2009 21:39___ Kassandraz
 Воістину Воскрес! Щодо патріотизму, то я вважаю, що патріотом є не той хто постійно лементує, критикує і вигукує гасла а той, хто щось робить, створює блага, єднає людей для блага своєї країни, міста чи району.
Віктор Пилипишин _ 22.04.2009 13:16
IP: 195.64.226.---
22.04.2009 10:54___ Веточка 
Спасибо за поддержку. Рад, что в городе много инициативных небезразличных киевлян. Готов с вами встретиться и обсудить условия сотрудничества. Присылайте ваши предложения и контактные данные по адресу info@shev.gov.ua
Надеюсь на плодотворную общую работу на благо города.
Веточка _ 22.04.2009 10:54
IP: 93.72.147.---
Уважаемый Виктор Петрович!
Зная Вас, как человека здравомыслящего, инициативного и небезразличного к проблемам жителей как Шевченского, так и других районов столицы, хотим поделиться с Вами следующей ситуацей:
В нашем районе, нами создана инициативная группа жителей района, включающая в себя около 2000 человек, которая на протяжении 10 месяцев занимается общественной деятельностью (еженедельно- бесплатные юридические и финансовые консультации, консультации по поддержке молодых предпринимателей (молодежное направление), решение вопросов ЖКХ, сотрудничество с соц. службами района).В общем то, что многие полит. силы делают в процессе избирательной кампании, мы делаем в промежутке между выборами, чем завоевываем авторитет жителей нашего района.
В предверии будущих полит. событий и ввиду Вашего положительного опыта работы Главой района, мы с большим энтузиазмом относимся к Вашей деятельности, и хотели бы присоединиться к Вам и видеть в нашем районе те результаты, которые мы наблюдаем в Шевченковском.С Вашей стороны надеемся на понимание ситуации, и на Ваше участие в нашей деятельности, и возможность встречи с Вами для для более детального разговора.
Инициативная группа
Anna_Z _ 21.04.2009 00:46
IP: 77.122.160.---
___ Diynyy "Cобирались пару недель назад съездить с друзьями на шашлыки. Решили, чтобы далеко не ехать, устроиться в соломенском парке – и транспорт туда ходит, и территория достаточно большая, чтобы не натыкаться на людей."

А я живу біля паркової зони в районі метро "Нивки". І територія теж велика, і сміття багато. Але після "шашличників" не тільки сміття залишається. Там, де було багаття, залишається випалена пляма і довго не росте там трава... А ще дим і сморід від тих шашликів – по всьому парку. По дорозі від метро до дому проходимо швидко, щоб менше дихати горілим м'ясом. А як тим, у кого вікна виходять в парк? Колись спитали в милиціонера в Гідропарку (там "шашличників" теж до біса), чи можна розпалювати багаття в парку? Виявляється не можна, штраф – 5 гривен!!!!! А ви, шановний Diynyy, про сміття з паперу та пляшок, а самі готові засмітчувати повітря...
Kassandraz _ 20.04.2009 21:39
IP: 80.78.32.---
Пане Пилипишине! Христос Воскрес! Вас вітають прихожани Комплексу памяті жертвам Чорнобиля (Храм Миколи Чудотворця). Незважаючи на те, що ви продали нас москалям, ми віримо, що Ви прозрієте й колись станете українським патріотом. А якщо вам байдуже, які церкви мають панувати в Україні, то може ви поїдете Ми, як законослухняні громадяни, досі чекаємо на вашу відповідь.
Лавлайс _ 17.04.2009 18:14
IP: 77.122.61.---
16.04.2009 22:14___ korin3
Не ври – в советские времена каждый советский человек мог быть обеспечен жильем и заработок рабочего мог быть не меньше твоего – и врезультате даже субботники могли быть праздником.

Мог быть, но НЕ БЫЛ ОБЕСПЕЧЕН и очень далеко не каждый. Ну а система оплаты в советские времена – это отдельная тема, если будет желание – могу напомнить
uuh _ 17.04.2009 17:22
IP: 80.91.174.---
ВИКТОРУ ПИЛИПИШИНУ
Насколько я помню "Діти передусім" – это лозунг вашей компании??
А что насчет детей, которые занимались спортом на велотреке "АВАНГАРД" в ШЕВЧЕНКОВСКОМ РАЙОНЕ??? Интересно, что сделал для его сохранения от разрушения и застройки руководитель района ВИКТОР ПИЛИПИШИН???? И что он сделал для этих детей? Может ли он назвать кто инициировал снос авангарда имена, компании???? Или он по не владеет информацией? Надеюсь, его имени нет среди заинтерсованных лиц???

попробуйте ответить полно и прямо – вы вселите уверенность, что есть еще люди в наших селеньях...
Oksana_d12 _ 17.04.2009 11:55
IP: 213.227.199.---
"...наше майбутнє залежить лише від нас самих і від наших дій. Починаючи з прибирання сміття та закінчуючи голосуванням на виборах." – пане Вікторе, підписуюсь під кожним словом. Брудні вулиці, під'їзди, квартири – це не відсутність культури чи самоповаги, а наявність ліні і байдужості. Але, Вікторе, люди, які прибирають за собою, іноді за іншими і вчать своїх дітей викидати сміття тільки в смітники, є. І це добре. Все ж смітників в місті дуже мало – це факт.
korin3 _ 16.04.2009 22:14
IP: 91.124.224.---
"проблема пасивності та апатії мешканців дійсно існує і її потрібно якось вирішувати."
Оботрешся – только последнее не уважающее себя бы.дло пойдет пахать на тебя после 2-3 своих работ. Тебе хватает зарплаты на одной работе? Вот и убирай дерьмо сам.

"зарплата цих людей не робить їх професію привабливою, у зв'язку з чим дефіцит двірників можна порівняти хіба що з дефіцитом вчителів та лікарів."
Это пишет начхальник района города.
Вместо поднять зарплату дворникам, учителям и врачам, ты их вместо этого выгоняешь подбирать твой мусор...да еще здесь впаривает, что это нужно делать весело, с настроением..."активно" тебя удовлетворять? А ху-ху не хо-хо?

"вона дісталась нам у спадок від радянських часів"
Не ври – в советские времена каждый советский человек мог быть обеспечен жильем и заработок рабочего мог быть не меньше твоего – и врезультате даже субботники могли быть праздником.
Konoshenko _ 16.04.2009 17:12
IP: 91.195.96.---
Аутор мабуть бронелобий. У нас народ не любить владу. Любиш читати, що про тебе думають. І так відомо – презирають.
Учитeль _ 16.04.2009 17:06
IP: 95.132.235.---
16.04.2009 16:41___ Лавлайс

Люди, не судите строго комменты вспыльчивого добродия Антошк ("ноль") – кажется я догадываюсь кто постит под этим ником!;-)

16.04.2009 15:03___ Антошк0
На первую часть вопроса, потрудитесь пожалуйста ответить...
Лавлайс _ 16.04.2009 16:41
IP: 77.122.61.---
16.04.2009 14:31___ Антошк0

Ваше выступление характеризует Вас как человека, который самоутверждается за чужой счет
Лавлайс _ 16.04.2009 16:39
IP: 77.122.61.---
16.04.2009 14:31___ Антошк0
убогий такой "учитель" стандартный пример,неполноценного, но обиженного жизнью...
сидит себе и ноет... ты добейся хоть чего-то чтоб критиковать...
зависть удел слабых!
Очень яркий пример человека, который самоутверждается за чужой счет
navaho _ 16.04.2009 15:30
IP: 212.92.242.---
Учитель________ Ось тепер і настає момент істини, тепер підождем на реакцію МВС, СБУ,
і Генпрокуратури, бо як видно вся діяльність цього пройдисвіта як на долоні, це добрий урок для тих хто щє сліпо вірить що влада щось вирішує для розвитку цієі краіни, таких Пилипиних мафія яка чомусь у нас називається державною владою розставила по всій
краіні, у всіх,, державних,, установах і в 90-х перехватила ініціативу у криміналу взявши собі
іх досвід рекетирства і приміняє на своєму народі, я колись думав чому Кінах взяв собі совєтніком по економічним питанням кримінального авторитета по кличці,, Тазик,, солідна людина а опускається до звязків з злочинцями, але потім зрозумів, потрібен був досвід керування в державі. Державна влада в Украіні побудована як класична мафіозна структура, а в ВР знаходяться кілька мафіозних кланів, які під видом політичноі боротьби
бються за росподіл территорій і власності. Поки вся ця посткомуністична мафія не піде з влади, ні про який розвиток краіни не може бути і мови, по доброму вони на це не підуть
у них є силові структури які ними прикормлені і ім підпорядковані, так що гнити нам щє довго. Фелліні якось сказав,, Когда мафія у власті народ ніщаєт,, .
Учитeль _ 16.04.2009 15:17
IP: 95.132.123.---
16.04.2009 15:03___ Антошк0
А на первую часть вопроса не будете отвечать?

или ты (Вы)
No komments!:-)))))
alen_g _ 16.04.2009 15:16
IP: 95.133.3.---
Взял бы,да поработал не в четырёх местах,а два дня дворником.Чувак ещё бы ленина вспомнил.Я 12 часов отпахал,заплатил налоги,заплатил жеку,а в субботу,с утра пораньше двор убирать?Нет дворников – метлу в руки, и отрабатывай свою зарплату,которую я тебе плачу.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter