Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Добрий дядько не прийде або який зв'язок між прибиранням сміття і виборами?

15 квітня 2009, 15:02

Є в нас така традиція – присісти на дорогу, але немає такої традиції – прибрати за собою. Цей каламбур для Києва особливо актуальний. Після того як зійшов останній сніг, весна в черговий раз показала рівень нашої чистоплотності.

Скарги на неприбрані двори, парки, сквери, вулиці перетворились на звичайне явище. Звісно район від району різниться, але проблема існує і це потрібно визнати. Комунальники не встигають прибирати гори сміття, які з'являються після масового "виходу на природу". А зарплата цих людей не робить їх професію привабливою, у зв'язку з чим дефіцит двірників можна порівняти хіба що з дефіцитом вчителів та лікарів. У себе в районі, відклавши питання "хто винен?", ми відразу перейшли до питання "що робити?". Тому на численні прохання трудящих 11 квітня організували ряд суботників на правому та лівому березі. Я встиг попрацювати одразу в чотирьох місцях (Сирецький гай, парк Перемоги, Татарка, Куренівський парк) і всюди спостерігав одну й ту ж картину – працюють на суботнику в основному комунальники та кілька мешканців найближчих будинків. А куди ж поділася решта людей, особливо молодь? Де ті браві голоси, які активно і старанно "забруднюють" форуми, в тому числі й цей блог? Де ж ті люди, які постійно скаржаться на владу і чекають від неї манну небесну? Чи вони вважають нижчим своєї гідності раз в рік вийти на вулицю та помахати граблями?

У нас чомусь люблять будувати глобальні проекти космічного масштабу і такої ж космічної дурості, як казав професор Преображенський, але не люблять конкретних дій. Ця характеристика притаманна як політикам, так і простим громадянам. Так що принцип "наслідив – прибери" багатьом співвітчизникам невідомий. Тому за 18 років і в Києві і в країні наслідили немало. А добрий дядько, який принесе усім щастя, чомусь не з'являється. Може тому, що його просто не існує і наше майбутнє залежить лише від нас самих і від наших дій? Починаючи з прибирання сміття та закінчуючи голосуванням на виборах.

P.S.

Образити нікого не хотів. Розумію, що не можуть усі кияни, як один, стати на розчистку смітників. Але проблема пасивності та апатії мешканців дійсно існує і її потрібно якось вирішувати. Частково вона дісталась нам у спадок від радянських часів, а частково її виплекали політики-популісти. Але сьогодні є шанс все змінити. Треба тільки зрозуміти, що кожен відповідає сам за себе, а за Київ ми відповідаємо усі разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 65
Diynyy _ 16.04.2009 15:12
IP: 195.64.226.---
Cобирались пару недель назад съездить с друзьями на шашлыки. Решили, чтобы далеко не ехать, устроиться в соломенском парке – и транспорт туда ходит, и территория достаточно большая, чтобы не натыкаться на людей.
Так вот, сначала мы таскались с сумками в руках по всему парку, пытаясь найти хотя бы небольшую площадку без битых пивных и пластиковых бутылок, без пачек из-под сигает...и такую, чтобы дерьмом не воняло.
В результате после получасового скитания по замусоренному парку нам пришлось устраивать свой мини-субботник и расчищать поляну после каких-то засранцев, которые "где спят, там и ср..."
Наверное, глупо расчитывать на какую-то ответственность со стороны людей, которых с детства не научили не мусорить, не харкать, не материться, не какать в переходах...список длинный.
Антошк0 _ 16.04.2009 15:03
IP: 77.239.178.---
к человеку,к его заслугам,материальным благам...
или хочешь сказать,что "за державу обидно"?
или ты (Вы) просто так тут отписываешься?
весьма странно,что такого рода материал появляется в интеренете только в моменты конфронтации В.П. с властью.
считаю,что если ко-то слишал что-то из третьих уст,это никак не может быть основой для обвинений, тем более таких рьяных!
Учитeль _ 16.04.2009 14:42
IP: 95.132.123.---
16.04.2009 14:31___ Антошк0
... ты добейся хоть чего-то чтоб критиковать...
Чего добиваться-то? Подскажите, плз... Чиновничьей посады ("кормушки")?:)))

зависть удел слабых!
И где в моих постингах просматривается эта зависть?
Зависть к чему? Или к кому?
Все-таки потрудитесь уточнить.
Eloiz _ 16.04.2009 14:37
IP: 85.223.240.---
В наайчистіших, на мій погляд, місцях – аеропорті Бориспіль і Макдональдсах – ніхто не вимагає влаштовувати суботники. Просто як дома – як хазяїн хоче, то буде лад, а як ні...

А непогано пан Пилипишин придумав – оплачуйте комунальні послуги та ще й робіть самі всю роботу. Не розкрадайте бюджет за допомогою всіляких цільових програм, мільйонних ремонтів, які ніхто не робить, а достойно платіть двірникам і сантехнікам.

Це для вас, пане Пилипишин, прибирання – екстремальна розвага. Попробували – і другий тиждень у вас крипатура, возмущаєтесь – ніхто, бач. не підтримав. А в людей кожен день такий насичений і важкий. У мене, наприклад, нема часу по вихідних ще і у дворі прибирати. І власне чому я маю це робити? Бо ви не хочете платить двірникам?
Антошк0 _ 16.04.2009 14:31
IP: 77.239.178.---
убогий такой "учитель" стандартный пример,неполноценного, но обиженного жизнью...
сидит себе и ноет... ты добейся хоть чего-то чтоб критиковать...
зависть удел слабых!
Учитeль _ 16.04.2009 13:20
IP: 95.132.123.---
Было бы полезно узнать;), кто предоставил блог этому "доброму дядько"? Интересно, эти главные распорядители ресурса и дальше будут "не в курсе"?
vurdalak _ 16.04.2009 12:39
IP: 95.133.5.---
вор должен сидеть в тюрме.
Учитeль _ 16.04.2009 12:27
IP: 95.132.123.---
Заборонено також сприяти, використовуючи своє службове становище, фізичним і юридичним особам у здійсненні ними підприємницької діяльності.

Тож цю статтю прошу вважати офіційним запитом до правоохоронних органів, які вже давно зобов'язані були розплутати павутиння сімейної "коза-ностри" Пилипишиних. Платники податків поповнюють Шевченківський районний бюджет не для того, щоб його отак грабували серед білого дня.

Григорій Коршун

Вот вам, шановни кияни и ВЫБИР – "миж смиттям и злодием".:)))
Учитeль _ 16.04.2009 12:24
IP: 95.132.123.---
І хоча в Шевченківській райдержадміністрації тендери проводяться так, що "чужому" ніколи не дозволять і поріг переступити, однак, принаймні, ми можемо довідатись із офіційних джерел, хто отримав від кишенькового тендерного комітету бюджетні грошики.

Тільки за 2008 рік, за даними "Вісника Державних Закупівель" (ВДЗ), "Украфлора" двічі отримувала значні суми з районного бюджету.

У ВДЗ N1 (299) за квітень 2008 року, на сторінці 40 за номером 00032 (ТРП) опубліковане офіційне повідомлення, що Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва 4.04.2008 замовило ТОВ СП "Украфлора" розсаду квітів, 31 найменування на суму 1 499 946 грн.

У ВДЗ N15 (313) за липень 2008 року, на сторінці 250 за номером 22657 (ТРП) опубліковане офіційне повідомлення, що Шевченківська районна у м. Києві держадміністрація 11.07.2008 замовила ТОВ СП "Украфлора" продукцію розсадників та квітництва – 10 найменувань на суму 219 989 грн.

Таким чином, лише одна з численних фірм та фірмочок Пилипишина поскубла районний бюджет майже на два мільйони гривень.

Зауважте: перед нами офіційні дані, які можуть служити підставою для порушення кримінальної справи. Відповідно до Закону України "Про боротьбу з корупцією", державний службовець або інша особа, уповноважена на виконання функцій держави, не має права займатися підприємницькою діяльністю безпосередньо чи через посередників або підставних осіб.
---->
Учитeль _ 16.04.2009 12:23
IP: 95.132.123.---
Цей документ – один з багатьох, які засвідчують, що за час керівництва в районі Віктора Пилипишина ТОВ "Пасат" постійно отримує вигідні багатомільйонні контракти. І це не дивно. Бо цим товариством з обмеженою відповідальністю володіє... сім'я Пилипишина!

Як вже зазначалося, торгова марка "Стоік" офіційно належить дружині районного голови Людмилі Пилипишиній. Бренд "Стоік" та інші зареєстровані на Пилипишиних бренди служать для відмивання грошей: про людське око Пилипишини не мають власного бізнесу, але водночас тихенько отримують відрахування від підставних осіб за використання їхніх торгових знаків.

Засновником ТОВ "Пасат" є ТОВ "Стоік-плюс", директором якого є Олена Антонова – депутат Київської міської ради від "Блоку Литвина", довірена особа Пилипишина. Не дивно, що ТОВ "Пасат" і компанії групи "Стоік" знаходяться за однією адресою: на вулиці Туполева, 12 в Києві. За тією ж адресою знаходиться Святошинська районна організація Народної партії Литвина, яку в Києві очолює Пилипишин. Зв'язок ТОВ "Пасат" з особистими бізнес-інтересами "господаря" Шевченківського районну стирчить, як шило з мішка!

Віктор і Людмила Пилипишини також є засновниками фірми "Украфлора". Торговий знак "Украфлора", як вже зазначалося, офіційно належить дружині спритного чиновника.

Державні закупівлі на значні суми в Україні формально проводяться на засадах відкритості та прозорості. Результати закупівель публікуються в офіційному виданні "Вісник Державних Закупівель".
----->
Учитeль _ 16.04.2009 12:21
IP: 95.132.123.---
Таких товарних знаків знаходимо аж 15! Чотирма з них – на логотипи Batik і "Домашній", а також слова "Батік" та "Batik" – володіє особисто Пилипишин Віктор Петрович, який мешкає за адресою: вул. Сухумська, буд. 7а, м. Київ, 04114. Іншими володіє його дружина Пилипишина Людмила Костянтинівна, яка мешкає за тією ж адресою. Серед них – товарні знаки: "Украфлора", "Стоік" та "Stoic Group" в різних варіаціях, "Добра кава", "Беркофф штрассе".

Чи треба говорити, що подружжя Пилипишиних отримує прибуток від продажу кожного товару, на якому нанесено відповідні товарні знаки? Це зрозуміло кожному. Неважко оцінити і розмах бізнес-імперії "скромного чиновника", враховуючи, що товари під такими брендами можна знайти мало не в кожному продуктовому магазині чи кіоску. І тут мова вже не про якісь чутки. "Укрпатент" – державна установа, її дані є офіційним документом.

Але якби Пилипишини просто займались бізнесом! Вони роблять бізнес за рахунок бюджету Шевченківського району...

30 грудня 2008 року Шевченківська районна у м. Києві рада ухвалила рішення "Про підсумки заготівлі плодоовочевої продукції та картоплі на зимове зберігання 2007-2008 р.р.". В документі прямим текстом написано: "ТОВ "Пасат" забезпечує плодоовочевою продукцією загальноосвітні навчальні заклади, дитячі та лікувальні установи (...) До кінця 2008 року ТОВ "Пасат" буде реалізовано дошкільним закладам Шевченківського району 490, 494 тн. продукції... на загальну суму 2 248 073, 00 грн.".

----->
Учитeль _ 16.04.2009 12:19
IP: 95.132.123.---
15.04.2009 21:05___ nacburo
Дон Пилипишин і його "коза-ностра"
Дон Пилипишин і його "коза-ностра"
Квітень 1st, 2009

"Хресний батько" дон Віто Корлеоне, герой бестселера Маріо П'юзо про сіцилійських мафіозі в Америці, на старості полюбив займатись садівництвом. Дід вирощував помідори, огірки, квіточки, відволікаючись від думок про численні звірячі вбивства, якими він розчищав собі дорогу до багатства та влади. До честі старого бандита слід зазначити, що він не посідав державних посад і не продавав державі свої овочі втридорога, користуючись службовим становищем. Але він заздрив держслужбовцям. "Один юрист з портфелем може вкрасти у тисячу разів більше, ніж банда головорізів з пукавками" – це улюблене прислів'я мафіозі.

Афоризм дона Корлеоне якнайкраще пасує Віктору Пилипишину, голові Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації. За час управління районом він не оминув жодної можливості наповнити власні кишені за державний рахунок.
В публічних інтерв'ю Віктор Петрович любить підкреслювати, що "брехливі" чутки про його бізнес розпускають конкуренти. Мовляв, ніякий він не олігарх, а скромний чиновник, який "передусім" піклується про киян.

Що ж, це легко перевірити! Зазирнемо, наприклад, до загальнодоступної бази даних "Зареєстровані в Україні знаки для товарів і послуг" на сайті Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (Укрпатент) і пошукаємо товарні знаки, зареєстровані на прізвище Пилипишин.

------->
andel2 _ 16.04.2009 11:47
IP: 85.161.87.---
Массовость и тусовка – это со времен СССР,где наша молодежь не жила,а жил только Пилипишин.Сейчас другие реалии на дворе – как платишь зарплату,так люди и работают
--
не чувак, опыт как раз говорит о другом – оправдание херовой работы низкой зарплатой – это как раз родом из совка. это логика рабского общества – если вы делаете вид что платите – мы делаем вид что работаем. уважающий себя человек работает хорошо всегда – даже за бесплатно. а если его не устраивает зарплата – он делает просто – уходит на другое место.
andel2 _ 16.04.2009 11:39
IP: 85.161.87.---
Тож створіть киянам зручні умови для життя, віру в майбутнє рідного міста, тоді може й отримаєте "масовку" на суботниках. Але в більшості мешканців міста Києва, я впевнений, в думках тільки "як би втекти із цієї брудної, заполоненої дерибанщиками, клоаки".
---
наш народ непрошибаем – вот подавай ему волшебную палку и все тут. вот тупые люди. створыть умови, дайте велику зарплату ми ще трохи полежемо на печі і можей вирішемо злізти знеї та може й почнемо пльчиком так шось колупати.

ні чоловіче – саме ви з тою логікою не заслуговуюєте на шось більше ніж та "клоака" яку ви самі й створили – бож навіщо ж кидати окурок в бак – бож і так брудно! – можно собі і дітям підноги! а винен у цьому ясно хто – мер, шмер, премїер, рада, хуяда, москалі, американці, марсіани, негри жиди... – хто завгодно але точно не ви, ті хто кидають сміття собі під ноги та пусті пластикові банки з під коли не в урну для пластику а прямо у загальне сміття – бач вам ліньки цю пляшку зплющити і кинути вбак для повторної переробки – вам шо більше всіх треба? а як не треба – то чого скиглите?
Карлик _ 16.04.2009 11:11
IP: 194.29.62.---
Есть еще один вариант "наведения чистоты".Создаете мусороперерабатывающий завод (одно из прибыльных предприятий в Европе) и платите неимущим хотя бы по 50 копеек за кило маккулатуры,бутылку и некоторый объем пластика.А то сейчас дешевле выбросить мусор,чем его сдать или утилизировать.Еще в СССР ребенок мог насобирать бумаги и получить свои 20 копеек за кило маккулатуры,а это были нормальные деньги (в переводе на наши – это 4 гривны (1 коп СССР=пачка спичек=20 коп Украины).Многие бы бросили работу,если бы килло бумаги стоило 4 гривны! и не было бы чего убирать в парках.
Карлик _ 16.04.2009 11:05
IP: 194.29.62.---
Массовость и тусовка – это со времен СССР,где наша молодежь не жила,а жил только Пилипишин.Сейчас другие реалии на дворе – как платишь зарплату,так люди и работают.Пересчитайте пожайлуста иностранные тарифы за жилье и квартплату и соотнесите с зарубежными зарплатами дворников.Молодежи надо прививать привычку не ссорить,а не убирать за теми,кто себя за человека не считает.Я думаю у партий есть деньги на митинги и все знают сколько за это платят.Что, если честно заплатить "украденные" чиновниками (главами партий) деньги по сто гривен,допустим, и организовать митинг чистоты?И порядок наведете и наворованными деньгами поделитесь.
Smike _ 15.04.2009 21:35
IP: 194.242.100.---
Прибирати треба. Цікаве дослідження було: http://dykepole.com/index.php?showtopic=10092

Якщо на вулиці і так брудно, то буде ще брудніше, тому що більш як третина людей, бачачи що і так брудно, буде кидати сміття.

Тож ви, пане Пилипишин, в цьому теж винні. Не треба перекладати відповідальність за погану роботу власних служб, низькі зарплати двірників на те що один раз на рік мешканцям Києва лінь вийти на прибирання. Може людям хочеться геть поїхати із цього брудного жахливого мегаполісу, з його гидкими "торгово-розважальними центрами", дорогами, як на Марсі (із такими ж кратерами), варварськими будівництвами,

Та в нас скоро і місць де прибирати може на залишитись. Парк Нивки під загрозою забудови, реклама "мій дім у... парку" під парком Пушкіна. Для чого ж тоді прибирати майбутній будмайданчик?

Тож створіть киянам зручні умови для життя, віру в майбутнє рідного міста, тоді може й отримаєте "масовку" на суботниках. Але в більшості мешканців міста Києва, я впевнений, в думках тільки "як би втекти із цієї брудної, заполоненої дерибанщиками, клоаки".
navaho _ 15.04.2009 20:27
IP: 77.247.28.---
Где нищета там и грязь. В США и Германии каждная семья имеет свои мусорние бачки, два больших и 3 маленьких, в 1 большой общие хозяйственно-кухонные отходы из квартиры, 2 большой отходы из дерева объязательно в бумажной таре,это идет на переработку,древесный уголь и удобрения для цветов, 3 маленький бутылки стекло, 4 маленький бутылки, стекло, другого цвета, и 5 маленький металические банки из под пива и сока, в каждном доме 2, 4, или 6 семей, один раз в неделю в одно и тоже время забирает машина мусор, таких машин у нас я не видел, на улице через 10-20 метров урны,
эстетически красиво выглядят не бросаються в глаза и вписываються в архитектуру города,
в многоквартирных домах и гостинницах люди не живут а временно снимают жилье, там хозяин рулит, помню гость из другой,,планеты,, бегал с пустой бутылкой по центральной
улице нашего города в надежде выбросить ее в урну, будучи на западе очень быстро адаптируешься к чистоте, лежа на пляже увидел окурок в песке поднял и присоединил
его к своему в пустую пачку от сигарет и только потом подумал что это было само собой, подсознательно, прилетев в Борисполь сразу давит серость и низкие потолки, потом пронзительные взляды пограничников и таможни приводящие в состояние тревоги и ощущения вины и генетического страха, выйдя на улицу охватывает желание сесть сракой на асфальт и заплакать, ощущение что вернулся во времени на 50 лет обратно,это не просто фраза, многие с кем беседовал тоже говорят что это напоминает путешествие
Enki _ 15.04.2009 19:52
IP: 94.244.0.---
Смешно, новый хозяин жизни созывает народ на коммунистический субботник. Эти топ-менеджеры развели в стране срач, а теперь мы же должны за них мусор и убрать. Ну да, рабы просто обязаны бесплатно помахать грабельками заместо вверенных Пилипишину коммунальных служб, коим это положено по разнарядке. Дворников не хватает? Так урежь себе зарплату, откажись от всяческих надбавок, материальной помощи, служебного автомобиля, водителя и прочей лабуды – глядишь, и найдется денежка на дворников.
olechka _ 15.04.2009 17:30
IP: 94.27.13.---
Зробити цю справу (як і професію двірників) – це і є ваша робота. Ваша – бо ви влада.
Якщо я по своїй роботі хочу отримати допомогу, я її прошу.
А чисто там де не смітять – я зрозуміла.що це пережитки, коли рано-вранці побачила як миються Кани (людьми, які отримують кошти за цю роботу).
Доречі в себе біля будинку ми з сусідами прибрали, і двірник у нас працює добре, не дивлячись на низьку мотивацію (це з Ваших слів)
Лавлайс _ 15.04.2009 17:12
IP: 77.122.61.---
15.04.2009 16:19___ Євген Іхельзон
Цілком з Вами згодна.
1. Треба подивитись як це робиться в інших країнах
2. Організувати роботу належним чином
Якось ми розговорились з іноземцем, котрий вчився у нас і приїхав на відвідини. Він у розмові запитав: "Чому Ваші керівники не зпроваджують у себе (місті, країні) досвід комунальної роботи інших країн, які вони відвідують?"
- Вони мають синдром квартиранта, тобто відсутня мотивація дій – не люблять країну, місто, хоч і мають владу
georgy _ 15.04.2009 17:03
IP: 77.123.81.---
Районы будут снова разукрупнять – это единственный способ навести порядок и сделать власть ближе к проблемам людей
monstrik _ 15.04.2009 16:59
IP: 195.64.226.---
Мужык! Реально, работать всем нужно, а не умничать!
Юрій Свірко _ 15.04.2009 16:49
IP: 93.72.71.---
і всюди спостерігав одну й ту ж картину – працюють на суботнику в основному комунальники
треба, щоб вони щодня працювали, а не раз на рік на ленінському показушному суботнику
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter