Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Добрий дядько не прийде або який зв'язок між прибиранням сміття і виборами?

15 квітня 2009, 15:02

Є в нас така традиція – присісти на дорогу, але немає такої традиції – прибрати за собою. Цей каламбур для Києва особливо актуальний. Після того як зійшов останній сніг, весна в черговий раз показала рівень нашої чистоплотності.

Скарги на неприбрані двори, парки, сквери, вулиці перетворились на звичайне явище. Звісно район від району різниться, але проблема існує і це потрібно визнати. Комунальники не встигають прибирати гори сміття, які з'являються після масового "виходу на природу". А зарплата цих людей не робить їх професію привабливою, у зв'язку з чим дефіцит двірників можна порівняти хіба що з дефіцитом вчителів та лікарів. У себе в районі, відклавши питання "хто винен?", ми відразу перейшли до питання "що робити?". Тому на численні прохання трудящих 11 квітня організували ряд суботників на правому та лівому березі. Я встиг попрацювати одразу в чотирьох місцях (Сирецький гай, парк Перемоги, Татарка, Куренівський парк) і всюди спостерігав одну й ту ж картину – працюють на суботнику в основному комунальники та кілька мешканців найближчих будинків. А куди ж поділася решта людей, особливо молодь? Де ті браві голоси, які активно і старанно "забруднюють" форуми, в тому числі й цей блог? Де ж ті люди, які постійно скаржаться на владу і чекають від неї манну небесну? Чи вони вважають нижчим своєї гідності раз в рік вийти на вулицю та помахати граблями?

У нас чомусь люблять будувати глобальні проекти космічного масштабу і такої ж космічної дурості, як казав професор Преображенський, але не люблять конкретних дій. Ця характеристика притаманна як політикам, так і простим громадянам. Так що принцип "наслідив – прибери" багатьом співвітчизникам невідомий. Тому за 18 років і в Києві і в країні наслідили немало. А добрий дядько, який принесе усім щастя, чомусь не з'являється. Може тому, що його просто не існує і наше майбутнє залежить лише від нас самих і від наших дій? Починаючи з прибирання сміття та закінчуючи голосуванням на виборах.

P.S.

Образити нікого не хотів. Розумію, що не можуть усі кияни, як один, стати на розчистку смітників. Але проблема пасивності та апатії мешканців дійсно існує і її потрібно якось вирішувати. Частково вона дісталась нам у спадок від радянських часів, а частково її виплекали політики-популісти. Але сьогодні є шанс все змінити. Треба тільки зрозуміти, що кожен відповідає сам за себе, а за Київ ми відповідаємо усі разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 65
Антошк0 _ 15.04.2009 16:43
IP: 77.239.178.---
а ведь правда в его словах есть... сидите и ноете... " я бы лучше сделал..." "наворовал..." "бла-бла-бла..." да никто из вас даже близко не добился того,что он смог... зависть, вот что движет вами оставляя коментарии... убогие людишки... = (
Євген Іхельзон _ 15.04.2009 16:19
IP: 89.105.225.---
в общем, если обобщить, я полагаю, что глава района или мэр не должен убирать мусор. Его задача сделать так, чтобы он не появлялся в таком количестве. Проявите инициативу – запретите в Киеве пластиковые пакеты, пластиковые контейнеры, все виды неэкологичной упаковки введите серьезные штрафы за загрязнение окружающей среды, добейтесь, чтобы эти штрафы платили.
Євген Іхельзон _ 15.04.2009 16:16
IP: 89.105.225.---
предлагаю не уборкой заниматься, а не присаживаться на дорогу, не бросать "бычки", выносить мусор после пикников. В городе должна быть экологическая милиция. Тихо, без нервов, составили протокол, оштрафовали. Нет денег, предьявили счет на работу или в банк клиента.
Не надо нас заставлять работать)) Есть методы попроще
vurdalak _ 15.04.2009 16:03
IP: 95.132.41.---
ми наприклад в броварах свій двір стабільно чистимо причому бажаючих – хоч відбавляй. просто в києві народ лінивий, думає що хтось інший їхнє гамно буде прибирати...ви праві треба починати з себе. довго жив на позняках і спостерігав як київ перетворюється на гігантський смітник. вразила байдужість людей і псевдо "інтелегентність". а все скиглиння на комунальщиків та перекладання відповідальності на приїжджих – це любима забава маргиналів. слава богу не знаю вас як політика-керівника бо ви таки причетні до зловживань – 100%. ви з києва надто довго тянули, тащили, гребли бабло. і київ таки видохся. залишився з розбитою інфраструктурою і в боргах як убогий українськ. не треба на передодні виборів виставляти себе в білому. на превилику радість – час ваш пройшов. йдіть займайтесь спокійно бізнесом чи чимось іншим.
P.S ваше старе-нове обличчя на бігбордах на лісовому вже задовбало. мешканці лісового не ваш контингент, я надіюсь...
1 _ 15.04.2009 15:56
IP: 193.109.80.---
"Я встиг попрацювати одразу в чотирьох місцях (Сирецький гай, парк Перемоги, Татарка, Куренівський парк) і всюди спостерігав одну й ту ж картину – працюють на суботнику в основному комунальники та кілька мешканців найближчих будинків." Не знаю,як можна встигнути працювати аж в чотирьох місцях-значить нічого не робити в жодному. Кошти, які потратив пан Пилипишин на свою рекламу було б добре спрямувати на комунальні витрати (придбати сміттєзбирачі і.т.д.), тоді була б більша користь. А так, поїздив по чотирьох місцях, поганяв бідних комунальників і зробив вигляд, що працював, а насправді пропіарився Віктор Пилипишин!
уграїнець _ 15.04.2009 15:55
IP: 194.88.152.---
Особисто я час від часу (раз-два на рік) приймаю участь у прибираннях навколишньої території. Але то не вихід. Бо на хрєна я плачу (тобто, з мене здирають) податки, аби потім просили мене ж прибрати? В моєму місті на 25 тисяч населення кількасот безробітних, які отримують грошову виплату. То чому б цей полк працездатних людей (серед яких зовсім не всі реально потребують цих грошей, бо мають ліві доходи) не задіяти на наведенні порядку? Про суми, які виділяються міськрадою на всілякі озеленнення та толоки, теж здогадуюсь – добре, коли половина чесно витрачається. І потім такі люди мене ж ганьбити намагаються, мовляв, сиджу тут у форумі, а не на вулиці з віником! Ну, сиджу, бо працюю на себе, я особисто так розслабляюсь між ділом. А може, мені ввечері вийти в патруль по місту, бо мєнтів патрулювати вулиці ніяк не примусити? А якщо загориться сусідський будинок, то не викликати пожежників, а бігти із відром та сокирою? Та тоді вже й "швидку" сусідові не викликати, а самому йому лікувати, коли щось? А на фіг мені тоді усі надбання цивілізації, осовною ознакою якої є розподіл праці?
екссовок _ 15.04.2009 15:43
IP: 77.87.32.---
Як би голови районних рад (особливо центру Києва), менше крали від приватизації, а направляли кошти на комунальні служби, то був би порядок.

Хай краще автор вкладе гроші в прибирання Києва, а не агітацію... І не треба з себе робити "невинну" вівцю, всі вже знають хто такий Пилипишин, і скільки незаконних забудов зявилось за його керівництва у шевченківському районі.
Viper _ 15.04.2009 15:42
IP: 77.123.126.---
Кстати, в местах отдыха нужно установить мусоросборники, наладить вывоз мусора – тогда и убирать особенно не придется. Так, кстати делают в цивилизованных странах – поедте хотя бы в Латвию и посмотрите. А такие как Пилипишен только вороватым лицом на бигмордах торгуют.
Пилипишин, деньги, которые ты потратил на рекламу себя любимого, потрать на обустройство города – больше толку будет.
navaho _ 15.04.2009 15:42
IP: 77.247.28.---
Мусор у владі, мусор у душах людей від безсилля щось змінити, дивлячись як ви культурі
повчаєте окрім гидкого почуття на душі більш нічого не викликає, знає вся краіна на своій
шкірі як цинічно говорячи одне і роблячи все навпаки, коли машина мажора вбиває і ранить декілька людей і прокуратура каже що винні люди тому що в цей час знаходились
на зупинці, або 17грн. штрафу за збиту на смерть людину присуджує суд, я вже не кажу що
в краіні діє ціла система поборів, здирництва, хабарництва, скільки владою вкрадено землі,
при мораторіі на іі продаж, заводів, фабрик, як зверхньо і презирливо з вами розмовляє більшість чиновників, який лід людина відчуває коли звертається тільки хабарями можна розтопити отморожені ваші душі, от я і запитую, як людина повинна себе поводити, якщо це у Європі то горіли б на вулицях сотні іномарок (Париж) якщо випадково вбили людину центр
Афін горів декілька днів, якщо це у нас то тільки кинутий окурок або пуста пляшка з метою хоч так виразити себе по відношенню до всього навкруги, хоч я цього не роблю але не можу
щось і заперечить, та і це не все у відповідь вас можуть і забити до смерті, ви і такі як ви побудували цю краіну такою яка вона є, от тепер і насолоджуйтесь. Колись я писав у коментарі, наівно думаючи що мене хтось почує чи зрозуміє, з криком душі панове влада
що ж ви робите майте совість невже вам сподобається жити в краіні де біля кожного мусорного бачка будуть копошитись десятки людей, коли і десяти метрів по Хрещатику не пройшовш
egnos _ 15.04.2009 15:39
IP: 212.1.71.---
Пилипишин тобі вже сказали щоб ти йшов на хер а ти все лізеш як не у вікно то в двері. Благочинник ти наш!
Viper _ 15.04.2009 15:39
IP: 77.123.126.---
Так сделайте их зарплату "привабливой". Кто мешает. Только вот придется на машинках дорогущих да на бриллиантовых часиках сэкономить. А тут – зась.

Как наша власть все любит на халяву. Пусть они придут и убирут – а я буду классный дядька, который обеспечил чистоту в городе.
Ahvanasij _ 15.04.2009 15:38
IP: 195.64.226.---
Пасивність – це ракова пухлина мегаполісів. Люди розрізнені, чужі один одному. Навіть якщо живуть в одному під'їзді. Політик, який зможе об'єднати людей матиме шанс стати наступним мером.
gir _ 15.04.2009 15:33
IP: 62.80.164.---
Вот тут Виктору респект

Действидельно проще клацая по клаве своя яд на киевскую (и любую) власть чем сделать что нибудь конкретное.
левко _ 15.04.2009 15:26
IP: 193.238.97.---
"...або який зв'язок між прибиранням сміття і виборами?" ---------- Під час виборів одне сміття (пилипишине етс.) міняється на інше.
Просто _ 15.04.2009 15:13
IP: 95.132.20.---
Странно слышать про "пассивность" людей от человека. который претендует на то, чтобы его считали менеджером. Есит такое "простое" слово – ОРГАНИЗАЦИЯ. Увы, но как раз этим чиновники наши заниматься не умеют и не хотят. Дали команду подчиненным и считают, что "организовали".
Корупція1288 Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

5
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter