Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Звернення до журналістів: йде найбрудніша політична кампанія

10 грудня 2018, 19:09

Президентська кампанія набирає обертів.

А я вже відверто мрію, щоб вона закінчилася.

Бо абсолютно очевидно, що вона буде надбрудною, цинічною, брехливою, руйнівною. І з січня місяця бруду, чорнухи, пропаганди не гірше російських каналів – з каналів Президента, фейкових новин та фейкових експертів, брехні та жесті – буде ще більше.


Дай Бог нам усім вийти з честю з цього водовороту чорних технологій та дискредитацій всіх і всього, в якому може потонути країна.

-

Термін, відведений на президентство Петра Порошенка, невпинно спливає. До дня, коли громадяни винесуть йому свій вердикт, залишається менше чотирьох місяців.

Опитування громадської думки, які проводять незалежно одна від одної різні, але однаково поважні соціологічні компанії, свідчать, що шанси зачепитися за владу в чинного президента примарні. І з кожним місяцем продовжують танути. Під сумнівом навіть його вихід у другий тур виборів. Головний суперник Петра Порошенка – Юлія Тимошенко -має вдвічі більшу підтримку українців.

Чим більш очевидною стає майбутня поразка, тим більш нервовою стає поведінка Банкової. Для дискредитації опонентів президентська команда не гребує нічим – ні маніпуляціями, ні безсоромною брехнею. Головне завдання, цинічно сформульоване одним з її очільників, – "Нам вже не відмитися, але можемо заляпати брудом інших".

Щоправда, навіть для цього власної фантазії в них не вистачає. Тому користуються методами, розробленими ще кілька років тому технологами Віктора Януковича на чолі з Полом Манафортом, викритими американськими слідчими та незалежними журналістами.

Навіть список "звинувачень" на адресу Юлії Тимошенко ретельно списаний з "темників", складених Манафортом у ті часи, коли Петро Порошенко вірно служив міністром в уряді Миколи Азарова.

Від команди чинного президента ми й не чекали нічого іншого. Людина, яка освячує себе хресним знаменням і при цьому веде "бізнес на крові", яка вважає за можливе відкривати офшорні компанії просто під час Іловайської трагедії та поповнювати своїми грошима скарбницю країни-агресора, й команду підбирає відповідну.

Про здібності та наслідки діяльності цієї команди добре знають усі українці, які змушені жити за президентства Петра Порошенка. Здатність брехати і видавати "чорне" за "біле" і навпаки, схоже, перетворилося на головний принцип підбору кадрів до цієї влади. Відібрані й обласкані вони із задоволенням виконують будь-які завдання, хай навіть найбрудніші.

Сумно та прикро лише те, що до кампанії дезінформації залучають журналістів і засоби масової інформації. Найчастіше, зрозуміло, не з їхньої власної волі. Справжнім журналістам, як нікому, відомо, що жодному політику в нашій країні не доводилося чути стільки звинувачень на свою адресу, як Юлії Тимошенко. І ці звинувачування не обмежувалися лише заявами для преси.

Завдання знищити Юлію Тимошенко виконувала ціла армія слідчих ще з середини 90-х. За часів Віктора Януковича ця армія зросла та поповнилася продажними суддями. Вони кинули Тимошенко за ґрати, але не зламали її. І усі звинувачення були спростовані. Не лише українськими, але й європейськими та американськими судами.

Юлія Тимошенко пройшла найретельнішу, найприскіпливішу перевірку всіх фактів її біографії. Та й хто може бути прискіпливішим за ворогів? І чи може бути іспит жорсткіший, ніж позбавлення свободи? Чимало з тих, хто зараз звинувачує лідера "Батьківщини", не витримали й малої долі випробувань, які вона пережила, і співпрацювали з режимом, який кинув її до в'язниці. Але для суспільства було б корисно, щоб всі українські політики пройшли хоча б десяту частину такої перевірки, яку пройшла Юлія Тимошенко, і вийшли з неї так, як вийшла вона – з честю і високо піднятою головою. Тоді б і вітчизняна політика була б іншою, і Україна була б успішнішою.

"Батьківщина" закликає медіа пам'ятати про свою високу місію – інформувати читачів, глядачів, слухачів, допомагати зрозуміти, що відбувається насправді. І не піддаватися спокусі чи примусу бути використаними владою в ганебній політичній кампанії, що немає нічого спільного ні з інтересами українців, ні з інтересами України.

Розуміємо, як це важко в умовах, створених цією владою в нашій з вами країні. Але часу їй залишилося не так вже й багато. Зрештою, президенти приходять і йдуть, ганьба залишається. Не помиліться.

- Звернення "Батьківщини" до журналістів і засобів масової інформації

Дякуємо тим, хто залишається професіоналом, Людиною та на стороні здорового глузду й країни.

Тримаймося.

powered by lun.ua
Коментарі — 61
Артур Григоренко _ 16.12.2018 12:26
IP: 37.115.219.---
Макс Петренко:
Я хочу верить, что после смены системы -СМИ будут по настоящему независимы!
Артур Григоренко _ 16.12.2018 12:25
IP: 37.115.219.---
Очень грязная кампания. Власть использует все грязные методы, как во времена режима януковича.
Пора людям научится думать головой! Нужно выбрать сильного лидера с четкой программой действий
lohik _ 15.12.2018 18:35
IP: 178.133.116.---
Украіна раніше втратила свій шанс, не обравши Тимошенко своім Президентом...Зомбований олігархічними ЗМІ лохторат має таку владу, яку заслуговує...То ригів, то баригів...Перед черговими виборами на приватних телекагалах, куди Тимошенко не пускають, знову розгортається черговий виток олігархічного проекту "АнтиЮля"...Знову переможе не народна маса, а олігархічна каса?...
lohik _ 15.12.2018 18:15
IP: 188.163.32.---
Кланово-олігархічна влада себе охороняє та далі боіться Тимошенко...Але в неі нічого прти Тимошенко нічого нема...Крім староі брехні та нових голослівних фейків...
lohik _ 15.12.2018 18:05
IP: 188.163.32.---
Згiдно Європейськоі формули ціни на газ в нібито "злочинному" Контракті, де заложена світова ціна на нафту (яка давно різко впала), Украіна зараз має російський газ по 220$...Тому цей Контракт для Украіни вигідний...
lohik _ 15.12.2018 17:57
IP: 188.163.32.---
А в чому був кримiнал Тимошенко при пiдписаннi нiбито " злочинного" газового Контракту між Газпромом і Нафтогазом Украіни?...В чому був цей злочин?...Адже корупційноі складовоі там не було...А Контракт діє до цього часу та чомусь не розірваний...І від чого б це?...
Галина Горбенко _ 14.12.2018 10:12
IP: 35.235.227.---
Полностью поддерживаю эту позицию! Слишком уж много ложной информации вылили и будут лить на Юлию Владимировну. Наши СМИ должны быть достойными и не сотрудничать с нынешней властью!
Макс Петренко _ 13.12.2018 21:50
IP: 35.235.230.---
Alexander Vasilevsky:
помиляетеся, реформи будуть, бо коли вона стане президентом, то Новий Курс почне працювати і це стане реальним
Макс Петренко _ 13.12.2018 21:48
IP: 35.235.230.---
посил Батьківщини вірний, бо ЗМІ зовсім забули, для чого вони є і продаються, тим самим дезінформують народ
Антон Лісовий _ 13.12.2018 21:45
IP: 35.235.226.---
Денис Войтов:
так так, у багатьох політиків і у гаранта є свої канали, у Юлії Володимирівни ж- немає, тому, вона має підтримку від людей бо вони її поважають і люблять
Антон Лісовий _ 13.12.2018 21:44
IP: 35.235.226.---
Альона, я Вас прекрасно розумію і пдтримую, порошенко і ко, будуть вести дуже брудну гру, на жаль (
Кирилл Мартынюк _ 13.12.2018 12:26
IP: 35.235.227.---
Andrew Zarevych:
Oleg Levchenko:
Есть факты:
1. Чудовищный по своей сути газовый контракт с РФ, отмена которого далась таким трудом.
2. Гламурная жизнь "принцессы" не по средствам. Нищенство по декларации, богемный образ жизни по факту.
3. Абсолютный зашкаливающий популизм. Отсутствие какой-либо своей позиции в принципе.

Это же относится и к Порошенко сотоварищи, к слову сказать. Поэтому тех, кто бьется за своих кумиров такого уровня, стоит пожалеть – в сущности, они вполне заслуживают таких вот "президентов".
1. Контракт, по якому ми купували дешевий газ. І контракт, завдяки якому ви вийграли Стокгольмський арбітраж
2. Богемний спосіб життя?? Вона ніколи не декларували ніщету. В неї чоловік бізнесмен, вона лідер найбільшої партії в України.
3. Кожну свою заяву вона аргументує фактом!
Кирилл Мартынюк _ 13.12.2018 12:18
IP: 35.235.227.---
Я також бачу, що наш Петро сильно не замарачувався і взяв всі темники, написані Манофортом. Може це із-за того, що вони всі в одній команді працювали. Олігархічна влада завжди буде боротися проти політиків, які не належать до цієї влади!
Денис Войтов _ 13.12.2018 12:05
IP: 46.133.246.---
Остап Загибайло:
Не можно не погодитись з Олександром I.
До Юлиних подвігів ще можна додати "ширку" – піврічні перемовини с партією регіонів про поділ влади в країні, "осіння ніч на дачі в 2005 році" – спроба оголосити імпічмент президенту Ющенку щоб самій зайняти президентське крісло, та багато чого ще.
Зверніть увагу – Юля ніколи не голосувала в парламенті за засудження російської агресії в Україні, а раніше і в Грузії, не голосувала і зовсім недавно за розрив договору про дружбу с росією. В неї ніколи не було ні одного поганого слова про путіна. Вона за мир! Але якою ціною може бути цей мир досягнутий? Для путіна прийнятна тільки одна ціна – капітуляція. І заради влади юлька готова на це
Як це вона ніколи не голосувала? Подивіться на сайті ради! Вона з перших днів назвала Росію агресором. Є всі відео на ютубі. І стосовно так званої ширки, нема жодного доказу. Це хвора фантазія Порошенко
Денис Войтов _ 13.12.2018 11:57
IP: 46.133.246.---
Ви знаєте, всі міжнародні суди виправдали Юлію Володимирівну в усіх справах, які були заведені на нею злочинними владами. Влада завжди боялась її як конкурента, я не боролась з нею чесно. Але народ це все розуміє. Тому зараз навіть не маючи доступ до ключових медіа в неї найвищий рейтинг
Наталія Худолій _ 12.12.2018 22:42
IP: 35.235.226.---
Олег Сокоринський:
А Ви спробуйте пошукати, можу навіть підказати де... Далеко йти не прийдеться...
Доказувати Вам все рівно ніякого сенсу немає, тому можу сказати лише одне – дочекаємося весни і потім побвчимо на скільки "брехлива", як Ви виразилися, була кампанія у НАШОЇ ЛІДЕРКИ.
Наталія Худолій _ 12.12.2018 22:34
IP: 35.235.226.---
Так, чого тільки коштували ті білборди... Не розумію, чому не можна без бруду?!
Dmitro Sergienko _ 12.12.2018 21:43
IP: 35.235.226.---
Ігор Баган:
Бо БПП з "лайном мішає", як Ви виразилися, тільки, як не дивно, Юлю Володимирівну. Ось в чому вся суть проблеми. А взагалі, стаття закликає до мирних виборів – без бруду і брехні!
Dmitro Sergienko _ 12.12.2018 21:29
IP: 35.235.226.---
Дуже влучні слова, нічого і добавити. Але все таки будемо сподіватися на чесні перегони і чесну боротьбу без бруду, ненависті та ганьби!
Викуля Вешнякова _ 12.12.2018 16:33
IP: 35.235.230.---
Ya Yurkiv:
Сергей Романюк:
Кстати все ваши аргументы разбиваются очень быстро. Пересмотрите форум Тимошенко про безопасность и вы там всё своими глазами увидите. Тимошенко делала и делает всё для того что бы Украина вошла в НАТО. Она многократно говорила что Путин агрессор и враг Украины
=========
Што сказана язіком, нє вирубішь фору'мом!
Дуже кумедний ти.Зараз головне що?що хтось казав путин агресор, а хтось ні?це думка про те що буде з країною далі?Далі якщо буде керувати президент який не чого не зробив за всі роки правління.Є питання за майбутнє України та одними словами тут не чого не вдієш треба дії, а Курс дії є у команді Тимошенко.
Викуля Вешнякова _ 12.12.2018 16:12
IP: 35.235.230.---
Остап Загибайло:
Не можно не погодитись з Олександром I.
До Юлиних подвігів ще можна додати "ширку" – піврічні перемовини с партією регіонів про поділ влади в країні, "осіння ніч на дачі в 2005 році" – спроба оголосити імпічмент президенту Ющенку щоб самій зайняти президентське крісло, та багато чого ще.
Зверніть увагу – Юля ніколи не голосувала в парламенті за засудження російської агресії в Україні, а раніше і в Грузії, не голосувала і зовсім недавно за розрив договору про дружбу с росією. В неї ніколи не було ні одного поганого слова про путіна. Вона за мир! Але якою ціною може бути цей мир досягнутий? Для путіна прийнятна тільки одна ціна – капітуляція. І заради влади юлька готова на це
Це які ж ви дивитесь передачі та статті?Мабуть, другого не має вже.Все під командою БПП.А тепер спробуйте пошукати в сеті інтернету те як вона що до російської агресії в штатах говорила.ПРо100 спробуйте пошукати правдиву інфу, а не той шлак що ви десь почули.
Андрей Красуненко _ 12.12.2018 16:06
IP: 35.235.226.---
Alexander Vasilevsky:
Моя претензія до Юлі не в минулому, а в майбутньому. Коли вона обіцяє зниження ціни газу, то я розумію що ніяких реформ не буде:- (
Тому і на далі живи з неймовірними тарифами та кажи дякую своєму президентові за те що його сім'ї допомагаєш жити сладко.Дивись його супер професійні канали де твій мозок розплющує на атоми та просто мерзни.Кажи дякую і мерзни.
Андрей Красуненко _ 12.12.2018 16:00
IP: 35.235.226.---
Max Mykhaylenko:
Комуністка Шкрум – чому не піл люстрацією?!
Що ти таке несеш?Обґрунтуй свою думку, чому це вона комуністка?За таки слова є стаття, не забувай.Якщо ти щось говорить потрібні на це причини та докази.Досить в попусте язиком чесати.Гидко дивитись.
Ya Yurkiv _ 12.12.2018 11:22
IP: 95.132.173.---
Сергей Романюк:
Кстати все ваши аргументы разбиваются очень быстро. Пересмотрите форум Тимошенко про безопасность и вы там всё своими глазами увидите. Тимошенко делала и делает всё для того что бы Украина вошла в НАТО. Она многократно говорила что Путин агрессор и враг Украины
=========
Што сказана язіком, нє вирубішь фору'мом!
Сергей Романюк _ 12.12.2018 10:21
IP: 95.134.171.---
Остап Загибайло:
Не можно не погодитись з Олександром I.
До Юлиних подвігів ще можна додати "ширку" – піврічні перемовини с партією регіонів про поділ влади в країні, "осіння ніч на дачі в 2005 році" – спроба оголосити імпічмент президенту Ющенку щоб самій зайняти президентське крісло, та багато чого ще.
Зверніть увагу – Юля ніколи не голосувала в парламенті за засудження російської агресії в Україні, а раніше і в Грузії, не голосувала і зовсім недавно за розрив договору про дружбу с росією. В неї ніколи не було ні одного поганого слова про путіна. Вона за мир! Але якою ціною може бути цей мир досягнутий? Для путіна прийнятна тільки одна ціна – капітуляція. І заради влади юлька готова на це
Кстати все ваши аргументы разбиваются очень быстро. Пересмотрите форум Тимошенко про безопасность и вы там всё своими глазами увидите. Тимошенко делала и делает всё для того что бы Украина вошла в НАТО. Она многократно говорила что Путин агрессор и враг Украины
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter