Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Замість 144 ''реформ'', нам треба лише одна – рівність усіх перед законом

31 січня 2019, 21:20

У п'ятницю, 25 січня, близько шостої ранку відома телекомпанія CNN перервала свою щоденну програму, щоб показати у прямому ефірі арешт Роджера Стоуна – одного з найбільш наближених осіб до президента Трампа осіб.

У прямому ефірі флоридський будинок Роджера Стоуна оточили агенти ФБР і співробітники поліцейського спецназу SWAT у повній бойовій амуніції. Глядачі почули грізний стукіт у двері і голос: "Це ФБР! Відкрийте двері!", а потім ордер на арешт, що був виданий на підставі обвинувального висновку, був опублікований офісом спеціального прокурора Мюллера в той же день.

Звинувачують пана Стоуна – у лжесвідченнях перед Конгресом, створенні перешкод процесу розслідування і у тиску на свідків.

Якщо ви не дивилися на Netflix фільм "Get me Roger Stone" ("Знайдіть мені Роджера Стоуна") – дуже раджу подивитися. Такий собі документальний політичний триллер, про життя, про вибори, про брудну політику та генія політтехнологій – своєрідна суміш сучасного Макіавеллі, мистецтва війни Сунь Дзи, фроридської засмаги у солярії і досвіду 20-30 найгучніших політичних кампанії США. Саме Роджер Стоун ще років 15 назад перший вмовляв пана Трампа йти у велику політику.

Думаю, будучи бізнес-партнером Манафорта, Стоун разом з ним працював і над замовленнями Януковича – проти Юлії Тимошенко.

Нагадаю, саме завдяки роботі спейпрокурора Мюллера світ побачив матеріали з документів, про те, як Пол Манафорт за дорученням Януковича організував та проводив глобальну медіа-кампанію з дискредитації Юлії Тимошенко і української демократичної опозиції.

За весь час такої кампанії американські лобісти, які виконували замовлення Януковича, розмістили у ЗМІ більше ніж 2000 замовних матеріалів, які мали на меті дискредитацію Тимошенко та впровадження саме тих меседжів, які і зараз слово-в-слово використовують політ технологи Порошенка про "руку Кремля" і "страшні газові контракти".

Були створені цілі сайти для "TheTymoshenkoFiles", де мали розміщувати весь бруд на Юлію Тимошенко, поширювати фейкові новини та погоджені меседжі через анонімні джерела, вірусні сайти, рекламу та за допомогою українських політиків, що за гроші повторювали придуману брехню по 100 разів на кожному телеканалі. Серед таких персонажів, наприклад, згадується ще тоді пані Інна Богословська.

Це була одна з найбільших кампаній з компрометації політика в історії України, на яку режим Януковича витратив 75 млн. доларів (близько 2 000 000 000 грн!), частину з яких і знайшли на офшорних рахунках пана Манафорта, які прокурор Мюллер знайшов і оприлюднив. І сьогодні, тепер режим Порошенка витрачає шалені гроші для популяризації тих самих фейків та для того, щоб залишитися при владі.

Думаю, не треба пояснювати, що за це заплатили і продовжують платити – українські громадяни зі своїх кишень.

Але страшенно цікаво інше:

відкривши справу проти Роджера Стоуна, спеціальний прокурор Мюллер і його слідчі змогли тепер порушити справи проти 34 (!) осіб і домогтися визнання провини шести співробітників і радників діючого президента Трампа. На сьогодні перелік найбільш наближених до президента осіб, яким вже у судах винесені вироки та які засуджені до позбавлення волі чи великих штрафів, складається з:

- колишнього керівника кампанії Трампа Пола Манафорта;

- колишнього заступника керівника кампанії Ріка Гейтса;

- колишнього радника з національної безпеки Майкла Фліна;

- колишнього юриста і адвоката Трампа Майкла Коена

- і колишнього радника з передвиборчої кампанії Джорджа Пападопулоса.

Ви можете лише уявити подібне в Україні?

Можете уявити, що наша Верховна Рада створює Тимчасову слідчу комісію, призначає спеціального незалежного прокурора на кшталт пана Мюллера, він запрошує свідків, приводить їх до присяги, свідки не можуть НЕ давати свідчень чи не з'явитися на засідання ТСК.

А після цього – менше ніж за рік роботи за конкретними фактами з'являються конкретні кримінальні справи, гучні арешти у прямому ефірі на всіх каналах, відкриті судові процеси, судові рішення та конкретні тюремні терміни за порушення закону для найближчого оточення Президента...?


Можете лише собі уявити подібне...?

А я – можу.


Бо вірю у силу незалежних інституцій. Бо вірю, що ми разом з вами їх вибудуємо, і не дозволимо знову на 5 років зацементувати корумповану олігархічну систему.

Звісно, сьогодні – саме таке незалежна ТСК чи прокурок – і є найбільшим страхом Президента, його прибічників та оточення. Саме тому інституції – не працюють, партія Порошенка у парламенті – блокує вже 4 роки Закон про ТСК (тимчасові слідчі комісії) і боїться, як вогню, незалежної парламентської комісії з конкретними повноваженнями, чи незалежного Генерального прокурора, чи будь-яких незалежних від них самих судів та контролюючих органів.

А втім це – єдиний шлях справжніх реформ – саме відбудова незалежних інституцій.

Єдина реформа, яка може швидко перебудувати країну – це рівність УСІХ перед законом.

Саме рівність перед законом – є гарантією швидкого подолання беззаконня, корупції та вироків для тих, хто роками розриває державу на частини. Це означає – демонополізація та деполітизація економіки, і її зростання.

Цей шлях – Порошенко та його друзі – пройти не в силі. Бо знають, до чого він веде. Бо добре слідкують за Спецпрокурором США Мюллером і його справами. Бо блокують прийняття потрібних законів та створення незалежних інституцій роками.

Зате в силі – ми з вами.

І саме про це – має йти мова в цій передвиборчій кампанії.

Зацементувати беззаконня та безкарність – чи забезпечити рівність перед законом усіх?

Говорити роками про фейкові 144 реформи – чи провести 1 реформу – перебудувавши інституції влади і контролю?

Залишити все, як є – чи отримати шанс на швидкі зміни і сильну країну...?

powered by lun.ua
Коментарі — 23
Сергей Максимов _ 04.02.2019 15:40
IP: 77.244.35.---
Ситуация у нас – уникальна. Если послушать президента и других чиновников, то коррупции у нас – пруд пруди. А вот коррупционеров – нет совсем... Некого наказывать.
По официальным данным, за весь 2018 год государство конфисковало у коррупционеров вплоть 5 тыс. долларов...
Как явление коррупция целиком и везде присутствует, а на уровне ответственных и привлеченных к ответственности – их нет. Вероятно потому, что среди коррупционеров – все "свои". Священные коровы украинской коррупции...
А своих "коров" трогать грех, они потом плохо доятся... (Тимошенко.)

Разговор с Порошенко:

- Когда вы будете бороться с коррупцией?

Петя: ви агент крембля,

-Слава Украине
Yar Yurkiv _ 04.02.2019 13:01
IP: 35.235.226.---
Dercu:
Yar Yurkiv:
Та ніхто Коломойського навіть не пропонує. На сьогодні якось відійшла потреба ставити олігархів на будь-які посади в державі. Взагалі треба ще порушити серйозну антимонопольну справу проти енергетичної та комунікаційної власності Ахметова, як повітря. Це дуже гнобить економіку України.
Порошенко – не Коломойського Президент:)
Dercu _ 03.02.2019 16:53
IP: 35.235.228.---
Yar Yurkiv:
Та ніхто Коломойського навіть не пропонує. На сьогодні якось відійшла потреба ставити олігархів на будь-які посади в державі. Взагалі треба ще порушити серйозну антимонопольну справу проти енергетичної та комунікаційної власності Ахметова, як повітря. Це дуже гнобить економіку України.
Yar Yurkiv _ 02.02.2019 14:37
IP: 35.235.226.---
Сергей Папков:
rabbik:
Закони не повинні мати положень, які трактуються на розсуд судді. Наприклад, там має бути прописано, що якщо підсудного звинувачують в крадіжц чи хабарі 1-го млн., то застава має бути 10 млн. і ніяк інпкше. Якщо людину звинувачують у зраді, шпигунстві, вбивстаі чи завданні тяжких ушкоджень, то застава взагалі має бути виключена тощо. І якщо суддя попри закон ухвалить шось іншн, то він зразу втратить посаду, сяде на пару років і у нього анулюють юридичну освіту. А ще принципове рішення щодо правоти сторін має приймати не суддя, а присяжні, призначені за американським принципом з допомогою лототрона. І можна буде обійтися без робокопа.
На жаль, людство ще не вигадало таких законів, які хтось (суддя) не зобов'язаний був би трактувати та застосовувати.
Навіть, Господь, в одному виданні своїх Законів каже: "Око за око!", а в наступному -"Підстав іншу щоку!":)
Yar Yurkiv _ 02.02.2019 14:27
IP: 35.235.226.---
MKS:
Можна багато говорити про те, як і що треба змінювати. Але зараз головне завдання перед патріотами України – змінити Порошенка, який одягнуши вишиванку поверх ватніка вдає з себе ледь не Бандеру! А хіба не Порошенко був у тісних контактах з Кучмою (слух. плівки Мельниченка)? А хіба не біля Ющенка він займався корупцією і картельними змовами для надзбагачення? А хіба він не при Януковичі добре почувався у владі, продовжуючи займатись бізнесом? Цей пристосуванець просто дурить українців і планує нас далі грабувати, переобравшись на другий термін. Порошенко НЕ НАШ президент!
То правда, але хоча б НЕ КОЛОМОЙСЬКОГО?
Yar Yurkiv _ 02.02.2019 14:22
IP: 35.235.226.---
rabbik:
Дмитрий Шестов:
>>Замість 144 ''реформ'', нам треба лише одна – рівність усіх перед законом

Именно это и твержу который год и... наконец-то!
Выпускница сорбонн и кембриджей родила откровение.
Какая умничка!

Но я все равно впереди – добавлю: этого не будет у нас ни при порошенках, ни при юлях, ни при аленах.

Потому что равенства всех перед законом в Украине НИКОГДА не допустит Кремль.

Путь к этому равенству проходит через его развалины.
а я не такой піссімістічний, я с надєждой сматрю в светлоє будущєє.
єслі мадам капітєльман купіла кіло сала на ринкє, отказавшісь от своєй вєри запрещающєй свінью – значіт не вссо єщо патєряно...
Навпаки, там де втрачена вєра, там усьо прапала...
Дмитрий Шестов _ 02.02.2019 06:54
IP: 91.194.168.---
Дмитрий Шестов:
Егор Береговой:
Если начинать равенство перед законом сейчас, то нужно признать, что был переворот с участием иностранного капитала и "сотню " убил Парубий, для красоты переворота.
Егорушка, не забудь добавить, какая дата выбита не Парубием, а Х...лом на медали за отжатие Крыма. Совпадение?
Хотел написать "Совпадение" для красоты?
Дмитрий Шестов _ 02.02.2019 06:52
IP: 91.194.168.---
Егор Береговой:
Если начинать равенство перед законом сейчас, то нужно признать, что был переворот с участием иностранного капитала и "сотню " убил Парубий, для красоты переворота.
Егорушка, не забудь добавить, какая дата выбита не Парубием, а Х...лом на медали за отжатие Крыма. Совпадение?
Дмитрий Шестов _ 02.02.2019 06:48
IP: 91.194.168.---
Oleg Levchenko:
Егор Береговой:
Если начинать равенство перед законом сейчас, то нужно признать, что был переворот с участием иностранного капитала и "сотню " убил Парубий, для красоты переворота.
Угу. А януковоч із пукіним рвалися їх врятувати. Просто їм не дали.
Очень верное по сути замечание. Кто бы ни стрелял (вполне возможно, формально стрелявшие могли числиться в украинских спецслужбах), через кого ни проходила бы цепочка приказов о расстреле (не удивлюсь особо, что до сих пор некоторые из этих людей в украинской власти), но в любом случае в начале цепи-Путин и Кремль.
Oleg Levchenko _ 01.02.2019 21:31
IP: 95.133.16.---
Егор Береговой:
Если начинать равенство перед законом сейчас, то нужно признать, что был переворот с участием иностранного капитала и "сотню " убил Парубий, для красоты переворота.
Угу. А януковоч із пукіним рвалися їх врятувати. Просто їм не дали.
Oleg Levchenko _ 01.02.2019 21:30
IP: 95.133.16.---
Alexander Vasilevsky:
Бажаєте, щоб натомість підняли ще вдвічі? Не хвилюйтеся, за цим діло не стане. І знову прикриються "реформами" і "вимогами МВФ". Тільки з Вами ніхто тією "дельтою" ділитися не буде. Як вивозили в офшори, так і вивозитимуть. Тільки втричі більше. Якщо ми їх не зупинимо на виборах.
Сергей Папков _ 01.02.2019 18:54
IP: 35.235.227.---
rabbik:
Закони не повинні мати положень, які трактуються на розсуд судді. Наприклад, там має бути прописано, що якщо підсудного звинувачують в крадіжц чи хабарі 1-го млн., то застава має бути 10 млн. і ніяк інпкше. Якщо людину звинувачують у зраді, шпигунстві, вбивстаі чи завданні тяжких ушкоджень, то застава взагалі має бути виключена тощо. І якщо суддя попри закон ухвалить шось іншн, то він зразу втратить посаду, сяде на пару років і у нього анулюють юридичну освіту. А ще принципове рішення щодо правоти сторін має приймати не суддя, а присяжні, призначені за американським принципом з допомогою лототрона. І можна буде обійтися без робокопа.
MKS _ 01.02.2019 17:38
IP: 35.235.226.---
Можна багато говорити про те, як і що треба змінювати. Але зараз головне завдання перед патріотами України – змінити Порошенка, який одягнуши вишиванку поверх ватніка вдає з себе ледь не Бандеру! А хіба не Порошенко був у тісних контактах з Кучмою (слух. плівки Мельниченка)? А хіба не біля Ющенка він займався корупцією і картельними змовами для надзбагачення? А хіба він не при Януковичі добре почувався у владі, продовжуючи займатись бізнесом? Цей пристосуванець просто дурить українців і планує нас далі грабувати, переобравшись на другий термін. Порошенко НЕ НАШ президент!
Alexander Vasilevsky _ 01.02.2019 14:06
IP: 93.73.67.---
Коли ЮВТ обіцяє що знизить ціну газу в два рази, то я розумію що ніяких реформ НЕ буде:- (
Breda _ 01.02.2019 09:41
IP: 46.201.79.---
rabbik:

за 2 года падонок Мюллєр і єво 13 лоєров дємократов не нашлі ні одного доказатєльства преступлєній Трампа.
всє єво обвінєнія ето "process crime" – "прєступлєнія" во врємя слєдствія – враньйо слєдоватєлям – за ето срок пару недель.

да но рыть не перестают... Трамп уже на СNN в суд подавать собрался

.
Володимир Бєлий _ 01.02.2019 09:29
IP: 194.79.23.---
Paroles – Paroles – Paroles, а "віз" реформи системи ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ правопорядку та законності "і нині там". А політики все ті ж і про все те ж.
Дмитрий Шестов _ 01.02.2019 08:08
IP: 91.194.168.---
Вы все, Олег – с вашими распрекрасными аленами, юлями... у одних-одни, у других-другие... но вы все пытаетесь решить грандиозную задачу так, словно инженер, разрабатывающий прекрасное современное здание по самым современным требованиям, желает оставить одно-единственное привычное условие, без которого он не может ничего – считать, что 2х2=5. Так его научили, без этого он беспомощен и туп. Но чего будет стоить это здание, согласись ты с ним и пусть считает, как привык – сами понимаете.

Так и Юля ваша, и алены, и все остальные хотят видеть в человеке не главное действующее лицо, а просто его голос, поданный за тебя или против тебя. Результат будет тот же, потому что вы этого никогда не поймете.
Дмитрий Шестов _ 01.02.2019 07:55
IP: 91.194.168.---
Oleg Levchenko:

Олег, я не хочу обсуждать достоинства и недостатки Ю., но главное то, что кандидат может быть каким-угодно, как и его "Н.курс", а политика РФ в отношении Украины- одна. И чем лучше кандидат с точки зрения перспективы Украины стать нормальной страной, чем больше власть будет соответствовать этой задаче, тем вероятнее открытое вторжение Кремля. Или Луганды, что, как Вы должны понимать, одно и то же. А повод может быть любой- "защита русских", теперь еще "защита верующих", что угодно. Тут все очень просто – пока есть такая Россия, в Украине ничего хорошего быть не может по определению, разрабатывай какой угодно "курс".

Если в "курсе" нет главного, что дает какой-то шанс на победу. И это вовсе не "перебудувавши інституції влади і контролю", как пишет Алена. Это пустословие и снова переливание пустого в порожнее.

О равенстве всех перед законом, особенно в настоящих условиях, нельзя и думать без украинской 2-й поправки.
Борис Надточій _ 01.02.2019 07:51
IP: 46.211.73.---
Невже генерал Омельченко, який недавно розвінчав кандитата в президенти Тимошенко, працював на Манафорта і Роджера Стоуна, за одно і на Януковича?
Oleg Levchenko _ 01.02.2019 01:55
IP: 95.133.49.---
rabbik:
Альонушка Шкрумц,
я діко ізвєняюсь, но ти тупая куріца.

за 2 года падонок Мюллєр і єво 13 лоєров дємократов не нашлі ні одного доказатєльства преступлєній Трампа.
всє єво обвінєнія ето "process crime" – "прєступлєнія" во врємя слєдствія – враньйо слєдоватєлям – за ето срок пару недель.

большінство "прєступніков" публічно на тв плюют на "незавісімого" Мюллєра.
Сьома Нунберг, бліжайшій саратнік Роджера Стоуна, публічео подтіраєтся визовом Мюллєра в суд.

Sam Nunberg refusing Muller subpoena "screw that"

youtube.com/watch?v=jrfsm5bHa60

youtube.com/watch?v=R5wFIJHCxpA

.
rabbik, тупе хамло з підворотні – негайно вибачись перед жінкою. Або ПНХ.
Oleg Levchenko _ 01.02.2019 01:53
IP: 95.133.49.---
Дмитрий Шестов:
>>Замість 144 ''реформ'', нам треба лише одна – рівність усіх перед законом

Именно это и твержу который год и... наконец-то!
Выпускница сорбонн и кембриджей родила откровение.
Какая умничка!

Но я все равно впереди – добавлю: этого не будет у нас ни при порошенках, ни при юлях, ни при аленах.

Потому что равенства всех перед законом в Украине НИКОГДА не допустит Кремль.

Путь к этому равенству проходит через его развалины.
Не варто всіх кандидатів під одну гребінку. Бо саме ЮВТ весь свій Новий курс цілком і повністю присвячує забезпеченню і пракичній реалізації цієї можливості, заохочуючи до участі в розробці стратегії і тактики найкращих фахівців. До речі, і Ви теж можете взяти участь у розробці тих розділів, які найбільш цікаві особисто Вам, і в яких Ви почуваєтеся спеціалістом. А Кремль... за умови силььної та авторитетної серед людей державної влади в Україні, він тупо піде у загальновідомому напрямку.
Сергей Папков _ 31.01.2019 23:31
IP: 35.235.227.---
Рівність усіх перед законом – це засадничий принцип побудови справедливої держави – ніхто не сперечається.
Але, як відомо, диявол ховається в деталях. Будь-яке абсолютно правильне гасло залишається просто демагогічним піаром, якщо не супроводжується детальною (до останнього гвинтика) розробкою механізму, який би в автоматичному режимі (без жодного людського і особистого впливу) реалізував би продекларований принцип.
Правова система повинна діяти абсолютно однозначно, як при комп'ютерному програмуванні, і регламентувати дії суду так, щоб унеможливити будь-які дії чи трактування на власний розсуд. Тоді навіть якщо якийсь божевільний суддя спробує пронехтувати вимогу закону, це буде дуже легко виявити і довести (а тоді він має дуже пожалкувати що колись обрав у житті шлях юриспруденції).
Дмитрий Шестов _ 31.01.2019 22:01
IP: 91.194.168.---
>>Замість 144 ''реформ'', нам треба лише одна – рівність усіх перед законом

Именно это и твержу который год и... наконец-то!
Выпускница сорбонн и кембриджей родила откровение.
Какая умничка!

Но я все равно впереди – добавлю: этого не будет у нас ни при порошенках, ни при юлях, ни при аленах.

Потому что равенства всех перед законом в Украине НИКОГДА не допустит Кремль.

Путь к этому равенству проходит через его развалины.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter