18 березня 2019, 20:03

Що світ говорить про нас, Свинарчуків та Порошенка

Велика кількість світових газет та міжнародних каналів – від Euronews та Atlantic Council до французьких, польських та німецьких газет – пишуть та говорять останніми тижнями про українські вибори та переважно про скандали щодо грабунку на оборонці.

Німецька газета пише статтю під назвою "Корінь проблеми", де аналізує Гладковського, звідки він взявся, і що робив разом з сином та діючим Президентом останні 20 років."Олег Свинарчук за свою кар'єру дізнався, що таке велика дружба
" – іронізує газета.

"З 90-х років Свинарчук був не тільки другом, а й діловим партнером промисловця Петра Порошенка. Двом друзям належала компанія "Богдан", яка виробляла мікроавтобуси".

"...У 2014 році Порошенко став президентом. І Порошенко призначив свого друга, який змінив прізвище і став ГЛАДКОВСЬКИМ, головою комісії з військово-технічного співробітництва, а потім заступником секретаря Ради національної безпеки".

"Німецький експерт, який спеціалізується по Україні і мав доступ до урядової інформації в Берліні, заявив ще в 2017 році, що, згідно з міжнародними оцінками, до половини українського оборонного бюджету розкрадається".

Пишуть вони і про скандальне рішення Конституційного суду, який закрив справи мінімум "по 65 фігурантам та обвинуваченням".

"Критики вважають, що президент готується до можливої ​​втрати імунітету" – такий висновок роблять німці через рішення КСУ.

Польська "Річ Посполита" пише статтю про "Президента за 1000 гривень", корупційні скандали щодо "сіток" та штабів Порошенка, які роздають бюджетні кошти за голос і продовжує: "на цьому фоні тривають подальші корупційні скандали в оборонці"."Петро Порошенко має щодень більше причин для занепокоєння, чи пройде він у другий тур виборів".

Поляки дуже детально пояснюють своїм громадянам, що таке сітки, та як вони фінансуються з державного бюджету України, посилаються на слова міністра Авакова:

"...органи влади району або міста отримують список осіб, яким вони повинні виплатити по 1000 гривень (еквівалент 140 злотих) в рамках "соціальної допомоги".

"Кошти, як стверджує Аваков, надходять з державної програми підтримки найбідніших "Турбота", яка спонсорується з державного бюджету. Після отримання грошей, такій людині телефонують і нагадують, за кого вона повинна голосувати".

Відомий американський аналітичний центр Atlantic Council пішов ще далі у своїх статтях.

Стаття називається промовисто: "Чому Порошенко не заслуговує на другий термін" і починається словами:

"Україні потрібні зміни.Черговий скандал, пов'язаний зі звинуваченнями в масових спекуляціях на війні України з Росією, за якими стоять впливові українці, доводить необхідність нового лідера на майбутніх президентських виборах" – все дуже ясно.Серед 5 причин "чому Порошенко має піти", які автор статті називає, першими йдуть такі:

"Порошенко повинен піти, тому що:

1. Незважаючи на те, що він керує Україною вже майже п'ять років, він не зумів зруйнувати корумповану систему управління і не вступив в боротьбу з олігархами.

2. Порошенко не зміцнив диктатуру закону: він не відправив у відставку корумпованих суддів, поліцейських і прокурорів і не замінив їх міцними інститутами охорони правопорядку.

В Україні не було жодної гучної справи, в рамках якої високопоставлений чиновник отримав би реальний термін, за винятком звинувачень, висунутих проти колишнього президента Віктора Януковича і його поплічників
".

Не погодитись дуже важко.

powered by lun.ua

Вето Зеленського на закон про відновлення конкурсів на держслужбі – що далі?

➡ Від новин гарних – до не дуже Буквально нещодавно писала у своєму блозі на "Українській правді" про гарні новини щодо прийняття у ІІ читанні Верховною Радою Закону про відновлення конкурсів на державну службу...

Про відновлення конкурсів на держслужбу, посилення ролі Парламенту та "боротьбу з хаосом"

Друзі, нарешті гарні новини: Парламент прийняв у ІІ читанні Закон про відновлення конкурсів на державну службу! Із чим я всіх щиро вітаю! 👏 Закон всього на 7 сторінок, але надзвичайно важливий, і "народжувався" з неабиякими труднощами майже рік...

Парламент обмежив повноваження "тимчасових міністрів"

Сьогодні Парламент обмежив повноваження "тимчасових міністрів" на посадах. А ще визначив для Прем'єра 30 днів для подачі реальних кандидатур міністрів...

Держслужба або поїзд без гальм

І знову про розруху у державному управлінні та наш поїзд, що несеться без машиніста чи гальм. Нещодавно Кабмін (знову) призначив нового (знову) голову Державної митної служби...

Що означає Заява GRECO та Венеційської комісії до Верховної Ради?

Чи не вперше в історії незалежної України – до українського Парламенту зробили спільну Заяву дві головні інституції Ради Європи, відповідальні за верховенство права та антикорупційну політику: GRECO та Венеційська комісія...

Послання Зеленського АБО паралельна реальність Президента

У Верховній Раді сьогодні – щорічне послання Президента Зеленського про внутрішнє та зовнішнє становище у країні. Таке послання – вимога Конституції і завжди гарна ілюстрація мислення голови держави та його власної реальності...