Альона Шкрум Народний депутат України

6 років з Революції Гідності. І вона триває

21 листопада 2019, 18:57

6 років з Революції Гідності.

"Революції, справжні революції, - це не ті, які змінюють політичну форму правління чи членів уряду, а ті, які змінюють суспільні інститути і відносини власності.

Вони назрівають несвідомо, поки випадкові обставини не запалять іх.
"

Ернандо де Сото

"Інший шлях. Невидима революція у третьому світі"

-

Ернандо дещо знав про революції, економіку та бюрократію.

Революція Гідності, наш Майдан – до сих пір не змінили і не перезапустили державні та суспільні інституції. Не привели до зміни відносин власності, чи рівності перед законом та судом.

Наші інституцій – досі африканська "саванна": де є милі державні інституції – антилопи Гну, які їдять травичку та нічого не помічають навколо.

На них нападають державні органи-інституції – хижаки, сильні та "запаковані" кешем.

Є інституції-падальщики, які харчуються на помираючих державних підприємствах та найслабкіших..., а є інституції -паразити, що паразитують на нас з вами, і іх розвелося, здається, ще більше останнім часом.

...А от запит на зміну інституції та відносин власності – сьогодні все ще слабкіший, ніж запит на банальну "зміну обличь".

Та ми над цім працюємо) кожного дня. І, повірте, нас з вами стає більше і більше кожного дня. І ми вчимося швидше і швидше.

За ці 6 років – було багато надії, багато розчарувань, багато болю, багато гордості, були перемоги і поразки.

Та Майдан – не відступає. І надії – завжди виявляється більше.

Українці трохи ще ходять по колу, але точно не звикли здаватися та опускати руки.

Тому Майдан обов'язково переможе.

Наближаємо це. І не забуваємо його цілі та його мрії, які народжувалися у цілої нації з таким болем.

powered by lun.ua
Коментарі — 39
Sam Brown _ 22.11.2019 10:15
IP: 35.235.226.---
як кажуть, єсть у рєволюциї начало, нєт у рєволюциї конца, нові історії Зю-команди, хто такий джокер, і у кого він у рукаві, проституція у верховній раді і тушки-тітушки, нові схеми роздачі бабла і рєшалово в раді, відпочинок на Мальдівах і фіктивні офшорні фірми українських політиків, валіза з мільйоном від зелинського, п'яна гонтарєва, луценко на лабутенах, війна і гламур- на заборонених в Україні картинах на kolyada.com
Alexander Dankov _ 22.11.2019 09:52
IP: 35.235.226.---
І ще про революції. Це все-таки зміна суспільного ладу і влади відповідно. У Росії у 1917-ому була революція, але у лютому, коли країна перестала бути імперією і почала розбудову демократичних інститутів. головною революційною силою були "меньшевики" на чолі з О.Ф. Керенським. Та "большевики" на чолі з В.І. Ульяновим влаштували у жовтні/листопаді заколот і все зруйнували. Самі більшовіки називали це заколотом, бо коли міняють владу, не змінюючи ладу. то влаштовують заколоти або путчі.
Alexander Dankov _ 22.11.2019 09:46
IP: 35.235.226.---
саванни – все так заманливо змальовано, що аж захотілося взяти зброю та поїхати туди на полювання. А Майдан розпочався через свавілля влади. Яке виявилося у відмові від Асоціації з ЄС. При чому відмовились і Янукович. і ЄС – через засудження Тимошенко. Згадайте – той самміт у Вільнюсі був призначений до дня її народження – такий натяк від Меркель і Грібаускайте Януковичу, щоби він зробив подарунок Ю.Тимошенко. Але цього не сталося. До речі, на той момент і, навіть, на момент підписання Угоди про асоціацію Україною не були виконані два пункти зі списку Фюле. У листопаді 2013 – 3 пункти (засудження Тимошенко). Тож вирішальним у згоді ЄС на підписання з Україною угоди було питання Тимошенко. Правда про це на Майдані всіляко замовчували, бо керівництво Майдану намагалось нам втюхати нового-старого "героя" Петра Порошенка. Тож зрада майданівців відбулася ще взимку 2013-14 років. І чи дізнаємося ми колись хто організував постріли з нашого боку?! З того боку – вся ясно й давно.
Igor Nadolscky _ 22.11.2019 09:24
IP: 35.235.226.---
Не Шкрум про це казати
Влад Дорошенко _ 22.11.2019 08:31
IP: 35.235.226.---
змінюють суспільні інститути і відносини власності? = читайте Дацюкову конституцію, вона оте якраз і змінює. Хто ж віддасть громадянам власність?
А слова Альони, як написав Денисов Василий, – больше похоже на хаос
Віктор Совщак _ 21.11.2019 23:22
IP: 35.235.227.---
Революція це докорінна зміна і правильно зауважено – зміна устрою держави і і власника Наприклад в 1991 році Україна була соціалістичною і відповідно мала всенародну власність І раптом (невідомо як) стала капіталістичною Моментально розікрали власність і присвоїли наприклад Ахметов -бувший мясник став мільярдером Народ залишився в дураках Хоча дещо комусь дісталося Наприклад мені земельний пай А тепер Тимошенко каже що то не законно Ні вона не каже про заводи фабрики Бо сама продавала Криворожсталь наприклад Я хоча і бувший комуніст розумію що дороги зворотньої немає (принаймі я не бачу її) Для того щоб провести соціалістичну революцію (а я так розумію оце Майдан обов'язково переможе) треба принаймі хоч партію а не Ківу А для партії треба десятки років Тому хочу мати те що дісталося від пирога українського – продати свій пай
kvp1940 _ 21.11.2019 22:28
IP: 35.235.227.---
Знову вагон русизмів, знову антилопи Гну чомусь а не "гну", але вже тепер не "щипають травичку", а "їдять". Знову "падальщики", але ще й новий перл – "обличЬ". Потім цей вислів "харчуються на помираючих державних підприємствах", Чисто тобі їдальня якась.
Валерій Магала _ 21.11.2019 21:33
IP: 35.235.227.---
5. Брехня стала Владою, а лєщєнки і дубінські з багатомільйонними статками, її вигодонабувачами.
І жодні реформи, і псевдовійни з корупцією (які є лише звичайними війнами компроматів і перерозподілом власності між переможцями і переможеними) не змінять істотно ситуації.
Колоній не реформують.
Їх знищують в революційний спосіб.
Тому наша революція триватиме.
Ми приречені її довершити.
Інакше вони "докінчать" нас.
У них, до речі, залишився останній крок.
Ю.Сиротюк
Валерій Магала _ 21.11.2019 21:31
IP: 35.235.227.---
4. Саме неоколоніальний статус продукує характерний для нього політичний клас, владну псевдоеліту.
Нині, окрім влади над силовим апаратом, тотального володіння власністю, неоколоніалізм майстерно опанував простором Інформації і ментальних цінностей.
Медіакратія нещадним інформаційним батогом б'є неслухняних і непідконтрольних. Організаторів і учасників революції Гідності і національно-визвольної війни, за допомогою зброї масового інформаційного знищення подають "як невоїнов, разбойніков, воров, пазор історії". Медіакілерство ручних олігархічних собачок-підгавкувачів – стала зручним інструментом для подавлення будь якого спротиву і надії.
Валерій Магала _ 21.11.2019 21:29
IP: 35.235.227.---
3. Тому українська національно-визвольна Революція і війна у випадку перемоги матиме революційні наслідки для всієї Євразії, знищення московського колоніалізму, здобуття незалежностей і державностей окупованими Москвою народами, перетворення простору Несвободи, який нині панує в новітній московській імперії, на простір вільних народів.
Доки цього не станеться, Україна або продовжуватиме боротьбу, або під гаслами "миру" повернеться в підросійський колоніальний простір.
Третього просто не дано.
Тому ідеї про припинення призову, розведення військ – це лише прямий шлях до капітуляції.
Також сумнівно, що країна з неоколоніальною формою правління, режимом внутрішньої окупації, олігархічного визиску, безправного становища більшості українців, які й далі піддаються нещадному соціальному і національному визиску – здатна не те що наступати, а чинити ефективний опір Москві.
Саме неоколоніальний статус є причиною тотальної корупції в державі.
Валерій Магала _ 21.11.2019 21:28
IP: 35.235.227.---
2. А наступник лише скористався цим, обнуливши систему і повернувши все на кола пост і неоколоніалізму.
Тому знову маємо Неоколонію і недоУкраїну під владою "чужих людей".
А "чужа влада", ще й підкріплена монопольною власність чужинців і чужими ментальними цінностями.
І це не хиби зростання "молодої державності" – це аксіома для країни, яка залишається колонією.
А залишатися вона буде, доки українці звичним для Європи способом не здобудуть природної форми державності.
Цей спосіб – Національна Революція, продуктом якої має стати Українська національна держава – як форма державності української нації.
Українська Національна Революція неодмінно наштовхується на спробу придушити її Москвою і переходить у національно-визвольну війну. А її успіх можливий лише за умов поразки і знищення московського колоніалізму.
Валерій Магала _ 21.11.2019 21:24
IP: 35.235.227.---
1. Про Свободу та Гідність
(Думки з приводу шостої річниці Революції Гідності)
Перемога Зеленського на Президентських виборах і перші результати його правління засвідчили остаточне "обнулення" всіх наслідків Революції Гідності.
Нас знову повертають в країну без Свободи та без Гідності.
Орвелівську реальність, в якій після п'яти років війни проти російських окупантів, під оманливим гаслом миру, країну і націю ведуть в ярмо капітуляції.
Але Зеленський – це лиш наслідок.
Лише здібний учень свого попередника, який під соусом солодких слів перетворив постреволюційну і визвольно-антиокупаційну Синергію нації на ентропію розчарування, дифамації конкурентів, войовничу бірюковщину, збереження олігархату і неоколоніальної системи визиску. Як антиМідас Петро зумів перетворити в лайно все, що потрапляло в його руки. Змішати з лайном священну ідею національно-визвольної боротьби.
Анатолий Герасименко _ 21.11.2019 21:23
IP: 35.235.227.---
Абсолютно логічне і зважене міркування! Не можна не погоджуватися з тезою, що те, що ми називаємо Майданом – не є справжньою революцією. Бо, ні суспільно-політичний рух, ні устрій країни не змінився. Навіть не відбулося перезавантаження влади. Тільки зміна декорацій. Як в театрі. Хоча п"єса йде таж сама... А те, що зараз відбувається на Майдані – то якісь броунівський рух, або, даруйте Гуляй – Поле. Оця махновщина, схоже, скоро не закінчиться.
iip _ 21.11.2019 20:56
IP: 35.235.227.---
Василий Денисов:

Васюнька, мокшанський зомбячок – дозволь перво-наперво тебя флажком пометить, шоб в тебя люди не вступали.

Васьок, опять мокшанские зомбячки по кругу пошли. Шоб ты не напрягался, сразу тебе все твои погоняла подскажу: Василий Денисов, Васьок Денисов, Денисов Василий, Денисов Вася. А закончиш ты как Денискин Вассисуарий. А по сути ты Аней был, Аней и остался.

А если я може ошибся – то скажи как на духу – ты не боишся, шо ваш главный зомбяк, плешивый Пу, гигнется раньше сроку и Мокша развалится, как гнилой гарбуз, испустив вонючие газы?

По вашему зомбоящику ж сказали – Россия – это плешивый окурок Пу, не будет этого окурка – и России не будет... До тебя никто мне не смог сказать – засушите вы полешивого Пу на таранку, чи прикопаете по людськи?

И не замирай в страхе – бо картофельной ботвы сегодня не получиш, а совсем наоборот...
Зеленський76 Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter