27 грудня 2009, 11:12

З НОВИМ РОКОМ – ПРОТИ ВСІХ.

Яка все ж таки убога наша політична еліта. А весь її електорат, який ще донедавна називався нею народом, цього і не помічає, бо на повну силу готується до Новорічних свят.

Що стукнуло у голову невідомому донині клерку із символічним прізвищем Козачок – незрозуміло. Як і не відомо, що ж, зрештою, є рушійною силою вітчизняних Морозових (не Сав, а Павліків) та інших Мельниченків. Служить собі чиновник на теплому місці. Отримує непогану зарплату і за це завжди старанно киває головою начальству. А як тільки його попросили, одразу дістає з кишені або ж диктофон із записами, або секретні протоколи. Отже новорічний настрій Казачок собі забезпечив, думав, що і нам. Однак дуже помилився.

Ми до подібних "бомб" вже давно звикли. Тому на фоні Кислинського (от і прізвища у наших "бомбометів"), який обвинуватив Тимошенко у державній зраді, пакт "Ющенко-Янукович" виглядає новорічною хлопавкою мейд ін чайна. Красивою ззовні, але сумнівною із середини.

Але не факт, що піротехніка більш авторитетного виробництва, не спалить вашу ялинку разом із квартирою.

От тут борець зі злочинними проявами – товариш Луценко разом зі своїми "орлами" вельми б згодився. Але міністр у турі. Із Юлею у міліцейському посвідченні. Він так щиро, від серця, закликає опонентів не бавитися законодавством, бо "ніякі матеріальні блага не замінять довгу відсутність у родинах під час відбуванні покарання", що таки віриш йому. Як про себе ж мовить.

До речі. Майбутнім президентам. Не забудьте тих славетних хлопців-чиновників, які звинувачували прем'єра Тимошенко у держраді, президента Ющенка і опозиціонера Януковича – у багатьох зрадах закону, де зрада виборців у спільному пакті – дитяча забавка. Так би мовити, почніть своє президентство із чистого аркушу і доведіть, що брудні ігри не для вас.

Як, власне, пообіцяв у "великій політиці" Ющенко. Коли запевняв, що в жодному разі не стати йому прем'єром у президента Януковича. Натякаючи, на принизливості такої перспективи, Гарант вкотре мимоволі привернув увагу до можливості існування викинутої у ЗМІ угоди між ним та головним опозиціонером країни.

Звичайно, Ющенку можна багато закидати. У тому числі за списком обіцянок, котрі Президент давав ще не будучи лідером нації. Причому завжди із рукою біля серця. Щоправда потрібно віддати належне Віктору Андрійовичу. У питаннях Трипільської культури, голодомору та а власного Я, Ющенко лишився вірним собі.

Так само принципово, наголошуючи на власних амбіціях, намагався переконати у своїй перемозі кандидат у президенти – Янукович. У зв'язку з тим, що одноосібний виступ на "свободі" не завжди вільною українською Тимошенко йому не гарантувала, Віктор Федорович намагався висловитися якомога швидше. Що впевненості йому не додавало. І зовсім не тому, що не було чого сказати. Якраз навпаки, просто кількість слів у секунду ТИГРЮЛЯ випалює незрівнянно більше.

На жаль, минула п'ятниця не дала нам можливості насолодитися багаточасовим соло жінки, яка ненав'язливо хоче довести: або, що вона тигр, або, що просто наступає рік Білого тигру. Якщо перше – це насторожує. Змістовне навантаження ВОНА = УКРАЇНА = ТИГР = ПРАЦЮЄ якось незавершене. Здається, не вистачає М'ЯСО = НАРОД.

Всіх зі Новим роком! І прошу політичну еліту, хоча б у ці святкові дні, нас не турбувати. Бо прізвище Противсіх може для електорату, цебто – народу, зазвучати набагато приємніше, ніж усіх інших кандидатів у президенти, разом узятих.

''ДНР'' перехватила данные журналистов ''Надзвичайних Новин'' и охотится за ними

Съемочная группа "Надзвичайних Новин" снимала сюжеты в зоне АТО. Конкретнее – в Марьинке и Мариуполе. Дело было в последних числах июня. Стандартная процедура предполагает подачу заявления и предоставление данных вместе с фотографиями в СБУ и пресс-службу АТО...

Что бы сказал судья Иванковского суда, окажись он сам на месте жертвы?

В октябре 2014-го военная прокуратура Южного округа сообщила, что боец АТО получил два года тюрьмы за утрату автомата. И это всего лишь один из вереницы случаев...

Насколько реален атомный терроризм?

В предсказания Кассандры, дочери царя Трои Приама, никто из соотечественников не верил. Но Троя погибла и все несчастья, которые напророчила Кассандра, пали на головы тех, кто над ней смеялся...

Украинские власти и СМИ пользуются особой разновидностью английского?

Украинские власти и СМИ пользуются особой разновидностью английского? Читаю в украинских СМИ на тему погашения трехмиллиардного долга Украины перед Россией...

Наказание – не самое приятное занятие. Но, видимо, подходит время

Предвыборные лозунги поражают своим откровенным популизмом. "Финансировать детские садики не из карманов граждан, а из бюджета!". А бюджет разве наполняется не из карманов граждан? Удивляют своим циничным отношением к избирателю: "Уменьшим налоги!"; "Сделаем контрактную армию!"; "Повысим пенсии!"...

Пусть лучше Россия умрет от зависти

В первых числах сентября украинцы узнали о том, что с 1 сентября 2015-го минимальная пенсия в Украине составляет 1074 грн, а минимальная зарплата – 1378 грн...