Вікторія Сюмар Народний депутат, фракція НФ

Перший український секс-скандал – як прецедент

04 лютого 2009, 12:25

Кажуть, що наслідком нинішньої економічної кризи може бути повернення до лівої ідеології. Але це – в перспективі. Україна ж має бути вдячною комуністам, а саме їх лідеру, вже сьогодні. Петро Симоненко зробив геніальну річ – замість депресії на фоні кризи, країна завзято обговорює сексуальне життя головного комуніста країни. На фоні новини про велике кохання Петра Миколайовича до журналістки Оксани та народження позашлюбної доньки у 56-річного партійного лідера, гаснуть чергові сварки Тимошенко з Ющенком, можлива відставка уряду і позачергові вибори.

Чому? Чому саме зараз в Україні нарешті розгорівся справжній секс-скандал – з дружиною, яка звинувачує чоловіка у шлюбній зраді, з обговорення "що може", а "а чого не може" Петро Миколайович у ліжку, з дискурсом про "комуністичну мораль"? Всі розуміють, що секс в Україні був і раніше, порахуйте – у скількох депутатів молоді дружини, і скільки народили дітей після 50... Все це було, але от скандалів не було.Свого часу ми з медіа експертами дискутували про це, говорили, до якої моделі тяжіє українська журналістика у висвітленні таких "делікатних" питань. Бо ж відомо, що у США чи Британії досить прискіпливо ставляться до особистого життя політиків, значно звужуючи їхній простір особистої свободи. Раз ти обрав політику – мусиш бути позитивним суспільним взірцем. У Франції, наприклад, підхід інший – там за позашлюбний секс не засуджують, та й серйозні видання ніколи не будуть звертати на це уваги. Було враження, що українські медіа все ж більше подібні до другого варіанту. Але "1+1" з інтерв"ю Світлани Симоненко задав новий стандарт, і цікавий прецедент. "Плюси" лише зайвий раз підтвердили своє "пожовтіння". Але ж інші підхопили – і тепер проблему насправді вузького кола людей обговорюють практично всі – медіа, інтернет і суспільство.

Цілком можливо, що ця історія матиме продовження не лише у щасливому сімейному житті Петра Миколайовича з молодою дружино, але й з політичними наслідками. В першу чергу для позиції Симоненко у власній партії. Можна лише собі уявити засідання бюро КПУ, на якому йде активне обговорення "моральних стандартів" лідера комуністів та його сексуального життя...

Цілком можливо, що саме тому ця історія і вийшла з родинного кола, і що дружина Симоненка вдалася до такого нестандартного кроку як телеінтерв"ю не випадково. Достатньо пригадати, хто, за її власними словами, "відкрив їй очі" на стороннє захоплення чоловіка. Достатньо зауважити, що ця людина давно є потенційним конкурентом Симоненка всередині власної партії. Леонід Грач в очах "вірних ленінців" виглядатиме значно більш логічнішим на чолі компартії, аніж молодий татусь, що отримував у подарунок "плюшевих медведиків" та писав "смсочки, ховаючись по куткам квартири"...

Тож дуже ймовірно, що все було значно більш продуманіше, аніж здається на перший погляд. Але чи подумали ті, хто починав роздмухувати цю історію, про вагу прецеденту. Адже тепер журналісти значно більше звертатимуть увагу на білявок біля політичних лідерів, на їх помічників, прес-секретарів, чи то пак прес-секретарок, на те, хто з ким ходить вечорами до суші-барів та на концерти... Симоненко довів, що політична "полуничка" стимулює рейтинг, а сьогодні цього так не вистачає українським ЗМІ. Варто мати це на увазі тим, хто обрав для себе долю публічної людини.

Схоже, це вже зрозумів і Казбек Бектурсунов. Його історія з "розбещенням мололітніх" точно не менш пікантна... А вже потім ми знову будемо говорити про етичні стандарти і норми української журналістики...

powered by lun.ua
Коментарі — 27
Историчка _ 05.02.2009 00:13
IP: 91.124.208.---
04.02.2009 20:34___ Ё1

Уважаемое Ё1, есть конкретный пример коммуниста Симоненко и дерьмократа Зварыча. А Ваше "може" такой же величины, как и Ваше "не може".
ubermensh _ 04.02.2009 19:06
IP: 62.182.86.---
"Я кажу пустіть бл., а вони халва бл." – країна на межі колапсу, Румунія відстьобнула шмат моря, Росія вже потерає руки в передчутті приєднання нової провінції ПіСУАР. У Тимошенко клімакс, а в Ющенка маразм на останній стадії. А вона тут розказує про якусь молоду бл.довиту журналістку яка вирішила на старому х.ї в рай виїхати, як прорив року. Во істину пізд.ц цій країні, поки такі моральні інваліди управляють і інформують.
Андрей-с-Востока _ 04.02.2009 16:48
IP: 92.112.224.---
04.02.2009 14:32___ Своя_Думка
+1000
Историчка _ 04.02.2009 16:46
IP: 193.239.180.---
Всякий "секс-скандал" познается в сравнении. Если сравнить Петра Николаевича с судьей Зварычем, который на рабочем месте имел все, что движется, причем жена Зварыча работала в том же суде, то Симоненко выглядит просто ангелочком.
Вот такой он, звериный оскал дерьмократии.
Алибабаевич _ 04.02.2009 15:57
IP: 195.42.130.---
Чего нарид до Петра причепывся?

Харант, розводився? Розводився... ще всих вчыть морали. И теж коммунист, правда, в мынулому.
Плющ,?... теж.

Проще назвать тех из верхов, кто не разводился.

И причем тут партийная мораль? Разводы были и при СэСэСэРи.
В том числе и партийных товарищей...
Андропов – был женат вторым браком

Не надо путать личное с общественным

Что до зарубежных товарищей – Шрёдера никто из лидеров государств ИМХО не переплюнет – четыре брака!
tuskarora _ 04.02.2009 15:56
IP: 213.179.236.---
а, колишній зять Юща? Гончарук чи як його? Хм, у Юща ще з першою жінкою не склалося, і оскільки її замінила радистка Кет, то теж тема...

Про Петю. Хай собі траха, кого хоче, і навіть одружується. Але! Крім впливу статевих партнерів на рішення можновладців, про що я вже згадував, в даному випадку бачимо використання активне цього загулу проти Петі з метою 1) зміни лідерства в КПУ та 2) впливу на позицію фракції при голосуванні недовіри уряду Юлі.
Абстрагувавшись від симпатій і антипатій, маємо факт – Петя підставився конкретно, і партію підвів, і союзницю. З таких дурниць і складається на 90% вся політика... У шахах кожен хід є вирішальним
уграїнець _ 04.02.2009 15:48
IP: 194.88.152.---
Учителю: натяку не зрозумів. Чи мається на увазі пара Тимошенко-Шуфрич? Теж цікаво, нич не скажеш. А от про Балогу, як не крути, щось не чути чогось такенького.
Учитeль _ 04.02.2009 15:47
IP: 95.132.83.---
ок, помогу наводящими фразами:)

находясь в состоянии наркотического опьянения, вообразив себя стрелком из американских боевиков
наркоман обстрелял здание Верховной Рады Украины из окна своей квартиры

В СМИ прошли сообщения, что в окна депутатского кабинета стрелял...
reytar _ 04.02.2009 15:42
IP: 91.124.26.---
Мадам директор має на меті обговорювати інтимне життя третьої особи? підстави?
Взагалі Який тут секс- скандал? Дівчинка Оксанка подала до суду на Петра Миколайовича? А чи ще хтось шумить з уього приводу? Таке враження, що автору заздрісно?
Мене пан-таварищь Симоненко не влаштовує як комуніст, а як громадянин та приватна особа він мені до д...и...
tuskarora _ 04.02.2009 15:39
IP: 213.179.236.---
УЧИТЕЛЬ! научииии:))))
Учитeль _ 04.02.2009 15:24
IP: 95.132.83.---
04.02.2009 14:55___ уграїнець

постінг супер, але... є ще одна не пересічнуа і стильна персона жлобского бомонду – про неї чомусь зовсім забули.:)
Nick_M _ 04.02.2009 15:03
IP: 194.44.242.---
Учора ряд коментів, в т.ч.Ваш,на слабенькому блозі Кушнірука було видалено. Не могли б дати лінк на статтю про мошіаха. Якось пробігся по постах -думав сьогодні знайти,але вже не було.
уграїнець _ 04.02.2009 14:55
IP: 194.88.152.---
І де тут шкандаль? Усе в рамках навіть соціялістичної моралі. Дядькові при грошах набридла тупа неінтелігентна дружина (інакша б не стала кричати на всю країну про імпотенцію "любого" чоловіка), і він знайшов молодшу, і зробив їй дитятко. Чого хоче симоненчиха? Щоб суд заборонив їм розлучатись? Так це ж брєд! І нащо він їй, коли він і так імпотент (за її ж словами)? А так получить половину майна (а партайгеноссе ой не бідний) – ні за що, бо 35 років не працювала. А Пєтя-губошльоп отримає кілька років чоловічого щастя (а потім, скоріш за все, обламається, і втратить другу половину майна).
І шо тут такого? У суспільстві, де половина шлюбів офіційно розвалюєтся, це когось вразить?

Куди цікавішою була б тема, скажимо, Литвина, коли він упадав за... (ой, мовчу, бо забанять навічно). Чи тема гомо-педофілії Кірпи, який і застрелився, бо наївно побоявся зони і того, що його там чекало би. Чи тема походеньок до балогівської бані самого Гаранта, взірця християнської етики. Чи тема коханки Мороза. А ви кажете – журналістика, жовта преса, таблоїди...
IssI _ 04.02.2009 14:45
IP: 62.80.179.---
Виктория, Грач уже все опроверг
http://obkom.net.ua/news/2009-02-03/1039.shtml
tuskarora _ 04.02.2009 14:37
IP: 213.179.236.---
Хтось хоче сказати, що не важливо, з ким спить людина, яка має вплив на прийняття важливих державних рішень? Що це ну ніяк не впливає на його психіку чи фізику?:))) І що "нічна кукушка" нічого не накує партнеру з мандатом чи кріслом такого, що може зашкодити державі, нації, суспільству? Та вся історія людства сповнена таких прикладів! Класика – книга Естер, як жидівочка розвела перського царя на тотальну зачистку перської еліти, що досі жиди святкують як свято, поїдаючи "вуха Гамана".
А що секс-шкандаль Петі використовують в політичних розборках – це факт, але й це не на користь Петі, бо був би розумний – все б розрулив би раніше, без зайвого галасу. А так перегрів ситуацію на особистому фронті, аж поки замовники не виникли на секс-коммі-шоу:)))))
Своя_Думка _ 04.02.2009 14:32
IP: 94.178.146.---
Якщо ЦЕ секс-скандал, то він характеризує "етичні стандарти і норми української журналістики" як ні що інше. З мляво-сонних подач сексуальних (справжніх) скандалів та сексуальних злочинів "українською журналістикою" як звичайних новин, чогось пересічного, без досліджень причин і, особливо, наслідків, НЕ ТЕ ЩОБ скандалами стали і витівки Зварича, і педофілія від рекламних телероликів до гіганського сегменту інтернету, і "грайливі" священнослуживі, і фотки з саун – дивись не передивишся. Але за що платять, те й аморальним "українська журналістика" й назове. Бездарний, недовчений, непрофесійний журналіст продукує таких же редакторів, разом вони восславляють бездарних, недовчених, непрофесійних політиків, виправдовують їх найдебільніші вчинки, а потім в позі "круглі очі" родять здивування: ой засрались із Зміїним... ой з Фаїною обгепались... ой з газом – по самі вуха...
Бездарна, недовчена, непрофесійна, продажна українська журналістика на 50, а може й на 70 відсотків винна в тому бардаку, який є в Україні і на 90 відсотків – у мавп'ячому іміджі України в світі. "Четверта влада" такою не буває. Тому, на разі, маємо не журналістику, а дупу. А ЩО формує суспільство, В ТОМУ воно й живе.
"Українська журналістика". Ха!
Nick_M _ 04.02.2009 14:30
IP: 194.44.242.---
04.02.2009 13:22___ Историчка
Как в воду глядел уважаемый Vaka в комменте от 15.12.2008 10:36 на предыдущем блоге Вікторії Сюмар:

Кризу переживає... демократія у її спотвореному вигляді – гедонізму й споживацтва. Відсутність достатньо діючих моральних (сімейних, якщо хочете) інститутів. Ми до цього "розкутого суспільства" не дожили і певний позитив тут є. Але дивлячись на підростаюче відморожене покоління без гальм та тих-таки моральних стримуючих механізмів на тлі шводкої дебілізації та люмпенізації – доходиш висновку, що чекати на отаку "європейськість" недовго. І не останню роль у такому "прогресі" відіграють тзв. журналісти.
+1000! Уважаемая ___ Историчка, не настолько журналисты.Они исполнители.Заказчики – другие.
_Netko_ _ 04.02.2009 14:24
IP: 195.42.130.---
Його історія з "розбещенням мололітніх" точно не менш пікантна...
в який-такий спосіб розбещення мОлолітніх може бути пікантним?! Ви спробуйте поставити себе на місце батьків цих мОлоліток і ще раз прочитати своє речення (твердження)
В першу чергу для позиції СимоненкО у власній партії.
То Пєтя виявляється жіночого роду?! Як же ж він спромігся на дитину?! Не завагітнівши?!
"плюшевих МедВедиків" та писав "смсочки, ховаючись по куткаМ квартири".

я бачу, проблеми з мовою просто нездоланні (укупі з більш продуманішим і більш логічнішим):)
Цілком можливо, що ця історія матиме продовження не лише у щасливому сімейному житті Петра Миколайовича з молодою дружино
Так кортіло написати що аж кінці слів ковтаємо чи як? Крім того, не має білявка Оксана статусу дружини, бо Петрусь наразі не спромігся запропонувати руку й серце. І може так ся стати, що й не запропонує, якщо "Партія Скажіт Нєт"
країна завзято обговорює сексуальне життя головного комуніста країни
а це взагалі байка від авторки:). Де і яка країна це "завзято обговорює"?! Може то на вашому хуторі-міжсобойчику, бо не маєте чим ся зайняти, від неробства і ця подія тягне на виверження вулкану. Для Вас і вас.
dima99 _ 04.02.2009 14:06
IP: 93.72.237.---
а и правда – бездарно написано! да и повод – никакой! Может, автор "шкодуэ, що нэ билявка"?:)))
Учитeль _ 04.02.2009 13:39
IP: 95.132.83.---
04.02.2009 13:09___ Serhii2

Ну поміняв Симоненко стару жінку на молоду. Ну і що?
Симоненку респект.
Трохи не згоден. Симоненку – МЕГА респект. На благо держави потрудився, посприяв збільшенню народжуваності у країні.

жодних рейтингових наслідків для Симона не буде. Абсолютно.
Згоден стовідсотково. Хоч я і не комуніст:))))
Историчка _ 04.02.2009 13:22
IP: 91.124.208.---
Как в воду глядел уважаемый Vaka в комменте от 15.12.2008 10:36 на предыдущем блоге Вікторії Сюмар:

Кризу переживає... демократія у її спотвореному вигляді – гедонізму й споживацтва. Відсутність достатньо діючих моральних (сімейних, якщо хочете) інститутів. Ми до цього "розкутого суспільства" не дожили і певний позитив тут є. Але дивлячись на підростаюче відморожене покоління без гальм та тих-таки моральних стримуючих механізмів на тлі шводкої дебілізації та люмпенізації – доходиш висновку, що чекати на отаку "європейськість" недовго. І не останню роль у такому "прогресі" відіграють тзв. журналісти.
Бууу-га-га _ 04.02.2009 13:21
IP: 194.50.169.---
На усі закиди товаріщєй по партії, мовляв "старік Крупскій твой паступак нє адобріл би", Симоня може сміливо відповідати, що в самого Ілліча була Інесса Арманд, а крім того подружня вірність не входить до "морального кодексу будівника комунізму", оскільки руководящіє товаріщі передбачливо не включили туди цей пунктик, замінивши на "вєрность социалістічєской Родінє". Хай вже краще біля керма КПУ залишається більш-менш вмєняємий Петя, аніж нарваний запеклий українофоб Грач. Хоча гасла "комуняку на гілляку" поки що ніхто не відміняв.
das _ 04.02.2009 13:05
IP: 82.207.118.---
Мені начхати з ким цей *** спить і який його рейтинг серед читачок журналу "любовниє історіі". По ньому й без цього плаче як мінімум люстрація.
nestora _ 04.02.2009 13:04
IP: 95.133.116.---
Это не скандал, а давление на Симоненко. Он особо не прятался, на 95 квартале был вместе с новой дамой. Это его дело, а вот исходя из того какие каналы и сайты раскручивают вонь, то понятно, что уши растут с секретариата и регионов
Учитeль _ 04.02.2009 12:57
IP: 95.132.41.---
Цікаво, пані, до чого ця ваша тирада?
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter