Вікторія Сюмар Народний депутат, фракція НФ

Про ''переговори вночі'', перспективи Ради та спроможність до відповідальності

21 березня 2016, 15:39

Більше місяця країна живе з "підвішеним урядом". Сьогодні лідер фракції БПП знову чітко заявив: президентська політична сила не може працювати з Яценюком. Без підтримки найбільшої фракції парламенту, а саме БПП, жоден уряд працювати не зможе. Це добре розуміють в НФ. І саме ця позиція наших партнерів потребує якнайшвидшого рішення, бо такий стан речей точно не сприяє покращенню ситуації в країні.

Зараз "м"яч на полі" БПП і Президента. Оскільки без них рішення по Кабміну не може бути прийнято, саме БПП має офіційно запропонувати кандидатуру прем"єра, його програму та, очевидно, сформувати під нього коаліцію. Бо Президент не може подати нового прем"єра в Раду без подання коаліції.

Думаю, це варто зробити максимально публічно і говорити відверто з фракціями і українцями. І не лише вночі на Банковій.

Не секрет, що розмови вночі на Банковій тривають останні півтора року. Але їх результат поки що: Яценюк і НФ в усьому винні, хоч розмови, зауважте, не випадково ведуться саме на Банковій...

Так, Яценюк і НФ взяли відповідальність на себе за всі непопулярні рішення, свідомо йдучи на падіння рейтингу, бо інакше краіну б чекала фінансова та економічна катастрофа в часи війни, хоч 10 міністрів в уряд були делеговані туди саме БПП, Президент контролює більшість силових структур, від яких залежить реалізація справедливості, і фракція БПП голосувала за базові ініціативи уряду, бо жодного рішення без БПП в принципі не може бути ухвалено в Раді.

Ми отримали за це чимало ударів, в першу чергу від партнерів по коаліціі, які почали розхитувати ситуацію, аби в зручний момент відмежуватися від уряду, який змушений був зробити надзвичайно непопулярні кроки (одне підвищення тарифів ЖКГ – це електоральн вбиство будь-якого уряду). Всі розмови про те, хто заважає призначити технократичний уряд, це ніщо інше, як бажання взяти прем'єрську посаду і уникнути відповідальності за його майбутню роботу, аби завжди можна було сказати: "ну ми розуміли, що Гройсман не найкращий варіант, але деякі фракції завадили уряду реформаторів". Це як мінімум не по партнерськи. А постійні закиди на адресу один одного точно не сприяють партнерській роботі в Раді.


Якщо фракція БПП підтримує технократичний уряд, хай публічно висуває Наталю Яресько і іі програму, починає прозорий процес консультацій не лише на Банковій, але й на Грушевського, бо парламент знаходиться саме там.

Фракція НФ не може мати позиції щодо питання, яке навіть не обговорювала. Дехто з прагматів вважає, що технократичний уряд без парламентської підтримки не працюватиме. Але для того, щоб отримати таку підтримку треба як мінімум почати консультації. В Раді. З депутатами. Я особисто точно підтримаю таку пропозицію по Яресько.


І найголовніше. Завжди вважала, що суть політики – знаходити компроміси і йти вперед, а не постійно уникати відповідальності з бажанням першим запостити "месиджі" і задати зручний для себе дискурс...

Нас всіх рано чи пізно оцінюватимуть за результатами, а не за словами. А досягнути цих результатів можна лише спільною – партнерською! – роботою. Щоб ця робота відбулася, треба менше критичних слів, а більше конкретних справ і грамотних, а не емоційних рішень... Без двох найбільших фракцій не буде жодної коаліції, жодного уряду та стабільності. Ми приречені партнери, які мають не постами обмінюватися, а чесно і прозоро домовлятися. Якщо ми цього не можемо, то цей парламент не має жодних шансів на існування...

powered by lun.ua
Коментарі — 203
SARA21 _ 25.03.2016 17:22
IP: 91.226.4.---
Volodymyr Tonkoshkur:
Не потрібно оцінювати таких як Сюмар,бо прийдеться ще за ними плакати.За Яцйенюка я за газ плачу копійки,правда відповідно до своєї копієчної зарплати,цікаво що буду платити за Гройсмана.Якщо владу в Україні візьмуть БПеПеПе то чекаймо ЯнуковичаN2 з усією повнотою влади.Майдан 4 не за горами.
Volodymyr Tonkoshkur _ 23.03.2016 10:13
IP: 94.244.37.---
Пані Сюмар ми уже такіх як ти оцінили – лицеміри.брехуни.
Олександр Олександренко _ 23.03.2016 06:18
IP: 31.144.47.---
Складається враження,що ця нова "каалація" намагається не просто змінити Прем'єра,а зупинити до першого квітня розпочаті реформи.
_yurkiv_ _ 23.03.2016 00:49
IP: 104.197.155.---
Андрей Кононенко:
На этом сайте под моим именем пишет российский бот. Но меня можно отличить от него, если открыть наши фб-страницы и посмотреть в адресную строку браузера: у меня код заканчивается цифрами "75".
Якщо "под", то обидва підори?:)
Miki2 _ 22.03.2016 19:44
IP: 178.94.37.---
Андрей Кононенко:
Miki2:
Андрей Кононенко:
sidor:
Скоро Петя подпишет указ о однополых браках,тут уж нет руки Москвы,как пить дать.
Вован ти підеш заміж за Гєню пітєрського
А как же ты?
А я вам в свадєбні бокали воткі капну настойку блєднозільоного кореня
Miki2 _ 22.03.2016 19:30
IP: 178.94.37.---
Андрей Кононенко:
sidor:
Скоро Петя подпишет указ о однополых браках,тут уж нет руки Москвы,как пить дать.
Вован ти підеш заміж за Гєню пітєрського
sidor _ 22.03.2016 19:00
IP: 77.52.0.---
Максим Чарушниковв:
...- Противники умовного "третього Майдану" кажуть, що такі події будуть грати на руку Москві.

- У нас вже все на "руку Москві" грає.

Вибори в два тури – на руку Москви. Шишкін критикує – на руку Москви. Протести народу проти драконівських тарифів – на руку Москви. Свою бездіяльність і некомпетентність нема чого прикривати "рукою Москви".
Щоб залишити свою задницю у м'якому кріслі, вони готові все на "руку Москви" валити.

А може вони самі – це і є "рука Москви"? Може, той самий Порошенко і є агентом Кремля?

Я можу стверджувати лише одне. Якщо влада не прислухається до того, про що говорять люди, яким не байдуже майбутнє нашої країни – буде катастрофа. Україна вже за крок до втрати свого суверенітету.
Максим Чарушниковв _ 22.03.2016 18:34
IP: 46.118.114.---
Прем'єр Гройсман – неправильний вибір гаранта. Це пауза в політичні кризі максимум на 1 місяць.

А далі "вєліколєпная сімьорка" відчує що таке лавина суспільного невдоволення і її основним об'єктом буде президент. І Росія вміло буде це використовувати.

Грузітє апєльсіни бочках.
Александр 1 _ 22.03.2016 18:33
IP: 188.163.12.---
Miki2:
Шурік, це схоже на розводняк, – Лєнка затравляє а Вован-Андрюха ізображає прального
А що йому ще робити? Ніхто ж не хоче з цим дурнем спілкуватись, тому він чіпляється до кожного коментарю. Що до пані Олени – не впевнений.
sidor _ 22.03.2016 18:30
IP: 77.52.0.---
_yurkiv_:
Андрей Кононенко:
Александр 1:
А ещё скоро принятие закона о однополых браках.Этого закона Украина ждала 300 лет,живя под оккупацией ватников.
Справді, 300 років чекав УКРАЇНЕЦЬ, коли можна буде на законних підставах трахнути аднаполава брата!
шо вы так за педерастов зацепились...Ведь в детстве и в школьные вы восторгались и хотели быть похожи на 300 спартанцев и Спартака – так они были сплошные геи.Даже есть иллюстрация – Македонский и его любовник...Хай трахапопаться. Самое главное – шо б увас "ьтяга" не проснулась...Так вередуете, типа боитесь шо проснется латентный инстинкт...
Елена Величко _ 22.03.2016 18:23
IP: 46.201.52.---
Андрей Кононенко:
Аплодую! Ще багато чого про економічні ваші "подвиги", але чи для цього коня?
До речі Яресько таки заявила по Прем"єрство – она міє грати, бо її план був зрозумілим.
А Тимошенко, якщо не візьме Прем"єрство, то її же можуть й не запросити...
_yurkiv_ _ 22.03.2016 18:12
IP: 146.148.108.---
Андрей Кононенко:
Александр 1:
А ещё скоро принятие закона о однополых браках.Этого закона Украина ждала 300 лет,живя под оккупацией ватников.
Справді, 300 років чекав УКРАЇНЕЦЬ, коли можна буде на законних підставах трахнути аднаполава брата!
sidor _ 22.03.2016 18:12
IP: 77.52.0.---
Андрей Кононенко:
Елена Величко:
Андрей Кононенко:
То, что в стране бурлит жизнь а не бомбы на головы падают – то достижение не Я., это достижения наших ВОЕННЫХ и добровольцев, многие из которых молодые люди и отдали свою жизнь и потому их так воспитали родители. А мы, в настоящее время ДОЛЖНЫ БЫЛИ начать преобразования в экономике, и НЕ ДАЛИ НИЧЕГО делать
предатели и хвастуны во власти, "сам не гам и другому не дам", потому что они непрофессиональные и только о себе заботились, поэтому не иметь ни власти, ни денег, потому что нужно понимать, что такое ГОСУДАРСТВО и усилия были положены, чтобы держау сохранить, а они, те что у власти – стали пустым местом, только вредит...
Да,если-бы не мы,то Европе каюк!
правильно. Польша должна нам ноги мыть, что не объединились с Мордором и не поделили, как в 1939 году их территорию. Ментально с Мордором – и Европа у "нас под пятой".
Елена Величко _ 22.03.2016 17:54
IP: 46.201.52.---
2) тарифи – не тільки інфляція, а перерозподіл доходів на користь олігархії, тобто повне спотворення
схеми доходи- ціни, що призведе до більшого загострення, у тому числі й використання бюджету задля багатих, тобто – подвійний Удар.
tos07 _ 22.03.2016 17:52
IP: 80.91.163.---
"Яресько вперше публічно заявила..." Яресько используют. тупо. никто назначать/голосовать за нее не собирается.
Елена Величко _ 22.03.2016 17:50
IP: 46.201.52.---
Александр 1:
Буду писати частинами, бо не записується.
1) Оскільки основні товари для вжитку, на 70- та більше % імпортовані, то курс, що піднявся в 3 рази,
вийняв більше половини до 2 третин доходу, імпорт зростає – тенденція ще до збільшення курсу +
тарифи, тобто якби хоч до 15 грн. -дол., то можна говорити про стримання, наразі утримується зарахунок не індексації, тобто недодання необхідного людям, стримання виплат..., а самі...
Miki2 _ 22.03.2016 17:48
IP: 178.94.37.---
Александр 1:
Елена Величко:
Не зрозуміло, чому саме ви вважаєте уряд некомпетентним? На мій погляд, дуже компетентний, тому що втримав економічну та військову ситуацію у дуже важких умовах. В таких умовах на покращення матеріальне марно розраховувати. А ось певні досягнення без сумніву у цього уряду були: стабілізація гривні, припинення падіння економіки, списання частки зовнішнього боргу, наведення ладу з держзакупівлями, створення нової поліції, створення дієздатної армії, введення субсидій, економічне оздоровлення Нафтогазу, спрощення одержання юридичних послуг, зменшення удвічі єдиного соціального податку та багато інших. Про які "несумісні з економікою" зрушення ви пишете?
Шурік, це схоже на розводняк, - Лєнка затравляє а Вован-Андрюха ізображає прального
Александр 1 _ 22.03.2016 17:07
IP: 188.163.12.---
Елена Величко:
саме ДЕРЖАВА, виконання завдань якої втілює Уряд, повинна була теж робити зрушення та ЗРОЗУМІЛІ, а не ті, що є несумісними з економікою, тому саме відносно економічного захисту людей – НЕ СПРАЦЮВАВ Уряд, бо НЕКОМПЕТЕНТНИЙ...
Не зрозуміло, чому саме ви вважаєте уряд некомпетентним? На мій погляд, дуже компетентний, тому що втримав економічну та військову ситуацію у дуже важких умовах. В таких умовах на покращення матеріальне марно розраховувати. А ось певні досягнення без сумніву у цього уряду були: стабілізація гривні, припинення падіння економіки, списання частки зовнішнього боргу, наведення ладу з держзакупівлями, створення нової поліції, створення дієздатної армії, введення субсидій, економічне оздоровлення Нафтогазу, спрощення одержання юридичних послуг, зменшення удвічі єдиного соціального податку та багато інших. Про які "несумісні з економікою" зрушення ви пишете?
Елена Величко _ 22.03.2016 16:59
IP: 46.201.52.---
Miki2:
Перед тим, як зробити, що вже дав6но хотіли, перечитайте Звіт Уряду – та Бюджет – допоможе йпанут...
Miki2 _ 22.03.2016 16:50
IP: 178.94.37.---
Елена Величко:
Александр 1:
Не смішіть та не переходьте на особистості. Я добре розумію, що та в якому стані держава, та саме якими силами вдалося щось зробити, саме військовими, які ще були здатні робити.
А, коли вои робили,саме ДЕРЖАВА, виконання завдань якої втілює Уряд, повинна була теж робити зрушення та ЗРОЗУМІЛІ, а не ті, що є несумісними з економікою, тому саме відносно економічного захисту людей – НЕ СПРАЦЮВАВ Уряд, бо НЕКОМПЕТЕНТНИЙ _ про це й пишу. А, якщо хочете,ще можу сказати, що й комптентним було би не просто, бо всі посади у "своїх", – тих, хто нічого робити не збирався, не знав та заважає, бо це його годівниця, й таких треба було ве поперти, однак саме "такі" зараз набираються...
Ще один шедевр... я щас іпанусь ат нєрвной перегрузки... Піксєль, де тебе члєн носить, тут работи непочатий край
Елена Величко _ 22.03.2016 16:46
IP: 46.201.52.---
Александр 1:
Не смішіть та не переходьте на особистості. Я добре розумію, що та в якому стані держава, та саме якими силами вдалося щось зробити, саме військовими, які ще були здатні робити.
А, коли вои робили,саме ДЕРЖАВА, виконання завдань якої втілює Уряд, повинна була теж робити зрушення та ЗРОЗУМІЛІ, а не ті, що є несумісними з економікою, тому саме відносно економічного захисту людей – НЕ СПРАЦЮВАВ Уряд, бо НЕКОМПЕТЕНТНИЙ _ про це й пишу. А, якщо хочете,ще можу сказати, що й комптентним було би не просто, бо всі посади у "своїх", – тих, хто нічого робити не збирався, не знав та заважає, бо це його годівниця, й таких треба було ве поперти, однак саме "такі" зараз набираються...
Miki2 _ 22.03.2016 16:43
IP: 178.94.37.---
Андрей Кононенко:
Елена Величко:
Андрей Кононенко:
))) Берите больше – весь мир...-)))
А, если серьезно, то для начала свою экономику надо бы...- а потом мир спасать, может наш пример в экономике, – и будет мира как подарок, если они захотят меняться, а они хотят, во всяком случае в
необходимости НОВОЙ эКОНОМИЧЕСКОЙ СИСТЕМЫ уже говорят в мире.
Наша украинская экономика должна развиваться только на уровне европейской,а не как раньше вместе с ватой кремлёвской.Мы должны производить не АНы,а Боинги и Эрбасы,не простые телефоны с круглым номеронабирателем,а айфоны,не Запорожцы,а Мерседесы и только Кремль и Путин не позволял это делать нашей Украине,нашим умельцам.
Слава Украине!
Та шо там боїнгі ми хуч завтра вже можем дєлать міжконтінентальні транваї а опоблок з олігархами запрягти в рікші і їздить на них в канів на могилу Тараса Григоровича лічно я на Єфремові полечу к подругі маорійкі в Н.Зеландію
Miki2 _ 22.03.2016 16:38
IP: 178.94.37.---
Елена Величко:
Андрей Кононенко:
))) Берите больше – весь мир...-)))
А,если серьезно, то для начала свою экономику надо бы...- а потом мир спасать, может наш пример в экономике, – и будет миру как подарок, если они захотят меняться, а они хотят, во всяком случае о
необходимости НОВОЙ ЭКОНОмической СИСТЕМЫ уже говорят в мире.
Які свєжайші мислі! Нємєдля їх запатєнтуйте а тіко потім віддавайте їх Сєнє і кампанії. особливо бойтесь язикаього ляшка і боксьора кличка вони несовмєстімі з вами хоча від когось з них ви і могли б родіть або матюк або шось спортівне
Александр 1 _ 22.03.2016 16:33
IP: 188.163.12.---
Елена Величко:
Те, що в країні вирує життя а не бомби на голови падають – то досягнення не Я., це досягненя НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ та добровольців...
Ваша точка зору свідчить про те, що ви дуже далекі від державних проблем. Навряд хоч колись займали які-небудь відповідальні посади. Ви міркуєте на рівні простого обивателя: влада нічого не робила, а люди все зробили самі. Що можуть зробити військові та добровольці без зброї, без матеріального забезпечення, без артилерії, без технічного забезпечення, без керівництва, без тилу, без заробітної плати, без дипломатичної підтримки, без медичної допомоги, без ДЕРЖАВИ? Нічого. Навряд ви самі розумієте, що таке держава.
Елена Величко _ 22.03.2016 16:28
IP: 46.201.52.---
Андрей Кононенко:
))) Берите больше – весь мир...-)))
А,если серьезно, то для начала свою экономику надо бы...- а потом мир спасать, может наш пример в экономике, – и будет миру как подарок, если они захотят меняться, а они хотят, во всяком случае о
необходимости НОВОЙ ЭКОНОмической СИСТЕМЫ уже говорят в мире.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter